В Україні весь час збільшується кількість користувачів продукції Applе, для телефонів якої є дуже багато аплікацій, які значно полегшують або ж ускладнюють життя.
Коли, я перейшов на iphone, то на кілька днів випав із навколишнього життя, повніcтю занурившись у новий світ. Це наче перехід у майбутнє. Переконаний всім знайома ця ситуація.
Серед тисяч таймвейстерів можна просто загубитися, витрачаючи час та нерви на пошук непотрібної програми, радше як продуктивне юзання потрібної якраз Вам. На щастя на забавки не розмінююся ще з 10го класу, коли мене обікрали в комп’ютерному клубі. Навіть Angry Birds не пробиває цей бар’єр досі.
Зате я визначив декілька зручних і головне корисних програм для iphone, які постійно використовую у подорожах. Сподіваюся вони допоможуть і у Ваших мандрах теж 😉
1) Currency Pro by Jeffrey Grossman
Один з найприкольніших конверторів валют в на ринку. Прога вміщує всі валюти, забезпечує зручний інтерфейс їх розміщення і керування ними. В один момент можна конвертувати багато світових валют, маючи їх у одному вікні.
І найголовніше! Для цього не потрібно мати постійного доступу до інтернету. Всесвітня мережа потрібна лише, щоб завантажити прогаму і закачку обновлень курсів валют по необхідності.
2) TripAdvisor
Найбільший туристичний он-лайн ресурс у світі успішно працює на смартфонах мільйонів користувачів.
В ньому можна переглянути відгуки інших мандрівників мало не про всі куточки планети, вирішити куди податися і з’ясувати чи насправді на віддаленому острові Індонезійсього архіпелагу в бунгало Ала-Кум смачно готують лосося.
Крім є пошуковий сервіс готелів, ресторанів, авіарейсів, цікавих занять і багато чого іншого. Всю повноту інформації доповнює насичений, постійно активний і дружній форум.
3) Kayak
Ще один класний пошуковий ресурс, який великою мірою пов’язаний з перельотами. Крім хорошого пошукового двигуна можете з’ясувати скільки коштуватиме перевезення додаткових кілограмів, детальну інфу по світових аеропортах та компаніях, де знаходяться магазини duty-free і так далі.
Великою перевагою Kayak є здатність пошуку автомобіля на прокат, що великою мірою полегшує життя.
Крім того є ще ряд забавок типу чеклисту речей, щоб зпакувати з собою, похвалитися друзям місцем перебування і варіанти залишати відгуки про окремі місця події та види діяльності.
4) DropBox
І хоча це не спеціалізована прога для мандрівників, все одно вона точно стане у пригоді кожному.
DropBox – це відомий у світі сервіс, який вже добре прижився в буденності мільйонів користувачів. Це один із найкращих в світі файлових обмінників та носіїв інформації он-лайн. Система синхронізує файли окремого користувача між всіма його носіями, а також зберігає історію змін, що дає можливість відновити небажано втрачену інформацію на випадок необхідності.
Користуючись Дропбоксом можна зберігати потрібні файли на айфоні, використовуючи їх в оф-лайн режимі. Я ось наприклад постійно так читаю е-книги або переглядаю потрібні документи в дорозі, якщо не працюю з леп-топом.
А що Ви можете порекомендувати?