Сучасні технології всесвітньої мережі надають безмежні можливості для заробітку грошей в інтернеті.

Я дослідив більш, як 50 способів, з яких визначив ті, які підходять до мого лайфстайлу і співставляються з моїми можливостями.

В травні до речі доволі вдало провів он-лайн семінар «50 способів заробітку он-лайн», запуск якого вивів мій бізнес OpenMind.com.ua на новий рівень.

Як виявилося для багатьох людей, у світі насправді є купа можливостей чесно заробити в інтернеті. Залишається лише пробувати і вибирати найкраще.

Одним із найбільш відомих способів згенерувати дохід в мережі є контекстна реклама Google Adsence.

Переконаний, Ви стикалися з цим, навіть, якщо конкретно не знаєте про що йде мова зараз.

Дозвольте мені пояснити.

Всі користувачі інтернету постійно стикаються з різноманітніми лінками на сайтах, які скеровують Вас на певний товар чи послугу. Більшість користувачів навряд чи зрозуміють, що це відкрита реклама, оскільки тут зазвичай не має яскравих банерів і гучних закликів. Хоча їх все більше з’являється.

Ось як воно виглядає…

Правда реклама не кидається в очі?

Так ось, більше того. Гугл знає, які слова Ви вводите у пошуку і що Вас цікавить. Він знає, сайти з якою тематикою Ви відвідуали останнім часом і автоматично Вам пропонує ті подукти, які можуть Вас зацікавити.

Ця реклама оплачується рекламодавцями, а Ви, як власних сайту чи іншого ресурсу он-лайн можете розмістити цю рекламу в себе. Кошти Вам нараховуються після кожного переходу за лінком.

І найцікавіше те, що Вам потрібно вживити у себе на сайті лише згенерований кошт, розмістивши тим самим рекламу. Решта справ вже за Гуглом… Вам залишається лише слідкувати за статистикою, спостерігати наповнення свого рахунку і отримувати ось такі чеки на отримання готівки.

Здавалося б ідеальна можливість для пасивного заробітку он-лайн. Більшість новачків, які приходять у всесвітню мережу у пошуках заробітку, вважають, що саме Google Adsence забезпечить безтурботне життя.

І тому майже всі на перших парах намагаються наставити як можна більше реклами, щоб почати збирати плоди з перших днів. Так само вважав і я ще рік тому. Хе-хе 🙂

Але люди не прораховують того аспекту, що гроші не можливо заробити легко. Вони думають, що створивши декілька сторінок, можна буде розвалитися в гамаку десь у Тайланді, потягуючи коктейльчик.

Встановивши рекламу на своєму першому сайті Ukraine-Travel-Secrets.com я щоденно перевіряв кількість кліків, рахуючи лише центи.

Пропоріційно зі зростанням трафіку на моєму сайті зростала і кількість переходів через ads, але це було все ще далеким від бажаного пасивного доходу.

Співставивши різноманітні показники я зрозумів, що можливість заробітку з Google Adsence наступна – Зі ста відвідувачів на день в середньому можна розраховувати на 1 доллар.

Це означає, що варто добре розкрутити свій сайт, щоб непогано заробляти лише з ads. Навіть, маючи сайт, з 1000 уніків щодня не варто розраховувати більш як на 100 грн. На день.

Тому дорогі, блогери, девелопери та інші оптимісти, не розраховуйте робити стапрап з огляду на заробіток лише за допомогою Google Adsence. Я розумію, що це спокусливо і здається чудовим шляхом, але на жаль (або на щастя) реальність інша.

Практично всі підприємці і стартапери зароблють не так, як собі це планували на самих початках… І це нормально. Ви до цього дійдете природньо у чому б Ви не працювали, якщо продовжуватимете рухатися до мети, звичайно.

Саме тому я почав просувати активні послуги, які змушують постійно розвиватися і вдосконалюватися у будь-якій сфері діяльності.

В бізнесі, а саме в он-лайн, ключем є диверсифікація доходів про що частково написано у пості «10 причин ніколи не йти на роботу». А більше про диверсифікацію бізнесу я напишу якось згодом.

Шукайте свою стежину, не покладаючи рук, і Ви обов’язково натрапите на плодовитий кущ…

Успіхів 🙂

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: