Багато людей постійно говорять про бізнес, висувають теорії і роздумують, чим би це краще зайнятися, щоб не витрачати третину свого життя працюючи на інших.
Виходить так, що інша третина (а в когось і більше) йде на сон. І, як результат, лише вісім чистих годин у день залишається на самого себе. Від цього відніміть час на збирання, пересування у транспорті, близьких, і непередбачувані обставини.
Що ж виходить в кінцевому, друзі? Знайоме?
Давайте поміркуємо. Здоровий восьмигодинний сон є життєвою необхідністю і тут нема куди втекти. Звісно, можна спати по 7 чи 6 годин, але це вже інша розмова.
Залишається 16 годин, щоб заробити грошей на хліб, і хочеться скористатися чимось до хліба – наші власні забаганки. Жоден роботодавець не заплатить за ваші забаганки, якщо не пропрацювати у нього 8 годин на день. І я його добре розумію. Запитайте і ви у себе: чи заплатили б ви людині, яка не повністю виконує покладені на неї обов’язки згідно трудового законодавства?
Так, будь-яку роботу потрібно виконувати добре. Якщо вже пішли на найману працю, то треба за це відповідати, після чого можливий кар’єрний ріст, збільшення заробітної плати і решта привілеїв корпоративного світу.
Але тоді не завжди можна встигнути зі своїм власним життям. Що ж робити?
Я вже писав у статті “10 причин ніколи не йти на роботу”, що не можна класти всі яйця у один кошик. Інакше, якщо перестати працювати, перекриються всі ваші доходи і до хліба дуже скоро не буде чого мастити.
Вихід я бачу у максимальній диверсифікації своїх доходів. Якщо один краник перекрився, то пити можна ще з кількох інших, які працюють.
Я досить довго пробував різноманітні способи заробітку, поки не знайшов ті, котрі підходять саме мені. В мене була купа поразок і дрібних невдач.
Ви думаєте, що Ukraine-Travel-Secrets і OpenМind мені приснилися і я одним натисканням кнопочки їх створив? Зовсім ні. Цьому передували різноманітні спроби отримати начебто бажану роботу у великих корпораціях, дрібні бізнесики, державна робота, прокат авто, інший фріланс, фінансові піраміди, міжнародні проекти, що фінансуються ЄС, і навіть свиноферма.
Я перелопатив купу варіантів. Потрібно дуже багато разів спробувати, щоб вистрілило щось одне. Про це багато говорять, але зовсім мало, на жаль, розуміють ці слова.
Що ж виходить в результаті, коли ви будете пробувати всі можливі варіанти один за одним? Дивіться: одні з них вдаватимуться краще, а інші лише забиратимуть час. Одні приноситимуть гроші (може і невеликі), а інші спускатимуть все в трубу.
Але кожна спроба чи поразка наближатиме вас до того моменту, коли ви побачите, що все-таки якийсь один спосіб має перспективу. І тут ключовий момент. Якщо ви зуміли на чомусь заробити одну гривню, значить зможете і 10, а якщо можете 10, то зможете і 100. А якщо зможете 100, то …
Таке джерело доходу потрібно розвивати. І чим більше їх буде, тим краще. Тепер справа полягатиме у розмноженні своїх плодів – у диверсифікації власних доходів. Беззаперечно, якісь з них зів’януть, але решта все-таки зацвіте, якщо будете добрим господарем.
Особисто у мене наразі 17 джерел, які підтримують мене фінансово (щось більше, щось менше). Скажіть, якщо одне (або два чи три) з них закаламутяться, то чи зможу я далі мати що намастити до хліба? Очевидно, що з голоду не вмру.
Тим не менше, я перебуваю у постійному пошуку нових способів заробітку, щоб самому розвиватися і допомагати це робити іншим.
Мій семінар 100 способів заробітку онлайн не лише вивів один з моїх бізнесів на новий рівень, а і допоміг розплющити очі десяткам людей, які до того можливо і не уявляли, що навколо нас є стільки можливостей.
Не має чого нарікати – просто бери і роби.
Успіху вам 🙂
Я зарабатываю на Гугл рекламе, партнерских программах и продвижении сайтов клиентов. Пока не получилось полностью уйти с работы на клиентов, но я к этому стремлюсь и надеюсь что получится!
Привіт! Ти Пишеш що використовуєш 17 способів заробітку… З Твоїх статей я бачив: 1. Створення свого сайту… що само по собі вже є непоганим накопиченням трафіку який можна монетизовувати різними способами… 2. Гугл реклама на сайті. 3. Продаж Інфопродуктів. 4. Коучинг 5.Партнерські програми. Більше не пригадую… хоча цього вже не мало) …зробив Ти багато… Можливо заробляєш на: 1. продажі фоток через спеціальні сайти. 2. на Форексі. 3. BannersBroker якщо чесно … то з вищепереліченого мене нічого не зацікавило((( п.с. нюанси роботи з BannersBroker покищо уточняю в Андрія Голубця… Можеш розказати якими саме методами Ти ще заробляєш?!)) Варіантів багато… але Ти… Показати більше »
Приємно отримувати чіткі конкретні запитання від людей, які посправжньому цікавляться. Сподіваюся, що теж і застосовуватимуть подану інфу. Мар’яне, фоток не продаю, на форексі не торгую і bannersbrocket теж 🙂 Натомість займаюся лише тим, на що маю безпосередній вплив і намагаюся напряму надавати послуги клієнтам. Як на мене, це найкращий спосіб розвиватися професійно, здобуваючи авторитет в межах певної діяльності і допомогати людям… В серпні 2012 (коли написана стаття) я і справді використовува 17 різних каналів, хоча перепробував більше 50. Хоча з часом побачив, що варто концентруватися на тих, що мають найбільшу віддачу і якісно доповнюють основну діяльність. Застосовуючи закон Парето (80/20… Показати більше »
Орест, стаття сподобалась. Сам маю кілька джерел доходу та невдовзі звільняюсь з державної роботи. Я торгую на Форекс, основний прибуток вже майже рік іде звідти. Але є й інші, причому пасивні чи майже пасивні 🙂
Кожен, хто хоче бути вільним, повинен забезпечити себе стабільними джерелами прибутку.
Успіхів у починаннях тим, хто діє!
Саме так 🙂
Вітаю з кроком у нове життя невдовзі.
Після таких змін назад вже зовсім не хочеться повертатися. Хе-хе…
Я Вас дуже добре розумію і теж щиро бажаю успіхів…
***Єдине уточнення на рахунок пасивного доходу.
Друзі, якщо десь чуєте слово “пасивний”, то це означає, що комусь треба вкалувати двічі більше до того або під час.
У світі діє баланс, який непорушний. Це так, на замітку з власного досвіду 😉