Я активно працюю у трьох сферах людської діяльності: персональна продуктивність, заробіток грошей он-лайн і самостійні подорожі.

Всі ці види діяльності між собою сильно взаємопов’язуються у моєму житті і доповнюють одне одну. Якщо першим і другим можна займатися і без третього (Кант же ж не подорожував у просторі), то постійно мандрувати без роботи над собою і дистанційного заробітку було б дуже складно.

Тим не менше, переконаний, що більшість читачів може цікавити саме фінансова сторона цього питання. Ось тому і я працюю над розвитком численних способів заробітку он-лайн і ділюся ними з іншими людьми.

Наразі хотів би звернути Вашу увагу на Партнерські Програми. Чому саме на них? Бо це чудовий спосіб заробляти гроші дистанційно і зовсім скоро з колегою проводитимемо цілий тренінг по навчанню заробітку на них.

Отже Партнерські Програми, відомі в народі як Партнерки або ж англійською Affiliate Programs. Що ми про них знаємо?

Багато можуть подумати, що тут щось пов’язане з фінансовими пірамідами чи мережевим маркетингом і сильно в такому разі помиляться :-Р. Зовсім ні, модель партнерських програм будується на тих же принципах чесного бізнесу, що і у реальному житті – в оф-лайн.

Подивіться, з чого живуть туристичні агентства (ті, що бронюють квитки) – на комісії. А ріелтори – теж. Привів клієнта – отримав винагороду. Не привів – ніц не заробив. Все доволі просто і чесно, як і повинно бути.

Хоча в он-лайн все набагато цікавіше. Таке враження, що інтернет спеціально винайшли для розвитку бізнесу за допомогою партнерок.

Як тут все працює? Є продукт (скажімо, книжка). У книжки є свій ІН (скажімо, book69pro :-P). Ви отримуєте свій ІН (нехай, book69pro/orest), який розміщаєте де завгодно, пропонуючи цей продукт. Люди, які перейшли по цьому лінку закріплюються за Вами, як агентом, і у випадку покупки, Вам нараховується комісія. Статистика у Вашому повному доступі і Ви бачите скільки людей перейшло і скільки купило. Хіба ж це не чудово?

Всі поважаючі себе компанії вже давно пропонують свої товари і послуги за допомогою партнерок. Тут і Amazon.com, i Ozon.ru… Є навіть цілі спецресурси, які систематизують товари на різний смак і колір. Лиш би рекламували, продавали і купували.

Останнім часом партнерки почали активно розвиватися і в Україні, означаючи, що саме зараз правильний момент зануритися і зрозуміти як функціонує цей бізнес.

На яких товарах найперспективніше заробляти за допомогою партнерок? На інфопродуктах, тобто тренінгах, дисках чи живих семінарах. Чому? Тому, що тут майже 100% маржа. Для виготовлення таких типів продуктів практично не потрібно нести матеріальних затрат.

І саме тому 25%-40% комісії пропонуються партнерам, які продали інфопродукт. А тепер подумайте чи змогла би Rozetka.com.ua вижити, якби прийшлося ділитися 30% ціни товару з Вами. Мабуть, що ні.

Для того, щоб почати заробляти на партнерках, не потрібно бути програмістом чи мати спеціальні знання. Потрібно мати лише бажання і знайти підхід правильно подати певний продукт чи послугу.

Найцікаішим є те, що Вам навіть не треба брати прямої участі у відносинах купівлі/продажу. Якщо клієнт перейшов за Вашим персональним лінком, то він автоматично закріплений за Вами. Решта роботи вже за виробником чи продавцем. У будь-якому разі, Ваша кровна комісія нарахується у випадку покупки.

Я теж створив власну Партнерську Програму, яка допомагає численним клієнтам, приносить дохід десяткам партнерів і розвиває мою власну справу.

На цьому відео Ви можете глянути, як відбувається робота в партнерках на практиці.

Ось приклад того, як вигладає статистика партнерів і виплат їм у мої партнерці.

Заробіток на Партнерських Програмах

витяг з частинки моєї партнерки за липень 2012

Імена та контакти осіб я не показав в силу поваги до їхньої приватності і можливого небажання ділитися такою інфою. Але Ви можете чітко простежити різні показники. Від когось прийшло більше людей, від когось менше. Хтось заробив, а хтось ні.

Скажу, що у мене є партнери, які лише перенаправляючи людей на мій сайт заробляють по 800+ грн. на місяць. Це зовсім непогано, як на шалені часові (5-10 хв. на тиждень) і матеріальні (0 грн.) затрати 🙂

Чому  ж тоді комусь вдається, а комусь і ні? Відповідь дуже проста. Як в житті та бізнесі, так і у партнерках, хтось працює, а хтось ні. Хтось цілеспрямовано дивиться на результат, а хтось розраховує на халявне «авось».

Крім того, звичайно існують і інші підводні камені, що трапляються на шляху початківців і «бувших» інфоприємців.

 

Саме тому з Андієм Бешлеєм, експертом по заробітках на патнерках, і проводимо тренінг «Друг-Партнер», щоб показати і навчити бажаючих вести цей чудовий бізнес.

Деталі тренінгу ось тут ==>> https://openmind.com.ua/friend-partner/

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: