Що ми знаємо про це місто? Столиця Тайланду, великий мегаполіс, хаотичний дорожний рух, масаж з хеппі ендом 🙂 А що далі?
Якщо Ви ніколи не бували у цьому неординарному місті, то здогадатися про що буде йти мова у даному пості буде складно. Я спробую через фотографії, текст і відео передати тамтешню атмосферу і попередньо зорієнтувати новоприбулих туристів.
Відверто кажучи, Бангкок наразі мене захопив чи не найбільше зі всіх глобальних урбаністичних центрів. Подібний колорит і контрастність на даний момент доводилося спостерігати хіба у Мумбаю, в Індії.
Для початку зацініть це відео, яке ми щойно склепали 🙂
А тут карта для орієнтації з позначеними об’єктами, що описуватимуться нижче.
Абсолютно більша частина міста лежить на східному березі річки, де і знаходяться всі цікавинки, варті уваги.
Найбличою частиною до річки є стара частина Бангкоку. Тут збереглася історична забудова попередніх століть, вузенькі вулички і прекрасні храми.
Серед них найсвященніший храм Королівства – Ват Па Каев (Wat Pa Kaew) з Великим Палацом (Grand Palace).
Відразу за південними стінами знаходиться ще один розкішний храм – Храм Ват По (Wat Pho). Є ще ряд інших у кварталах, що відразу на схід.
Трішки північніше розкинувся цілий бекпекерський квартал Банглампу (Banglampu), де тусується більшість туристів. Цей район вирізняється дешевизною свого проживання, різновидністю кухні і майже цілодобовою шаленою двіжухою. Основна фанкова пішохідна вулиця Бангкоку теж тут – T Као Сан (Th Kao San)
Тут дуже гучно, тому для вибору проживання краще зійти на одну із сусідніх вулиць. Наприклад Рамбутрі (Rambutri), де власне ми і мешкали.
Ціни за середній двомісний номер з туалетом і душом десь 350-500 Бат (100-130 грн).
Класний обід на двох коштуватиме десь 120-200 бат (30-50 грн.). Тайська кухня це взагалі окрема розмова, про що обов’язково буде ціла стаття. А наразі скажу, що вони сміло можуть посперечатися з італійцями за лідерство у світі серед гурманів.
Лише в цій частині міста можна провести декілька днів, але варто вибратися і у сучасні райони мегаполісу. Частина міста, поруч з рікою, є начебто ізольованою від надсучасної транспортної мережі міста. Щоб не стояти у вічних корках, варто скористатися водним каналом Клонг Саен Саеб (Khlong Saen Saeb), що з’єднує два світи Бангкоку. Відправною точкою слугує водна станція Пан Фа (Phan Fah).
***Більше про транспорт і навігацію в Бангкоку у наступній статті.
Відразу поруч знаходяться ще дві цікавинки. Храмова Гора (Temple Mount), звідки відкривається 360-градусна панорама на місто.
Також ще один чудовий храм Рачанатдарам (Wat Ratchanatdapam) є неподалік.
Сучасний Бангкок – це сотні хмарочосів, що нависають над старими напівзруйнованими кварталами майже закриваючи доступ до останніх, БТС – Небесний поїзд (BTS – Skytrain), що розсікає між будинами-велетнями на висоті 15-20 метрів над вічно ожвавленими дорогами.
Центром сучасного міста вважається Сіамська площа (Siam square), в кілометровому радіусі, якої розкинулися численні мегамоли (величезні торгові центри). Варто окремо виділити МБК (MBK), де можна і треба закупитися різноманітною електронікою. Від 3G-флешок для інтернету до фотоапаратів чи прибамбасів до айфону.
Північніше через канал знаходиться жвавий район Пратунам (Pratuman). Тут вічні товпи людей не дають нормально пройти, бо всі шукають у що би вбратися. Отже, якщо Вам необхідно прикупити трішки одягу, то це саме сюди.
Окремо варто виділити жвавий і колоритний Китайський квартал (Chinatown), який знаходиться південніше між двома основними частинами міста, про які йшла мова вище.
Від кількості і яскравості зовнішньої реклами просто розбігаються очі…
… а від сукупності надмірної кількості запахів, гучних звуків і людей просто запаморочується голова.
Добратися туди доволі просто. МРТ – метро (MRT) cтанція Хуа Лампонг (Hua Lampong) знаходиться відразу на схід від Китайського кварталу.
Ось такі перші враження від шаленого Бангкоку.
Більше і детальніше про транспорт, а також логістику в місті у цій статті….
привет, могу я кое-что дополнить? http://abudhabitiming.blogspot.com/2014/09/blog-post_22.html
На місці без проблем…
Основне, спробуй десь о 12-13 год дивитися на місця, коли народ виселяється зазвичай.
Там в них така тема, що ніхто наперед не каже скільки часу буде жити, відповідно наявність вільних місць з'ясовується по факту.
Оресте, а ти заздалегiдь букав отель на Рамбутрi? чи можна по прибуттi знайти щось дешеве?
аа… як чудово!! і так гарно=) з нетерпінням чекаю ще на нові статті ….
Дуже нарно і цікаво.
В нас тут глобальний план по описанню цілого регіон у є 🙂