Всі ми любимо історії про супер-героїв чи таємних агентів з унікальними можливостями: Спайдермен, Джейсон Борн, Бетмен, Агент 007, Індіана Джонс та інші.
Фільми і книжки про цих персонажів розходяться на УРА. Але чому дана тематика є такою популярною серед людей?
Відповідь – кожна особа в глибині душі хоче бути цим героєм. Фільми, книги чи ігри дають можливість хоча б на короткий проміжок часу пережити частинку цього іншого життя.
Тим не менше, як правило, після чудового незабутнього досвіду все повертається на старі звичні місця і ми перебуваємо в очікуванні чергового бестселлеру чи блокбастеру.
На жаль більшість людей забуває, що герой живе у кожному з нас 🙂
Можна медитувати, уявляючи себе таким, а можна робити простенькі дії, які додаватимуть нам відчуття повноти і яскравості цього геройського життя. А ще краще, робити це таким чином, щоб Ваша діяльність приносила користь іншим і покращувала всесвіт.
У кожного ці захцянки різні: подорожі, фізичний розвиток, певні унікальні здібності, круті гаджети чи ще щось. Факт один – якщо ми це зробимо, то почуватимемося на сьомому небі від щастя.
В мене теж є свої таракани в голові. Рік тому, наприклад, я тестував Ізраїльську прикордонну службу, а ще раніше пробрався у Оман без візи, закосивши під місцевого. В Тайланді займався муай-тай, а зараз на Балі вчуся серфінгу.
Оскільки я доволі часто перетинаю кордони, то з місцем для штампів і віз напряг. Тим не менше така ситуація вирішується доволі просто. Можна виробити ще один паспорт для поїздок закордон.
У деяких моїх друзів є по два діючих закордонних паспорти. Від недавна у мене їх три 🙂
Я думав, що це неможливо, оскільки не знав кейсів (якщо у Вас теж три або більше, відгукніться. Цікаво же). Азарт розгорівся і перед виїздом у тривалу подорож Південно-Східною Азією я подав документи на виготовлення ще одного паспорту.
Не скажу, що це було зовсім просто, але наразі у мене на руках три діючих паспорти для виїзду закордон. Запевняю Вас, жодних хабарів, дзвінків друзів чи ще чогось. Просто трішки кмітливості, наполегливості і позитиву у власних думках та діях. Ефективне спілкування в бюрократичних інституціях теж має свою специфіку, про що обов’язково згодом напишу.
Для чого мені аж три паспорти, запитаєте Ви? Ну, окрім суто спортивного інтересу, це ще й дуже зручно.
Нам, українцям, потрібна віза у 4/5 країн світу. Частенько бувають ситуації, коли один паспорт лежить у консульстві тоді, як інший паралельно використовується для подорожей.
Теж рекомендую завести паспорт на «круті країни», куди вклеюватимете візи з країн ЄС, США, Канади, Австралії і т.д. Це відразу підмінає Ваш статус у очах митників і прикордонників по цілому світу. Якщо ж Ви були у Ізраїлі, то наявність штампу може вплинутии на відношення у мусульманських країнах або навіть унеможливити візит.
Також під час оренди транспортних засобів чи іншого устаткування частенько просять паспорт у якості гарантії, на що вже є окремий “паспорт-трудяга”.
Способів бавитися з численними паспортами є сотні. Основне, щоб всі вони були добросовісними і ні в якому разі не мали на меті нашкодити іншим. Це просто класне відчуття… 🙂
А хто є Вашим улюбленим супер-героєм і які подібні маленькі дрібнички роблять Вас більш задоволеним собою?
З приводу того, щоб один лежав в консульстві, а з другим в той час їхати – не виходить. Принаймні в польському консульстві. Я подавався через візовий центр, і вони в обовязковому порядку забирали обидва паспорти. Мене от цікавить інше питання: якщо в мене в діючому паспорті діюча шенгенка, і ще 1-2 роки тої візи залишилося, але в тому паспорті, де та віза вклеєна, закінчилися сторінки, куди можна було б ставити штампи. Чи можна в цьому випадку предявляти на кордоні обидва паспорти – в одному віза, а в другий вони будуть штампи ставити? Чи так не практикується?
Так, буває, що посольства просять подати всі наявні паспорти. Зокрема польське. Але у більшості випадків жодна консульська установа іншої країни не має доступу до внутрішньої бази даних українського паспортного столу. З польським посольтсвом це більше виняток ніж правило.
А стосовно Вашого питання, то не думаю, що це є проблемою. Головне, що віза дійсна, а от штамп можна завжди втулити. В мене от навіть сторінки для особливих відміток вже заняті. На скільки актуальним буде штампування іншого паспорта, в котрому візи не має, я не знаю. Спробуйте і відпишете потім. Зрештою, це не проблема зовсім, як на мене.
Orest Zub Дякую, це щось новеньке. Тобто можна просто подати на ще один…гм
Antoine Struelens, це Ви до чого? Взагалі такий термін існує 🙂
Цікаво чи вийде мати 4 на руках 🙂
TraveLEarning?
аналогічна була ситуація, коли паралельно відкривала 2 візи – тоді з"явився другий паспорт. А три – це круто)
Та ні. Всі паспорти дійсні 🙂
Мабуть для подачі на візи в Посольствах України актуально лише останній паспорт. Оскільки решта – "загублені". І в українському стоїть відмітка "анульований" на попередньому
Наскільки я знаю, то в нас одночасно дозволено 2 паспорти – діючі. Із старих, які закінчилися, повертають сторінки із візами, а пластик та обкладинку – забирають. Можливо щось і змінилося, цікаво 🙂
Я щось не можу знайти закону, де це регулюється…
Точніше не сильно вникав. Люблю практику.
Якийсь конфлікт в темі – під футером багато сірого простору, тягнеться на кілометр
Може просто не підвантажилася тоді
Все працює добре 🙂