Друзі, у цій статті я спробую максимально детально і чітко розкрити силу вебінарів, як одного із найбільш ефективних способів заробітку в мережі і створення РЕАЛЬНОЇ цінності для багатьох людей.
Отже, закінчувався травень 2012 року. На той момент я вже успішно провів ряд онлайн тренінгів з тайм менеджменту і написав е-книгу «Формула Продуктивності» (59 сторінок). У навчальних групах було зазвичай не більше 10 осіб, з організаційним внеском 300-500 грн за 10-денний курс. Такі тренінги я проводив приблизно раз в місяць, починаючи з січня, і це було одним із найефективніших джерел доходу для мене на той момент.
Загалом я покривав свої базові потреби і дохід від двох сайтів дозволяв мені більш-менш робити те, що хочу і де хочу. Моя дівчина, Мартуся, тоді ще працювала на простенькій роботі за 2000 грн/міс.
На той момент я вже доволі непогано відточив свої навички управління часом і те, що мої учні почали отримувати результати, не могло не тішити. До речі, десь посередині цієї сторінки можете почитати відгуки кількох учасників моїх онлайн курсів по тайм менеджменту у першій половині 2012 року. А тут вже деякі випускники мега-тренінгу «З Ніг на Голову», який ми запустили на початку 2013. На жаль, він не продається у відкритому доступі.
Але менше з тим. Факт один…
Я навчився дистанційно заробляти на власних знаннях,
допомагаючи при цьому людям 🙂
І що далі?
У мене виникла ідея: допомагати це робити іншим, адже у кожного з нас є унікальні знання у певній сфері, які можуть стати у пригоді людям. А, якщо ці знання правильно подати, оформити, і надати результат, то клієнти готові за це платити гроші.
Для початку я добре опрацював глибини інтернету, розібрав купу кейсів, поспілкувався з десятками людей, які вже успішно стояли на ногах в мережі, а так само перевірив на собі більше 50-ти різних способів заробітку онлайн, з яких активно продовжую використовувати 17.
Всі ці напрацювання я ретельно систематизував і зробив оголошення про революційний для моєї діяльності і свідомості багатьох людей вебінар: 50 способів заробітку онлайн. Створивши ось таку просту сторіночку-оголошення, я переконав Мартусю на тиждень відпроситися з роботи, і ми поїхали провітритися в Румунію…
До вебінару залишалося два тижні і почалися перші реєстрації. Було дуже приємно слідкувати, як набирається класна група, і приємно слухати звук sms-ок, які сповіщали про надходження коштів на банківський рахунок. 🙂
Ми класно проводили час і життя здавалося чудовим. Постійно зростаюча кількість учасників додавала мені впевненості і я нетерпляче чекав настання моменту зустрічі з моєю вже новою аудиторією.
Раптом, одного чудового дня, відразу після перетину Дунаю у сусідню до Румунії Болгарію нас обікрали. І обікрали так, що ми реально залишилися голі-босі. Ноутбуки, об’єктиви до фотоапарату, дрібну техніку, одяг і навіть найпростіші предмети гігієни. Все, що нас годувало, перейшло у актив циганського табору.
Добре, що залишились гаманець, документи і айфон, які були при мені. І що ви думаєте? Це ніяк не вплинуло на перебіг подій на блозі. Учасники продовжували реєструватися і гроші продовжували поступати навіть, коли матеріального у мене нічого не стало.
Істина вже стає ближчою, правда? 😉
За пару днів до дати проведення самого вебінару ми повернулися до рідного Львова. Реєстрації закінчилися, оскільки вичерпалася кількість місць, і я був, на превеликий жаль, змушений відмовляти багатьом бажаючим. Загалом 50 людей придбали участь за ціною 50-150 грн. в залежності від часу реєстрації. Сумарно це вийшло 3850 грн. Ще до початку події за ці кошти я придбав собі новий ноут і успішно провів двогодинний вебінар «50 способів заробітку онлайн».
Після цього прориву життя кардинально змінилося. І не лише моє. Деякі особи, які були присутні ще тоді, зараз успішно заробляють в інтернеті на власних знаннях. З деякими я продовжив працювати, що теж позитивно вплинуло на життя багатьох людей. А дехто досі спостерігає за цим всім зі сторони.
У моєму житті почалися зовсім інші суми, паралельно вистрілив Ukraine-Travel-Secrets, самостійно або з партнерами я вдихнув життя у багато нових цікавих проектів в різних нішах. Хоча не всі були успішними, справа розвивається по висхідній.
В серпні я звільнив Мартусю з її роботи (відпрошуватися вже не потрібно. Ну і слово – ніби хтось, тримає на ланцюгу), після чого ми здійснили ще ряд класних мандрівок Європою, а зараз вже третій місяць живемо у Південно-Східній Азії (наразі на Балі, Індонезія). І що найцікавіше, я постійно працюю. Ні, краще сказати: «Займаюся улюбленою справою, допомагаючи при цьому іншим, і заробляю дистанційно». А починалося все з вебінару з тайм-менеджменту, на який прийшла аж одна людина…
Друзі, тепер ви зрозуміли силу вебінарів і власних знань, як одного із найефективніших способів заробітку онлайн, який несе РЕАЛЬНУ цінність? І головне, що це може кожна людина. Можете і ви.
Просто відкрийте свою свідомість – open your mind.
А наразі напишіть у коментах, які на вашу думку спеціальні знання або сферу діяльності ви могли б вибрати, як нішу для власного онлайн бізнесу?
Я з радістю прокоментую ваші ідеї 🙂
А чому говорячи про власний бізнесі всі розуміють під цим тільки нематеріальну, легку сферу (“болтание языком”): вебінари, тренінги і т п.? Всі чомусь хочуть продавати тільки віртуальний, нематеріальний продукт. Невже не можна розвивати реальну, матеріальну власну справу (садівництво, бджільництво та інш)? Чи такі види діяльності ви вважаєте не для інтелектуалів?
Озирніться навкруги! Блогосфера і онлайн підприємництво займає малесеньку частку всього ринку. Більшість людей займаються зовсім іншими справами. Просто мені подобається перший варіант, в якому я розібрався, вірю у нього і щиро пропагую.
Маргарита Калюжна ловіть рибку там, де вона водиться, тобто на тематичних ресурсах.
Успіхів 🙂
Чесно кажучи, Оресте, створила оголошення і розмістила на блозі та у себе на сторінці в фейсбуці та твіттері. Але Ваше запитання змусило посміхнутися та замислитися, що власне я і не шукала. Буду вдячна за Вашу пораду.
А де Ви цих бажаючих шукали?
Оресте, дякую за статтю. Якщо раніше я роздумувала: вийде – не вийде, то тепер дію. Розробила тренінг з креативності та startup. Правда, немає бажаючих, але я не здамся. Відчуваю, що це мій шлях, що мої знання за Вашим натхненням принесуть мені успіх. З повагою, Маргарита
Ідея звичайно класна. Тепер треба її втілювати у життя.
З площадок рекомендую:
1) http://bit.ly/expertsystemru (рос – 125 грн/міс)
2) http://bit.ly/meetcheapcom (амер – від 80 грн/міс)
Обоє добрі варіанти і з повним функціоналом. Сам користуюся.
Успіхів, Юліє.
Привіт! 🙂 Я нещодавно серйозно замислилась над ідеєю створення он-лайн курсу по фортепіано і сольфеджіо. Питання постало гостро після переїзду в Ужгород зі Львова, де залишились мої стаціонарні учні. Залізла в google для пошуку платформ для проведення вебінарів і чомусь не сумнівалася, що в топі буде ваш сайт 🙂 Може порадите якісь фрішні чи не дуже платформи для подібної практики? Мені потрібна невелика аудиторія, десь до 20 постійних учнів, щоб був хороший зворотній зв'язок, щоб можла було проводити мінімум 2 рази в тиждень, щоб була відеотрансляція, і можливість проведення українською мовою. Тривалість заняття півтора години і хочу поставити низеньку ціну… Показати більше »
Звичайно, що можете.
Тема іноземних мов (а саме англійської) взагалі ідеальна для інфоприємництва.
Пробуте…
Вітання зі сходу, з Харкова ! Дякую, що ділишся своїм досвідом. Я провів колись презентацію свого методу вдосконалення Англійської мови. Міг би це робити і онлайн. Поки не знаю як. Буду далі читати твій сайт. Я тут нещодавно.
мені от важко визначитись, бо легка промисловість наразі "стоїть", а я саме працюю у швейному виробництві; фотографією, музикою та написанням статей просто захоплююсь на непрофесійному рівні. Як на мене, найважче – це знайти споживача. Я роблю масу цікавих і гарних, оригінальних і авторських речей (прикраси, аксесуари та одяг), а все ніяк не знайду людей, які б раділи моїм реалізованим фантазіям. Можна от робити вебінари саме такого спрямування. і хоча в неті про це повно, вебінари дають більш охоплююче розуміння, спрямовують, на них можна спитати думки, отримати відповідь та конструктивну критику спеціаліста.
От і маєте новий напрямок 🙂
Успіхів..
А як, наприклад, до консультацій та обміну інформацією відностно вибору обладнання для опалення приміщень (промислових на сам перед).
Гарна ідея 🙂
У такому випадку вебінар слугуватиме засобом для презентацій,
а заробіток вже на продажі продукції або наданні послуг…
Орест, ти ніби читаєш мої думки)) Я планую також проволити вебінари, придбав необхідне ПО. Непогано розбираюсь в блогосфері і думаю знання, які допоможуть людям правильно створювати та просувати блоги, будуть необхідні. Ну я так надіюсь 🙂
Звичайно, що допоможуть, якщо знайдете правильний спосіб застосування і досягнення результату.
А що у Вас за проект, якщо не секрет?
Проект поки що в розробці, але це буде щось на кшталт української онлайн школи для блогерів. Цей проект буде супутниковим до основного блогу http://webdigest.com.ua
Привіт, Оресте!
Дякую за вебінар. Хоч я до кінця не зрозуміла як це працює.
Я працюю в музеї. робота не погана. Я історик і археолог за фахом але надоїла пострадянська система – працюй і не випинайся. Взагалі хотілося б працювати в сфері туризму, допомогати людям, які приїздять в Україну.
Ще я класно вмію варити борщ. Може ця тема також прибуткова?
Удачі 🙂
Туризм дуже прикольна ніша, як Ви вже могли здогадатися.
На рахунок борщу не впевнений, але от куховарення вцілому теж цікаво 🙂
Я думаю можно будет сделать вебинары по теме “Семейное консультирование”, “Психология воспитания ребенка”, “Ребенок, подросток, взрослый – время взросления” и т.п. Семейная тематика – достаточно благодарная ниша.
Так ніша насправді класна, але це не повинно обмежуватися лише одним вебінаром.
Пам’ятайте, Ви повинні РЕАЛЬНО давати користь і вирішувати насущні проблеми людей максимально прямим та ефективним способом.
Ось тоді і буде діло…
Успіхів, Вам 🙂
як щодо музики( гітари) чи енергоменеджменту ?
Зараз якраз всі музиканти теж в онлайн переходять
Ось приклад гітариста з Росії – http://guitar-online.ru/
Мені ще десь попадався один перкусист. Хе-хе…
По енергоменеджменту не длкінця впевнений, бо не сильно розбираюся в справі загалом…. Це про що конкретно?
Оресте, вітання з України!
Дивовижно, чи дійсно так легко можна чкурнути на острів в Індійському океані та насолоджуватися справою, яка тобі до вподоби?!
Чесно кажучи, про вебінари раніше чув дещо, але ніколи не цікавився принципом їхньої роботи та цілей застосування. Щодо консультування як такого, в мене ідеї були давненько, тому твій семінар буде цікавим для мене!
Щодо сфер моєї компетенції, то це кредитний/фінансовий/інвестиційний аналіз та маркетинг.
Нехай щастить тобі!!!
З повагою
Юрій
Привіт-привіт 🙂
Та ні, це зовсім не легко, але набагато простіше ніж до кінця свого життя сидіти в офісі і працювати на маленьку зарплату…
Вебінари – це один із способів для досягнення цілі, навчання, презентації продуктів чи ведення переговорів.
Якщо Ви колись виступали з доповіддю на конференції чи проводили курси, то те саме можна провести і онлайн, тільки з використанням менших ресурсів, отримавши більше користі…
Переваг у вебінарів море. Про них я розказую у безкоштовних семінарах “Проведення Вебінарів і Заробіток на Знаннях” і “Як Підготуватися і Провести Вебінар за ОДИН день?”
==>> https://openmind.com.ua/free/
Обмеження лише в уяві 🙂