Наш сьогоднішній гість і мій колега Павло Чайка є яскравим прикладом того, що навіть в Україні кожна людина може поєднати своє хоббі чи захоплення з роботою, за рахунок створення контентного сайту, наповнюючи його цікавою і корисною для інших інфою.
Павло самостійно веде аж чотири онлайн журнали: психологічний Пробудження, історичний Мандрівки Часом, туристичний Камо Грядеши, науково-популярний Пізнавайка,
а також виховує маленького синочка, але вже разом зі своєю коханою.
Зі сторони блогерсько-вебмастерівське життя може здаватися справжньою полуничкою. Пишеш про те, що любиш, даєш цінність людям і заробляєш на цьому гроші та ще й з будь-якої точки Планети.
Але ж як воно насправді виглядає з середини? Скільки потрібно докласти зусиль і яким чином ростити власне онлайн дитятко? Ну і звичайно на чому заробляють вебмастери чи блогери?
Павло Чайка більш ніж відверто, а також надзвичайно щиро, поділився власним досвідом розвитку онлайн ресурсів і дав ряд своїх перевірених на практиці рекомендацій щодо SEO, заробітків, створення контенту і вкладення душі.
Згадані Павлом сервіси по торгівлі лінками, а також ще ряд корисних ресурсів для сайто/блоговедення зручно систематизовані на цій сторінці.
Це мій однофамілець, може якийсь далекий родич 🙂
Орест все файно, тільки є деякі помилки: у мене не донечка, а синочок, і у підписі до самого відео – Ростислав Чайка, а я Павло :). Поправ будь-ласка.
Ну, я ж в тебе на христинах не був і яказ після народження відчалив у далекі краї.
Вибач, друже. Виправлено…
А на рах описки в YouTube, то ось тут ще оне ітнерв’ю теж з Чайкою, але власне Ростиславом – https://openmind.com.ua/2012/11/11/rostyslav-chayka/
Павле, як отримати ТІЦ на свій сайт?
Щоб отримати ТІЦ, треба отримати гарні вхідні посилання на свій сайт з інших сайтів із високим Тіцом. Питання не тільки в кількості, але й якості посилань (Іноді 2-3 посилання з “жирних” сайтів дадуть більший ефект ніж десятки з худих). Щодо того як отримати посилання, то мені відомі такі методи: 1) мінятись посиланнями з іншими сайтами, якщо сайтів є кілька, то краще робити перехресний обмін. 2) написати вірусну статтю, яку захочуть перепублікувати багато сайтів, звісно із зворотнім посиланнями на першоджерело. 3) зробити на сайті конкурс для інших блогерів та вебмайстерів, а обов’язково умовою участі вони мають поставити посилання на ваш сайт.… Показати більше »