Чесно кажучи, не вважаю себе людиною, зацикленою на матеріальних речах і намагаюся не вестися на дешеві понти з цим зв’язані, хоча без кількох забавок жити було б складніше.

Ось відео огляд більшості прибамбасів, які завжди зі мною, чого мені цілком вистачає для життєдіяльності, ведення ділових справ і загалом повного щастя та навіть на випадок (не дай, Боже) війни, про що зараз так багато говорять.

***

Як бачите, загалом все вміщується у невеличкий наплечник, що підтверджуєься в статті Пакування хати в рюкзак, котру написала Мартуся перед нашим вильотом у вирій в Південно-Східну Азію минулої зими.

Puerto (92)

 

А ось власне і детальніше про деякі з них…

177140-1Ноутбук Lenovo z370 (~ 5 000 грн) – полюбив я Lenovo і все. Користуюся їхніми компами пару років і без зауважень. Важить всього 1,6 кг, прикольні випуклі кнопки, а завдяки діагоналі екрану в 13 дюймів, поміщається в будь яку сумку, куди ледве влазять аркуші A4 формату. До речі в Мартусі такий самий, тільки з доставленою оперативкою для обробки відео, що дає нам змогу завжди мати під рукою ще одну батарею.

1040622-1Смартфон Lenovo 750s (~ 2 600 грн) – афігєзний водонепроникний смартфон з куленепробивним склом. Місце для двох сімок дають можливість без проблем користуватися послугами місцевих операторів під час подорожей, а змінну батарею завжди можна замінити під час тривалих вилазок на природу.

123990-1Фотоапарат Canon 600d (~ 5 200 грн) – чудова дзеркальна камера на всі випадки життя. Відносно компактна з можливістю знімати висококласне відео. А рухомий екранчик просто незамінний під час інтерв’ю і записів роликів, коли я з камерою сам на сам.

445354-1Об’єкив Sigma 18-200 mm (~ 2 000 грн) – класний універсальний об’єктив з великим діапазоном фокусної відстані, корий підходитьна всі випадки життя.

676962-1Камера GoPro (~ 2 900 грн) з купою кріплень, які ще десь на 1000 грн потягнуть – незамінна при зйомці в екстремальних умовах, типу під час рафтингу або спуску по бурхливій річці чи коли жену по засніженому схилу на борді.

Універсальний перехідник до розеток (~ 120 грн) різних стандартів + вихід на USB і не треба таскати з собо купу проводів, зарядних до телефонів, фотоапаратів etc.

469839-1Електичний тример Roventa (~ 340 грн) – ввостанне начисто голився у Шрі-Ланці в квітні 2013. І то це робив перукар “небезпечною бритвою”, що є моїм улюбленим заняттям у південно-азіаських країнах. А так 49437-1зазвичай залишаю собі приємну дво-трьоміліметрову щетину, а також використовую цей тример і для інших часин тіла 🙂

Напоясний секретнй гаманець (~ 140 грн) – спочатку, післ ятого, як придбав, то зберігав у ньомулише запаси і тримав під матрацами в готелях. Тепер, після виникнення деяких обставин, регулярно використовую за призначенням і почуваюся набагато спокійніше.

45751-1Наплечник Terra Incognita Snow-Tech (~ 580 грн) – невеликий і немалий, якраз, щоб влізло все необіхне і не було перегрузів. Поміщається (якщо сильно напханий, то треба зім’якувати) у всі лунки для ручного багажу європейських лоукостів і має купу корисних пасків та кріплень.

163039-1Компактний рушник з мікрофібри (~ 240 грн) – мабуть найцінніше придбання останнім часом, що сильно 165952-1еконамить простір у наплечнику.

Швейцарський ніж (~ 290 грн) а куди ж без нього? Хіба на лоукост з ручним багажем.

N.В. Цей список не повний і постійно оновлюється та коригується на спеціальній сторінці зі всіма ресурсами,

… але в принципі саме так небагато мені потрібно серед речей матеріального світу, для можливості займатися тим, чим мене пре, гнати через світи і загалом для повного щастя 🙂

Друзі, а які речі та прибамбаси використовуєте Ви і без чого не можете прожити?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: