Ось і завершилася активна основна частина онлайн конференції про інтернет-бізнес в Україні e-Biz. За сім днів виступів відстріляли 19 спікерів, котрі спродукували 20+ годин відбірного практичного контенту кожен в межах своєї експертності.

Ось власне мій останній виступ, що стосувався практичної філософії TraveLearning, доповідь про що вклчає як теорію, так і робочу бізнес-модель по заробітку коштів улюбленою справою дистанцйно.


Що далі? Ось два убойні семінари, котрі допоможуть Вам стартанути у онлайн бізнесі.

Також наразі триває конкурс, призами у котрому є безкоштовні квиточки на iforum та e-commerce forum, в придачу до чого йдуть три мої найкращі семінари. Детальніше про конкурс на fastleads.ru.

***

Друзі, Ваша думка важлива!

У e-Biz взяли участь більше 3500 учасників, котрі, маю надію, отримали для себе купу практичної інфи і вже почали застосовувати це на практиці у власній діяльності.

Будь ласка, не полініться виділити 2-3 хвилинки свого дрогоцінного часу і заповнити дане невеличке опитування… Кожна ідея буде врахованою при організації наступних подій. Обіцяю 🙂

P.S. Також Ви можете глянути результати голосування. Після того, як самі натиснете кнопку Submit буде варіант перейти за лінком See prewious responses, тобто подивитися відповіді.

#EbizWeekend - онлайн конференція про інтернет-бізнесРеєстрація (FREE)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: