Як знаєте (або не знаєте) зовсім нещодавно прогримів itravel – онлайн форум справжніх мандрівників.
До речі, ось записи всіх виступів. Так от, хотілося б певним чином закріпити й систематизувати поданий спікерами матеріал, а крім того і роздати декілька путівників Lonley Planet, котрі досі залишилися припадати пилюкою у мене біля столу та не знайшли своїх власників на численних розіграшах, що проходили в межах itravel.
Окрім того, можливо Ви не знайшли відповіді на власне запитання про подорожі серед двох дюжин тревел-презентацій або просто влом шукати. В такому разі, власне зараз є чудова нагода вирішити цю невеличку проблему.
Я обіцяю відповісти на Ваше будь-яке конкретне запитання стосовно подорожей, якщо матиму відповідь, звичайно. Але це ще не все! Кожен, хто задасть запитання, матиме можливість отримати один із шести путівників Lonley Planet, серед яких: Венеція, Ізраїль та Палестина, Шрі Ланка, Мексика, Близький Схід, Єгипет.
***
Для цього просто запишіть знизу у коментах:
- Ваше конкретне запитання стосовно подорожей;
- Який із путівників хочете отримати у випадку перемоги;
Що ж далі? Я зберу всі запитання докупи (станом на 09:00 ранку понеділка 28го липня) і запишу відео, в якому спробую максимально вичерпно дати відповідь на кожне запитання в межах моєї компетенції. Також за допомогою генератора випадкових чисел будуть визначені переможці, прономеровані у хронологічному порядку запису запитання, котрі отримають свій бажаний путівник.
Відео з відповіддями на Ваші запитання і результати розіграшу путівників будуть опубліковані у понеділок-вівторок в залежності від кількості запитань і часу, що мені знадобиться для того, аби записати відповіді.
Як бачите шансів отримати бажаний путівник (враховуючи їх кількість) є доволі багато, а відповідь на Ваше запитання буде озвучена гарантовано, тож щиро закликаю не нехтувати такою нагодою. Буду радий допомогти.
P.S. Раніше я проводив подібні сесії питань-відповідей про подорожі (ось 1-2 зі Львова і Куби, а тут 3 з Мексики), але таких класних призів тоді не було. Тож з нетерпінням чекаю Ваших запитань, друзі 🙂
Привіт, Оресте!
Враховуючи нинішню “важкоекономічну” ситуацію в Україні, підскажи куди зараз податись подорожувати вдвох тривалістю до місяця з мінімальним бюджетом та чистим закордоним паспортом?
У так звані дешеві країни:
– Пд-Сх Азія
– Індія та Шрі-Ланка
– Закавказзя
– Східна Європа
– Центральна Америка
… etc.. Вдалої подорожі 🙂
Ореста, як вважаєш, яка країна найкомфортніша для тривалої подорожі з маленькими дітьми?
Що порадиш в ситуації, коли можливості поїхати на тривалий термін у подорож наразі немає (поточні проекти вимагають бути в рідному місті як мінімум 4-5 днів на тиждень)? У попередні роки влітку я виривався в автостопні мандрівки на місяць-два по Україні, Росії та Білорусі, але тепер на таку авантюру не наважуюся. Буденна рутина затягує сильно. Одні й ті ж самі люди навколо вкрай набридли, хочеться нових емоцій і вражень. Що можна зробити в такій ситуації без раптової кардинальної зміни лайфстайлу.
З путівників цікавлять Мексика (або Ізраїль та Палестина).
кидай проекти та їдь до Індії автостопом 🙂 нема таких проектів, якщо це не одруження або дитина )
Привіт 🙂
У мене буде більш особисте питання: способів подорожувати є маса, найважливіші речі від яких вони залежать це взичайно час і гроші. Я слідкую твій блог вже давно і твої подорожі описані по максимуму і це круто (ціни, подробиці і описи місця, враження, за і проти) і в основному транспорт який Ти використовуєш в подорожах це літак або автомобіль. А як ти відносишся до автостопу? Чи практикував такий спосіб подорожувати? І якщо так, то які враження були у тебе (і чи траплялись якісь казуси):)
п.с. з путівників обираю Mexico 🙂
Оресте, нещодавно дізналася, що при подачі документів на Шенген не приймається бронювання готелю на booking. Яким чином самостійні мандрівники можуть вирішити це питання?
Ще мене цікавить, чи потрібні візи до тих європейських країн, через які ти наземним транспортом плануєш дістатися аеропорту (наприклад, коли їдеш до аеропортів Німеччини чи Франції, щоб звідти вилетіти до Америки) ?
Користуючись нагодою, хочу подякувати за твою активну діяльність, практичні поради і маштабні online-заходи!
Путівник – Middle East / Mexico
Привіт, вибач, що турбую. Не можеш підказати, як в Польщі можна зекономити на пересуванні? Там наче не буже дорого, але ми плануємо багато їздити, тому трохи набігає. Наперед дякую)) 2. Коли б вигравати, то цікавіше, щоб то був сюрпрайз))) Мексика можливо найцікавіша, але то скорше через вивчення іспанської і тим, що тепер маю чудових мексиканських друзів )))
Привіт!
Дуже цікавлять сервіси з бронювання авіаквитків та житла, які з них ти вважаєш найкращими? Варто заздалегідь бронювати житло, наприклад, у Нідерландах, чи можна розібратися на місці?
Наперед дякую!
З довідників- Шри-Ланка)
Привіт, Оресте. Мене цікавить саме проживання у тих країнах де ти побував. Ти одразу шукаєш хостели чи просто прилітаєш і тупо йдеш їх шукати на абум?
Привіт!
Деяким нашим друзям вдавалося купувати авіаквитки по 1 євро. Нам поки таке щастя не випало. Чи можеш підказати як виловлювати і де шукати такі акції.
Оскільки путівник Венеція у нас вже є і ми там двічі побували,то було б цікаво отримати путівник по Мексиці – може знайдуться дешеві квитки і ми таки потрапимо на Мачу Пікчу і в інші цікаві місця Південної Америки. Дякую!
Вітаю, Ви одна із переможців 🙂
Напишіть, будь ласка, мені Вашу адресу, куди надсилати книгу.
Добрий день мандрівнику!
Питання – як пересічному українцю потрапити максимально економно і безпечно до Мексики і здійснити мрію про подорожі на кораблі в море/океан?
Бажана книга – Мексика.
Дякую і успіхів!
сторінка вк – http://vk.com/musketeers
Вітання, Оресте! Питання: з якої країни ти б рекомендував започаткувати традицію сімейних подорожей (ми з чоловіком та дитиною, 8 років, на жаль, ще ніколи не бували за кордоном, сподіваємося з твоєю допомогою якось виправляти цю ситуацію)
путівник – Венеція
1. Цікаво було б послухати про найбільш дивовижних людей, що зустрічались тобі під час подорожей.
2. Якщо пощастить, то хотілося б “Middle East”
Як ти вибираєш країни для подорожей, що тебе надихає і спонукає їхати саме в це місце, а не в інше?
Зараз дуже популярна філософія “життя у подорожах”. Як ти ставишся до такого лайфстайлу? Для тебе важливо мати домівку, куди б хотілося повертатися після подорожей чи жити, мандручюси від однієї країни до іншої, цікавіше?
Привіт! Ми з подругою збираємось цієї зими до таких країн: Тайланд, Камбоджа, В`єтнам, Індонезія, Сінгапур, Балі. Як нам вдало побудувати маршрут? Ми прорахували переліт між всіма країнами і вийшло дорого (7-8 тис.грн.). Де можна дізнатись про те, що потрібно побачити або зробити в конкретному місці? Дякую)
можу поділитись як робив це я в Європі) просто якщо є квитки на літак та місце прильоту неаступним кроком збираєте до купи всі визначні місця. Потім залежності від виду транспорту обираєш які з них реально можливо відвідати 🙂 вот і все 🙂 Не забуть під час планування маршруту залишити достатньо часу на переїзди та відпочинок.:)
Цікаво буде дізнатися, наскільки глибоко ти вчиш мову країни, куди їдеш? Чи обмежуєшся базовими фразами (привіт-дякую) або ж намагаєшся максимально порозумітися.
Чи вважаєш, що англійської достатньо для будь-якої подорожі?
Якщо пощастить – Близький Схід.
Привіт! Що може бути універсально-корисне сучасній людині в різних куточках світу, таке, що може створити одна-дві людини, щоб впевнено можна було роздавати?
Є те ще завжди буде популярне – сфери повязані з тваринними потребами людини – їжа, захист, сон та продовження роду. Крім цього є сфера передачі знань. Обирайте щось у цих галузях і не прогадаєте 🙂