У попередній статті про те, як самостійно організувати професійну офлайн подію (семінар, конференцію, форум та інше), згадувалося про окрему нішу, яка може знайти своє застосування у абсолютно різних видах комерційної діяльності – Connectivity.

Мова йде про організацію подій! Начебто все чітко і зрозуміло. Але давайте компнемо трішки глибше. Чим являється конференція або семінар насправді? Перш за все, це певна тусовка і платформа для спілкування, обміну досвідом та пошуку однодумців, як бізнесових колег, так і по життю. А крім того звичайно – джерело натхнення і корисної практичної інфи по темі.

форум

У цій статті ми розглянемо ряд кейсів того, як деякі мої учні/клієнти успішно застосовували практику бізнес моделі TraveLEarning для проведення офлайн подій, які у свою чергу вже виступали інструментом монетизації. Тобто, самі гроші не зароблялися через інтернет, але всесвітня павутина виступила джерелом піару і пошуку клієнтів. Намотуйте на вус і поїхали. 

*** 

Еко тематика 

Максим Залевський вже якийсь час вів блог Rodovid.me, у якому регулярно висвітлював різні цікавинки на тему здорового способу життя, гармонії з природою, мінімалізму споживання etc. 

максим-залевський

Вже почала потроху формуватися якась спільнота, читаті залишали відгуки і поширювали інфу, але бажаних коштів це ще не приносило. Щось подібне було у мене, коли я п’ять місяців гарував над розвитком Ukraine-Travel-Secrets.com, а бажаного результату не було. 

Тому постало питання: “Що можна зробити, щоб справа почала приносити гроші та ще більше користі іншим?”. Особисто я просто поставив сторіночку Services (Послуги), але ж з еко-тематикою не все так просто, як з туризмом.

Тому Макс вирішив взятися за організацію еко-фестивалю. Було вибрано місце, домовилися з сільським головою і провели ще рік тому (в 2014) екофестиваль “Лолин”, на Прикарпатті. Задум видався успішним, тож дану ідею треба було розвивати далі. 

лолин

лолин4

Йшов червень 2015 року. Власне, як і зараз, тоді відбувався черговий набір в курс TraveLEarning PRO. Десь тоді були опубліковані цікаві кейс стаді Христини Дикун та Інни Морозової, про те, як молоді мами умудряються заробляти онлайн дистанційно. Очевидно це справило враження на Макса і він звернувся до мене за порадою. 

Залишалося всього два тижні до фестивалю. Але не було ні учасників, ні зрозумілої сторінки з описом всього дійства, ні ефективної системи реєстрацій чи реклами. Коротше кажучи, треба було щось оперативно робити. 

Щоб вирулити, ми швиденько з нашого OpenMind боку на колінці зробили сторінку з описом (Lolyn.if.ua) і формою реєстрації – це навіть сайтом не назвеш. Також налаштували систему прийому заявок і пустили трафік. 

лолин-сайт

А Макс тим часом відправився в промотур на гастролі, під час якого у різних містах зустрічався з зацікавленими еко-ентузіастами, розповідаючи про фестиваль і запрошуючи бажаючих приїхати у Богом забуте село на Прикарпатті. 

лолин-промо

Вийшло на ура! Загалом фестиваль відвідало порядка 200 осіб. 

лолин2

лолин1

лолин5

***

Еврика! Макс вловив тему і взявся за Зелену Школу у Києві.

Як він сказав, під час свого виступу на OpenMind форумі, “TraveLEarning модель” себе добре зарекомендувала, тому залишалося лише пройти по накатаній доріжці. Знову мінісайт для проеку EcoSchool.org.ua, процес реєстрації чере сервіс розсилки, численні джерела трафіку і вуаля – 4 дні і 300 учасників активно обговорюють питання майбутнього нашої планети. Хіба ж це не чудово? 

12002253_893747203994623_4942400614127450386_n

Надя (справа від Макса) також ще з самого початку займалася оперативною роботою по Лолину і Зеленій Школі.

зелена-школа1

До організації Зеленої Школи також приєдналася дієтолог Христина Рзаєва. За збігом обставин у липні вона проходила у мене курс по тайм менеджменту Формула Продуктивності, тож я просто не міг їх не познайомити. Сподіваюся це пішло на користь кожному зокрема і суспільству вцілому.

христина-рзаєва

Після всіх епопей і успішного завершення ряду проектів Макс цілий місяць подорожував з сім’єю Україною, а невдовзі (22-25 жовтня) проходитиме ще одна Зелена Школа у Києві (деталі за лінком). Тому приєднуйтеся, якщо ви мрієте про реалізацію власного екопроекту і передавайте від мене привіт. Для читачів OpenMind.com.ua знижка – 10%. 

Побажаймо Максиму успіхів у справі. Він обрав зовсім нелегке, але благородне діло.

12138390_901069373295173_4509362294637131245_o(під час виступу на OpenMind форумі)

***

Event Management, як професія

Важливим фактором успіху Зеленої Школи стало об’єднання кількох професіоналів своєї справи. Максим є лідером точок зору в індустрії з необхідними контактами і знайомими, але більшість організаційної частини на себе взяла Юлія Зелінська, котра професійно спеціалізується на організації масових бізнесових заходів. 

юля-зелінська-організатор

Власне, Юля і до того тривалий час займалася організацією масових подій у громадському секторі, але навіть не здогадувалася, що це може стати її професією і перерости у комерційну діяльність. Вона теж проходила курс TraveLEarning PRO і таким чином запартнерилася не лише з Максом, а й іншими учасниками, з чого виросли цікаві проекти.

Також Юля розповідала на OpenMind форумі про те, як кожен може самостійно організувати професійну офлайн подію. А буквально наступного дня вже полетіла у Прагу. 

юля-зелінська-прага

Більшість оргмоментів TraveLEarning семінарів у Львові і Києві, це її заслуга, а викладена інфа у покроковій статті-інструкції організації бізнес події є результатами досвіду моєї співпраці з Юлею. Тому, якщо ви шукаєте людину, котра могла б належним чином зайнятися організацією і вашого заходу, Юля Зелінська вам залюбки допоможе. Сміло звертайтеся і передавайте привіт. Рекомендую 🙂 

12132646_901071473294963_1386829426350214866_o

***

Make Up школи у райцентрах Волині 

Звучить дивно, але Ірина Колтанюк мене цим просто вразила. Вона проживає у маленькому провінційному містечку Володимир-Волинський і більшу тривалість свого життя займаєтсья тим, що робить людей прекрасними. Іра – майстер по мейк апу. 

11816873_801848619936668_6252373118237581882_n

Потрапивши у лави TraveLEarning PRO, вона взяла курс на запуск навчальної онлайн програми, а в результаті вийшла Школа стилю і макіяжу Colorful з живими зустрічами і навчанням. Річ у тому, що в силу об’єктивних причин є професії і тематики, де онлайн діяльність не є настільки актуальною, як офлайн, чи принаймні вживу з цього буде значно більше користі. 

Ну і супер! В такому разі інтернет можна і варто використовувати для створення знань про власну справу і просування наявних у вас пропозицій. Таким чином Іра викуповує рекламу на місцевих групах у соцмережах (наприклад, Типовий Володимир) для просування своїх послуг, а крім того розширювати діяльність і на інші міста. 

11811385_795681897220007_6961721960698450494_n

В результат успішного запуску нової діяльності Іра зробила собі подарунок і теж, як попередня героїня, провела вихідні у одному з найчарівніших міст світу – Празі. Зараз Ірина заробляє улюбленою справою більше ніж її чоловік на full time роботі.

Невдовзі після була відкрита філія в школи макіяжу у Нововолинську.

школанововолинськ

Але це не кінець історії, друзі. Якраз в ті самі вихідні, коли відбувався живий мастермайнд в Трускавці, Іра і Наталя Павловська (одна з учасниць попередніх потоків TraveLEarning PRO. Її бізнес – катання клієнтів на повітряних кулях) провели Beauty Weekend для дівчат, що може стати початком ще одного лайфстайл бізнесу.

12080272_829146163873580_1197416187065749239_o(вгадайте де це)

Іра молодець і показує чудовий приклад того, що навіть у маленьких містах можна і варто добре заробляти.

*** 

Тревел кепми 

Ірина Журавель, автор сайту Sam-Sebe-Columb.com цього року теж почала організовувати виїздні навчально-розважальні події, як наприклад Школа Мандрівників. Серед них тусовки біля моря і у горах, куди мені пощастило одного разу завітати. 

Раніше вона вже дописувала пост на цей блог 5 причин чому подорожувати потрібно зараз

12039118_1635420090079837_2777512811862727126_o

Кльово, коли видно, як люди креативно підходять до висвітлення інформації в межах своєї тематики і постійно розвиваються. І знаєте що? Вони такі різні і працюють у зовсім інших нішах, але їх дещо об’єднує. Правильно – це TraveLEarning бізнес і лайфстайл модель.

А ще у нас дружня і відкрита спільнота, в якій допомагаємо один одному і завжди шукаємо точки дотику, щоб розвиватися самостійно і сприяти у цьому іншим побратимам по духу і бізнесу.

група

***

Робоча перевірена модель

Я можу продовжувати і показувати й інші приклади того, як подібним чином мої учні/клієнти, або й інші люди навколо, будують бізнес через організацію заходів в межах теми, до якої лежить душа. Озирніться навкруги і ви це побачите неозброєним оком. Люди працюють і намагаються матеріалізувати те, що їм насправді подобається, адже це єдиний спосіб досягнути успіхів у вибраній справі. 

Варто розуміти і бути готовим, що таке вдається незавжди відразу і часто доводиться добре попотіти, щоб реалізувати власну зухвалу мрію, направивши її у конструктивне самоокупне і пирбуткове русло, але це значно простіше ніж займатися тим, що пригнічує чи принамйні не пре. Бізес навколо улюбленої справи є чи не єдиним ключем до того, щоб запустити вічний двигун, який лише нарощуватиме свої оберти. 

Якщо бачите, що проведення живих подій може бути актуальним і для вас, переставайте медитувати і беріться за діло. Уважно перегляньте і застосуйте покроковий алгоритм статті Як самостійно організувати професійну офлайн подію (семінар, конференцію, форум та інше) і скільки це може коштувати.

Також обов’язково ознайотеся з іншими кейс стаді, доступними на блозі, щоб зрозуміти яка модель вам більше підходить (онлайн чи офлайн) і приднуйтеся в курс TraveLEarning PRO. Буду радий допомогти і вам. 🙂 

Support and Follow events in UkraineMore Info