У зв’язку недавнім падінням гривні багато українців замислилися над тим, щоб переводити свою діяльність (повністю або частково) на зарубіжні ринки, де оплата праці здійснюється у доларах США чи іншій стабільній міжнародній глобальній валюті.
Звичайно найбільшою складністю є пошук клієнта, але зараз не про це.
Також багато для кого актуальним є питання отримання коштів зза кордону. Є купа різних варіантів (WesternUnion, SWIFT, Payoneer чи інші сервіси), кожен з яких має свої плюси і мінуси, а також комісії.
Тим не менше, найпопулярнішим і зазвичай найбільш бажаним для платника є міжнародна система електронних платежів ПейПал (PayPal) гаманець, тому що ця платіжна система працює без комісій. Біда лише у тому, що на гаманці PayPal в Україні не можна приймати платежі. Ми, як і Нігерія, вважаємося hight risk fraud country, тобто країною з великою ймовірністю шахрайства. Тому оплатити товари і послуги ми можемо, а от прийняти і зняти гроші з ПейПал – ні.
То як бути? Поневірятися у пошуках найоптимальніших варіантів приймання платежів чи все ж таки відкрити власний акаунт PayPal для України, щоб раз і назавжди забути про проблеми з отриманням платежів зза кордону?
В цій статті ви знайдете чіткий покроковий мануал по тому, як відкрити власний (ПейПал) PayPal акаунт з можливістю приймати на нього кошти і деталізацією всіх можливих підводних каменів, які можуть трапитися у вас на шляху створення електронного гаманця.
***
УВАГА! Деякі висвітлені дій нижче не відповідають чинному законодавсту України, тому зважайте, що Незаконне відкриття або використання за межами України валютних рахунківзабороняється згідно ст. 162-2 КпАП. Для цього потрібна ліцензія НБУ, а це вже зовсім інша історія.
Тим не менше ні для кого не секрет, що тисячі українців, які працюють, навчаються або живуть за кордоном користуються послугами іноземних фінансових установ без ніякого спеціального дозволу НБУ. Тому все, про що піде мова далі, перевірена на практиці істина. Користайте.
Отже для того, щоб почати приймати гроші на ПейПал (PayPal)
рахунок і виводити їх, потрібно зробити наступні кроки у такій послідовності:
***
1) Визначити акаунт якої країни відкриватимете.
Оскільки українські PayPal рахунки можливості приймати кошти не мають, ви повинні відкрити акаунт, вказавши іншу країну, де є така можливість поповнення. Ось тут можете перевірити можливості по кожній країні.
Також врахуйте, що вам особисто доведеться туди поїхати, щоб відкрити банківський рахунок, який зв’яжете зі створеним ПейПал (PayPal) гаманцем. Тому у цій же країні повинна бути можливість відкрити банківський рахунок, не будучи резидентом.
Хороший варіант для більшості українців – Польща (близько і завжди просто добратися). Ще інший варіант – Росія. Очевидно, що для країн ЄС необхідною є Шенген віза. А ось і спосіб її отримати на 5 років.
Подальші дії здійснюються виключно на території країни, де будете відкривати рахунки.
***
2) Як відкрити банківський рахунок у тій країні
*** далі реєструємо через приклад Польщі, але це може бути будь-яка інша країна.
Потрібен всього лиш паспорт (закордонний звичайно). Адресу вказуєте місцеву в тій країні. У нашому випадку в Польщі. Ось окрема стаття про відкриття банківського рахунку в Польщі. Жодних довідок з ЖЕКу чи інших підтверджень адреси не потрібно, але адреса повинна бути реальною, оскільки саме туди прийде картка і надсилатимуться інші документи.
Для цього знайдіть якогось знайомого, який буде не проти. Це не зобов’язує людину ні до чого і не створює жодних незручностей і навіть не вимагається ніякої офіційної згоди з його сторони. Далі треба поїхати у вибрану країну і відкрити рахунок.
Хороший вибір банку у Польщі – mbank.pl. Це найбільш інтернет-дружній банк у країні, який навіть не має відділень. Лише окремі стенди у торгових центрах чи інших людних точках, для підписання паперів вперше.
До інтернет банкінгу можна навіть прив’язати український номер мобільного телефону. Рахунок з доступом у інтернет банкінг створюється миттєво, а картка надійде за вказаною адресою зазвичай протягом 10-15 днів.
УВАГА ще раз! Для відкриття фінансових рахунків закордоном фізичними особами громадянами України вимагається ліцензія НБУ. Я не рекомендую цього робити. Тим не менше практично всі українці, які тривалий час перебувають закордоном, відкривають власні рахунки без жодних дозволів для того, щоб мати можливість жити нормальним життям і не випадати з побуту.
Про механізми моніторингу цієї активності з боку наших спецструктур я не чув. Тим не менше, це все на вас страх і ризик, тому краще мати ліцензію НБУ.
***
3) Як зареєструвати (ПейПал) PayPal рахунок
ВАЖЛИВО! Платіжна система PayPal робить прив’язку до фізичної адреси і все дуже добре січе через IP. Відповідно, реєструємося у системі і відкриваємо приватний (не бізнес) акаунт, фізично перебуваючи у тій же країні або за допомогою VPN (віртуальне IP) з локалізацією по даній країні.
Якщо відкриєте бізнес акаунт, то доведеться доводити походження бізнесу, якого швидше за все в Польщі (чи іншій країні) у вас не має. Адресу вказуємо ту саму, на яку зареєстрований банківський рахунок. З’єднуємо їх між собою, вказавши номер та дані новоотриманої банківської картки у системі PayPal.
Вітаю, ви налаштували свій аккаунт і тепер можете почати приймати гроші на свій рахунок від інших користувачів PayPal, виставляти онлайн квитанції для оплати кредитними картками, переказувати гроші а також напряму приймати переведення коштів за свої послуги з численних глобальних сервісів (e.g odesk, elace, etsyта інші) і виводити їх.
Проведіть парочку платежів, щоб побачити як все працює. Це приємне відчуття
УВАГА! З самого початку логіньтеся у систему, перебуваючи виключно на території країни, де зареєстрований акаунт або використовуючи VPN. Як я казав, система ПейПал (PayPal) все дуже добре січе і швидше за все заблокує ваш рахунок, якщо залогінетеся з України.
Після кількох проведених операцій зв’яжіться зі службою підтримки і повідомте, що збираєтеся у подорож та будете користуватися рахунком зза меж основної країни. Нехай знімуть обмеження.
***
4) Верифікація (ПейПал) PayPal користувача і завершення реєстрації
Навіть не намагайтеся приймати гроші на PayPal гаманець, до того, як прив’язати його з кредитною карткою. Його все одно рано чи пізно заблокують. Зазвичай це відбувається при першій же спробі вивести кошти або після кількох операцій. Також це може трапитися, якщо залогінитеся з іншої країни. Не приємно буде, коли ви поповните рахунок і там зависне кругленька сума, чи не так?
Тому краще озброїтися наперед.
У вас попросять підтвердити ідентифікацію, надавши ряд докуметів. Можете сміло заливати копію українського закордонного паспорта. Національність для них не має значення. Як я вже говорив, найважливішим для системи платежів PayPal є саме регіональна прив’язка до місця проживання.
Тому доведеться надати підтвердження проживання за адресою, яку ви вказали при реєстрації. Зазвичай просять виписку з місцевого органу (типу ЖЕКу) або щось інше, де ваше ім’я фігурує з поданою адресою. Наприклад, квитанція для оплати комунальних послуг.
Якщо у вас такого не має (а швидше не має), то ось лайфхак. Даєте виписку з банку, де вказана ваша адреса. Нагадую, що банк при відкритті рахунку підтвердження адреси не потребує. Тому за вами залишається просто мати реальну адресу, куди буде надіслана банківська кредитна карта та час від часу поступатимуть якісь виписки чи інші звітні документи.
Якщо ніяких локальних друзів (чи друзів ваших друзів), хто не проти використати їх адресу, не знайшлося, можна скористатися послугами консальтингових фірм, які надають адреси. В Польщі, наприклад, такі речі може забезпечити фірма мого колеги Дмитра Демченка – Gorde. Ось його стаття про те, Як переїхати жити у Польщу – вартість і різні варінати. (навчання, робота, бізнес).
***
Висновок
Як бачите для відкриття ПейПал (PayPal) рахунку з можливістю приймати кошти в Україні доведеться трішки попотіти. Щонайменше треба буде поїхати у іншу країну і вдатися до невеличких хитрощів. І прив’язка можлива до карти іноземного банку, а не українського (приватбанк, монобанк, приват24 та інші). Тим не менше створення ПейПал гаманця однозначно вартує можливих потуг, оскільки наявність робочого гаманця фактично відкривє двері у світ електронної комерції без обмежень.
Звичайно найбільшою перевагою цього є можливість безперешкодного виведення грошей, хоча є й купа інших класних переваг. Щиро сподіваюся, що ця стаття допоможе вам працювати з paypal у ваші справі чим би ви не займалися та хоча б на пункт підвищить ваш наявний рівень свободи фінансової та географічної.
Ну, а я тим часом продовжуватиму свою подорож Південною Америкою (див. маршрут) на шляху до відвідання всіх країн світу (ось як збираюся це зробити).
***
Друзі, а чи пробували ви відкривати PayPal рахунок?
З якими проблемати стикалися і як їх розрулювали?
Що ще можете додати або що хочете запитатися? 🙂
Залюбки розгляну і відповім, якщо буду компетентним.
Привіт Оресте) підскажи будь-ласка якою карткою українського банку ти користуєшся при купівлі авіаквитків та оплаті закордоном? чи отримуєш ти по ній милі чи бали? Дізналися про карту All Airlines з хорошими rewards від Тінькофф Банку, але вона доступна тільки для росіян. Так як користуємось простою картою Привату то нічого не накопичується. Хотілось би знати чи є наші українські альтернативи. Наперед дякую за відповідь!))
Аваль Платінум – накопичую милі та маю ще купу інших переваг, про які писав тут – https://www.facebook.com/orest.zub/photos/a.1036112863099993.1073741828.1036004726444140/1499141313463810/?type=3&theater
Рекомендую 🙂
Гарно дякую за пораду))
Це не країна ризику шахрайства а стоять так звані поокладки seller.Депутати на цьому рубають “капусту”
Хороший рахунок
Орест, подскажите, пожалуйста, есть карта польского банка Миллениум, но она же в злотых….хотя там можно несколько счетов в разных валютах на одну карту…к paypal привязывать надо основной счёт в злотых? И деньги мне из разных стран если будут перечислять, то он будет их в злотые конвертировать? И снимать я буду по условиям своей Миллениумовской карты? Я в Польше бываю крайне редко и сейчас не там…буду путешествовать…чтобы проверять счёт своего пэйпала надо vpn всегда использовать?
1) Так, прив’язувати основний рахунок
2) PayPal може приймати різні рахунки, але виводити на карту зможете лише у злотих
3) Коли кошти на карті, то звичацно знімаєте їх по умовах карти
4) VPN ні в якому разі не використовуйте! Просто напишіть у сапорт, що будете подорожувати інехай не дивуються, що логінитеся з інших країн
Успіхів
всім привіт! я в польші. виводив з одного сайта гроші на пайпал. і при виводі написав свій логін і пайпал тіпа електронну адресу. ая к потім дзнався що потрібно було створити май пайпал лоя отримання коштів.що робити підскажіть. і неможу створити май пайпал пише що пока не доступно у вашій країні.
Орест, підкажіть будь-ласка чи є якийсь спосіб (легальний або нелегальний) вивести гроші з партнерки booking.com? В українському банку такі платежі не хочуть приймати, мотивуючи відсутністю паперового договору та акту виконання робіт.
Спробуйте через SWIFT платіж у Приват.
Повинно працювати і все онлайн 🙂
Привіт. А чи є якісь ліміти paypal на отримання коштів при описанному способу верифікації (через польский банк)? Дякую
Не впевнений, але якісь ліміти повинні бути.
Варто переглянути правила
А могли б ви будь-ласка подивитись по вашому аккаунту, які встановлені? Річ у тому, що планую відкрити paypal по такій же схемі (через польский банк), але щось читав, що у paypal є ліміт річний на отриманная коштів 2500$, після чого слідує поглиблена верифікація. От я хочу розуміти описана вами верифікація відповідає вимогам, які дозволять зняти цей ліміт на отримання в 2500$, в інкшому випадку мені не підходить такий варінт і немає сенсу відкривати рахунок( По ідеї подивитись ліміти можна, зайшовши в свій аккаунт https://www.paypal.com/myaccount/home і там зліва внизу буде More about your account -> View your account limits Дуже буду… Показати більше »
Все правильно! 2500$ – це ліміт для неверифікованих акаунтів.
Після описаного шляху це обмеження зникає, але який ліміт стоїть зараз, поняття не маю (якщо стоїть звичайно)
Чудово, дякую:)
Привіт. Я планую привязатися до американського банку (реальна адреса та рахунок вже є), але працювати планую з України. То виходить, що мені потрібно зареєструвати paypal з сша (перебуваючи там)?
самп так – це рекомендовано
інакше можуть заброкувати
Холера! Робив теж все по такій схемі. Але у Польщі я прив’язав картку і відповідно вже перерахувались деякі кошти. Я думав на тому все – пейпал активний, гроші перерахувались… І поїхав назад, а рахунок не прив’язав. Приїхав додому і пробую вивести, а то треба ще рахунок прив’язати і я надіслав свій рахунок у пейпал (з домашнього ІР), мені для верифікації пейпал вислав 2 маленькі суми. А тепер сиджу і очкую що мені робити чи вводити їх мені з дому, чи VPN використовувати чи у Польщу знову їхати! PS Вже написав у службу підтримки що так і так прив’язав у Польщі… Показати більше »
І ще:) Якщо хтось знає якусь хорошу VPN-ку з можливим польським IP – порадьте. Бо я шукаю-шукаю і не бачу. Може це в мене паніка, але не бачу.
Доброго дня,
хотів уточнити, чи знайшли хороший VPN-серівс та чи вдало завершили реєстрацію? Бо хочу повторити все те ж саме:) Можливо підкажете якісь моменти, на які треба звернути увагу з власнго досвіду.
Завчасно дякую
Хммм! Я б поїхав у Польщу! Вони не дурні, щоб з VPN бавитися.
Краще зроби один раз, як має бути, а потім їздь скільки хочеш.
І успіхів! Відпишеш по результату 🙂
Я допривязав рахунок з території Польщі. Перерахували гроші на пейпал – перекинув на рахунок і вже вони на моєму рахунку в польському банку. Тепер залишилось тільки одне: верифікація з місцем проживання, надіюсь пройде вдало як прийде час!
Ви вже верифікували місце проживання?
Ще ні, займаюсь просто іншими справами. На наступний місяць буду займатись цим. Якщо маєте щось порадити – буду вдячний
єдиним з найбільш прийнятних виходів що я розвідав це використання photoshop так як все інше це просто – “гемор”. Якщо побачать по доках що з іншої країни – то потрібно буде ще подавати візу чи Zameldowanie. Якщо знайдете щось інше будь-ласка напишіть. Радує одне — що я не сам шукаю вихід з цієї ситуації
Вікторе, ви не сповна розуму! Який photoshop? Підробка документів – це кримінальний злочин. Ось це спражній гемор.
Нікому не рекомендую з тим бавитися! Краще все зробити правильно! Служитиме вам довіку і спокій на душі.
А якщо, я підключив гривневу карту до Pay pal,а мені відправлять платіж в доларах,то воно прийме платіж з конвертацією в гривні.
Привіт! А хтось пересилав гроші чи купував щось у Польщі з українського рахунку пейпал? Цікаво який система знімає %. Дякую
Якщо є опція розрахувати за товар чи послугу через PayPal, то жодної комісії не знімає
Хтось пробував розплачувати карткою пайонір на заправках, в супермаркетах типу метро чи подібних? Чи це можливо? Чи це вигідно?
Так, все норм працює 🙂
а хтось пробував https://e-estonia.com/ ?
Как быть с налогами на суммы, которые выводишь на польский счет? Как польские банки реагируют на это?
Проводив практично всю цю операцію з України. Вказував вигадану адресу і вигадані дані в Польщі, картку Українську – все це робилось для одноразової транзакції, гроші отримав і згодом успішно перевів, вже рік як не користуюсь рахунком, а він все ще активний.
Оди нмій колега теж так свого часу робив. Коли виводив знову, то залочили рахунок і підвисло пару К зелених. Тому треба вважати і варто звичайно що робити все по правилах.
Орест Зуб Дякую)
Dasha Dashutina та ні. Я просто заходжу там, де перебуваю, та й по всьому. Але для цього потрібно розлочити аканут через службу підтримки.
Орест Зуб маю на увазі, що щоб зробити переказ – ти входиш під ІП тої країни, під яку шифруєшся, а просто для перевірки рахунку чи там якихось налаштувань – можна ІП не міняти
Alexander Suchkov а ще до американського рахунку в доларах, якщо маєте
Dasha Dashutina можна, але в чому тоді сенс користування ПейПалом? 🙂
Dmitry Lantsevich Польский пейпал можнг привязать только к польскому счету в злотых.
Alexander Suchkov Дякую буду в Польщі зайду до банку
Орест Зуб тобто, якщо не робити жодних переказів, то лазити можна і зі своїм ІП? І іще, а це нічого, що я буду там подорожувати роками?
Dasha Dashutina може прокотити. Але є ще одна деталь. При вході у систему PayPal трекає IP і, як тільки ви хахочете вивести гроші з рахунку, залочить вас. Тому варто реально приїхати в країну акаунта і робити перші операції саме тае, а згодом написати у сапорт, що їдете подорожувати і нехай знімуть блок.
Орест Зуб А ПейПал перевіряє адресу картки? Але ж я не живу там, а Нетеллер як Пайонір, тільки трохи дешевше. Хіба він виписки про адресу робить?
Тоді якщо так? Я попрошу якогось поляка прийняти і переслати мені картку нетеллер і нафотошоплю собі документи. Віза і водійські права – мабуть їх буде легко перевірити на легальність, а от рахунок за комунальні послуги, песел, якийсь матешній студентський (хоча мені 26) мабуть можна буде підробити. А документи з фото – це може бути мій український паспорт.
Тепер прокатить?
(потім ще спитаю за ІП)
Не буде
Необхідно вказати реальну адресу і підтвердити, що ви там проживаєте.
Скажіть будь ласка, якщо я відкрию карту Неттелер, але там буде вказана українська адреса (куди вона й прийде). В системі ПейПал вкажу довільну англійську адресу. Це буде працювати?
Політика Скріл мені подобається найбільше. Єдиний мінус – всі тупо хочуть ПейПал і крапка
Оформив пайпал акаунт на італійську адресу, пробував поповнити рахунок свій готівкою, відмовляютьбо потрібна передплачена карта на руках крім акаунту. Пробував приєднати Скріл, виявляється картки даної компанії не привязуються до рахунку пайпал. Прочитав тут у коментах,що з Пайонір аналогічно. Прийдеться відкривати рахунок в італ.банку…
Перекинути на інший ПейПал рахунок
або на карту банку, до якого приєднаний ваш рахунок
Всім доброго дня. Зареєстрував paypal в естонії, наприклад. все зробив по інструкції – працює. надійшли кошти на рахунок в пейпал. куди звідти я можу вивести кошти? на естонську картку не цікаво, комісії там великі. які є варіанти?
Володимир Онуфрик в любом случае в Польском банке могут открыть карту только в злотых) а счет можно какой годно
В цьому банку відкривають рахунок без проблем, навіть прикріплюють українский номер https://www.bankmillennium.pl
Теж їздив до Польщі та зробив собі пейпал)
Хммм. Не пробував
Не має значення. В обох випадках йтиме конвертація.
22-12-15 Їздив до Польщі відкривати рахунок МБАНКу
Зразу сказали що потрібна КАРТА ПОБИТУ
і послали до РАЙФАЗЕН БАНКУ
Там можно оформити Злотувку і рахунок без картки УЕ чи ЄВро
Так і зробили злотувку і рахунок УЕ
Увага попросили ЗАМЕШКАНЯ УКРАЇНСЬКЕ!!!
В чеку на поповнення стоїть Україніська адреса
Підкажіть ПАй Пел таке підтвердження підійде чи потрібна польська адреса
Злотувка обслуговування 3 злот міс після активації картки
Дуже потужна стаття. Але хотів би детальніше дізнатись саме про шифрування українського IP. Чи не могли би порекомендувати конкретні VPN-сервіси, щодо приховування і підміни українського ІР – польським. І які ще підводні камені з цим можуть бути пов’язані?) Дякую.
На жаль саме по цьому не в курсі.
Якщо з’ясуєте, відпишіть, будь ласка.
А якщо попросити відкрити рахунок близьку людину, якій довіряєш, в іншій країні, вона буде отримувати кошти на paypal і переводити мені в УКраїну через, наприклад, вестерн юніон?
Можна і так 🙂
Будь-ласка 🙂
1) Норм, але це платіжна мережа, що використовується переважно в країнах "руского міра", а PayPal глобальна
2) Не знаю. Ніколи цього не пробував. Якщо спробуєш, відпиши, плз.
Зв”язався з mBank, там відповіли, що нерезидент не може відкрити рахунок у їхньому банку… Зараз промоніторю інші банки, результат напишу.
Більшість банків таки працюють з іноземцями без карти побиту. Найвигідніші умови дає Allior Bank, а також Millenium. Оресте, рахунок для PayPal краще відкривати в злотих чи доларах?
Клас. Відкриєте все одно лише у злотих, оскільки ц прив
Клас. Основний рахунок буде у злотих, але можете собі ще гаманці у іншій валюті відкривати.
Аліор мене теж зацікавив. Відправив їм запит, чекаю на відповідь. І що, точно цей банк не вимагає ні карти побиту, ні pesel? Щодо Міленіум – згоден, вони мені вже відписали, дійсно, потрібен тільки закордонний український паспорт. Але проблема в тому, що в них дорого – 15 злотих на місяць за обслуговування. Ну або щомісячні надходження в розмірі 1000 злотих, що надто багато.
Та сама історія. M-bank вимагає карти побиту
Безпроблемне відкриття рахунку для українців в Польщі робить банк Millenium.рекомендую,сам працюю в Польщі з цим банком,проблем ніяких плюс в банку є обслуговування через колл-центр на українській чи російській мовах
як щодо Skrill? в Україні цей сервіс не є обмежений
Orest Zub Інфи в інтернеті багато і,нажаль,конкретного лінку у мене немає. Все, що написала – мій досвід. У нас в Естонії компанія з 2011 року. За весь цей час ми здавали 3 звіта. Кожний коштував близько 250 євро (у нас досить активна компанія і достатьно проводок). Реєстрація компанії нам коштувала 850 євро, куди входить також юр.адреса та підтримка кореспонденції (безлімітно на весь час,тобто раз заплатили і все). Жодних щомісячних звітів, оплат і т.п.немає. Одне АЛЕ! Для відкриття рахунку вам потрібно один раз приїхати в Естонію для зустрічі в банку. Відкриття рахунку безкоштовне і займає десь 1 годину (з видачею дігіпасс… Показати більше »
Пані Ліліє,
Виникло кілька питань:
1. Чи можна реєструвати в Естонії не підприємство, а аналог нашого ФОП?
2. Якщо так, то які витрати на всю реєстрацію?
3. Чи можна буде використовувати надану при реєстрації фізичну адресу для зв’язки з PayPal?
4. Якщо так, то який має бути вид рахунку в PayPal – бізнес чи персональний?
Дуже дякую заздалегідь!
З повагою,
Марина
Естонія у допомогу! Відкриваєте юр.особу (вже не підпадаєте під ліцензіювання НБУ), рахунок у банку, реєструєте палку, вивід грошей з Пейполу на естонський рахунок миттєво. Далі користуєтесь усіма картками естонскього банку як звичайними. Плюси у порівнянні з Пайоніром – суттєва економія на коміссії банку. Інші плюси: як естонська юрособа користуєтеся усіма благами законодавства ЄС, немає у порівнянні з Польщею необхідності вести щомісячну бухгалтерію та здавати звіти і витрачувати гроші на обслуговування, мульті-віза 5-річна на підставі юр.особи. (в Естоніі звіт по фірмі здається раз на рік і коштує це, в залежності від активності компанії (кількість проводок) від 50 до 300 євро). Щоб… Показати більше »
"забароняється згідно ст. 162-2 КпАП" + pls fix!
Дякую за статтю, вона нереально корисна ! Єдине, я от дивлюсь на список країн і не бачу там Польщі, як ви дізналися що там можна? Я б відкрила у Чехії чи Словаччині, але їх у списку немає.
Оресте, дякую за статтю. А якщо використовувати PayPal як засіб для виключно електронних платежів – тобто отримати і витратити в інтернеті, не виводячи гроші. Для цього теж потрібна вся описана вище процедура? Дякую.
Так 🙂
Можливо знадобиться:
Ліцензія НБУ правила: фізична особа-резидент, яка під час перебування за кордоном відкрила банківський рахунок і розмістила на ньому валютні цінності, після повернення на батьківщину повинна отримати відповідну валютну ліцензію: не пізніше 24 місяців із дати її повернення в Україну (якщо перебування за кордоном тривало не менше 183 днів поспіль), не пізніше 2 місяців із дати її повернення в Україну (якщо перебування за кордоном тривало менше 183 днів поспіль).
строк дії ліцензії 3 роки
Так наскільки я знаю, ця канітєль з ліцензією НБУ стосується тільки громадян-резидентів України, які перебували за кордоном по візі (робочій чи шенген). Але ліцензія не потрібна громадянам України, які мають ПМЖ (наприклад, сталу карту побиту Польщі), відповідно, вони вважаються резидентами тої країни і нерезидентами України. В результаті, вони мають право відкривати рахунки в банках за кордоном без всяких ліцензій. Інакше просто не може бути. Бо якщо в мене ПМЖ, то я ясне діло, відкрию собі там рахунок, бо інакше не зможу функціонувати. і само собою, що ніхто з власників ПМЖ не буде заморочуватися такою дурнею, як одержання якихось ліцензій.
Оресте, я тут розповідав якось подібну схему, опрацьовану минулого року у Таїланді: http://aloha-family.com/kak-poluchit-kartochku-tajskogo-banka/ 1. Отримав карту тайського банку Касікорн (єдиний тайский банк, що видає картки туристам). 2. Зареєструвався у тайському пайпалі. 3. Верифікував картку (прикріпив до пейпала). 4. Отримував доллари на пайпал і виводив тайскі бати по файному курсу конвертації, або оплачував послуги і товари в інтернеті. В останнє я користувався карткою і пайпалом десь 1.5 роки тому. Вчора вперше залогінився у пейпалі з тих пір, і вперше з українського айпі. Судячи з усього, все працює, всі ліміти зняті, як я подивився там в налаштуваннях… Але я не впевнений, що… Показати більше »
PayPal і банківський рахунки повинні відповідати одне одному, згідно країни. Тому або виробляти картку, апо повністю нові рахунки.
В США для відкриття рахунку треба 2 документи що підтверджують особу – наприклад закордонний паспорт і водійські права (або іменна карта з фото або ще щось таке). При цьому обслуговування рахунку (якщо кожен місяць не буде поповнень картки на певну сумму) коштує 12$ – якщо будете отримувати зарплату постійно – це зручно, але якщо це не постійні виплати то виглядає дорого, саме тому я відмовилась від цієї ідеї. Дякую, що розказали що відкриття рахунку закордоном не законно – я цього не знала. Це тільки для фіз. осіб, чи для юридичних теж?
Для юр. проблем нема.
Фірму зареєструвати можна.
Payoneer не вдасться прикріпити до Paypal так як Paypal не працює з цим банком і відмовляється прикріплювати цю картку і до того ж як написано в статті Ореста потрібно буде логінитись з тої країни де рахунок і підтвердити відповідно потім там адресу проживання. Так як Payoneer базується в Америці, то потрібно бути в Америці )) Дякуєм Оресту за цю статтю і на посилання конкретного польського банку !
Я фрілансер і успішно користуюся Payoneer – https://share.payoneer.com/nav/M19o_B0KwGagIs4l31C1mRs7gMxmTn0coK5xp2aDpbCe0alVi0WXeY09ts_JSN3wvlxP5vrtJaLEDhJ4ufhsCQ2 (якщо зареєструєтеся за цим лінком, то через деякий час отримаєте 25$ на свій рахунок).
З недоліків: комісія 29$ за річне обслуговування + 3$ за кожне знімання грошей (тому треба знімати за раз великі суми).
З переваг: не треба нікуди їздити, вам поштою присилають доларову картку Mastercard, на яку ви можете приймати платежі з різноманітних сервісів роботи онлайн. Потім в будь-якому банкоматі Укарїни (вибирайте найкращий курс на цей день) чи світу ви успішно знімаєте свою готівку, або ж платите карткою в магазині (цього я, правда, не пробувала робити). Дуже і дуже зручно.
Anna Ogoiko, підкажіть, будь ласка, оплати через сервіс Payoneer можна отримувати від Платників з усього світу чи тільки США?
Дякую за відповідь
Так, оплати на Payoneer може будь яка людина у всьому світі. Ви можете надіслати запит платежу на пошту замовника, і в залежності від країни яку ви вкажете в запиті, для нього будуть доступні різні методи оплати. Це дуже зручно.
+ є реквізити вашого рахунку Payoneer, на який вам також можуть переводити кошти.
Загалом сервіс дуже зручний. Якщо трішки пошукати інформації то можна навіть USD виводити з нього без конвертації. Нещодавно ще натрапив на свіженьку статтю про нього, раджу перечитати http://remote4.me/payoneer-ukraine/
Анна, працюєте досі через Payoneer, чи може виникли якісь зміни за цей час. Дякую. Руслан
Можна відкрити Payoneer, отримати їх картку і прив'язати до пелпела. Сам зараз збираюсь так зробити
цього не пробував робити…
ви пишете що за вашим посиланням при реєстрації у Пайонеер можна отримати бонус $25 при першому переводі на $100 – а на сайті вказано сумма у 10 разів більша – $1000 а не $100
Дякую за сигнал! Очевидно у них недавно змінилися умови. Виправив.