Дуже цікава й неординарна історія трапилася з симпатичною дівчиною Валерією Тімофєєвою, яка вже надихнула но позитивні зміни у житті багатьох людей, а також показує власним прикладом безмежні можливості нашого світу.

Зовсім недавно Валерія повернулася з піврічної подорожі країнами Південно-Східної Азії, серед яких Тайланд, Малайзія, Сінгапур, Індонезія (Балі), а також Гонконг. Найцікавіше те, що весь цей час вона проводила не сама, а з кількома новоспечиними друзями, а крім того ще й постійно працювала онлайн протягом всіх цих шалених мандрів.

валерія-тімофєєва

Якою б незвичайною не здавалася ця історія, вона не є унікальною, адже всі більше і більше українців починають вільно подорожувати світом, працюючи дистанційно. Якщо коротко, то минулого літа Валерія відвідала мій одноденний інтенсив у Києві, а потім записалася на двомісячний онлайн курс TraveLEarning. По завершенні курсу всі учасники традиційно зустрічаються на МастерМайнд в Трускавці, щоб побрейнстормити власні бізнес ідеї.

Очевидно це все в тій чи інші мірі повпливало на подальшу долю Валерії, але вирішальною точкою став OpenMind форум, де Валерія вже виступала у ролі спікера, розповідаючи про фріланс. На тій же події вона познайомилася з іншими колегами-тревелернерами, серед яких Іван Боров (який до того ще плив з нами на круізному лайнері з Канар у Бразилію) та Віталій Співачук. Вони настільки вийшли на одну хвилю, що Валерія вирішила приєднатися до хлопців і просто під час форуму придбала квиток у Азію в одну сторону. Того, що трапилося далі, не планував ніхто…

***

Також на події був Ігор Пухнатий, який впеше потрапив у нашу тусовку. Ігор займається фотографією і продає світлини на стоках, тому, не будучи прикованим до офісу, він теж приєднався до цієї афери. Разом у них вийшла прикольна команда і невдовзі, вже перебуваючи у Тайланді, виникла ідея створити спільний проект, покликаний допомагати людям успішно приймати замовлення і заробляти на англомовній фріланс біржі Upwork.

прибутковий-апворк(Зліва на фото ще одна наша колега Ірина Журавель, яка і досі лишається у Азії)

Так народився класний проект Profit Upwork (а ось і стаття про 7 кроків до прибуткового фрілансу), невід’ємну роль у якому зіграв кожен із наших героїв. Тут ще можна багато розписувати, але краще послухайте все у деталях прямим текстом з уст самої Валерії, з котрою ми зустрілися минулими вихідними у Києві. Це просто неймовірно…

Як бачите, друзі, занурення у бажане оточення реально вирішує. Технології технологіями, але ніщо не здатне настільки вплинути на хід справ у житті, як випадкова зустріч, неочікуваний контакт або ж просто яскравий приклад іншої людини. Все йде у ваш актив а бо забирає з нього.

Невдовзі Валерія, Іван та Віталій виступлять із своїми доповідями і поділяться власними напрацюваннями з межах безкоштовної онлайн конфетернції ebiz (20-24 червня), а також спеціально приїдуть на Digital Nomad форум, що проходитиме 2-3 липня у Львові. Активні прямі лінки за посиланнями вище.

Приєднуйтеся і ви, адже участь у цих заходах здатна позитивно вплинути і на ваше життя. Буду радий вас бачити у наших рядах, де збереться порядка двох сотень активних українських цифрових кочівників і тих, хто бажає ними стати. На завершення можу лише побажати успіхів Валерії та її партнерам. Ви справжні молодці. Так тримати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть лівий Ctrl+Enter.

Share Button

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: