Нещодавно мені випала нагода зустрітися з Наталею Пархоменко у Львові. Сама вона з Чернігова, де розвиває місцевий туристичний клуб (pobach.in.ua). Наталя орієнтується на локальний ринок любителів мандрів і всіляко їх обслуговує, організовуючи класні поїздки по Україні і за кордон.

%d0%bf%d0%b0%d1%80%d1%85%d0%be%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be

Минулого року Наталя приєдналася до мого курсу по створенню чи розвитку онлайн бізнесу TraveLEarning, що позитивно вплинуло на її справи, також розвиток діяльності клубу. З того часу Наталя успішно відпрацювала декілька сезонів і продовжує лише нарощувати обертів.

При зустрічі я просто не міг не розпитати, як це їй вдається, щоб успішно працювати в туристичній сфері навіть у такому начебно невеликому ринку, як Чернігів. Впевнений, що всім буде корисно і повчально, а особливо для осіб, котрі проживають поза межами найбільших міст нашої країни. Користайте, беріть приклад і надихайтеся!

***

Найближчим часом Наталя організовує поїздку на Сицилію просто за смішною ціною. Я б і сам махнув, якби на той час не був завантажений справами по підготовці до Digital Nomad Форуму.

Ось деталі подорожі – “Підкорення Сицилії” (переглянути).

***

Також додам, наскільки важливим є занурення у правильне оточення! 

У ході проходження онлайн навчання в межах TraveLEarning, ми хоча б раз збираємося вживу на МастерМайнд (ось детальніше що це таке), де учасники мають можливість зі сторони критично оцінити справи інших, а також підправити свій бізнес завдяки практичному досвіду решти.

Власне на одній з таких зустрічей Наталя визначила нові цілі і зв’язала себе зобов’язаннями їх досягнення. Таким чином не реалізація цього стала практично неможливою. Вона вдихнула нове життя у свій проект і далі працює по вибраному плану. Ось декілька слів від неї особисто.

Отже, якщо ви теж бажаєте зануритися у правильне оточення однодумців, знайти ділових партнерів або просто поспілкуватися з близькими по духу людьми, приходьте на Digital Nomad Forum, що відбудеться 22-23 жовтня у Львові. Ось деталі – openmind.com.ua/digital-nomad/.

Там буде декілька сотень таких крутих людей, як Наталя, і сподіваюся ви також!

А, якщо їхати кудись не має можливості чи принаймні влом, хоча тематика подорожей вам небайдужа, то приєднуйтеся до онлайн конференції itravel2016, що проходить цього тижня.

#EbizWeekend - онлайн конференція про інтернет-бізнесРеєстрація (FREE)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: