Невдовзі завершуються новорічні свята і власне час подумати про те, як швидко та ефективно увійти в робочий ритм. Повірте, я знаю як це не просто і саме задля цього підготував випуск друкованої книги Формула Продуктивності на початок року.

Ввімкніть відео, щоб переглянути запрошення.

Для затравки скажу, що в програмі буде мінітренінг-копняк по плануванню справ, у ході якого ви вже зробите перші кроки у напрямку реалізації бажаної цілі. Окрім того, планується конкурс й розіграш книг, ну і звичайно автограф сесія та дещо інше.

***

Презентації пройдуть у шести містах України з найбільшою кількістю читачів блогу.

Ось розклад з локаціями:

10/01, 18:30, Львів – Книгарня “Є” (просп Свободи 7).

11/01, 18:30, Тернопіль – Книгарня “Є” (вул. Валова 7-9).

12/01, 19:30, Івано-Франківськ – Urban Space 100 (вул. Грушевського 19).

18/01, 18:30, Дніпро – Книгарня “Є” (вул. Глінки 15).

19/01, 18:30, Харків – Книгарня “Є” (вул. Сумська 3).

20/01, 18:30, Київ – Книгарня “Є” (вул. Лисенка 3).

Отже, перша презентація відбудеться вже у цей вівторок (10/01) у Львові. Приходьте трішки раніше ніж вказаний час, щоб зайняти найкращі місця. Ну і починаємо щоразу вчасно. Як не як, це ж презентація книги по тайм менеджменту.

Не засмучуйтеся, якщо вам не виходить прийти на живу презентацію. Найближчим часом книга стане доступною у книжкових інтернет магазинах країни і без проблем зможете замовити там. Я відразу повідомлю рибні місця. Хоча було б значно приємніше підписати один примірничок особисто для вас і зустрітися вживу.

***

Хто і в якому місті планує прийти? Признавайтесь у коментах знизу!

Share Button