Трохи більше двох років тому вона опрацювала мою навчально-практичну програму TraveLEarning в результаті чого, зареєструвала свій сайт Kanapka.pl.ua і почала викладати польську мову онлайн. Всього два місяці пішло на те, щоб Стася почала заробляти через інтернет. Тоді ми навіть записали інтерв’ю, щоб зафіксувати той момент (переглянути).
Пройшло два роки і зараз у нашої героїні повнофункціонуючий онлайн бізнес. Вона працює лише на себе і може вільно подорожувати світом. Пару днів тому ми зустрілися зі Стасею в Таїланді і я детально усе в неї розпитав. Поспілкувалися про те, яким чином змінилося її життя, а також що саме вона зробила для того, щоб почати заробляти онлайн.
***
Ось детальніше про що йде мова у цьому відео (по хвилинах):
- 00:00 – Вступ і представлення гостя
- 00:28 – Чому ти приїхала у Таїланд? Як довго і що ти збираєшся тут робити?
- 00:58 – У чому полягає твоя робота?
- 01:43 – Скільки ти заробляєш і на що вистачає цих грошей?
- 03:04 – Які були твої перші кроки, щоб перевести викладацьку діяльність у онлайн?
- 04:55 – Як наважитися відпустити “стабільну” роботу по найму і почати працювати на себе?
- 07:59 – За яких умов знайшовся перший клієнт і що є найкращою бізнес-мотивацією?
- 10:07 – Як все почало розвиватися у твоєму бізнесу далі і які плани на даний момент?
- 11:09 – Основні кроки (дії), завдяки яким тобі вдалося успішно запустити проект?
- 12:53 – Яким чином занурення в оточення допомагає розвиватися професійно?
- 14:23 – Як виглядає твій маркетинг і які дії здійснюєш, щоб залучати клієнтів?
- 16:57 – Поради викладам стосовно виведення своєї діяльності онлайн
- 18:44 – Резюме
Сподіваюся вам цікаво було послухати про історію переродження Станіслави і ви взяли багато користі з її щирих практичних порад.
Ну і звичайно заходьте на сайт Kanapka.pl.ua, якщо бажаєте вивчити польску. Успіхів!
Супер! Цікава історія
Оресте, треба було написати ще, що я зараз працюю не більше 4 годин в день 🙂
Не спречатимусь, на разі – це не великі досягнення, і можна було за 2 роки розвинутись значно більше. Але кожен рухається в своєму темпі 😉 Я не хочу себе заганяти, набираюсь досвіду, будую плани, при цьому фінансові цілі – не те, за чим я женуся. Але ж ніхто не знає, скільки конкретно заробив Стів Джобс, зате всі знають, що він заснував Apple 🙂
Супер! Дуже класна позиція та відношення до роботи 😉
Доволі цікава розповідь! Маю багато знайомих мовників, покажу їм цікавий досвід Станіслави 😉
Успіхів!
~500 у.о. доходу – так собі для історії успіху, якщо чесно.
Молодшим програмістам зі старту дають під 1к.
А тут два роки пройшло.
Програмісти – не ті люди, які можуть братися до уваги, коли мова йде заробітнє плату в Україні. Вони працюють на закордон, або ж їхні роботодавці працюють на закордон, або ж роботодавці їхніх роботодавців 🙂 А вже під основну масу підтягується цінова політика щодо оплати їхніх послуг в Україні.
Програмісти – це ті, хто в україні можуть бути взятими за приклад.
Однак, не приймаючи їх до уваги, зазначений в заголовку дохід є рядовим, а не вражаючим.
Як на мене, не має значення програміст чи ні та звідки приходять клієнти. Хорошим показником, як пише Тім Феррісс, можна вважати коефіцієнт відносної свободи!
Тобто скільки часу людина витрачає на заробіток певної сми коштів і що саме і де вона може собі з аних дозволити.
Наприклад: 2000$ у Львові, крутіше ніж 5000$ в Нью Йорку. 1000$ при роботі 10 год на тиждень, крутіше ніж 2000$при повній зайнятості.
Ну, і звичайно тут є нижня межа. Зате після певної суми вверх різниці великої вже не спостерігається. Принаймні до такого висновку я прийшов. Головне, що хочете саме ви 🙂
“1к при роботі 10 год крутіше, ніж 2к на повну”.
Це схоже на правду лише у випадку, коли не треба грошей на операції родичам, щеплень і норм. речей/дитсадків – дітям. А сім”я обмежується житлом в хрущі.
Що окремий раз показує вузькість світосприйняття любителям тайландів і інстаграмів.
Гість, якщо щі всі коментарі ваші (і я думаю що так) то у мене складається враження, що хтось комусь “заздрить” :))
А щодо заробітку у 500 у.о. при 4 год./день вважаю хорошим показником який однозначно можна примножити.
А щодо вашого порівння з програмістами, то трейні дуууже рідко будуть мати 500, але це при умові 40 год/тиждень, а не 20!
Загалом Стася молодець! 😉
Воу-воу. Ми ж розглядаємо “один з найбільш надихаючих бізнес-кейсів”.
Ну які трейні? Ще б згадали авторів оголошень “роблю лаби для студентів, недорого”.
А про заздрість щодо історій з серії “Як все про… до 40-ка років” – повеселило, так.
Я думаю, якщо для Стасі цього вистачає, і вона може мандрувати світом – це вже досягнення. Нехай і не тисячі доларів на місяць. Дівчина розкрутилася від 5 до 15 тисяч грн/місяць – у три рази перевершила себе. Молодець.
Значить, щоби програмісту наздогнати Стасю – треба збільшити свій дохід утричі відповідно 🙂
Мандри світом – це ж не досягнення, а наркотик (знаю, про що кажу 🙂 ).
“утричі відповідно” – відносні величини не вселяють довіру. Крім того, у програміста дохід збільшився в (27/8) разів без жодних додаткових зусиль. Тобто, все буденно, а на ютубі відсвічувати в наш час взагалі небезпечно)))
Як цей приклад взагалі можна порівнювати з програмуванням. Дівчина мовознавець. Чи у вас є багато знайомих мовників хто заробляє по 500$. Так, для програміста це майже найнижчий рівень платні. То що? – не всі ж в нас програмісти. І навіть більше – не всім треба ними бути. Кожен повинен займатись своєю справою і максимально добре на цьому заробляти. До того ж, я розумію, в дівчини навіть не бізнес, а самозанятість, чи як його ще називають – мікробізнес, плюс є вільний час та можливість подорожувати (бо їй так подобається). Це ж все чудово. І вона молодець, що сама все це собі… Показати більше »
Знайомі – не репрезентативна виборка. На work.ua по запиту “перекладач англійська Львів” валом вакансій і на 15к і на 20к. Не кажучи вже, що серйозні вакансії туди зазвичай не ставлять. Мало перекладачів в міжнародних конторах з регулярними закордонними відрядженнями? Давайте у всіх візьмемо інтервью для ютубчика про вражаючий досвід?))))
Залюбки візьму інтерв’ю!
Поділетеся контактами? 🙂
Навіщо?
Рекламу тренінгів воно все одно не покращить, та і приватність/репутація дорожче.
Хіба що “почєсать ЧСВ”? Теж дуже сумнівно.
Впевнений, що у неї все лише починається!
Програміст – це неправильний приклад! У суспільстві попит на різні спеціальності – різний, і середня зарплатня в кожній сфері – різна. І не можуть всі перевчитись на програмістів. Наприклад, я – музикант, викладач. Середня зарплатня в музичній школі – 5000 грн. Якщо додати приватних учнів та другу/третю роботу (наприклад в церковному хорі, студії раннього розвитку) – вийде максимум 10000 грн. При тому, що часу буде витрачатися 7 днів на тиждень 12 годин на день, тобто додому приходити тільки спати, вихідних майже немає – саме такий графік колись був у мене, а зараз є у багатьох знайомих музикантів. Звісно, деякі відомі… Показати більше »