Сьогодні зранку я прилетів до Львова після двох тижнів у Альпах і на Кавказі. А зараз пишу ці рядки з офісу, приємно завершуючи активний повний діловий день.

А ще записав для вас коротеньке відео по темі. Ось…

***

Хто в курсі, як проходить відпочинок в Грузії, той знає, що вийти на роботу в перший день – це подвиг. Додайте сюди нічний переліт після традиційного прощального застілля і справа перетворюється у mission impossible.

Так ось. Наш літак прибув у Катовіце рівно опівночі. Рейс на Львів о 6 ранку. Бізнес-лаунж на жаль відчиняється лише о 4 год. В принципі можна перекентуватися десь в аеропорту. І власне так я часто робив, коли був молодшим і не розумів, про тут зараз пишу.

Річ у тому, що недоспана ніч, а як наслідок, і наступний в’ялий день обійдуться мені надто дорого. Саме тому ми пішли у готель поряд, навіть, якщо виграли таким чином лише 4 години сну. І хоча я все ще трохи пом’ятий, сьогодні заробив більше ніж ціна кімнати.

***

Як визначити ціну години ЕФЕКТИВНОГО ділового часу?

Озирніться назад, підрахуйте скльки ви заробили за попередні пів року і поділіть це на 6. Таким чином отримаєте середньомісячний дохід. Далі, щоб вивести середній дохід за годину, поділіть цю суму на 160 або іншу кількість годин, в залежності від того, скільки часу фокусовано приділяєте роботі чи бізнесу, що вас годує. Вуаляяя!

***

РЕЗЮМЕ

Далі при прийнятті рішень просто підставляйте цю цифру до тих чи інших дій та відразу бачитимете за що можна братися, а що не вартує вашої уваги. Успіхів.

P.S. Якщо вас цікавить більше таких фішок продуктивності, то щиро рекомендую завантажити інфографіку, що вміщує цілу сотню подібних лайфхаків. Все є за лінком. Користайте 🙂

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: