facebook
Хочете отримати постійний потік клієнтів менше ніж за 1 долар? Чи можливо ви хочете навчитись створювати цей потік для інших? Ви готові стати одним з кращих експертів України по рекламі в Facebook?

Дорогі власники бізнесу, онлайн-підпиємці та  маркетологи, 

Скільки зусиль і часу ви витрачаєте на пошук клієнтів? Чи підраховували ви скільки вартує вам залучення одного покупця? 

Клієнти наче і є, але вони не постійні і завжди потрібно шукати нових, що не так то і легко. В основному це проблема з трафіком та рекламою Якісною рекламою. Нащастя чи нажаль ви не одні… Це проблема багатьох підприємців та бізнесів… 

Здавалось би, один раз заплатив за рекламу, і все наче в порядку, та чомусь заробітки виходять сезонні, а постійно платити за рекламні послуги – це величезна графа витрат вашого бізнесу. 

Та цьому є рішення. Чи знали ви, що Facebook – це одне з найбільших скупчень людей в інтернеті?

По суті, це одне з унікальних джерел для пошуку клієнтів. І що найкраще, ви можете самостійно налаштувати рекламу таким чином, що вона буде показуватись вашим унікальним клієнтам.

На відміну від звичайних мас-медіа, Facebook надає змогу налаштувати рекламу враховуючи географічні, демографічні, вікові  параметри. А також по інтересах, поведінці, купівельній спроможності та багато багато інших параметрах… 

Чесно кажучи, клацнувши декілька разів мишкою, ви можете звузити цільову аудиторію до тих, хто їсть варення… І я це серйозно! Хіба ж це не круто?!

Це божевілля, якщо ви не використовуєте Facebook маркетинг ефективно. Ви втрачаєте шанс залучити найбільше джерело потенційних клієнтів яке досі було дотупне!

Ви готові просто викинути гроші, котрі не заробили через відсутність знання?

7 основних пасток Facebook реклами,

яких варто остерігатися кожному

1В першу чергу, ви просто не знаєте з чого почати. І це жахає. Зайшовши в рекламний кабінет, інтерфейс Facebook з усіма його просунутими функціями, виглядає як кабіна міжконтинентального лайнера чи винищувача. І може скластись враження, що ви управляєте літаком — натиснувши на неправильну кнопку, все призведе до катастрофи та пожежі. Це лякає вас.

2 copyПотім Ви витрачаєте сотні доларів на навчання, як саме запустити рекламу та які інструменти використати. І не зважаючи на це, далі продовжуєте працювати навгад. Які інструменти та тактики насправді працюють? А які уже застарілі? Кого ви намагаєтесь таргетити та як саме? Ризиковане вгадування може призвести до стресу та перевиснаження дуже швидко…

069584-blue-jelly-icon-alphanumeric-number-3 copyЯк тільки Ви запустили Ваше перше оголошення, ви не отримуєте достатньо трафіку та лідів. І не знаєте чому. Отже ви запустили оголошення, та ніхто не клікає. Проблема в заголовку чи тексті? Чи можливо в картинці? Проблема з таргетингом (вибраною Цільовою Аудиторією)? Якщо ви не знаєте в чому справа і що потрібно змінити, це все рівноцільно сліпому проходженні через мінне поле — кожен крок може призвести до розриву рекламної кампанії на шматки.

4 copyЩо гірше, ваше ROI низьке чи навіть негативне, тому що кліки не  конвертують вашу аудиторію в фанів, лідів чи продажі. Люди клікають на оголошення, але Ви не отримуєте ніякої конверсії. Не має ні реєстрації ні продаж відповідно. По суті ви просто віддаєте свої тяжко зароблені прибутки Facebook без будь-якого повернення коштів.

069587-blue-jelly-icon-alphanumeric-number-6 copyДалі Ви перемикаєтесь між Facebook каманіями, не знаючи що є швидший шлях. Давайте подивимось правді у вічі. Ви витрачаєте массу часу в Facebook рекламі, починаючи від навчання інструментів реклами до управління рекламними кампаніями, не згадуючи уже витрачені години на спілкування з Вашими фанами! Час це гроші! Особливо коли ви маєте власний бізнес. Подумайте скільки це все коштує вам? Ви нехтуєте іншими областями бізнесу, котрі потребують вас більше? У Вас є час та свобода дій, котру ви так бажаєте?

069586-blue-jelly-icon-alphanumeric-number-5 copyВ доповнення до всього, Ви перевантажені інформацією і просто паралізовані аналітикою.  Ви стикаєтесь з купою інформації та інструментів Facebook реклами, та що з цим всім робити? Ви витрачаєте дорогоцінний час тільки на те, щоб зрозуміти, що ці всі дані означають, а в кінці просто застрягаєте в аналітиці.

069588-blue-jelly-icon-alphanumeric-number-7 copyІ на сам кінець, Facebook постійно змінює правила! Цей шлях було подолано в поті та сльозах. І як тільки Ви відчули що уже стали майстром реклами — правила гри змінюються. І це означає що потріно не просто заново підніматись по сходинках вверх з початку, але це може зруйнувати і ваші теперішні кампанії, що призведе та часто призводить до втрати сотні доларів. Або ж до блокування вашого рекламного кабінету.

Якщо б ви знали всі тонкощі реклами в Facebook, чи хотіли б ви налаштувати потік клієнтів до свого бізнесу, витрачаючи до 4х годин в тиждень на рекламу і вибудову атопілоту?

З цим курсом  – Ви станете експертом з реклами в Facebook всього за 6 тижнів!

По суті даний курс значно збільшить кількість клієнтів, а відповідно і ваші прибутки. Вам не потрібно буде наймати спеціаліста, щоб все налаштувати. Витрачаючи на це тисячі гривень, а зможете зробити це самі.

Крім того, ви будете витрачати всього 2 години на налаштування реклами і максиму 15 хвилин в день для підтримки та аналізу ваших кампанії. 

Більше того, якщо ви тільки починаєте ваш шлях і шукаєте чим же зайнятись, щоб заробляти онлайн, то реклама в Facebook – це одне з тих занять, котре з легкістю допоможе Вам у цьому. Адже проблема з клієнтами є в багатьох, а хороших спеціалістів з реклами з Facebook в Україні та й СНД загалом, зараз дуже мало…

Саме так я починав свій шлях…

Хто я і чому мені можна довіряти?

Привіт, мене звати Іван Князевич. Мене вважають одним з провідних експертів України загалом з реклами в Facebook та онлайн маркетингу. 

Також на даний момент, Я інтернет маркетолог в OpenMind.com.ua, а серед моїх клієнтів були не тільки доларові мультиміліонери, але і американський міліардер, автор декількох бестселерів Аллен Роберт. 

За останній рік, мені вдалось принести численні прибутки своїм клієнтам, а на власне навчання я уже витратив тисячі доларів. Кожного місяця я проходжу тренінги та купляю нові курси в таких гуру світового маркетингу, як Ryan Deiss, засновника Digital Marketer, Jeff Walker, Keith Kreng, Russell Brendson та інших. І одразу ж застосовую нові знання на практиці, що і дозволяє мені бути завжди на вістрі нових фішок з інтернет маркетингу

Але так було не завжди…

Близько 2х років тому, я не знав чим мені зайнятись, щоб я міг з легкістю подорожувати. Але якось так сталось, що зібравши свій рюкзак – я поїхав в Тайланд, щоб вчитись маркетингу в одного з українських стартаперів. Хоча про маркетинг я не знав нічого. Взагалі нічого 🙂  На разі більшість фрілансерів кочують саме там 🙂 І не дивно — це райське містечко. І саме там, я зрозумів важливість і неймовірні можливості  Facebook.

Після 3-х місяців постійного вливання коштів в рекламу в Google та Яндекс, ми зрозуміли, що щось іде не так… Всі кошти ми реінвестували в рекламу, в той час, як то кажуть в народі, “вихлопу” не отримували. 

Так ми почали використовувати інше джерело трафіку – Facebook. І як то кажуть, все закрутилось. Далі все склалось саме так як я і мріяв… я почав пряцювати в команді OpenMind, ну і окрім того, до мене почали звертатися інші підприємці, котрим потрібні нові потоки клієнтів для власного бізнесу.

Ось декілька відгуків тих, з ким мені доводилось працювати:

Юра Шивала& Андрій Крисько – GoMountains
Орест Зуб- OpenMind.com.ua

Ігор Граф – Фабрика Бізнесу

Богдан Кравченко – Iqnion
Марія Солодар – EVO publishing  

Facebook Advertiser

це 6-ти тижневий курс після якого ви:

Навчитесь самостійно з нуля налаштувати рекламу, не витрачаючи при цьому сотні доларів на рекламні агенства, спеціалістів по трафіку чи інші банерні ресурси, котрі тільки те і роблять, що беруть кошти за власну роботу, не приносячи ніякого результату

Знатимете на що важливо приділити час, щоб максимально викоритсати ваші зусилля, зберегти час і отримати більше ефекту. Ви знатимете на чому зосередити увагу прямо зараз, як реалізувати і як налаштувати вигідні пропозиції та оголошення в Facebook

Більше не витрачатимете часу на постійне колупання та пошуки джерел трафіку, а відповідно і клієнтів.

Перетворете оголошення в Facebook в інтегровану воронку продаж, котра збільшуватиме ваш бізнес на автоматі. І це не тільки принесе вам більше трафіку і більше фанів, а насправді перетворить цей трафік в оплачувані заявки від клієнтів. Що в свою чергу принесе стабільні продажі та системний ріст бізнесу

Зможете ефективно налаштовувати рекламні капанії, без страху чи спрацють вони чи ні. І з легкістю зможете коригувати оголошення, без страху витрачання коштів на рекламу, бо не розумієте чому кліки є, а конверсії не має.

Знатимете найновіші техніки та стратегії в Facebook маркетингу. Я допоможу вам розвинути успішні рекламні кампанії, від ретаргетингу до оптимізації підписнок. І все інше, що працює в даний момент для збільшення трафіку, продаж і великих ROI

Ось декілька прикладів

кампаній моїх клієнтів:

А тепер давайте розглянемо

детальніше структуру курсу:

1) Це онлайн курс тривалітю 6 тижнів. По 2 заняття в тиждень. Загалом 12 занять.

2) Процес навчання груповий, таким чином, щоб працюючи, ви могли озиратись на інших і це стимулювало вас до роботи, щоб не пасти задніх. Ми не у школі, тому оцінок тут не ставиться, та все ж ми працюватимемо на результат.

3) Ви потрапите в середовище взаємодопомоги, де я, моя команда і учасники, – всі будуть готові Вас підтримати, якщо у Вас щось не буде виходити.

4) Окрім того, вас буде долучено до закритої групи в Facebook, де ви в будь-який час зможете задати ваші питання і гарантовано отримати відповідь як від наших експертів так і від більш досвідчених учасників.  Структура курсу поділена таким чином, що вам не вдасться просто схалявити і переглянути навчальний матеріал. Ні. Ви отримуватимете домашні завдання.  Я сам буду їх перевіряти та надавати вам наступні доступи. Таким чином я буду впевнений, що ви досягнете успіху, і не будете халявити 🙂 Бо в даному випадку, це втрата клієнтів та коштів.

5) Окрім того, кожного тижня в нас буде жива онлайн сесія питань відповідей, де ми детально розглядатимемо ваш кейс. Як то кажуть, буде розбір польотів 🙂 Все повністю записується і поширюється серед учасників.

Ви можете навчитись Facebook рекламі самостійно і боротись, витрачаючи кошти та час, в пошуках цінної чи безкоштовної інформації, котра, в основному, або уже застаріла, або не якісна, що ще гірше.

Погані знання – це також знання, котрих не так легко позбутись, а що ще гірше – це може коштувати вам повного провалу рекламної кампанії. В кращому випадку. А в гіршому – втрата репутації вашого імені як експерта, бренду чи бізнесу…

Або ж ви можете приєднатись до курсу Facebook Advertiser, де за 6 тижнів ви станете експертом з реклами в Facebook і повністю забудете про проблеми з трафіком та пошуком клієнтів. Окрім того, зекономите купу грошей нервів та часу 🙂

Ось декілька причин чому ви хочете

приєднатись до Facebook Advertiser

Перш за все Facebook Advertiser  – це спільнота однодумців та експертів

своєї справи, що в свою чергу робить навчання простим і гармонійним.

 • БУДЬТЕ НА ВІСТРІ

Будьте частиною спільноти експертів в Facebook маркетингу. Вчіться в кращих і знайте що робити, а чого не робити. Будьте на передовій, знаючи що працює зараз і що працюватиме в майбутньому. Це місце до котрого ви належете.

 • ВЧІТЬСЯ ПО-ІНШОМУ. ДУМАЙТЕ ПО-ІНШОМУ

Коли ви знаходитеся в групі людей, котрі працюють над спільними цілями, вгадайте що відбувається! Вас не тільки підштовхуватимуть вчитись швидко, але і ваше загальне мислення зміниться кардинально. Тепер ви знатимете як відповісти на питання: “ А як тобі вдалось втілити таку ідею і дійти до її реалізації?”

 • ДОВГОТРИВАЛЕ ПАРТНЕРСТВО

Будучи в середовищі людей, об’єднаних однією ціллю, ви побудуєте тісну дружбу та не рідко партнерство між учасниками групи. Люди в спільноті Facebook Advertiser розуміють вас, адже знаходяться в тій же сфері що і ви. І виклики, котрі стоять перед ними – такі ж як і у вас! Яку ціну ви готові заплатити за таку дружбу на все життя?

 • РЕЗУЛЬТАТИ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ

Все в Facebook Advertiser побудовано таким чином, щоб ви досягнули того результату, котрого прагнете в Facebook. Всі техніки, поради та стратегії уже підтверджені на практиці мною та іншими професіоналами. Все, що вам потрібно це змоделювати найкращу практичку і застосувати у власних Facebook кампаніях.  

 • БЕЗ ПОРАЗОК

Коли стратегії не працюють для вас, ми не називаємо це невдачею. Це можливість навчання! Тому що це шанс “побрейнштормити” разом для усіх членів спільноти і дізнатись, що пішло не так, і що можна зробити іншим чином наступного разу. Ви ніколи не знаєте з якими цікавими результатими ви зіткнетесь наступного разу.

 • СПІВПРАЦЯ – ЦЕ КЛЮЧ ДО УСПІХУ

Співпрацюйте і творіть разом в спільноті Facebook Advertiser. Діліться власними досягненнями та викликами, поставленими перед вами. І отримуйте швидкі та цікаві рішення.

 • PLAY HARD 🙂

Тестуйте ідеї, кращі практики та стратегії! Вдосконалюйте їх. Хваліться вашими результатами! Нам вони потрібні. І спільнота готова відповісти вам, що ви робите правильно і з чим можна погратись в майбутньому 🙂 Це ваш ігровий майданчик! 

Ви готові стати просунутим

Facebook маркетологом?

Якщо ви готові грати на повну і не зупинятись на досягнутому – ви у правильному місці. Якщо ви готові просто підірвати ваші продажі через Facebook – ви у правильному місці. Якщо ви готові поширювати, читати, та мати доступ до заповітної інформації по Facebook маркетингу – і приєднатись до інноваційного освітнього середовища – ви в правильному місці.

100% Гарантія!

Я знаю, що Facebook Advertiser не для всіх. Якщо ви приєднаєтесь до курсу та на будь-якому етапі проходження чи то після його завершення, ви вирішите що даний курс вам не підходить, я поверну кошти в повному обсязі. Без жодних додаткових питань.  Тим не менше, якщо будь-який з нижче перерахованих пунктів, це те що ви шукаєте, тоді Facebook Advertiser для вас.

 • Як знати на що важливо витрачати зучилля для максималізації результатів, збереження часу та отримання більших доходів. Ви дізнаєтесь на чому важливо зосередити увагу, як реалізувати і як налаштувати вигідні пропозиції в Facebook
 • Шанс налашутвати  оголошення в Facebook з максимальним ROI для вашого бізнесу. Ми не говоримо про скорочення витрат. Ми говоримо про ROI в 300%, 600%, 924% і більше, котрі були досягнуті мною завдяки доведеним стратегіям котрі ви знайдете в Facebook Advertiser
 • Як перетворити успішне оголошення в Facebook в інтегровану воронку продаж, котра збільшуватиме ваш бізнес на автопілоті. Це не просто приноситиме більше трафіку і підписників чи фанів, але й конвертуватиме у клієнтів, що дасть вам постійне джерело продаж і автоматизує ріст бізнесу.
 • Як використовувати нові техніки Facebook маркетингу. Я допоможу вам налаштувати успішні рекламні оголошення від ретаргетингу до оптимізації підписок, і всього іншого, що працює зараз для збільшення трафіку, продаж і великих ROI

… І після цього, ваш успіх у Facebook рекламі практично заюезпечений. 

Один мудрий чоловік сказав: 

“Все, що ми маємо в житті є прямим результатом рішень, які ми приймаємо і  не приймаємо”.

Саме ті рішення, котрі ми не приймаємо і мають значення. Ви ніколи не почуєте від людини віком в 80 років, про помилки в справах котрі вони робили у своєму житті. Вони говорять з жалем про речі, котрі не зробили і котрі засмучують та вводять в депресію на старості літ.

Успішні маркетологи мають звичку приймати рішення, в той час як “інші” сидять на паркані.

Питання лише у тому…

… чи повернетесь ви завтра до роботи та продовжите грати в рулетку з вашим бізнесом, вгадуючи як же створити ефективне рекламне оголошення, без впевненості, що час та гроші котрі ви витрачаєте згенерують вам бажаних лідів, трафік, продажі та ROI?

… чи візьмете відповідальність у власні руки та будете персоною, котра вчиться в Facebook маркетологів та перебирає практичний досвід кращих експертів своєї справи?

Щось не зрозуміло або маєте додаткові запитання Звертайтеся і не соромтеся: будемо раді Вам допомогти!

contact@openmind.com.ua 

+38063 264 50 91