Формула Продуктивності – Підсумковий Звіт

Підсумкові звіти учасників за результатами
тренінгу Формула Продуктивності (10 днів).!

Друзі учасники курсу, залишіть, будь ласка, ваш
звіт, згідно такої структури. Дякую! Ви молодці 🙂

 1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
 2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
  – скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
  – скільки проектів запущено в роботу наразі?
 3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете
  продовжувати використовувати у житті надалі
 4. Загальні враження від онлайн тренінгу
 5. Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис)

Якщо цікавлять проміжні результати (за 5 днів), то вони ось тут.

Онлайн тренінг Формула Продуктивності також добре пристосований
для ефективної самостійної роботи (ось всі деталі по даній програмі)!

ПРОКОМЕНТУВАТИ або ЗАПИТАТИСЯ

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

121 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

1. Галина Максимів, засновник перекладацького бюро Max Language Solutions, 41 рік
Моя ФБ сторінка: https://www.facebook.com/optimizeyourefforts
2. Структурувала всі проекти, які реально були і ті, що були тільки в задумці. Майже всі задумані - накидала покрокову структуру і в більшості зробила перші кроки в напрямку до їх втілення. Всього було 92 виписаних справи. Частина регулярних і делегованих (які тільки на моєму контролі). Змогла у свій щільний графік додати чимало нових китів. Вдалося це в першу чергу завдяки чистці непотрібних справ, або справ, які ведуть в сторону від головних цілей.
3. 1) навчилася переключатися з кита на кит (жонглювати великими справами) залишаючи кожну на певному самодостатньому етапі розвитку 2) навчилася краще планувати, брати до уваги більше деталей, починати робити справу хоч якось, якщо зовсім не знаєш з якого боку підійти 3) свідоміше стала обороняти свій час
4. Тренінг дуже мотивуючий, має багато різносторонньої інформації, пропрацьовує багато психологічних та індивідуалістичних моментів, які є дуже важливими у будь-якому поступі
5. Моя формула продуктивності:
- Обов*язково записувати всі справи, всі ідеї, всі погляди. завжди мати напоготові записник
- Ділитися напрацюваннями з іншими. часто коли в мене немає натхнення я пишу фб пост, і після його написання натхнення обов*язково приходить 😉
- Швидко приймати рішення і не шкодувати про нього
- Добре висипатися. В мене в тижні обов*язково є відсипний - це день, коли я сплю доти, поки не відчую повне оновлення
- Заставляти себе робити те, чого не любиш. В мене це - телефонувати незнайомим людям ))
- По максимуму делегувати повторювані процеси
- Завершувати всі розпочаті справи, закривати гештальти (спершу їх усвідомивши). Дуже просуває в особистісному плані
- Відписатися від всіх розсилок, які не стосуються тих сторін, над розвитком яких я зараз активно працюю. Чому? Вони відволікають і створюють почуття провини, що не приділяєш їм достатньо часу
- Взагалі спробувати усвідомити всі прояви почуття вини, пропрацювати їх і відпустити. Стає жити набагато легше. не прививати почуття вини дітям в жодному випадку
- Дозволити собі бути "вирішувачем-хотітелем" у своєму житті. Чому я вирішила саме так? Бо я так хочу! Це моє життя, на даному етапі мені саме так краще!
- Аналізувати стани емоційного спаду. Шукати причини. Підтягувати ті сторони, які спричиняють такі спади і не допускати їх. Ну або мати рецепт для їх вирішення. В такі дні я просто дозволяю собі не робити нічого, або робити справи, які не вимагають великих енергозатрат чи креативності а робляться на автоматі (як от заповнювати інвойси чи впорядковувати файли в комп*ютері) і тоді таке просідання швидше минає (триває 1 день максимум) і я знову готова рухатися вперед!
- Створювати бажане оточення, налагоджувати з ним стосунки, розвіртуалюватися. Відпускати оточення, яке не знаходиться з тобою на одній хвилі
- Пріоритизувати грошові справи. Все-таки, що не кажи, а жити за щось потрібно. Хоча тут без фанатизму. Не впарювати свій продукт (бо це найгірше, що може бути!) Будувати відносини з клієнтами, спілкуватися, налагоджувати емоційні зв*язки.
- Оцінювати і піднімати власну ефективність
- Слухати себе, слухати свій організм, слухати світ - і чути - і враховувати почуте в подальшому саморозвитку
- Не критикувати, оскільки критика несе деструктив. Якщо можеш вплинути на об*єкт критики - впливати, якщо ні - дозволити світові існувати у всіх його проявах!
- Розвиватися самій і допомагати розвиватися оточуючим: дітям, родині, колегам, команді, друзям, сусідам, оточенню, світові загалом і кожному його прояву зокрема.
- Дякувати і залишати зворотній зв*язок скрізь, де тільки буваєш!!!

ОРЕСТЕ, ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ ЗА КУРС! 🙂

2

1. Олег з Києва, 30 років, графічний дизайнер - фрілансер, турист
2. Організував свій простір і час, виконав більше 30-ти дрібних справ, більше 5 великих, запущено в роботу 6 великих проектів/справ.
3. По-перше - той, хто не контролює свій час, не контролює своє життя. По-друге - паралельно можна робити декілька великих справ і не відчувати великого навантаження. По-третє - ставити завдання на тиждень і вкінці звітувати про виконання - це мобілізує.
4. Враження від тренінгу - дуже корисна інформація, не все відразу схоплюється і виконується, тому що темп досить високий а буденні справи і роботу ніхто не відміняв, тому думаю повторювати з часом і відкривати нові фішки продуктивності. Загалом - супер інфа. І курс дисциплінує, бо книгу Формула продуктивності купив ще 4 місяці тому, але прогресу мало, а от тренінг більш ефективний формат із чітким планом і виконанням дз.
5. Моя формула - інформаційний піст, з'їсти жабу зранку + чіткі і короткі дедлайни.

3

1.Мене звати Гоар,24 роки,я зі Львова.Працюю кухарем в одному з ресторанів Львова
2.Закрила купу дрібних справ,декілька середніх,запущено 5 китів,інші чекають свого сезону)
3.Перш за все це планування свого часу і справ. Підхід до великих справ,після цього курсу почала на них зовсім по іншому дивитись,і перестаю боятись...І взагалі всі методи тут мені є дуже цікавими,тому виділити якісь конкретні тяжко...
4.Дуже класний тренінг,така собі встряска з наберанням обертів,і після курсу відчуття ніби вийшла з довгої сплячки)
5.Моя формула ще в процесі,мені необхідно трохи більше часу щоб її вивести бо багато чого,що було в курсі, було для мене новим,хочу пожити в такому стилі десь місяць,а тоді вже точно зможу сказати що мені підходить на 100процентів,а що не моє,бо зараз не можу ні від чого відмовитись...)

4

1. Юлія, місто Львів, 31 рік, чим займаюся важко сказати. Виховую двох синів, пробую себе в різних сферах. За освітою філолог, психолог, театрознавець. В універі більше тусувалась, ніж вчилась. Працювала менеджером із продажу, керівником дитячого театрального гуртка, зараз працюю в канадській компанії, що допомагає людям з імміграцією. Останню роботу обрала через вільний графік і зручне розташування офісу (через дорогу від мого дому). Особливого задоволення вона мені не приносить. Хоч на початку було цікаво. Я взагалі в професійному плані спринтер-швидко вчуся, захоплююсь чимось новим, і швидко перегоряю і втрачаю інтерес до справи. Або, за визначенням Барбари Шер-сканер.
2. -Закрила 24 справи
-Запущено в роботу 8 проектів (цілей)
3. 1. Навчилася пасти стадо китів. Раніше в основному чула думки, що потрібно фокусуватися на чомусь одному, тому цей підхід був для мене відкриттям.
2. Почала різати китів на шматки. Раніше я записувала мрію, дивилась, наскільки нереалістично вона виглядає з моєї теперішньої ситуації, зітхала і забувала про неї. Зараз я не заспокоююсь, поки не знайду ту одну маленьку дію, яку можу виконати прямо зараз, і яка на мікрон наблизить мене до цілі.
3. Почала використовувати Mind map для цілей. Пару років тому пробувала і воно мені якось не зайшло, тому я це закинула. Навіть не змогла знайти той сайт, на якому я тоді реєструвалася. Зараз використовую mind map від google, дуже зручно.
4. Загальні враження позитивні. Отримала результат, набрала розгон. Боюся лише, що ‘’підсяду’’ на тренінги )) Класно, що тренінг українською, і що Орест ‘’свій’’, зі Львова. Це приємно і мотивує. Він зміг і я зможу.
5. Моя формула продуктивності: йти вперед, незважаючи ні на що. Не важливо, скільки разів ти впав, а важливо, скільки разів піднявся.

5

1. Мене звати Олена,мені 28. Поки працюю анестезіологом в одній з районних лікарень.
2. Під час тренінгу:
-закрила ряд дрібних і середніх справ (кількості не вкажу точно, близько 20).
-запустила в роботу 8 великих і тривалих справ.
3. Планування і категоризація справ, систематизація їх в одному місці. Жабка. Швидкі рішення.
4. Враження. Між знати і робити - велика різниця. Я знала, чула чи читала про більшість принципів і фішок, які подавалися в тренінгу, але є одне але. Я не доходила до практичного їх застосування. Або застосовувала несистематично. Всьому вина мій перферціонізм. Думала, планувала, мусолила то довго, але НЕ ДІЯЛА, бо кожен мій план здавався неїдеальним, ще трохи недопрацьованим. Страх помилитися - ось що стримувало мене ціле моє життя. А тренінг запустив ДІЮ в моєму житті. Я почала діяти, щось робити,хоч і не ідеально, але РОБИТИ. Тому за це великий респект Оресту. З техніками і фішками ще буду працювати, бавитися, комбінувати під свій лайфстайл, але головне, що буду не боятися рухатися вперед і мріяти глобально) Ну а від мрій до реальності - лише дедлайн і ряд маленьких справ)
5.Моя формула продуктивності ще в процесі виведення, але основні моменти такі;
-нема неможливого, є відсутність бачення цілі, плану і дедлайнів;
-до біса страхи, бери і роби(подібно здається Річард Бренсон казав і я тепер так думаю);
-ти сам своє джерело енергії, ти можеш все,якщо хочеш;
-не сумнівайся,пробуй, помиляйся, пробуй знову, будь гнучким,живи сміливо!

6

1. Олена з Миколаєва, 25 років, викладач в одному із ВНЗ нашого міста.
2. За час проходження тренінгу: було закрито усі дрібні справи (20), виконано декілька середніх справ та запущено у плавання 4 кити (1 завершено).
3. Робити важливі справи з ранку, вправа колесо життя, розподілення справ по їх величині (мілюзга, середняки, кити та моя улюблена Годзілла)
4. Багато чого із цього тренінгу я вже знала, десь читала, але в голові не було належним чином систематизовано, за що дякую авторові!
5. Моя формула продуктивності:
- звечора складати план дій на наступний день
- розподіляти ці справи по годинах
- зранку виконувати важливу справу
- одним махом виконати за день середняка
- дрібні справи сортувати по категоріям та виконати (після накопичення) усі за один раз
- щоденне підштовхування кита (працювати на результат)
- ставити на усі справи дедлайни
- кожного дня читати мотиваційну статтю!

7

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
– скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
– скільки проектів запущено в роботу наразі?
3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете
продовжувати використовувати у житті надалі
4. Загальні враження від онлайн тренінгу
5. Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис)

1. Анна, 31 рік, наразі живу у Демократичній Республіці Конго. Волонтер у міссцевих ательє: технології пошиття, контроль якості.
2. Завершено більше тридцяти мілких справ, в тому числі довготривалі, до яких не доходили руки. Запущено в роботу 7 велиииких проектів, виконано декілька середніх справ, на які витратила більше ніж по півдня.
3. Ранкова зарядка, складення довготривалих списків на півроку, вранці мілкі справи у блокнотик
4. Треба працювати. Тренінги штука класна, але головне – використовувати ці знання, дуже складно потім не скотитись в ліниву рутину. 
5. - Раз на декілька місяців – список справ у mindmap.
- Фізична активність зранку
- Збираємо дрібні справи і закриваємо блоками
- Концентруємось на справі і не перемикаємось
- План на день у блокнотик (викреслювати набагато приємніше, ніж просто натискати кнопку delete)
- Щоденно підштовхуємо 1-2 кита
- Нагадування про те, що треба займатись ділами тричі на день у телефоні.
- Пам’ятаємо, до якого ідеального дню ми рухаємось та зранку завжди згадуємо про 5 найголовніших мотиваційних пунктів.

8

1. Привіт, я Олена з Вінниці. Я мама, дружина і брендменеджер з купою посадових обов'язків, мені 31
2. Результати гарні:
- проект ранішній спільний з чоловіком підйом і зарядка - запущений і успішно працює (чим я надзвичайно тішуся)
- завершено проект з річними звітами
- мої етапи по величезним 3 китам завершені (залишилось контролювати виконання іншими)
- кити по благодійності в плаванні
- 5 великих проектів запущенно
3. а. Ставитиму деденди на сьогодні по всім запланованим справам
б. зарядку вранці не філонимо за будь-яких обставин
в. майндмепінг - те що мені потрібно для концентрування на всьому одночасно
4. Кожному потрібні свої підметоди грандіозних діючих фішок, але запропоновані тут однозначно варті ознайомлення і задіяння...а потім - підлаштування під себе, адже універсальних штук апріорі мало. Багато чого я давно застосовувала, багато чого чула, але не застосовувала...я рада, що мене "змусили" пройти цей шлях маленькими кроками. Я отримала задоволення від шаленого прискорення і просто надзвичано рада, що цей тиждень Орест був моїм мотиватором
5. Вранішній підйом, планування вранішніх справ з вечора. Календарна візуалізація на місяць, деденди по всім можливим проектам, самоконтроль "ачинезаймаюсяязаразфігнею", саморозвиток і самомотивація. Все починається з першого кроку, кожна складна справа має маленькі не складні, але місцями неприємні етапи, які потрібно пройти і буде тобі щастя:)

-

9
Irina Shokur

1. Я - Ирина, живу под Киевом, мне 38 лет. Сейчас мое основное занятие - мама.
2. За время прохождения тренинга сделала большую часть запланированного на год, поэтому меня он очень впечатлил: переделана масса мелких дел, покончено с китами - поступление старшей дочери, ландшафтный проект участка, курс по фейсбилдингу. Сдвинулись с места и регулярно "плывут вперед" киты по организации собственного бизнеса и самообразованию.
3. Точно со мною навсегда - разбивка больших дел на мелкие с фиксацией на бумаге и определением дедлайнов. Очень смешно, но раньше смотрела на кита, как на глыбу, которую тянула с места изо всех сил, а такой простой прием идти к большой цели маленькими шагами ( о котором читала много раз) почему-то не использовала. Никогда не фиксировала рутины, теперь, записав их в план дня наглядно могу оценить сколько времени у меня есть и как его использовать. Еще один прием, который мне приглянулся, - выполнять маленькие дела блоками.
4. Что сказать?))) Тренинг впечатлил! У меня большая семья, я мама четверых детей и время от времени искла ответ на вопросы: "Как все успевать? Как находить время на нас с мужем? Как находить время, чтобы не застрять в быте, а развиваться и идти вперед? Как выжить?" Иногда все шло более-менее удачно, однако бывали моменты, и всегда не кстати, когда казалось,что лавина дел просто раздавит. С курсом стало легче дышать. Во-первых, смогла разглядеть свои ошибки и критично подойти к планированию, стала во много раз больше успевать и эффективно использовать время. Радуюсь и вдохновляюсь! Спасибо Оресту и его помощнице!
5. Если кратко - Делай, что надо делать! Иди вперёд шаг за шагом!

10
Валентин

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
Привіт, я Валентин Василевський, по факту програміст, живу у Львові, мені 26 років. Маю деякі свої проекти, планую якомога швидше втілити їх в життя.

2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
– скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
Зроблено приблизно 30 дрібних та середніх за
обсягом та по часу справ з початку тренінгу.
– скільки проектів запущено в роботу наразі?
2 глобальні взаємозвязані проекти додатково запущено,
ще над двома працюю додатково продовжую працювати,
наразі в гавані 4 мега кити і їх діти.

3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете
продовжувати використовувати у житті надалі
1ша: рано вставати, займатися зарядкою,
2га: планувати свій день заздалегідь
3тя: загальний, технічний та психологічний підхід
до виконання справ з детальним плануванням

4. Загальні враження від онлайн тренінгу
Класні практичні настанови з завданнями які
реально допомагають бути продуктивнішою
людиною з серйозним підходом до справ і
раціонального використання часу.

5. Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис)
- рано лягати, рано вставати, зарядка
- планувати день заздалегідь
- дрібні справи виконувати зразу по можливості
- ловити себе на моменті коли тратиш час на фігню
- мати розписані справи з пріоритетом щоб
знати що робити прямо зараз
- для мене не працює техніка одночасно запускати
100500 справ, я тримаю фокус на декількох і
нимим займаюсь, бо знаю поки є бажання і
вогонь в очах то я справу зроблю в 3 рази
швидше та якісніше якщо зосередитись.
- пробував декілька онлайн сервісів для ведення справ,
дійшов до висновку що там можна тримати великі
справи щоб знати куди тримати фокус, для пліну ж
використовую невеличкий записник і звіряюся ввечері по ньому.
- також для мене не спрацювало планування проміжків
часу на виконання певних груп справ, забагато
відволікаючих факторів які фізично не можу уникнути,
єдиний продуктивний час - зранку до 12ї години тоді і роблю все все все.
- якщо я дав собі обіцянку (take commitment) то йду до переможного кінця.
- почав мислити глобальніше, час від часу такі думки приходять
по деяких проектах, я їх обовязково записую і вставляю в плани
- колесо гармонії життя вам покаже поточний стан справ,
але в більшості успішних людей як я знаю повний провал
в одній області і супер результат в іншій, тому сильно
не зациклюйтесь тут але майте на увазі. Для мене краще
робити те що я вважаю потрібним зараз для себе ніж
наприклад здоровя чи духовна гармонія, головне щоб
вас перло від того чим займаєтесь і щоб не було те що
вас гнобить як от робота, оточення чи обставини,
піднімість по колесу все на мінімально допустимий
рівень якщо цього ще нема, і піднімайте до 100% той сегмент що вас пре
- тиждень насправді не доказ моєї продуктивності,
запитайте учасників тренінгу і мене через декілька
місяців після цього поста що з цього тренінгу ми ще
використовуємо та й будете тоді знати чи це працює
в нас в перспективі. А по матеріалу скажу що там є все
що треба по темі - і інформація і крок за кроком що
робити і як вилізти з ями і як рухатись кілометровими
кроками і мотивація і все що треба, питання в тому чи
ви це робите для себе чи щоб пройти тренінг.

11

Привіт!
Я Ірина з Вінниці, мені 27, живу та працюю в Тренто (Італія). Займаюсь маркетингом в невеличкій фірмі, проте дуже прагну розвинути власну справу...потрібно лише визначитись, яку саме!
Якщо казати чесно, то цей тренінг я пройшла дуже повільно. З одного боку це суперечить умовам курсу, оскільки усе потрібно робити вже і одразу, але з іншого я хотіла ретельно випробувати на практиці усі Орестові поради.
Я почала цей курс, щоб навчитись більше встигати справ та знайти час для розвитку власної справи. Мої досягнення після курсу – це те, що я встигла зробити дуже багато справ по своїй основній роботі! Я сама організувала дуже велику зустріч для наших найважливіших клієнтів, та вперше в житті мала відчуття, що я АБСОЛЮТНО НІЧОГО не забула! Усе пройшло просто ідеально, вчасно, до найменших деталей!
Отже на основній роботі наразі запущено 2 кита, а в особистих справах – 3 великі справи! Зроблено ну дуже багатсько малентких та середніх справ, тому їх не підраховувала.
Найважливіші речі, які я навчилась, це по-перше доводити кожну справу до кінця! Я рада, що пишу цього листа, і це вже доказ того, що я поборола власну лінь, та пройшла цей курс! Ще я навчилась не відкладати справи на потім, та робити одну справу за іншою! Та найбільше, що мені сподобалось у цьому тренінгу, це «коло нашого життя», розділене на секції. Воно дало мені змогу зрозуміти, чого мені не вистачає і працювати у відповідному напрямку!
Хоча я і проходила курс не в онлайн режимі - загальні враження від тренінгу просто супер!
Єдине, що мені не хочеться робити, то це постити у соц мережі про свої досягнення та результати. Я просто по собі знаю, як інші реагують на те, якщо хвалишся своїми успіхами...у багатьох виникає негатив, тому можливо якщо вже і хвалитись, то дійсно якимись ВЕЛИЧЕЗНИМИ досягненнями (наприклад, не писати кожного тижня, як здаєш екзамен на успішно, а поділитись, що ти успішно здав основний держ екзамен!...) Ну не знаю...
Моя власна Формула Продуктивності:
• Ставити собі якомога більше цілей, тому що встигнути можна ВСЕ!
• тримати у рівновазі своє «коло життя»
• Спати мінімум 8 годин, або ще більше!!!
• Не уходити лише у власні справи, але спілкуватись з близькими людьми та друзями
• Усвідомлювати свої недоліки, та знаходити їм позитивну, ефективну альтернативу !!!

12

1. Сергій зі Львова, 22 роки, аспірант Львівської політехніки, галузь радіоелектроніки та телекомунікацій
2. За час курсу я запустив у роботу близько 7-8 великих справ, деякі з яких були відкладені чи закинуті більше місяця. Крім того, виконав декілька неприємних для мене середніх справ, а також десятки дрібних справ, які мене постійно відволікали чи обтяжували... Звичайно, маю визнати, що мені вдавалось далеко не все, зокрема - мені все ще важко дотримуватись раннього підйому навіть у межах тижня, часом організм просто бере своє ) З іншого боку, спробував декілька фішок, про які знав, але раніше до курсу не застосовував, і вони виявились досить ефективними. Наприклад, я дещо підкоректував свій раціон, суттєво обмеживши солодощі та ввівши багаті на воду і поживні речовини продукти. Більше тижня обходився без новин, хоча раніше їх перегляд був для мене щоденним ритуалом. Також саме необхідність звітування по кожному завданню була достатньо сильним мотиватором взятись за те, про що раніше навіть думати не хотілось.
3. З усіх випробуваних мною прийомів найбільш ефективними я вважаю:
* групування дрібних справ у блоки,
* вживати поживну і багату на воду їжу,
* регулярне ведення журналу успіху для планування своїх справ і підбиття підсумків дня та досягнутих результатів.
4. Цей тренінг однозначно став для мене дуже корисним. Хоча я не довідався чогось принципово нового, я нарешті спробував більшість із запропонованих Орестом прийомів на собі в досить короткий час, чого не було до того. Багато з них виявились, на мою думку, досить вдалими. Тому я однозначно продовжу застосовувати ці прийоми, а над іншими - можливо трохи поекспериментую, щоб зробити їх більш ефективними для себе. Через певний час, можливо пройду для себе цей тренінг заново, щоб закріпити успіх
5. Моя Формула Продуктивності :
Планування:
---Щовечора звітуватись перед собою та записувати найголовніший результат або подію дня
---Ділити справи на великі, середні і малі (+ регулярні)
---Детально розпланувати великі справи
---Регулярно оновлювати список справ
---Ставити дедлайни для всіх справ та по можливості притягувати їх
Фізіологія:
---Спати мінімум 7-8 годин на добу
---Будильник ставити подалі від ліжка
---Щогодини між прийомами їжі пити воду або вживати багату на воду їжу (овочі, фрукти, соки)
---Обмежити вживання солодощів
---Розпочинати день з зарядки
---Хоча б 3 рази в тиждень займатись фізичними вправами протягом години
Активні дії:
---Щодня "їсти жабу" вранці
---Максимально зосереджуватись лише на поточній задачі в конкретний момент часу
---Дрібні справи закривати блоками по кілька штук
---Якщо щось не виходить, зупинитись і спокійно розібратись, що саме
---З великими паралельними проектами працювати поетапно
Захист і оборона часу:
---Визначити графік перевірки пошти + сесій в соцмереж та дотримуватись його
---Обмежити "споживання" новин та періодично влаштовувати собі "інформаційні канікули"
---Говорити "ні", якщо це суперечить моїм планам
---Регулярно (хоча б раз в квартал) робити генеральне прибирання кімнати і робочого місця
---Щомісяця очищати місце на комп'ютері (робочий стіл, папка завантажень, непотрібні закладки в браузері тощо)
---Хоча б щомісяця визначати, які з розсилок вже є неактуальними та відписатись від них
---Постійно тримати папку "Вхідні" порожньою
Мотивація:
---Щодня записувати головне досягнення або подію дня
---Відпочивати, змінюючи вид діяльності
---Щодня лишати від 1 до 2 годин резерву часу для відпочинку і відновлення (+ не починати великі справи пізно ввечері)
---По можливості, раз в тиждень повністю відпочити або ж сходити на якусь цікаву подію в місті
---Аналізувати свій стан як в хороші дні, так і в погані, а також події, що призводять до перепадів настрою
---В час емоційного спаду переглянути старі записи

13
Маркіян Кравчук

1 Маркіян Кравчук, Львів, програміст, 27 років
2 запустив 4 великих кита
3 завдання записувати, ставити дедлайни, мріяти і записувати
3 Загальні враження позитивні, але потребую собі ще раз пройти ві заглибитис, чим і займуся.
4 Моя формула досить проста
- Записати завдання і провести диференціації
- виявити пожирачі часу і видалити їх зі свого життя
- виставити дедлайни і дотриматися її
- правильне харчування і спорт

14
Дмитро

1.Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
Дмитро, 27 рокв, Київ. Керівник відділу виробництва у vdvkiev.com.ua
2.Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
– скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
– скільки проектів запущено в роботу наразі?
закрив купу важливих справ, які тягнулися місцями/роками, особливо по роботі. Запустив дві глобальні справи, зробив 80% середніх та майже всі дрібні.
3.Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете
продовжувати використовувати у житті надалі
-"жабка" зранку
-інформаційний піст
-вправа ідеального дня
4. Загальні враження від онлайн тренінгу
Це було цікаво, надіюсь, що корисно(висновки через деякий проміжок часу). Дякую за пробудження та мотивацію!
Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис)
-Висипатись
-робити речі відразу, не відкладаючи у довгий ящик
-Обов'язково планувати час виконання задач та строки
-Принципи Парето і Паркінсона
- вміти відмовляти, і казати Ні

15

1. Денис, Львів, 32 роки, програмую, виховую двох дітей.
2. Під час виконання першого домашнього завдання склав список справ. Поділив його умовно на 3 категорії - дрібні, середні та великі.
На цей момент закрито 20/20 дрібних, 11/24 середніх, 3/24 великих. В процесі ще десь півтора десятки.
3. а) Буду і наразі вставати зранку в 06,20. До речі, інколи вже починаю прокидати сам, без будильника.
б) Жаба зранку.
в) Пити воду + їсти фрукти.
г) Планувати день з вечора попереднього дня.
е) Не боятися братися за великі справи. Сьогодні за 15 хв. закрив середню справу, яка мала зайняти по моїм прогнозам 3 години і яку я вже пів року як хотів зробити.
4. Загальні враження позитивні, але задоволення на 100% наразі немає. Можливо за пів року я скажу "цей тренінг був переломним в моєму житті". Головне не втратити кураж, який зараз присутній.
5. а) Ранній підйом. В мене найефективніші години зранку, тому в моїх інтересах вставати чимпошвидше.
б) Жабка зранку.
в) Планувати день звечора і робити справи по мірі спадання їх складності. Автоматичну роботу відкладати на другу половину дня, мозгову на першу.
г) Вода + фрукти.
д) Не боятися робити речі, які видаються складними.

16

1 Володимир 31 рік Львів інтернет магазин мережевого обладнання( доречі потрібен буде роутер чи ще якийсь девайс звертайтесь)
2 Справ зробив багато. Це так як на черепаху встановили турбо!( хоча до вебінару я думав що швидко і багато справ вирішую)
3 Навчився прокидатися в 6:45( завжди часу не вистачало)
Передати справи іншим людям і контрулювати( за це великий респект Оресту!)
Табу на ТБ ( реально ще +1 год появилася)
80/20 це також сила
4 Враження позитивні ! Але й сумно ( Орест може зроби довший тренінг або раз на тиждень нас збирай? )
5 Ага!) вже відкрив мою формулу! Ось получиться і сам буду проводити тренінги)))

17

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
Софія, зі Львова, бухгалтер, 27 років
2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
За час тренінгу запущено 8 великих китів і закрито багато дрібних справ, складений подальший чіткий план
3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете продовжувати використовувати у житті надалі:
- систематично, кожного дня робити хоча б одну справу яка наблизить до досягнення головної цілі
- планувати і розділяти великі цілі
- старатись приймати швидкі рішення
4. Загальні враження від онлайн тренінгу.
Тренінг мені дуже сподобався!!! За цей час я встигла набагато більше ніж зазвичай за місяць.
5. Ваша виведена Формула Продуктивності.
- по-перше виписувати абсолютно всі справи
- дрібні справи закривати блоками і в обмежений час
- кожного дня робити «жабку»
- підсувати свої дедлайни блище
- чітко планувати день з вечора
- наперед визначати МЕД
- і найголовніше це приймати швидкі рішення!

Автор18

1) Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
- я Орест. Мене тут всі знають 🙂

2) Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
– скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
– скільки проектів запущено в роботу наразі?
*** Купа поточних речей
Найголовніше:
- успішно завершив промтур книги, що вийшла у ТОП1 продаж по Україні
- позакривав купу хвостів та переїхав у Африку ан місяць

3) Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете продовжувати використовувати у житті надалі
*** 
- здоров'я понад усе
- краще не ставити завищених очікувань
(хоча ми можемо значно більше ніж уявляємо)...
- формула продуктивності насправді вирішує

4) Загальні враження від онлайн тренінгу
*** все круто. Радий, що він припав на такий відповідальний час

5) Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис)
*** 
ФОРМУЛА ПРОДУКТИВНОСТІ (+/-)
Живи моментом - ЗАРАЗ 🙂
!!! 1000 слів щодня !!!

ПЛАНУВАННЯ
Прийняття рішень за одну хвилину
Деталізоване планування всіх проектів
- перечитання (5-10) джерел по проекту
Максимальне вичерпне делегування
Систе(авто)матизація всіх процесів
Щоденний підсумок і план на завтра

DELEGATE! Що, Як, Результат, Дедлайн

ФОКУС
Eat your frog in the morning first
Single handling (справи за один піхдід)
Повний фокус на актуальній справі
Завжди готовий подкаст на пересування

ОБОРОНА
Пошта і соцмережі лише на компі
Не серфити, перебуваючи у ліжку
Не братися за справи з ціною <20$/год.
Говорити "НІ" на неактуальні речі
Вживання макс. допустимих норм алк.

19
Максим Михайлик

Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
Максим, Полтава. 20 років, очолюю осередок НСОУ Пласт у Полтаві, періодично працюю за кордоном.
Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
– скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
Насправді встиг виконати близько 20 справ, на котрі б у повсякденному житті просто забив)
– скільки проектів запущено в роботу наразі?
Запустив у роботу кілька проектів, у різній мірі почав їх розвивати.
Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете
продовжувати використовувати у житті надалі
Планування часу, слідкування за своїм здоров'ям та матеріалізація хоча б на папер(для початку) своїх мрій, то є дійсно крута та важлива річ!
Загальні враження від онлайн тренінгу
Гарні враження)) якби не через щільний графік праці та інколи особисту лінь не проігнорував значну частину домашніх завдань, то враження були б ще кращі! 😉
У тренінгу почув і про такі речі, які вже давно для себе відкрив, але й про нові фішки, що допомагають свідомо керувати власним життям!
Дуже вдячний Оресту за цю можливість.
Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис)
Мотивація, самоконтроль і матеріалізація мрій)

20

1. Івано-Франківськ, 33 роки, власниця магазину по декоруванняю та дизайну
2. Зроблено дуже багато (десь 20 середніх китів). В роботу запущено ще як мінімум 5 величезних китів
3. Саме головне -- я навчилась розбивати великі кити на середні і малі справи, однозначно і далі буду це робити. По-друге, ми з чоловіком почали планувати тиждень разом пишучи список справ, це для нас виявилось дуже ефективним. По-третє, мені сподобалась вправа колесо життя, зразу видно де проблема, також буду старатись її робити частіше
4. Враження класні, особливо ДЗ стимулюють до аналізу пройденого. Є певні моменти, які мені були не зовсім зрозумілі, але в загальному все було класно і продуктивно. Дякую
5. Моя формула продуктивності -- планувати час і постійно рухатись вперед, навіть якщо повільно. Обов"язково робити перерви і знаходити час на сім"ю. Сміливо мріяти, вірити в те, що робиш і любити людей з якими ти це все робиш (любити ОБОВ"ЯЗКОВО). Бачити щастя в малих речах і один раз на добу (краще придумати з самого ранку) обирати собі хайлайти (це може бути гарне кіно в кінці дня, чи смачне вино після того, як діти підуть спати, чи будь-що, що буде гріти ваші думки щоб не сталось протягом дня.
Дякую, що ви є!

21

1.Львів, 24 роки, інтернет маркетинг
2.Завершено десь 5 китів, та декілька десятків дрібних та середніх справ. Наразі працюю над своєю жабкою і маю близько 10 китів)
3. Планування будніх днів та відпочинку (не всього, так втрачається інтрига), я сумлінно виконував всі завдання, це було щось типу "До біса все, берись і роби!" Річарда Бренсона, він би оцінив курс)) А ще в моєму графіку завжди є відділ для навчання - 5 статтей та відео курс, тощо.
4. Було досить складно і фізично і морально. В такі моменти приходить розуміння того, що тобі потрібно, а що ні, ставляться пріоритети і це круто! Дуже здивували результати вправи ідеального дня, виявляється ці мимовільні мрії та думки не мають жодного відношення до реального ідеалу, а тепер він є! Ще й записаний)
5.Тут дуже лаконічно - Плануєш! І тупо виконуєш план) Головне бути амбіційним і підвищувати оберти! Було круто, дякую!

22
Ярослав

Привіт!
1. Я Ярослав, з міста Чернігів, служу у війську, 26 років.
2. Під час проходження тренінгу зроблено більше 50 маленьких справ, 10 середніх справ, 5 великих проектів наразі у роботі.
3. Вести паперовий планувальник, "відсікати" непотрібні справи, власне, казати "ні", застосовувати принцип Парето та МЕД.
4. Враження дуже хороші. Хоч я і "злився" на дев'ятий день. Абсолютно впевнений, що це позитивний досвід, який допоміг мені у прийнятті важливих рішень.
5. Моя формула продуктивності:
- вставати рано, робити зарядку, контрастний душ, їсти здорову їжу, медитувати.
- відкидати непотріб, говорити "ні".
- складати списки справ, вести паперовий щоденник.
- концентруватися на одній справі в один час, делегувати, використовувати принципи Парето, Мінімальної Ефективної Дози.
- правильно делегувати справи (що, як, коли)
- корисна рутина
- інформаційний піст

23

Я Алла з файного міста Тернопіль. На даний час перебуваю в декретній відпустці, виховую двох діток. До цього працювала у банку. Мені 31 рік.
2. Я проходила самотренінг, тому слід було неабияк організуватися. За цей час закрила близько 40 дрібних справ по господарству в основному ( типу помити вікна, щось поскладати, щось купити і т. ін.)
Наразі запущено 4 проекти, 2 з яких приносять дохід!
3. 3 найважливіші речі, які я навчилася і буду робити це
- ранній підйом
- відмова від зайвої трати часу ТБ, соцмережі, новини.
- робити важливі справи першими вранці.
Загальні враження від тренінгу дуже позитивні. Орест дуже заряджає позитивною енергетику і націлює на результат.
5. Моя виведена формула продуктивності
Скласти план дій, позитивний настрой і щодня працювати над собою і своїми цілями. І не забувати про відпочинок)). Раз в тиждень обов'язкове розвантаження.

24
Olga Zayets

Привіт!
1) Я Оля, 33 роки, графічний дизайнер з Києва
2) за час тренінгу завершено близько 20 дрібних справ, 1 робочий проект завершено і 2 проекти зсунуто з мертвої точки, зараз паралельно працюю над 5 проектами
3) 3 речі які обов"язково буду застосоввувати і надалі:
- вставати рано і eat your fog in the morning
- накопичувати дрібні справи і закривати їх одним заходом
- проставляти конкретні дедлайни по всіх задачах
4) Дуже задоволена, це був волшебний пендель, якого не вистачало останнім часом)
5) Моя формула ефективності:
- Спати не менше 7 годин
- Вставати о 6:00
- Зранку приділяти 1-2 години своїй найважливішій справі життя.
- перевіряти почту тільки 2-3 рази на день у фіксований час
- на період роботи вимикати всі нагадування і нейтралізовувати відволікаючі фактори
- регулярно займатися спортом і планувати час на це
- відмовитися від цукру і кави в раціоні
- в кінці тижня підводити підсумки та складати плани на наступний

Автор25

1) Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
Я Орест, зі Львова, хоча часто подррожую по світу. Всі, хто читають цей звіт мабут мене вже знають й без того. Веду блог https://openmind.com.ua/, 28 років

2) Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
– скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
пару десятків дрібних, що висіли над душею,
– скільки проектів запущено в роботу наразі?
порядка 15 об'ємних проктів пепебувають в роботі

3) Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете продовжувати використовувати у житті надалі
- і далі прокидатиму з самого раня та приступатиму до справи життя
- single handling (концентрація в один момент на одному завданню)
- останнім часом почав ще більш прискіпливо ставитися до планування і зацінив наскільки це розв'язує руки та швидкість дій під час імплементації

4) Загальні враження від онлайн тренінгу
- все, як завжди, дуже круто. Радий, що маю змогу проходити своє власне навчання пліч-о-пліч з іншими учасниками. Це у рази збільшує ефективність всіх дій

5) Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис)

======
ФОРМУЛА ПРОДУКТИВНОСТІ (+/-)
Живи моментом - ЗАРАЗ 🙂
!!! 1000 слів щодня !!!

ПЛАНУВАННЯ
Прийняття рішень за одну хвилину
Деталізоване планування всіх проектів
- перечитання (5-10) джерел по проекту
Максимальне вичерпне делегування
Систе(авто)матизація всіх процесів
Щоденний підсумок і план на завтра

DELEGATE! Що, Як, Результат, Дедлайн

ФОКУС
Eat your frog in the morning first
Single handling (справи за один піхдід)
Повний фокус на актуальній справі
Завжди готовий подкаст на пересування

ОБОРОНА
Пошта і соцмережі лише на компі
Не серфити, перебуваючи у ліжку
Не братися за справи з ціною <20$/год.
Говорити "НІ" на неактуальні речі
Вживання макс. допустимих норм алк.
=====

ЩОДЕННИЙ РИТУАЛ

7:00 - підйом
- руханка (7 minutes)
- енергетичний здоровий сніданок
8:00-13:00 - робота (не вдома)
9:00 зідзвін з колегами
- eat your frog in the morning first
- 11:00 перевірка пошти і соцмережі
13:00-14:00 здоровий обід
14:00-17:00
- інші другорядні справи по бізнесу
- самонавчання / курси etc.
- 16:00 перевірка пошти і соцмережі
- sighseeing, рибки, екскурсії
- звіт за робочий день
18:00 здорова вечеря
19:00-21:00 спорт
21:00-23:00 соціальне життя
23:00 сон

Щотижневі робочі планерки!
понеділок - 09:00
п'ятниця - 17:00

СУБОТА - шабат (сім'я, друзі etc.)

НЕДІЛЯ - (планування, розваги)

26
Наталя

Привіт)
Враження від тренінгу дуже позитивні. Рада, що змусила себе це зробити. Було дуже приємно попрацювати з Орестом. Він дуже класно промотивував мене на майбутню роботу, показав класні фішки і навчив планувати свої справи: правильно розпоряджатися своїм часом, вміти відкидати непотрібні для нас речі і казати "ні" коли це необхідно. А ще навчив, що робити, щоб все встигати, досягати того, чого хочеш і не боятись мислити глобально.
Я студентка, 22 роки, з Івано-Франківська.
За час проходження тренінгу в роботу запустила 25 проектів (великих і середніх), з яких 5 великих закінчила за час тренінгу. Це для мене прорив, з огляду на те, що останнім часом було дуже важко взятися за роботу і почати здійснювати задумане. Тому ні на хвилину не жалію, що взяла участь в тренінгу.
3 найважливіші речі, яких я навчилась за час тренінгу:
1. ранній підйом кращий, ніж сидіння до пізньої ночі. Боялась, що не вийде, але головне захотіти і почати робити.
2. планувати свій день, тиждень і т.д.
Ніколи цього раніше не робила, але тепер розумію наскільки це корисно і необхідно для того, щоб організувати все своє життя і встигати виконувати величезну купу справ за 1 день.
3. інформаційний піст, який дає повністю зосередитись на роботі і підвищує мою продуктивність.
Тому моя виведена Формула Продуктивності буде такою:
1. Ранній підйом, який для мене виявився дуже дієвим.
2. Чіткий план дня з встановленими годинами ефективності.
3. Точно відведена кількість часу на виконання однієї конкретної справи.
4. Інформаційний піст і встановлення дедлайнів.
5. Принцип "жабки"
Цей онлайн-тренінг став для мене саме тим поштовхом, який був так мені необхідний. Дуже дякую Оресту за його працю, величезну життєву енергію, якою він ділиться з усіма і за ті знання, які я здобула за цей час. Це було повчально, мотивуюче. Дуже вдячна всій команді за роботу)))

27

1) Привіт! мене звати Ольга, мені 34 роки, одружена, маю сина. Вже 7 років маю власну справу - інтернет-магазин дитячих товарів MyBuy24.net

2) Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
– скільки і яких справ зроблено (заверешено)? за час тренінгу запустила і закрила бл. 40 дрібних і середніх справ
– скільки проектів запущено в роботу наразі? запустила 5 великих китів, чому дуже рада. на жаль, всіх китів запустити не встигла. за це шкода, але сподіваюсь надолужити найближчим часом.

3) Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете
продовжувати використовувати у житті надалі

перший раз в житті вставала 5 днів о 5:30, що для мене мегарано. перші три дні було важко, але в четвер помітила, що втягуюсь і цей час дуже навіть продуктивно використовую.

Дві інші речі, які навчилась і практикуватиму, це робити дрібні справи блоками та зїдати жабку зранку.

Загальні враження від онлайн тренінгу

Багато з речей, про які говорив Орест я вже десь читала і бачила, але на тренінгу все було гарно зібрано і викладено, тому можна було собі це все посортувати. тренінг спонукав мене зайнятись професійним саморозвитком, почитала багато цікавих статей, зявилось багато гарних ідей. тепер треба використовувати всі інструменти Ореста і реалізовувати їх:) Навіть заробила 20 євро завдяки тренінгу - продала дерев'яну іграшку, яка вже давно стояла в підвалі (це коли треба було щось зробити, щоб швидко заробити гроші).

Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис) - вставити рано, робити зранку все найважливіше, а також постійно розвиватися. Робити те, що приносить задоволення.

28
Сергій

1. Сергій Тодорів, 29 років, архітектор. Народився в Коломиї, з 2004 року проживаю у Львові.
2. За час тренінгу закрито біля 25 дрібних справ та 8 середньої величини справ. На даний момент запущено 9-ть проектів, половина з яких ділиться на менші проекти.
3. Хоча я і раніше пробував писати список справ на наступний день, але бажання продовжувати писати згасало так швидко як і починалося. На тренінгу я зрозумів в чому причина.
Три найважливіші речі, які потрібно застосовувати, - це: 1) використовуючи Колесо Життя, підтягувати життєві сфери, так, щоб вони були в гармонії одна з одною; 2) для цього кожну сферу вибудовувати з великих та малих справ; 3) і щоб справи виконувались їх необхідно фіксувати у часовому просторі свого життя: ставити дедлайни, планування по годинах.
4. Я, направду, сильно вражений тренінгом. Я відчув, що все у моїх руках і, що від моїх дій та планувань залежатиме як я буду жити далі.
5. Моя Формула Продуктивності ще на стадії шліфування, але саме основне – це планувати усі свої справи, не витрачати час на безглузді речі (інфо піст), фізична активність, здорове харчування, завжди мати відпочинок, а також мотивувати себе.

Отже. Дуже дякую Оресте за такий тренінг та й загалом за ту діяльність, яку ти ведеш.
Успіху та Продуктивності 🙂

29

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
Мене звати Олена, зараз вчусь у Фінляндії на магістерці. Натрапила на тренінг "ФП" Ореста, бо давно вже на нього підписана і раніше відвідувала вебінари, читала тревел-блоги та інші корисні статті.

2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
– скільки і яких справ зроблено (заверешено)? скільки проектів запущено в роботу наразі?
За час тренінгу я закрила майже три десятки дрібних справ, дуже корисним для мене виявився принцип вирішення таких справ блоками. Закрила одну важливу середню справу. Також, запустила 6 китів, яких довго відкладала або безсистемно копала. О, і особиста перемога для мене - всі ці дні без кави 🙂

3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете продовжувати використовувати у житті надалі
1) вирішення справ блоками
2) слідкувати за споживанням води та робити руханки зранку, навіть мінімальні, щоб запустити організм
3) казати "ні" відволіканням і людям
4*) зобов"язання перед іншими (не могла пропустити)

4. Загальні враження від онлайн тренінгу
Протягом тренінгу для мене було декілька відкриттів; хоча багато матеріалів, ніби, логічні та очевидні, проте тут вони були дуже добре систематизовані. Одним з таких відкриттів було те, що у мене фактично нема "швидких грошових справ", дуже над цим задумалась і спробую створити собі такі можливості. Тренінг був більш ніж корисний, особливо перед початком навчального року. Формат, загалом, зручний. Ранкові лекції також стали чудовим стимулом до раннього прокидання. Складно описати всі враження, тим більше, що вони ще остаточно не вляглися. Проте, я вже точно знаю, кому можу порадити цей тренінг 🙂

5. Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис)
Моя формула - це "динамічна дисципліна". За ці дні я впевнилась, що життя вносить свої корекції до графіку, тому навіть найкраще вибудована дисципліна може тріснути, якщо буде занадто жорсткою. Хоч у мене кожного дня і була обов"язкова жаба та виділені корисні рутини, в разі форс-мажорів я могла їх "капсульно" пересунути в інший проміжок часу. Загалом, для себе, я намагаюсь слідкувати за балансом справ в результаті, і виміром тут є витрачений час і статус виконання. Якісь конкретні принципи тут зазначати не бачу сенсу, бо, фактично, я за цей тиждень намагалась використовувати все, що рекомендував Орест. Найскладнішим було дотримуватись раннього підйому та інформаційної дієти, бо рука так і тягнулася 🙂 Але це дуже класний челендж, який я зараз планую перевести у звичку.

Дякую, Оресте, за тренінг і за безліч корисних порад, а також дякую учасникам курсу - успіху нам всім на шляху до продуктивності! 🙂

30
Богдана

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
Богдана, Львів. Ще студентка) і викладач образотворчого мистецтва. 23 р.
2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
– скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
завершено близько 20 дрібних справ, до 10 середніх
– скільки проектів запущено в роботу наразі?
наразі запущено 7 проектів.
3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете
продовжувати використовувати у житті надалі
Принцип Парето
Казати «НІ»
абстрагуватися від зовнішніх подразників на час виконання справ
4. Загальні враження від онлайн тренінгу
Книжку «Формула продуктивності» читала раніше, але не використовувала всі фішки в міру власної ліні чи браку дисципліни. Тренінг ж, це як зобов’язання перед самим собою, дотримуватись всіх порад, не злинювати від справ, почати нарешті щось РУХАТИ. Бо саме не зарухається) Дякую, Оресте, за чудовий тренінг, твій хороший настрій щоранку і заряд позитиву на день, захоплююсь твоєю діяльністю і продуктивністю)
5. Ваша виведена Формула Продуктивності
Виписувати всі-всі справи і групувати їх
Xmind і Evernote в поміч. А ще гарний записник)
Жаба зранку (поки всі сплять).
Використовувати свої продуктивні години
Виділення регулярних дрібних справ, їх групування, або запихання у щогодинні 10 хв зміни діяльності
Казати НІ і обороняти свій час
Розумне делегування
Виділяти час на відпочинок і спорт
Щоденна звітність
Підштовхувати регулярно всіх китів
Читати щодня професійну літературу
Періодично робити вправу «колесо життя» і розставляти пріоритети
Коли щось довго не вдається – читати статті, адже ми не єдині у своїх проблемах)

31

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
Мене звати Роман, я зі Львова, мені 31 рік. Працюю в туристичній сфері, а саме є одним з керівників гірськолижного курорту.

2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
– скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
– скільки проектів запущено в роботу наразі?
Завершено десь біля 50+ дрібних і середніх справ.
В роботі 11 проектів.

3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете
продовжувати використовувати у житті надалі
- вставати рано-вранці, щоб використати хоча б 2 години перед стандартним робочим днем для найбільш продуктивної роботи над найважливішими справами
- планувати в неділю справи на понеділок і весь наступний тиждень
- розділяти робочий простір від особистого, сімейного тощо
- мінімізувати телебачення (лише футбол і фільми)
В мене 4 вийшло)

4. Загальні враження від онлайн тренінгу
Тренінг дає потужний поштовх до роботи над собою, бо намагаєшся бути не гірше за інших та отримати позитивну оцінку наставника, потішивши своє самолюбство. Крім того, виклавши певну суму грошей, хочеться щоб вони не пішли намарно, а стали ефективною інфестицією у власне майбутнє. В цьому плані пройти онлайн-треніг однозначно ефективніше, ніж просто перечитати ту саму теорію в книжці.

5. Підйом о 6:00. З 6:45 до 8:30 робота на свіжу голову над найважливішими проектами. Вирішення дрібних справ блоками. Детальний розпорядок дня. Передбачення часу на форс-мажори. Планування тижня в неділю. Відмова від занять, котрі не приносять користь. Зміна діяльності, як форма відпочинку

32
Сергей

Сергей Пчельников, 36 лет, родился в Макеевке (где и работал до 2014 года - преподавал в строительном институте), сейчас живу в Киеве, проектировщик в сфере строительства. За время участия в тренинге Орест рассказывал на 70-80% то, что я знал и раньше, но последовательность изложения и внедрения данных фишек в работу - это основная фишка данного тренинга. В силу своих личных причин у меня не получилось взять полностью весь тот драйв, напор и результативность, которые надо было бы взять за это время, но благодаря скачанным презентациям и видео я очень-очень настраиваюсь пройти ее самостоятельно еще раз после завершения данного курса. Тем не менее за время тренинга и благодаря ему позакрывал все мелкие и текущие дела, причем делал это в таком режиме, что казалось я отдыхаю )) Средние дела тоже пошли неплохо, используя блочность дел, делегирование и еще пару моментов. Китов как я для себя их понимаю получилось запустить наверное аж целых 1,5 штуки )), но зато благодаря упражнению "Идеальный день" получилось конкретизировать для себя задачи на будущее. Основными вещами, которые я буду в дальнейшем использовать, наверное, будут блочность дел, майндмэпы и хотелось бы научиться использовать делегирование. Опять же определение для себя наиболее продуктивного графика своей работы позволило вывести какую-то часть своей формулы продуктивности - отключаться, не залипать на мейлах, работать с утра.
В общем, Орест, спасибо тебе за тренинг )) Спасибо огромное )))

33
Богдана

вибачте, попередній пост не сюди мав би бути(

34
Богдана

1. Деякі дедлайни вже були притягнені, інші притягнула. З законом погоджуюся, згадуються часи сесії коли треба встигнути ВСЕ)
2. 9-12, 13-16.
3. План складений, у присутності всіх китів сумніваюсь.
4. Ще не скувала, але неодмінно це зроблю.
5. Завжди так роблю.
6. Раніше малювала, і зараз нове сотворила. Горбатіше, ніж попереднє, є над чим працювати)

35

День 9, звіт по ДЗ
Формулу продуктивності отримала бонусом до TRavelLearining Pro.
Чесно кажучи, було нелегко додати 2 тренінги одночасно до звичайного ритму з роботою та маленькими дітьми.
Але це було дуже корисно. По-перше, це чудово допомагає знову встати в колею, якщо за якимись причинами ти з неї випав. Я три роки була в декреті і в цей займалася іншими цікавими проектами, але не повний робочий день. За цей час трошки забулося, як найбільш ефективно планувати робочий день, і коли така необхідність виникла, я почала метушитись, намагаючись встигнути все й одразу, а виходило, що багато часу я витрачаю саме на цю біганину між справами. Тому цей тренінг мені дуже допоміг згадати навички детального планування, та додати нові ефективні методи управління своїми справами та часом.
Дуже допомогло на самому початку звільнити голову від усього, написавши один повний список усіх справ (я завжди пишу купу списків 🙂 а тут один все вивільнив), та запланувати все знову більш зважено.
Дуже дякую, Оресте! Ваша манера викладання: дружня, енергійна та водночас концентрована дуже допомогла мені зібратися.

Моя формула продуктивності:
1) Прокидатися якомога раніше без будильника, ідеально о 5 ранку, можна раніше. З моменту останнього переводу годинників на новий час чомусь я закинула це й почала прокидатися разом з усіма о 07-30, в результаті втрачала гарний зважений початок дня, а отримувала метушливий початок дня, що потів випливало в метушливий підхід до виконання справ. Тепер я знову можу й це чудово, встигла зробити купу справ 🙂
2) Години ефективності 06-12.00 та 17.00-20.00. Крім того, найбільша концентрація виходить на самоті, зранку та після закінчення робочого дня, вдається зрушити те, де треба додатково подумати. В решту годин ефективних годин гарно йдуть подрібнені кити.
3) Почала планувати тиждень. Раніше планувала тільки наступний день. Решта справ була просто записана подрібненими китами.
4) Дуже корисно накопичувати дрібні справи та відсікати їх невеликими блоками в години найменшої ефективності. Раніше я їх дуже часто відкладала, кожного дня, що врешті приводило до того, що висіло десятки мілких «вісяків», що напружувало, але час витрачати на них було жаль аж доти, поки не припікало 🙂 Їх вже робила терміново, але поодинці.
5) Визначила, що дуже багато часу витрачала на середні справи та середні кити (замовлення клієнтів), а мега-кити (наприклад, просування бізнесу) відкладала. Трохи перегрупувала справи.
6) Дедлайни справді все рухають швидше, це я знала і раніше, але мені й цього разу виявилося складно виставляти дедлайни. Зазвичай дедлайни виставляються ззовні, тому й рухалися більше ті середні кити, які були з дедлайнами. Над цим мені ще треба попрацювати.
7) Корисна порада планувати час, щоб читати 1 професійну статтю щодня. Раніше читання (навіть професійне) в робочий час викликало в мене відчуття, що я неефективно витрачаю час. Зараз насправді бачу, що це може додавати нових ідей та робити професійний погляд ширшим.
8) Інформаційна дієта й так давно діє, щось нецікаво, а щось тягнуло багато часу, тому давно дотримуюсь. А от цукерки – це слабкість, й зі збільшенням кількості справ почала знову заїдати стрес цукерками, тому зовнішній стимул це припинити був дуже корисним.

Планую трохи згодом ще раз пройти весь курс, щоб взяти ще того, що зараз не вийшло або пропустила.
Оресте, дуже дякую за такий міцний поштовх!

36

Привіт! Звіт по 9му дню.
1) Дуже класний само тренінг. Єдине, що мушу тупо щоденно то робити, аж поки вийде повний автоматизм
2) Основне для мене, то закривати план-мінімум на кожен день
Зроблено 32 за 8 днів з 50 справ. З них найважливіші – кити, 3.
3) Три найважливіші речі або фішки, які буду використовувати і надалі:
Жаба зранку
Години ефективності
Принцип Парето
4) Моя формула:
Жаба зранку. Пріоритети
Принцип Парето
Розподіл справ по значущості й часу на виконання (К,С,Ш)
Групування і закривання справ блоками, особливо регулярних
Розбивання Кита на дрібні, які виконуються за один раз
Казати НІ
Обороняти свій час
Вміти відпочивати
Спорт
Дедлайни на все
Планувати тиждень і кожен наступний день максимально чітко
Вести щоденник ввечері, звіт для себе
Відмова від стимулів (кава)
Делегувати справи блоками
Конфлікт рутин
Заганяння себе в рамки, нагадування в будильнику
Публічне зобов’язання
Читати щодня проф. літру мін година на день
Записник при собі постійно мати
Грошові справи
План мінімум на день виконувати обов’язково
Читати мотивації, нездаватися і
Ділитися тільки фактами, а не планами
Дякую! Оресте, і всій команді ОM. Найважче - робити спершу.То якраз такий момент мого життя. Дякую Всесвіту, який підтримав мене.

37

1.Самотренінг просто супер! Книга классна , але потрібен щоденний контроль. 2.Закінчив справи що висіли по 6 місяців, а зробив за день. Продуктивність зростає прямо на очах. Прокидаюсь без будильника о 5.30.
3.Прокидатися раніше і бажано підтримувати режим.Жаба зранку обов`язкова. Дедлайни планів і мрій.
4.Інформаційний, алкогольниі і кавовий піст.Весь п. 3. Чітка візуалізація планів і цілей. і багато інших фішок- формую далі свою формулу)

38

От тренинга впечатления очень положительные. Честно говоря, проблем с самоорганизацией ранее не было, пока жила в Киеве, так как и до этого увлекалась тайм менеджментом, поэтому успевала всегда очень много и на месте не сидела. Но после поездки по азии мой ритм очень сильно сбился - время там течет очень сильно размеренно, вовремя почти ничего не делается, а еженедельная смена места жительства не дает возможности планировать все по часам (по крайней мере для меня)

Этот курс я получила бонусом к онлайн TraveLEarning Pro. Благодаря ему я освежила те знания, котрые у меня были, узнала новые фишки, обратила внимание на то, на что не обращала ранее и вновь вошла в колею. Думала, что долго буду входить в график и привыкать к ритму жзни по часам.Но нет, тренинг помог быстро организоваться, пойти в спортклуб, начать следить за питанием, заняться созданием сайта, изучать параллельно новый язык, уделять время семье, которую давно не видела и успевать читать. Вре равно кажеться мало и буду совершенствоваться

Раньше 7 30 пока не приучила еще себя вставать, но на это надо время. Это итак на 2 часа ранее, чем я просыпалась тут после приезда. и это - за неделю

Главная формула продуктивности для меня - это делать. Составлять идеальные планы я могу до бесконечности, знаю довольно таки много фишек, но всё это ничто, если не применяешь это регулярно

Спасибо большое за мотивацию, за доступность материала и легкое его изложение, за громадную дозу позитива. Честно говоря, это для меня было самое основное в тренинге - мотивация и вдохновение собственным примером. Ну а теперь - в бой!

39

1. Я ні на секунду за весь час курсу не сумнівалась у тому, що цей курс є корисним. Кожен новий день допомагав мені загартовуватись у проактивності. Не можу сказати, що я тепер супер-мега проактивна і не зупиняюсь, якщо щось йде не так. Звичайно, що зупиняюсь, але тепер я швидко можу розтавити пріорітети та йти далі.
2. Поки найголовніше досягненяя - це те, що я навчилась поєднувати робити те, про що вже давно планувала з повсякденними справами життя. При цьому, не втомлююсь на стільки, що хочеться все полишити. Навпаки. Поєднання якісної роботи з якісним відпочинком дають дуже хороші результати. Ще поки не досконало, але все по-переду.
3. Правило про жабку, планування з дедлайнами, абстрагування від усього, коли робиш найбільш важливі задачі
4. Висипатись + спорт + вміти сказати «ні» + розставляти правильні пріорітети + виконувати всі справи швидко + приємний відпочинок

40
Анастасія

1. Дуже насичений, класний тренінг. Допомогає більше вірити у свої можливості

2.Вдалося зробити більше справ, ніж за 2 попередні місяці разом, відкрила для себе додаткові шляхи для досягнення мрій, це не так важко як здається на перший погляд

3.Список з 50 справ і його поділ, виконання справ по блокам, дедлайни – реально крута штука, працюють на всі 100%

4.Планувати кожен день, не забувати виділяти час на відпочинок, розтавляти дедлайни, тоді якось і виконується все бистріше. Не відволікатися на зовнішні подразники під час роботи.

41
Юрій Мамус

Мене звати Юрій Мамус. Мені 31. Християнин. Одружений, двоє синів. Працюю в громадській організації (сфера освіти), підприємець, ведучий (тамада), розвиваю власний сайт.

1.Загальні враження від самотренінгу

Тренінг реально перевершив всі мої очікування. Я надзвичайно задоволений та вдячний Оресту за чудовий ресурс, який допомагає навести порядок в голові.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

За час тренінгу я зумів визначити і записати більше 50-ти справ, які об’єднав в три групи, розставив пріоритети і реально виконав десь половину з них, а решту запланував до виконання на наступні 2-3 місяці. Усвідомлення того, що зміг виконати заплановане додало мотивації та нових сил.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

1. Принцип покори авторитету вчителя - обов’язково «тупо" виконувати всі завдання Ореста хоча би 10 днів. Використовувати авторитет Ореста, підкоритися і довіритися Оресту

2. 50 справ написати на папір і поділити їх на три категорії - це супер принцип на все моє подальше життя

3. Список приємних думок вдячності

4. Вміння говорити «Ні» всьому і всім, хто відволікає від справ та досягнення мети

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

Рутина

Вставати щодня о 05:00.

Щоранку молитися, читати Біблію

Щоранку читати літературу чи дивитися відео для саморозвитку

Щодня працювати над сайтом (Писати статті, готувати слайди для вебінарів, вести переписку з клієнтами та ін)

Щодня вчити англійську мову по 1год в день

Щодня приділяти час дружині та дітям

Дотримуватися інформаційного посту (фільми, соц мережі, шкідливі звички)

Фізіологія – пити воду: 0,5л - одразу як прокинувся, 0,5 - перед виходом з дому, 1л - впродовж дня, 0,5 - коли прийшов додому,

0,5 - перед сном); харчуватися роздільно!

Виділяти регулярні справи у окрему групу і закріплювати за ними конктерні години

Розставляти дедлайни. Робити все вчасно. Напрацьовувати репутацію відповідальної людини.

З користю використовуємо час у дорозі і у чергах

Делегувати певні справи

Приймати рішення протягом однієї хвилини

Мислити позитивно і глобально!!!

Досягати неможливого!!!

42
Ольга Самсонова

В цілому тренінг дуже насичений крутою інформацією, але мені здалося, що бракує реалістичності і уваги до емоційного стану учасників. Особисто у мене в певний момент був майже нервовий зрив. Оскільки я працюю в записі, то через пару днів після паузи повернулася до програми, а так би просто "вилетіла".

Наприклад, "відмовитися від стимуляторів" - це ж для тих хто на них сидить величезний шок, про яку продуктивніть може йти мова. Чули про обмеженість ресурсу сили волі? http://lifehacker.com/.../youve-got-a-limited-supply-of... На деякі речі йде вона вся і настає виснаження.

Не можу сказати що я найлінивіша людина у світі, просто Орест правильно у цьому відео каже, що люди різні, і комусь щось підходить, а комусь ні. На початку тренінгу була установка "виконувати все навіть якщо є внутрішній спротив", але так можна "довиконуватися".

У мене виникла аналогія, наприклад, із заняттями спортом - не можна ж однакове навантаження давати і атлетам, і тим хто перший раз в зал прийшов, бо люди травмуються. Якщо це групове тренування, тренери завжди кажуть "прислухайтеся до себе, робіть скільки можете". Тут теж би чогось такого хотілося.

Я в основному "налягала" на проходження курсу TraveLEarning Pro, і більша частину прогресу у мене в цьому напрямку - зробила сайт, провела вебінар, готуюся до другого і т.д.

Три речі, які для мене на тренінгу були новими, які я застосувала і беру "на озброєння" - це прощати борги якщо не вдається їх повернути, фокусуватися спершу на справах які принесуть гроші (логічно але дуже полегшало коли взяла це за свідомий принцип), і те що більшість рішень все одно неправильні, тому треба приймати їх швидко.

Формулу продуктивності вивести неможливо, оскільки кожного дня ми прокидаємося іншою людиною, для якої не працює те, що працювало для вчорашньої. У мене після тренінгу стало більше інструментів, які я продовжу комбінувати і перекомбіновувати виходячи з наявного стану справ і себе.

Дякую!

43
Лана Чорна

1. Все начиналось вроде легко и на позитиве, мол меня сейчас научат, как правильно планировать свое время, а я быстренько разложу все по полочкам и вздохну с облегчением. А нет, не все так просто! Весь тренинг — это тяжелая работа, прежде всего над собой, над своими уже устоявшимися привычками и нежеланием выходить из зоны комфорта. И тем ценнее оказались результаты, когда видно, что под четким руководством и правильной самоорганизации можно горы свернуть!

2. Когда есть четкий план со списком дел и строгими дедлайнами, то очень приятно оглянуться и увидеть, как много средних и мелких дел переделано. Но самое главное — это запуск китов, своих больших и грандиозных планов, которые раньше казались невыполнимыми.

3. Самым важным пунктом для меня было не просто планирование в голове, а составление четкого списка с дедлайнами и последующий отчет по своим выполненным делам, так сразу видно, что сделано и как улучшить свою продуктивность. И еще отличный прием — дробление больших дел на мелкие. А самое главное — не бояться, а брать и делать, даже если с ошибками.

4. Есть большое желание пройти этот курс еще раз, более тщательно, взвешенно, не спеша и с уже имеющимся опытом. Думаю, что тогда можно еще более усовершенствовать эту методику под себя.

44

1. Тренінг крутий, бо раніше був повний хаос 🙂 Зараз хаосу стало значно менше. Думаю, що після тренінгу всі фішки будуть виконуватись на підсвідомому рівні.
2. Залишились кити та кілька середніх справ.
3. Складати списки і розклади справ, прокидатись дуууже рано та 80/20. Ну і ще інфопіст дуже важлива річ.
4. Головне - рано прокидатись, подивитись список справ і вперед 🙂

45

Наталка, 35 років, вчитель англійської мови та волонтер
Загальні враження від тренінгу лише позитивні. Всі класні фішки по тайм-менеджменту зібрані до купи та систематизовані. Матеріал сприймався легко.
Якщо чесно, то не очікувала великих результатів, але вони є:) За тиждень встигла позакривати багато дрібних і середніх справ та два кити. За цей час запустила кілька китів і зараз їх просуваю.
Ранкова жабка, інформаційний піст та планування – три речі, звичайно, що не єдині, які буду застосовувати у своєму житті.
Для мене тренінг був мегашвидкий та меганасичений, і це мені не дуже підходило. Я взяла фішки, які вже використовую, але у своєму темпі:)
Наразі моя формула продуктивності виглядає так:
1. Планування на рік, місяць, тиждень та детальне планування на наступний день. Займає мало часу, але економить стільки, що аж не віриться.
2. Ранкова жабка.
3. Інформаційний піст.
4. Самоосвіта – час, що витрачений на читання корисних статей, відвідування вебінарів і т.д., збереже час при роботі над справами.
5. Виділені години на щоденні домашні справи.
6. Виділені години на закриття дрібних справ або справ, що затягнулися.
7. Хороший відпочинок – 10-хвилинки після кожної години або двох, повноцінний вихідний щотижня та відпустка щороку – це мінімум:) Хто добре відпочиває, той добре працює!
Звичайно, що свою формулу буду вдосконалювати!

46

1. Отличный тренинг даже для тех, кто не новичок в теме личной эффективности. Все четко, по делу. Ориентация на действие.
2. Я подчистил свои завалы по загрузке, отменил несколько устаревших проектов и разобрался со всей мелочевкой. Из моего списка в 58 больших и маленьких дел осталось 18 - крупные задачи и несколько средних, которые запланированы на будущее.
3. Во-первых, я буду теперь ставить дедлайны на все дела автоматически. Во-вторых, я начал гораздо активнее делегировать. В третьих, я принял идею двигать все большие задачи одновременно.
4. Моя формула продуктивности - "составлять расписание, даже в условиях неопределенности" + "брать и делать" + "тщательно выбирать, чем заниматься - говорить ДА только нужной работе"

47

1. Нормальний тренінг.
Загальні враження. Був і раніше знайомий з тайм-менеджментом. Тут головна проблема в реальному виконанні всіх цих цікавих фішок. Є речі які роботи вкрай важко. Є речі які вдаються добре. Практичне втілення це дуже індивідуально :).
2. Щодо результатів. Тренінг дійсно сприяє покращенню організації і підвищенню продуктивності. Ефективність зростає відсотків на 30 %, що відчутно.
3. Три найважливіші. Збирання мілких справ під список в один блок і виконання їх разом. Великі справи щодня як позитивна рутина. Середні за принципов Паретто та денним планом.
4. Все з пункту 3 + обмеження на соцмережі.

48

1.Загальні враження від тренінгу лише позитивні. Багато речей для мене виявилися новими, хоча раніше теж тренінги проходила. Він появився у моєму житті дуже актуально і вчасно, і зараз треба рухатися далі. Потрібно було щось для стимулу, все впорядкувати, зрозуміти, що важливе, а що ні.
2.Мої справи порухалися, а це вже великий плюс. Далі справа часу.
3.Основне, що я виділила для себе напрямки руху. Так, не один напрямок, а кілька. Раніше думала, що правильно займатися лише чимось одним, і не відхилятись від справи. Хоча були деякі бажання, які так і не проявлялися. Тепер розумію, що можна братися за різні теми, і навіть одночасно їх вести. Я зрозуміла як.
Тепер великі кити не страшні, і якщо планувати все - то те все і зробиш.
4.Формулу продуктивності для себе я визначила. І ще б хотіла напевно більше знань про те, що потрібно для тої чи іншої справи, як підходити до справи практично, як розбивати кити, на які дрібні справи дрібнити. Більше практичних занять, напевно. Але це вже наступний вебінар)) За тренінг велике спасибі!

49

1) багато речей вже були знайомі, бо давно цікавилася, як опанувати творчий хаос у своїй голові. Але проставлені Орестом акценти цікаві, та і відпрацювати ще раз самодисципліну ніколи не завадить =)
2) активно і систематично працюю над китами - це для мене головне. Перестала боятися до них підступитися, просто сідаю і роблю. Середні і мілкі справи в принципі ніколи проблемою не були. А от кити - були)) я гросмейстр прокрастинації в плані великих проектів ))) тільки розмірковую, але не роблю))) тепер - роблю.
3) робити справи за розкладом без зайвих обмірковувань та пошуків натхнення. Аппєтіт і муза приходять під час обіду)) закон Паркінсона з дедлайнами - корисно. Руханка, до речі!))) дуже вдячна за пораду з аплікейшеном 7 хвилин - чудово з нею працюю щоранку))
4) перспективне планування щотижня; робити зранку справу, від якої хочеться втікти, робити хоча б годинку - не чекати надзвичайних рез-тів, просто робити; перемикатися між видами активності; накопичувати мілкі справи деякий час та робити всі скопом. Декларувати свої цілі серед друзів. Також корисний для цього сервіс Смартпрогрес.ду

Якось так:-) дякую за бадьорий тиждень 🙂

50

1.Загальні враження від самотренінгу

Тренінг мені сподобався. Хоча плануванням своєї діяльності займаюсь давно, але тут знайшов для себе цікаві фішки, які буду надалі використовувати

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Закрив усі дрібні справи, викинув з голови усе, що не важливе. Запустив у роботу проекти, до яких навіть не знав з якого боку підходити

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

ранковий підйом і руханка, працювати у години ефективності над найважливішими справами, мислити глобально

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

обираємо ціль, плануємо потрібні кроки, встановлюємо дедлайн

51

Загальні враження від самотренінгу в основному полягають в тому, що до цього я думала, що вмію планувати й працювати, а тепер бачу, як треба й можна планувати й працювати)) Й найголовніше - як розиватись й що підтягувати, щоб виходило краще. Планую післязавтра (після останнього 10-го завдання) почати тренінг заново в самостійному режимі, щоб дошліфувати пройдене.
По результатам - нажаль не вела облік всіх перероблених дрібних й середніх справ до тренінгу й під час нього - щоб порівняти. Різниця суттева. Тому пройдусь по навичкам.
1. Вставати в 6 - реально.
2. Слухати аудіокниги, не зважаючи на "я не сприймаю інформацію на слух" - реально) Слух тренується, власне як здатність вставати о шостій.
3. Конторлювати одночасно три справи, не марнуючи жодних 10-ти хвилин - реально. Не зважаючи на "я можу концентруватись лише на одній задачі в день".
4. Контролювати в районі 15-ти справ щодня, не втрачаючи глобального бачення, куди кожна зі справ веде - також можна.
5. Рамки власного "можна" - ілюзорна річ)
6. Мислити масштабно, не загрузаючи в дрібноті - це теж навичка. Добре на неї натрапити. Ще краще її розвивати більше.
Серед трьох головних речей, які я буду використовувати надалі: це вечірнє планування й складання майндмепів, підчищання дрібних справ блоками та обмеження на соцмережі.
Й це власне буде кістяком власної формули продуктивності. Сюди ще можна додати закон 80/20 й відсікання схильності додавити таки ті 20 відсотків, зависаючи над ділом; а також правило або делегувати діло, або відмовлятись від нього на користь більш суттєвого. Роби те, чтого не робити не можеш - це мабуть основне виведене правило для власного тайм-менеджменту. Думаю, експеременти над робичим днем далеко не закінчені)
І так, дякую що ви є 🙂

52

1. Чесно, зараз з ніг валюсь. Самотренінг цей дуже продуктивний. Він - своєрідний трамплін до подальших звершень 🙂
2. Вималювалась більш-менш чітка структура намірів на найближчі півроку. Порішав майже 100% дрібних справ, приблизно половину середніх і навіть встиг одного кита проковтнути )) Зокрема, визначив головну мету свого життя!
3. Навчився ставити чіткі завдання і перестав боятись ставити дедлайни для їхньої реалізації. Завів щоденник успіху (так приємно плюсики ставити навпроти виконаних справ). Активізував самоконтроль (чи не займаюсь я зараз фігнею?).
4. Ранні підйоми і руханка + складання списку справ напередодні, ведення щоденнику + визначення китів і розбивання їх на етапи + постійний самоконтроль і самомотивація.

Автор53

1) Загальні враження від самотренінгу

- вже не перше проводжу подібні ініціативи, але щоразу дуже подобається. Звичайно є що покращувати і над цим праюю, хоча меж досконалості не існує. Чесно кажучи, навіть не знаю, як би розрулював всі свої справи у Києві, якби не цей САМОтренінг.

2) Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

- закрив всі дрібні справи, що зависли над головою, навтіь перебуваючи у "несприятлих" обставинах, тобто на ходу у столиці з доволі напруженим графіком. Крім того ще й умудрявся запускати в дію інші об'ємні проекти, яких загало зараз більше 20 штук.

3) Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

- притримуватися ранкових підйомів, жорстка інформаційна дієта, здорове харчування - це все необхідно для роботи у високому ритмі.

4) Ваша власна виведена формула продуктивності

- Ось -https://openmind.com.ua/2012/01/27/my-personal-formula/

Дякую всім, хто працював пліч-о-пліч зі мною.

54

Надзвичайно інтенсивний за рівнем корисної інформації та самоорганізації тренінг, який дозволяє за короткий час навести лад у справах та голові.
За 9 днів я навчилася прокидатися о 6 ранку, пити значно більше води та – що найголовніше – на 80% скоротила час перебування у соцмережах.
За цей час закрила до 75% дрібних справ, більш як половину середніх, запустила в роботу вісім великих проектів. Відчуваю рух уперед і це надихає на подальші кроки.
Три найважливіші речі, яких навчилася і буду застосовувати у житті надалі, це:
– ранковий підйом та йога, які заряджають на увесь день. Для мене – як для сови – це здавалося нездійсненним, але виявилося реальним завданням;
– інформаційний піст, що вивільняє нереальну купу часу і дає можливість жити не уявно, а по-справжньому;
– їсти слона (а в нашому випадку кита) шматочками – дроблення великих справ зменшує їхню грізну велич.
Моя власна виведена формула продуктивності: йога на сході сонця, чітке планування дня, відмова від соціальних мереж та відполікаючих справ, виділення найпродуктивніших годин, дедлайни та поступове, але одночасне ведення кількох великих проектів.
Ну, і свобода мрій!

55

Тренінг мені дуже сподобався, я ніколи не проходила тренінги по тайм-менеджменту, але останній рік моя діяльність настільки розширилась, що в якийсь момент я відчула, що просто не справляюсь. Мені сподобався підхід Ореста - неагресивний, легкий, позитивний, а також важливо, що не було нічого зайвого! Годинні вебінари зранку по суті і по ділу - це чудовий формат, щоб налаштовуватись на правильну роботу і підхід до неї. Найголовніше те - що все це працює!
Яких досягнуто результатів? Найголовніше - я навчилась вставати зранку. Для мене це найбільший виклик, для мене прокинутись в 6 ранку самій і не хотіти спати - вже лише за це великий респект, що якийсь тренінг чи методика змогли це в мені виховати)) Ще досягнення - я закрила масу дрібних справ-хвостів и, що дуже добре, я відсікла багато непотрібного, що помилково вважала важливим! Вже від цього стало навіть на душі легше і зрозуміла, якими зайвими справами я себе обтяжувала. В роботі активній зараз 7 китів, і це дуже круто!

Три найважливіші речі, які я буду використовувати у своєму житті:

1. виділення годин ефективності кожного дня і повне відключення в цей час від будь-яких соцмереж, телефону і т.д. Повний інформаційних вакуум. Це доможе мені займатись потрібною творчістю і бути ефективною.

2. вставати по будильнику, ніяких "ще одна хвилинка і встаю":)

3. відрізняти важливе від другорядного, відразу говорити "ні" непотрібним справам.

Моя власна виведена формула продуктивності: підйом в 6 ранку і правильний настрой на день, щодня робити щось в досягненні великих справ, а також 1-2 години в день на закриття всіх дрібних. Тоді будеш рухатись динамічно у власному руслі і не будеш нікому і собі теж "винен" дрібні справи, які характеризують людину, як відповідальну та надійну.
Дякую, друже, за цей досвід!!!!

56

Тренінг - бомба! Потрібний кожній людині. Очікувала, що прийдеться пахати, але Орест дає все у легкодоступній, місцями ігровій, формі, що допомагає справлятися зі всіма поставленними завданнями з легкістю. Дійсно, тренінг додав мені продуктивності, поштовху до дій і впевненості в своїх силах. Навіть не очікувала, що я можу так багато:)

Результати - в 1-му кварталі змінила роботу, пішла на щабель вище і, виявилось, що для даної посади мені не вистачає ні знань, ні умінь, ні часу, щоб це все виправити...Ледве встигала з поточною роботою, а що говорити про більш глобальні завдання, які стоять перед фінансовим директором - прогнозування, складання бюджету, розробка пропозицій оптимізації і т.п. Ці "кити" страшили мене своїм розмахом. Але за перший тиждень я закрила їх всі! Хоча ці "великі тварини" мучили мене вже місяць...якщо не більше... Паралельно з тим позакривалось купу менших і середніх справ, поточної роботи.

Три найважливіші речі, які я і надалі буду застосовувати в житті:
1) інформаційний піст - обмеження соцмереж, відмова від постійної перевірки пошти і т.п. - допоміг мені віднайти купу часу. І скажу, що тиждень тому я настільки завалила себе роботою, що відмовляла собі у поході на йогу, а на минулому тижні (як і сьогодні), я не тільки роблю ранкову зарядку, а й не пропускаю жодного тренування і поряд з тим встигаю порядком більше зробити завдань/справ, ніж до того.
2) Порада запускати "кити" в плавання не залежно від того, наскільки непідступними чи нереальними вони здаються! - супер-дієва порада! Плюс починати "кусати" з технічних аспектів
3) Мислити глобально, мріяти, ставити за мету досягнути більше, ніж можеш!

Формула продуктивності - МРІЙ! СТАВ МЕТУ! ДІЙ!
Розширена формула - Мрій глобально. Плануй велике, дрібни і виконуй не відволікаючись! Плюс хороший відпочинок і позитивне мислення!
🙂

57

Аж не віриться, що тренінг закінчується. З'являються дивні ностальгічні відчуття.

Я художник, займаюсь керамікою, паралельно розвиваюсь у всіх цікавих для мене сферах - від фото до інвест банкінгу. Довший час я приглядалась, як кіт до сметани, до цього тренінгу. Вагання моє полягало в тому, що я знала свою непостійну, а подекуди бунтівну натуру. Я боялась, що мене заженуть в рамки, і нічого з того не вийде.

Не буду тягнути - боялася я дарма! Це справжня фігня, коли Вам кажуть, що творчі люди не можуть працювати за графіком, або тайм-менеджмент це не для них. Про це говорила Яна Франк, і це мені дуже переконливо довів Орест.

Я зробила купу всього. Зробила те, що висіло місяцями. Взялась за те, про що навіть подумати боялась. Я почала іти до своєї мрії, шукати можливості, більше працювати. Результатів багато, і навіть дрібниці виявилися дуже ефективними.

Моя формула продуктивності поки дуже спрощена, але я рухаюся далі, щоб мій день був завжди ефективним. Поки моя формула - це певні засади, догми, які я вже привела в дію:

1. Підйом в 6:00

Це діє!!! Звучить дивно, але я почала, нарешті, нормально спати! Це було саме тим, чого мені так не вистачало, а всього пару днів таких підйомів, мотивованих ранішніми лекціями - і я вже прокидаюсь без будильника!

2. Чітке планування.

Це взагалі основа основ. І те, що я дуже недооцінювала. Тут навіть говорити нема чого - просто треба почати, а там тебе вже так затягує, що не вирвешся.

3. Інформаційний піст

Ніяких новин. Особливо тепер. Стається щось серйозне - мені й так про це розповідають. Але такий піст економить купу нервів.

4. Жаба

Кожен день вчити 5-10 іноземних слів. Я намагалась себе до цього привчити вже роки 3. Безрезультатно. А тепер - шоста ранку, Lingualeo, і все супер!

5. Йога

Не фізичні вправи, каюся. Традиційна зарядка мене не любить так само, як і її. А от йога - це моє. Зранку, перед жабою - це саме те, що треба!

6. Година на проф. розвиток

Тут без коментарів. Це й так зрозуміло. Це просто мега ефективно

7. Фішка з бронюванням часу.

Сказала, що з 6:00 по 8:00 я займаюсь собою - і все, мене танком тепер не зсунеш. Фішка дуже дієва, головне реально нею користуватися.

8. Мотиваційні статті

Ну, ви зрозуміли, так?) Це ж неймовірний заряд позитиву!

9. Планування відпочинку.

Взагалі, я раніше ніколи такого не робила. Неділя - значить лежати, сидіти в неті, нічого не робити і говорити "нудно". Результат планування на лице - шалені вихідні, купа друзів-емоцій-новин.

Були речі, після яких у голові був натуральний "Клац!". Особливо після завдання знайти спосіб швидко заробити гроші. Тоді "Клац!" було з капітальним відлунням.

Тренінг пролетів дуже швидко, але настільки ефективно, що я в шоці. А ще я розкусила головну фішку Ореста - від нього пре стільки енергії, що просто неможливо сидіти і нічого не робити!)nn1

58

Напевно не раз ми самі казали або чули від інших зітхання, мовляв, було б добре, якби доба замість 24-х годин мала 48, або хоча б 36 годин... Тоді б ми встигали набагато більше.
Але досвід показує, що це неможливо.
Мене захоплюють активні люди. Ті, які вміють охопити увагою багато справ одночасно. Які всюди встигають (принаймні так мені здається). І завжди постає питання, чи можу я збільшити свою ефективність, встигати більше довершувати справ за той час, який маю?
Напевно багато хто так думає і ставить подібні питання. І кожен має власні підстави чи спонуки для таких роздумів. Особисто для мене такі питання важливі тому, що я усвідомлюю, що ЧАС сам по собі є чимсь дуже цінним. Це дар, який людина отримує від Бога. І саме тому хочу використовувати цей дар якомога ефективніше, щоб не змарнувати і не розтринькати на дурниці.
Такі роздуми і переконання спонукали мене взяти участь у даному семінарі.

Тепер можна підсумовувати пройдений шлях.
Якщо по справах, то тут пророблено більше кількісно, аніж якісно...:) Відпало багато дрібних справ, які я повикреслював із свого довгого списку: щось нарешті виконав, а щось просто повикреслював, бо вже неактуальне. Але це дуже важливо. Бо на зміну відчуття, ніби все (або багато чого) стоїть на місці і не просувається приходить усвідомлення того, що справи рухаються уперед.
А ще важливішим є те, що великі справи, оскільки їм було нарешті приділено більше уваги і зроблено це систематичніше, явно просунулися вперед. Оце справжнє досягнення! Не хочу перехвалити себе, але я побачив певний механізм, як саме можна тягнути і не завалювати (чи застоювати...:) кілька справ одночасно.

До трьох найважливіших елементів можна віднести:
1) Ранкове вставання має бути подією, яка перериває сон і розпочинає денний ритм життя. Тобто, це НЕ має бути плавний перехід від сну в горизонтальному положенні до дрімання у вертикальному (очевидно, що першою передумовою для цього має бути своєчасний відхід до сну!).
2) Щоденне і щотижневе планування повертається збільшенням ефективності у виконанні своїх обовязків.
3) Великих справ - КИТІВ - не треба панічно боятися. Треба просто подрібнити їх на менші етапи і пильнувати, щоб вони пливли.

Моя формула продуктивності починається від наведених вище трьох речей. Окрім цього, важливі справи ставитиму на найбільш продуктивні години в робочому графіку. Ну і для заохочення не забуваємо про ЖАБУ...:)

59

Мій звіт по тренінгу Ореста Зуба "Формула Продуктивності". Він підійшов до кінця, але жалю нема, хіба легкий смуток, що дані прийдеться рухатись самій. Вважаю,що його бажано пройти усім, і не раз, а періодично, завдяки таким урокам, збирати себе до купи. Мені він прийшов якраз дуже вчасно, бо я була на якомусь роздорожжі, не знала куди рухатись далі. Я зараз мама, тому дитина і сім'я це мій пріоритет. По житті я творча людина, професійний фотограф, працюю і розвиваюсь у цій сфері. Але зараз в мене якийсь переломний момент. 32 роки це напевне час, коли замислюєшся глобальніше над тим,що ти робиш, і для чого ти це робиш. Хочеться робити те, що справді приносить задоволення і радість мені і іншим, хочеться бути з близькими людьми, радіти життю, бути здоровою, щасливою людиною, досягати своїх мрій, створювати щось таке, що залишиться після тебе твоїм дітям і людству. Особливо ці бажання підсилились на фоні останніх подій у державі, і загалом у світі. Прийшло глобальне розуміння життя і зараз я дуже ціную все, що маю, і використовую всі можливості, які до мене приходять.

Від тренінгу враження хороші. Спочатку мене все напрягало, бо хтось втрутився з своїми правилами у мій особистий простір і порушим мій ритм)) Я вже колись вчилась так планувати свій час, тому цей тренінг мені все нагадав, і повернув у активне русло життя, бо в декреті трохи розслабилась в плані досягнень і цілей. Тобто вони були, але перетворювались поступово у нездійсненні мрії. Зараз я їх витягла на поверхню і вписала у свої найближчі плани, які вже роблю крок за кроком. Потрібен був такий поштовх, дякую Вам! Молодці, що таке організували і надихаєте інших рухатись вперед і розвиватись.

Всього лиш за 10 днів поскладала собі в голові, що для мене справді важливо і чого я хочу, тобто я акцентувала увагу на самих важливих і грандіозних справах, і поставила їх на перший план. Але завдяки постійному плануванню встигаю і по пів дня гуляти з дитиною, і робити всі хатні обов'язки, і розвиватись, і сайт роблю "ураааааааа", і встигаю навіть розвивати свою улюблену справу, допомагати іншим, приділяти час собі, фотографувати, заробляти гроші, цікаво відпочивати. Навчилась делегувати деякі справи, без страху, що вони можливо будуть зроблені не перфектно, а більшість з них навчилась залишати позаду з легкістю. Короче розумію тепер ,що мені справді треба робити, на що акцентувати увагу, бо раніше дрібних справ було багато і всі вони мені здавались китами, тому реальні кити були у далекому плаванні, а зараз я ними вже керую, і це тішить! Планую надалі пройти ці уроки самостійно, щоб допрацювати все,що можливо пропустила.

Отож я навчилась продуктивно планувати свій час. Повірила, що можу навчитись всього що завгодно, було б бажання. І радіти своїм навіть дрібним досягненням.

Я навіть вивела свою формулу продуктивності і наліпила її на холодильник)))

" ВИЗНАЧИТИ ПРІОРИТЕТИ, НЕ РОЗПУШУВАТИСЬ НА ДРІБНИЦІ, МИСЛИТИ ПОЗИТИВНО!

60

Мій звіт по тренінгу Ореста Зуба "Формула Продуктивності". Він підійшов до кінця, але жалю нема, хіба легкий смуток, що дані прийдеться рухатись самій. Вважаю,що його бажано пройти усім, і не раз, а періодично, завдяки таким урокам, збирати себе до купи. Мені він прийшов якраз дуже вчасно, бо я була на якомусь роздорожжі, не знала куди рухатись далі. Я зараз мама, тому дитина і сім'я це мій пріоритет. По житті я творча людина, професійний фотограф, працюю і розвиваюсь у цій сфері. Але зараз в мене якийсь переломний момент. 32 роки це напевне час, коли замислюєшся глобальніше над тим,що ти робиш, і для чого ти це робиш. Хочеться робити те, що справді приносить задоволення і радість мені і іншим, хочеться бути з близькими людьми, радіти життю, бути здоровою, щасливою людиною, досягати своїх мрій, створювати щось таке, що залишиться після тебе твоїм дітям і людству. Особливо ці бажання підсилились на фоні останніх подій у державі, і загалом у світі. Прийшло глобальне розуміння життя і зараз я дуже ціную все, що маю, і використовую всі можливості, які до мене приходять.

Від тренінгу враження хороші. Спочатку мене все напрягало, бо хтось втрутився з своїми правилами у мій особистий простір і порушим мій ритм)) Я вже колись вчилась так планувати свій час, тому цей тренінг мені все нагадав, і повернув у активне русло життя, бо в декреті трохи розслабилась в плані досягнень і цілей. Тобто вони були, але перетворювались поступово у нездійсненні мрії. Зараз я їх витягла на поверхню і вписала у свої найближчі плани, які вже роблю крок за кроком. Потрібен був такий поштовх, дякую Вам! Молодці, що таке організували і надихаєте інших рухатись вперед і розвиватись.

Всього лиш за 10 днів поскладала собі в голові, що для мене справді важливо і чого я хочу, тобто я акцентувала увагу на самих важливих і грандіозних справах, і поставила їх на перший план. Але завдяки постійному плануванню встигаю і по пів дня гуляти з дитиною, і робити всі хатні обов'язки, і розвиватись, і сайт роблю "ураааааааа", і встигаю навіть розвивати свою улюблену справу, допомагати іншим, приділяти час собі, фотографувати, заробляти гроші, цікаво відпочивати. Навчилась делегувати деякі справи, без страху, що вони можливо будуть зроблені не перфектно, а більшість з них навчилась залишати позаду з легкістю. Короче розумію тепер ,що мені справді треба робити, на що акцентувати увагу, бо раніше дрібних справ було багато і всі вони мені здавались китами, тому реальні кити були у далекому плаванні, а зараз я ними вже керую, і це тішить! Планую надалі пройти ці уроки самостійно, щоб допрацювати все,що можливо пропустила.

Отож я навчилась продуктивно планувати свій час. Повірила, що можу навчитись всього що завгодно, було б бажання. І радіти своїм навіть дрібним досягненням.

Я навіть вивела свою формулу продуктивності і наліпила її на холодильник)))

" ВИЗНАЧИТИ ПРІОРИТЕТИ, НЕ РОЗПУШУВАТИСЬ НА ДРІБНИЦІ, МИСЛИТИ ПОЗИТИВНО!

61
Оксана Кук

1.Тренінг для мене був справжнім відкриттям. Раніше до таких речей відносилася більш скептично, цей тренінг ж змінив мою думку. Самі заняття цікаві і якщо спочатку здавалося це все недіевим, то після 2 заняття зрозуміла, що він дійсно корисний, а головне діевий. Головне у ньому те, що все залежить від власного бажання: якщо хочеш навчитися нового або поповнити те, що знаеш + закріпити це відразу на практиці, то все в твоїх руках.

2. Результатів від тренінгу трішки назбиралося, розгреблася з великою кількістю друбних справ та ще запустила кілька великих, якими довго хотіла зайнятися.

3. а - виконувати всі дрібні речі одним махом;

б - приймати рішення протягом 1 хвилини;

в - колесо життя. Мабуть, улюблена вправа, за тренінг, проста і влучна!

4. Різні прийоми таймменеджменту я застосовувала і раніше, однак саме завдяки тренінгу, я ще раз переглянула використання власного часу. Моя формула - день, який починаеться ранесенько із розминки. Продумане використання власних сил і часу, робота заради власного саморозвитку та перш за все відсутність частих проблем і зобов"язань через те, що справи виконуються вчасно і якісно.

Дякую, Оресте, за хороший тренінг, так тримати.

62
Марина

1. Враження дуже кльові)Якось в голові все по поличкам розклалося...Додалося впевненості...

2. Справи в мене більше кити, малим я мало приділяю уваги...тому важко сказати скільки справ закрито...а кити рухаються нормальним темпом...

3. Буду використовувати час в дорозі для саморозвитку, встановила звичку питати себе “Чи не займаюсь я зараз фігнею?”, контролюю дедлайни...почала записувати плани на день і підбивати підсумки по ним...давно збиралась це робити...

4. Моя Формула продективності - підйом по будильнику о 6-30, ранкова йога (полегшує підйом і дає гарний настрій на весь день) годинка саморозвитку вдома до роботи, паралельно зі зборами і макіяжем і сніданком (поєднання декількох справ), продуктивна дорога на роботу під книжку...Продуктивна робота з кількахвилинними перервами щогодини на водичку,яблучка і розминку...обідня перерва з паралельним опоновуванниям чогось нового...і знову продуктивна робота...Вечір - відпочинок, йога, вечеря... Дякую Оресте!

63

1. Чудовий тренінг, який допоміг мені структурувати всі справи які крутились. Задоволений результатом.
2. Вивільнив час на великі проекти. Повідсікав дрібні справи які забирали час, працюю над сімома великими справами (китами), все правильне планування.
3. Прокидання по будильнику, дедлайн, планування (веденн кількох проектів одночасно)
4. Прокидання по будильнику, фізична активність зранку, жабка (роблю найважливішу справу зранку), відсікання пожирачів часу, 30 хв в день соціальні мережі,на підбиття підсумків кожного дня в щоденнику.
Радий, що пройшов цей тренінг, дякую Орест!

64

Це саме те що треба було мені зараз, щоб переглянути, або змінити дії до досягнення мети,і моїх мрій.
Змінила підхід до справ, впорядкували свій розклад, закрила більше ніж 40 середніх та малих справ. Запустила у плавання 7 китів. Три найважливіші речі, що буду застосовувати це вода+харчування, ранкова йога; запускати одночасно декілька великих справ; жабка і дедлайни. Моя власна формула: організація, планування і самоконтроль, піст, рішення за 1 хв., ліквідувати пожирачі часу енергії і концентрації, ранковий позитив, спробувати змінити світ на краще. Дякую Оресте!

65

1) враження позитивні)) припинився хаос у голові, з'явилася можливість вкотре визначитися зі своїми пріоритетами.
2) справи робляться набагато ефективніше. допомагає фраза "робота відводить увесь час, який на неї відведено".
3) Перше - говорити "ні" і не рефлексувати з цього приводу; друге - вирішувати швидше і теж не рефлексувати після прийняття рішення (життя коротке, і свого часу чекають мільйони інших рішень(. Третє - складати детальний план тижня (що треба зробити)
4) Робити справу одразу, ставити собі чіткий дедлайн, але відчувати свій власний стан і відштовхуватися від нього, а не від бажань чи примх інших. Краще взяти на виконання справи більше часу, ніж поспішати, робити дурниці і вимотуватися у спішці. І мало не забула: "Гарна робота - гарний відпочинок" =))

66

1. Враження супер. Відчуваюсь в силі зробити все, що захочу. Звичайно були моменти, коли було важко. Хотілось сказати це не можливо, але ...Класний тренінг, не шкодую жодної хвилини і копійки.
2. Всі дрібні справи закрила, поточні дрібні справи закриваю групами. Середні справи зроблено 15. Кити плавають (7), правда ще жоден не приплив до місця призначення, але вже близький до берега.
3. Зрозуміла як правильно розподіляти всі свої справи, переходити від однієї справи до іншої. Закон Паркінсона написаний ніби для мене. Окреме дякую за нього.
4. Не можу скласти все в одну формулу (післі цього тренінгу це не формула, а багато факторна модель.), але одне знаю чітко Хто рано встає, тому Бог подає. і ще Для того, щоб виграти у лотереї, потрібно купити принаймі квиток.
Дікую Оресту та Івану (дуже-дуже)!!!

67

ФОРМУЛА ПРОДУКТИВНОСТІ
В кожного в житті настає переломний момент, коли він каже собі "СТОП" і починає шукати рішення цієї проблеми. Тож мене ця участь також не оминула. Майже вже 2-й рік, як я звільнився з роботи і постійної зарплатні і став фрілансером. У мене з дружиною є амбіції, свої погляди на життя, діти і багато друзів. З часом почали замічати, що ми не можемо впорядкувати свої графіки і що витрачаємо свою енергію не на ті справи на які проситься внутрішнє непереборне бажання. Тож я включив ту саму кнопку "СТОП" і почав цікавитись тайм-менеджментом. Знайшов у перший же день необхідну інформацію, а ось підступався цілий тиждень (перечитував матеріал, дивився відео) і знов повернувся до думки, що витрачаю час в пусту. Тож я знав, що мені потрібно, і їхавши додому, чітко для себе вирішив, що я сьогодні ж запишусь на тренінг. Тим паче я вже витратив тиждень часу на його пошуки і зупинився на Оресті Зубі - він мені імпонував.
Як вже зрозуміло - зайняття закінчились.
По закінченню є бажання відзвітувати і зробити добру справу (можливо допоможе ще комусь у житті).

Я відсік непотрібні справи, які забирали весь мій час і згрупував думки до купи, що врешті залишились тільки Кити і деякі проміжні справи))) Також зробив втретє графік і намагаюсь його точно дотримуватись. А саме приємне, це те, що діти тепер знають коли є час на гру, а коли татові необхідно попрацювати (правда інколи забувають)))..
Що мені дало найбільший здвиг???:
1. Я відмовився від енергетично неважливих справ
2. Почав думати як заробити кошти і примножити (раніше думав про розходи)
3. Створив дієвий погодинний графік тижня
4. Позакривав багато справ і почав паралельно виконувати ще більше
Тож по закінченню занять, кожний формує свою формулу продуктивності. Ось яка в мене вийшла:
1. Не бійся мріяти, - прописані, проговорені і продумані мрії обов'язково збудуться
2. Поважай думки і інтереси інших, навіть якщо це суперечить твоїм принципам
3. Роби те, що тобі приносить задоволення (принаймі намагайся).
4. Періодично озирайся, роби самоаналіз і рухайся далі
5. Ти не можеш виправити те що сталось, але ти можеш зробити вклад у майбутнє. Ніколи не шкодуй про те що зробив, - це твоє рішення.
6. Якщо відчуваєш, що щось не йде - відмовся
7. Поганих людей не буває, просто ваші шляхи в різних напрямках
8. Якщо пообіцяв - то дотримуйся обіцяного
9. Будь собою, не намагайся підлаштовуватись під інших
10. Цінуй свій час і час інших
11. Черпай позитивну інформацію, знайомся з цікавими людьми і роби добро.
Ось так. Бажаю всім успіхів.))

68

1.Загальні враження від самотренінгу

Позитивні. Приємно зрозуміти що зміг себе заставити його пройти, прокидатися, і зробити все що вимагалося. Гарно оформлений іподаний матеріал.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Думаю досяг багато, майже все зробив що планував з початку. Запущено 7 китів а середніх і дрібних навіть не порахую

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

Прокидатися зранку, пити воду і планувати свій час

4.Ваша власна виведена формула продуктивності 🙂

З вечора складений список справ на ранок, приємний настрій, бажання робити заплановане, досягати результату і самодисципліна. Все залежить від нас. Дякую

69

1.Загальні враження від самотренінгу

Враження хороші.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Розпочато 3 кита. Зроблено купу дрібних справ.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

- жабка кожен день

- ідеальний день

- 80/20

4.Ваша власна виведена формула продуктивності 🙂

- здоровий спосіб життя-достатній сон, здорова їжа, чиста вода, спорт, активний відпочинок

- жабка кожен день

- детальні списки справ

- піст у соцмережах

- говорити ні

- мультитаскінг

- 80/20

- віра в свої сили 🙂

70
Віталій

1.Загальні враження від самотренінгу

Тренінг чудовий - перетрушує все в голові, справах, сприйнятті життя і, відповідно, прозорості цілей.

Генеральне прибирання думок та бажань. Викидання зайвого, старих "хвостів" та непотребу звільняє місце для натхнення та нових ідей.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Найголовніше - чітко усвідомив що головне, а що другорядне.

Зробив безліч дрібних справ, зробив давні завислі справи, за які не ані бажання, ані сил братися. Розчистив завали паперів, одягу, блокнотів за 6 років та думок в голові. Чистота та ясність вже підняли ефективність виконання справ щодня і звільнили місце і простір для нових ідей та неординарних рішень. Це вже відчутно.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

Правильні пріоритети - постійне питання - "Чи веде те, що я роблю, туди, де я хочу бути?"

Правильний розпорядок дня та планування - 20% часу дають 80% результату. Можна і встигнути багато, і мати вільний час.

Інформаційна дієта - геніальна річ.

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

1. Викинути все з голови, та уявити ідеальне життя, ідеальний день. Ввімкнути амбіції і викинути заборони та "не можу".

2. Записати найважливіші справи в досягненні мрії-мети. Подрібнити великі справи на малі, та розпланувати дедлайни.

3. Починати день рано з розминки-зарядки та приступати до найменш приємної справи - жабки.

4. Звірятись з планом на день, та слідувати йому.

5. Виробити звичку питати себе "Чи не займаюсь я зараз фігнею?"

6. Групувати дрібні справи та робити гуртом.

7. Використовувати найпродуктивніші години на найбільші і найважливіші справи.

8. Не мультитасчити, не розсіювати увагу. Один момент - одна справа.

9. Відволікатись від занурення в деталі виконання справ та пам'ятати про головну ціль заради якої дрібніші справи робляться.

10. Справжній відпочинок - без телефону, комп'ютеру та справ.

71

Я, можливо, тповторюся, тому що я як і інші учасники, дуже рада, що записалася на цей тренінг. На мою думку, це дуже корисне вкладення коштів!
1.Дуже добре, що я навчилась працювати не тільки зі своїми поточними справами, а й зі своїми мріями!
2.Справи, чесно кажучи ще запустила не всі (рухаються десь 3 кити), але я думаю, що ось-ось вони всі почнуть плисти вперед! Дрібні діла всі закриті!
3. Я навчилася (скоріше зрозуміла) розподіляти свої діла, розподіляти свій час на їх виконання, а також змінювати мфери діяльності, таким чином відпочиваючи.
4.Жити свідомо та насолоджуватись самим процесом!!! Дякую, Оресте!!!

72

Тренінг реально класний. Інформація подається легко, дрступно, невимушено. Орест неймовірний мотиватор і вміє дати копняка під дупу, щоб ти почав працювати. Вражнння лише позитивні. За перший тиждень закрив майже всі (понад 30) дрібні справи, які назбирувалися довгий час. Посортував і подрібнив Китів, встановив дедлайни і відпусив в паралельне плавання. Зараз працюю над 7ма проектами. До цього тренінгу це здавалося нереальним. Справді круто.
Три основні речі для мене - це:
1. Всі плани, думки, ідеї, відчуття - "на папір".
2. Великий проект дрібнити на якомога менші кроки, стадії і ставити час для виконання.
3. З'їсти жабку першою. Зробив діло -гуляй сміло. )))

Щоб якісно і продуктивно працювати необхідно спершу все спланувати. Тож тепер планую "завтра" з вечора, а тиждень - з неділі. Чіткий план (алгоритм), рішення за 1хв, "НІ" - на те що не потрібно і з'їдає час і енергію, кожен новий день маленький крок до мрії.
П.С.:По фізіологічних фішках : заміна солодощів на фрукти/сухофрукти/горішки, велика кількість води і відмова від ранкової кави чи чаю дають реальний приріст енергії і легкості. Дякую Оресте, Ти вмієш змінити життя на краще.

73

Бог завжди дає мені те що мені в данний момент найбільш необхідно, так сталося і цього разу, коли я натрапив на данний тренінг. Адже перед цим стан мій був наступний: низька мотивація, мало енергії, депрес, 1000 справ що постійно рояться в голові і т.д. За 10 днів тренінгу дана ситуація кардинально змінилася в кращу сторону. Всі справи що роїлися в голові і часто не давали спати виписав на папір як план з 81 справи на рік. Розбив на незначні, середні та так звані кити, встановив дедлайни. Тобто рій думок в голові перетворився на план діяльності по досягненню 2 найбільших мрій, яких не скажу:) Орест казав ділитися тільки тим що вже зробив а не плануєш зробити:) Зрушення, що відбулися це: підйом щодня 6:30 ранку, раніше було в 9:00, заміна 3-х шкідливих звичок на корисні звички. Наприклад вранці замість кави фізичні вправи. Почав відвідувати тренажерний зал. За 10 днів -3 кг + хороше самопочуття. Почав зранку і протягом дня пити воду, правильно харчуватися. 10 днів інформаційної дієти жодного телевізора, радіо чи інтернет новин. Соц мережі та перевірка пошти тільки по графіку. Хто думає що це все було легко, я скажу ні, це все жесть як важко, але хто наважиться не пошкодує, головне зробити перший крок, а коли хочеться здатися треба сказати собі "ще трошки і все" і так щодня. в результаті втягуєшся і вже не хочеться здаватися на половині пройденного шляху. Сажу що за 10 днів видано скільки матеріалу стільки технік, що мені ще треба буде кілька місяців щоб привчити себе все це застосовувати. Класно що є запис відео після тренінгу та слайди і даний тренінг протягом року можна пройти ще кілька разів при потребі для піднесення духу та ефективності. ВІдчуваю себе зараз ефективним на відсотків 30, тобто бачу ще дуже багато потенціалу для розвитку, а всі інструменти для цього Орест нам вручив. Моя формула продуктивності це все що я робив всі ці 10 днів на тренінгу + впровадження нових технік від тренінгу, які ще не встиг внести в своє щоденне життя. І саме головне треба жити свідомо! Перед тим як щось зробити ти маєш свідомо зробити вибір хочеш ти це робити чи ні, корисно це буде для тебе чи шкідливо, добре від цього буде іншим чи ні і т.д. Друзі але довго думати не можна:) рішення за 1 хв. це ще одна крута фішка, яку навчив Орест і яка мені дуже полегшила життя, коли потрібно зробити вибір. Приймайте правильні рішення в своєму житті і не переживайте і не шкодуйте, бо рішення прийняте Вами свідомо завжди буде правильним:)

74

1. Duge zadovolena! bagato korysti ta perspectyv!!

2. Uspishno (a ne yakos' tak ...) zaversheno 3 kyty, odyn na c'omu tygni bude zaversheno (ranishe na kil'ka dniv), odyn bude kil'ka misyaciv robytysya, 12 serednih sprav - bil'she nig za misyac (zvychayno), ta vse nabagato effectyvnishe

3.Skladaty spyski i golovne - vsi dribni spravy systemno i shvydko robyty, aby vyvil'nyty syly ta chas na ser'ozni velyki proekry; dedlayny duge korysni, bo chas ekonomyt' cherez vidmovu vidvolikatysya na inshi spravy; rozbyraty "zavaly" ta peredyvlyatysya stari spravy raz na tygden' (a ne lushe v Nonyi rik); planuvaty den' ta tygden' do pochatku, a ne improvizuvaty ta vtrachaty moglyvosti ta bagato chasu.

Vzagali hochu podyakuvaty Orestu - vlasnym prykladom stymulue na zminy ta dosvidom svogo zhyttya demonstrue nayavnist' velykyh moglyvostey u kognoi ludyny! :))

75
Ксенія

Не думала, що колись буду писати тут відгук) Те, що для мене зробив і зробить цей тренінг важко переоцінити. Його вартість – це чисто символічна сума, бо ці знання просто безцінні! Я більше року читала різні блоги, в тому числі і openmind, книги, статті, набиралась начебто практичних знань, думала що чудово справлюсь і сама. Але книжки закінчувались, а змін у житті не відбувалось. Тоді я і вирішила звернутися за допомогою і наставлєнієм на путь істинний) Бо толку з тих знань якщо ти їх не вмієш систематизовано приміняти на ділі? Пшик. Як там, для того щоб справи рухались їх треба порухати?)

До речі, це ідеальний варіант по організації для ліньтюхів, Орест поблажок не дає)

І ось 10 продуктивних днів повних змін, різних вражень, роботи, вдосконалення, спостережень за собою! Це неймовірний заряд сил, впевненості і сил рухатись далі. Це – мій сонячний свіжий ранок після темної і холодної зимової ночі. Я вже вирішила, треба робити апгрейд. Шляху назад не буде!

Викупаючи всі нюанси своєї особистості, вибрала декілька обов’язкових для себе інструментів: закріплювати час за жабами\китами щоб рухати кожного дня їх вперед, робити зарядку \пити 2л. води, не розпилюватись на всяку єрунду та дрібноту і планувати свої справи.

Що я вибрала в свою формулу продуктивності:

• Отримувати задоволення від своєї роботи і бути корисною людству

• Мріяти і перетворювати їх в реальність!

• Виписувати думки і плани в блокнот, щоб не витрачати часу на думки «що робити?», а робити те, що виписано

• Планувати тиждень наперед в неділю

• Прокидатись по будильнику, робити зарядку і притримуватись здорового харчування

• Виділити 1 повністю вихідний день

• Немає нічого неможливого

• Підтримувати в чистоті пошту, робочий стіл, робоче місце та голову

• Eat your frog in the morning first. Кожного дня в той самий час. Це саме стосується китів

• Навчися говорити «НІ» на непотрібні справи

• Подорожувати кожного місяця! Об’їздити по плану всі чудові місця поки в рамках країни. А потім і далі!

• Не марнувати своє життя на справу яка пригнічує і не подобається

• Бачити хороше навіть у поганому

• Духовний розвиток та медитації, прямувати до гармонічного поєднання душі та тіла

• Впевненість і відкритість до всього нового

• Максимально оточувати себе успішними людьми, в яких є чому навчитися

• Менше тріпатися про плани, а показувати результат

• Порівнюй себе не з кимось, а з собою – тим, ким був, та тим, ким будеш.

• Не звертати уваги на думки оточуючих

• Підтримувати мотивацію

• Підвищувати свій професіоналізм читати потрібну і корисну літературу, відвідувати семінари, зустрічі

• Влаштувати собі гнучний графік роботи

• Почати справу – сконцентруватися на її виконанні – не затягувати з результатом

• Прокидатись з почуттям любові та вдячності. Життя чудове!

• Не гіперболізувати проблеми та невдачі

• Кожного дня робити щось корисне для свого майбутнього, рухатися тільки вперед і ставати кращою ніж вчора

Сьогодні видався зовсім сумний день. Ще постійно в голові фонить думка, що завтра вже останній день. Це була важка, але захоплююча пригода якій не буде кінця. Все найцікавіше ще попереду! Бажаю здійснення твоєї такої глобальної і прекрасної мрії!

Сподіваюсь, колись ми пересічемось, можливо, десь на туманних берегах Шотландії, чи людних вуличках Індії і я особисто зможу потиснути тобі руку)

Тут не вистачить місця, щоб описати як вражена своїми, нехай поки незначними, але чудовими результатами таких продуктивних днів.

Вселенське дякую тобі, Оресте за цей «спінінг», тепер буду робити все для гарного улову 🙂

76
Yuriy Chornenkyy

1) Враження. Як і писав в тижневому звіті -- тільки най найкращі 🙂

Свій час і зусилля я витратив з максимальною ефективністю. Відкрив для себе багато нового і закріпив деякі методи, які десь чув і бачив раніше.

2) Запустив 6 великих справ (китів) + 1 в планах. Середніх і дрібних справ значно поменшало -- звільнився розум від непотрібних речей 🙂 Зараз за один день встигаю робити раза в 3-4 більше ніж звичайно, при чому це справи з різних сфер -- вивчення мови, вивчення ІТ-шної документації, маркетинг, особистий розвиток. І особливим пунктом для мене є те, що я реально став почуватись набагато счасливішим -- відчуваю, що це і є моя стежка самореалізації 🙂

3)Запускати всі великі справи одразу. Зарядка зранку і пити від 1,5 до 2л води. А також ранковий заряд позитивною енергією при задаванні собі простих питань.

4) Моя формула продуктивності:

1. Випрацювати свій графік -- вставати зранку в один і той самий час і лягати також в визначений час.

2. Ранкова мотивація і заряд позитивною енергією.

3. Ранкова зарадка.

4. Старатись ділити свой денний прийом їжі на 5-6 разів на день.

5. Пити 1,5л. - 2л. води в день.

6. В голові повинні бути тільки позитивні думки -- емоції також мають бути тільки позитивними.

7. Виділяти з самого ранку 1,5-2години на найважливішу справу.

8. Відводити по 1год. на 4-5 інших великих справ(китів).

9. Половина Вашого успіху -- це Ваше оточення. Старайтесь притягнути як омога більше успішніших чим Ви людей в своє оточення -- далі Само оточення поміняє Ваш світогляд, що принисе ще +40% до успіху.

10. Читайте професійну літературу не менше 1год. на день.

11. Інформаційний піст -- новини, соц.мережі, скайп і т.п.

12. Подорожуйте -- 1раз місяць по Україні і хоча б раз на рік за кордон(співпали бажання з Орестовими) 🙂

13. Старайтесь приймати рішення по новопоступившим справам за 1хв.

14. Тримайте свій простір в чистоті -- почтову скриньку, телефон і взагалі простір навколо Вас -- це дає гарну циркуляцію енергії.

Поки що так. Далі думаю допрацьовувати дану формулу 🙂

77

Враження гарні. Дуже вартісний тренінг получився і повний корисної інформації до якої я 10000% буду повертатися.
Закінчила всі дрібні справи крім тих, які сьогодні ше долучилися. Один великий кит готовий остаточно, тепер лише результат чекати, другий кит готовий завтра до фінальної стадії. Ще 4 пливуть, а інші готуються стартанути.
Навчилася
1. до хвилинки планувати свій день і навіть ті рутинні справи, які, здавалося би, не потребують плану будуть в моєму списку. Я вже не кажу "нічо, зроблю завтра", а роблю те, шо запланувала сьогодні. Відчуття від перемоги над собою - це круто!
2. використовую тепер час продуктивніше. Виявляється, без непотрібних відволікань на дрібниці і непотріб, появляється море часу для втілення планів.
3. розставляти пріоретите і не чекати на манну небесну, а діяти
Головне, закатати рукави і працювати. Старатися відшліфовувати свій план і не закидувати справи прийдешні в довгий ящик. Ділити китів і працювати по схемі мультитаскінгу - прийшлися особливо по душі. І ще, раніше встаєш - більше встигаєш, тому ранішні підйоми я собі залишу )) Нарешті я знову роблю свої годинні тренування кожного ранку і не муркаю, що немаю сили. І навіть в уьому завдячую Оресту))

В мене цей тренінг під гаслом per aspera ad astra! і лиш так!

Дуже дякую за крутий тренінг. Організації бомбезна. Слайди класні. Він мені дуже вчасно попався на очі і я щаслива, що проходила його. ДЯКУЮ

78

Я юрист за фахом і керівник юридичної компанії. Читав про тайм-менеджмент до цього. Випадково натрапив на блог і вирішив спробувати.
Однозначно зараз відчуваю більше сил та впевненості в питанні плануванні свого часу та й життя. Головне що дав мені тренінг - це ДУЖЕ чіткий покроковий алгоритм дій для планування дня та життя в цілому. І структуровану систему для відповіді на питання: як знайти час в житті на те, на що його не вистачало.
З'явилося розуміння, що ті проблеми, які були з використанням часу - це нормально і це природно, але їх можна і потрібно розрулювати.

В моєму плані було понад 80 справ. Так як це були переважно кити, то кількість дрібних та середніх, як на мене зараз значення не має. Головне я тепер бачу для себе які справи якими є і як їх треба рухати по життю.
Так, однозначно мені вдалося більше – вперше за багато часу вдалося виконати 90% юридичних завдань по роботі на тиждень!
За тренінг я навчився сортувати справи і розуміти як їх треба рухати. Зрозумів, що не так уже й важливо дивитися новини, пріоритет – він в середині і змінювати треба спочатку себе, а потім інших чи країну або світ навколо.
Дієві фішки для мене:
- Починати день з найскладнішої справи дня.
- Розгрібати пошту 3 на день,
- Лишати щодня папку вхідні – порожньою.
- Рішення приймати за 1 хвилину і далі працювати по максимуму для його виконання.
- Не слухати радіо в машині (з'являється час для ідей )
- Запускати одразу всі кити, перед тим розрізавши на шматки.
- Ставити планку мінімум на кожного кита на день. Чергувати кити по колу!
- Групувати дрібні справи і виконувати блоком за день.

Не думаю, що я кардинально змінився за час тренінгу, але нові горизонти я намітив та побачив як до них слід рухатися. Думки стали більше впорядковані і взагалі – тренінг додав порядку та організованості щодня. Навіть в суботу прокинувся о 6-15 🙂

Звичайно, що треба буде пройтися ще раз по слайдах і під корегувати, треба буде читати і далі працювати в цьому напрямку над собою і поширювати цю інформацію і на роботі і між друзями.

79

Я дуже рада, що записалась на цей тренінг, бо він справдив усі мої очікування. Повідомлення від Ореста про набір в групу прийшло саме вчасно, коли я дуже потребувала навести лад в своїй голові і розібратися в завалах думок і справ. Відчувала, що самій виборсатися буде складно. Тому я вже була внутрішньо готова до встряски і всі завдання виконувала завзято і наполегливо. Завдяки тренінгу життєві плани прояснилися, в голові посвітлішало і з"явилося натхнення підсувати свої мрії все ближче і ближче до себе.
За час тренінгу позакривала всі свої дрібні справи та навчилася оперувати ними, бо дрібні ж завжди швидко накопичуються. Майже розправилася зі всіма справами середньої величини, тим самим звільнивши час і думки для просування своїх основних проектів та "життєвих мрій" 🙂
Найцінніші речі, яких я навчилася: виписувати свої плани та мрії на папері, оперувати багатьма великими справами одночасно, розбивати грандіозні плани на дрібні доступні справи.
Моя формула продуктивності наступна:
1. Прокидатися рано та починати день зі склянки води та зарядки
2. Ставити собі цілі щонайменше на рік вперед, а з них виписувати цілі на місяць, тиждень тощо. Постійно звірятися з основним курсом.
3. Здорове корисне харчування
4. Максимальна концентрація на тій одній справі, яку в цей час робиш
5. Зосередженість на основному, відкидати все другорядне
6. Планувати не тільки розходи, але і прибутки. Мати постійно хоча б один грошовий проект.
7. Не нехтувати тим, що тебе годує, працюючи тим часом щодня над своєю мрією
8. Не втрачати жодної хвилини свого часу - аудіокниги, курси, підкасти. Професійний та особистісний розвиток.
9. Оберігати свій час і мозок від непотребу.
10. Бути корисною людям та поза всіма своїми цілями не забувати про близьких людей.

80

Загальні враження: суперовий тренінг, все розкладено по поличках, думки впорядковуються, стало набагато легше братися до справ.
Врезультаті, самоорганізація стала ще краща, мріі наближаться покроковими і правильними справами. справ було перероьлено дуже багато, закриті хвости. 6 великих справ запущено.
три речі: писати списки, щоб не сталося завжди писати і планувати! Виділяти великі справи і знову розписувати на список, спланувати та зробити це! Потрібно виділяти час на себе і своі особисті справи, не жити тільки професійними справами.
Власна формула: якщо встати на дві години раніше то все все розпланується і встигнеться.

81
Сергей

1.Загальні враження від самого тренінгу

Очень понравилось, действительно много полезного подчерпнул для себя, что начал воспроизводить в жизни. Очень порадовало что дается достаточно большой набор различных инструментов и можно самому сконструировать из них формулу персонально для себя, тебе не навязываю идти конкретно одним путем

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Первое - я осознал сколько дел есть на самом деле, даже после вычеркивания лишних, чистки незначительных - список все равно остался очень приличным. Второе - я приступил к выполнению задач которые висели годами! Ранее я почти не верил что когда-либо возьмусь за них. Третье - я ощутил что выполнить самое тяжелое - вполне реально и после систематизации и дробления на кусочки - дело сдвинулось с мертвой точки. У меня параллельно запущено 7 довольно больших задач и я думаю они буду завершены в установленные сроки

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

- зарядка по утрам) как не смешно, но она выигрывает где-то час времени с утра иначе бы ходил сонный и бездельничал

- Планирование на перед, так сложнее не сделать, поскольку нет самоотмазки типа "не знаю чем заняться"

- Деление больших задач на малые, так без этого они бы постоянно откладывались на позже и позже

4.Ваша власна виведена формула продуктивності 🙂

- зарядка по утрам железно

- день и неделя расписаны максимально точно

- в каждом дне есть 1 час не зарезервированного времени как бы для резерва если валится что-то срочное и важное или не успеваю в срок другую задачу

- перерывы короткие но частые, желательно выйти на воздух.. да и вообще хотя бы походить размяться

- делегировать сразу же если вижу что однозначно не мое и трачу времени больше разумного

- в списке дел всегда есть место для самых фантастических проектов

- учится у тех кто лучше и сильнее в данной области, не забывать про живое общение

- если дело нужно закончить завтра к вечеру, сделать его к обеду

- постоянно поддерживать самомотивацию - статьи, близкие и т.п. чтоб не перегореть

- и главное - во всем оставаться человеком)

82

Якщо порівнювати голову із шафою, то склалося враження, що там пройшло генеральне прибирання та перетрушування всього, що зберігалося вже роками. На разі запущено 5 великих справ у діло. За одну з них ніяк не вистачало сміливості взятися. Я губилася постійно у дрібязку та середячках. Тепер я максимально звільнила свій день від того, що не просуває найголовнішу "життєву мрію" і відчуваю, як зявився драйв у житті і прокидатися зранку хочеться значно більше.
Три речі, які для мене стали найбажливішими це: 1. Сконцентрована робота над одним завданням, 2. Групування дріб*язку по блоках, а також 3. Принципи роботи з поштою та соц. групами.

Найцінніші для мене принцими продуктивності, я б зформулювала так:
1. Не боятися мріяти!
2. Визначити, що є найважливішими задачами, які за окрім мене ніхто не зробить і сконцентровано працювати над ними на якісний результат.
3. Почала справу – заверши її якомога швидше, поки потік несе.
4. Плануй день звечора, тиждень з неділі. Так само і усі необхідні речі, обід на завтра готувати звечора.
5. Жабка. Справу, яку найбільше хочеться відкласти, але яка є найважливішою, робити зранку першою. До перевірки пошти і всього решти.
6. Найважливіші справи робити у часи найпродуктивнішої активності, для мене це ранок. З 8 до 13.
7. Починати день з молитви, подяки, позитиву, зарядки і поживного сніданку.
8. Усвідомлювати, над якими саме проектами-китами йде робота, і не набирати нового, поки проект не можна буде відпустити у незалежне плавання.
9. Не перевантажувати шлунок переїданням і несумісною їжею. Пити 2 л води щодня.
10. Вміти розслаблятися. Для мене – субота – то святе. Відключатися від роботи та повністю перемикати мозок на іншу хвилю.
11. Пам’ятати про рідних, коханих та друзів. Щодня дзвонити чи писати комусь приємну смску. Я людина, а не кіборг ефективності.
12. Дрібні справи групувати і виконувати їх блоками.
13. Дотримуватися дедлайнів і створити репутацію людини, що все робить вчасно. Пам’ятати, що найефективніші рішення зявляються тоді, коли часу на виконання обмаль)
14. Своєю діяльністю приносити користь людям і отримувати від цього безмежне задоволення.

83

Якщо порівнювати голову із шафою, то склалося враження, що там пройшло генеральне прибирання та перетрушування всього, що зберігалося вже роками. На разі запущено 5 великих справ у діло. За одну з них ніяк не вистачало сміливості взятися. Я губилася постійно у дрібязку та середячках. Тепер я максимально звільнила свій день від того, що не просуває найголовнішу "життєву мрію" і відчуваю, як зявився драйв у житті і прокидатися зранку хочеться значно більше.
Три речі, які для мене стали найбажливішими це: 1. Сконцентрована робота над одним завданням, 2. Групування дріб*язку по блоках, а також 3. Принципи роботи з поштою та соц. групами.

Найцінніші для мене принцими продуктивності, я б зформулювала так:
1. Не боятися мріяти!
2. Визначити, що є найважливішими задачами, які за окрім мене ніхто не зробить і сконцентровано працювати над ними на якісний результат.
3. Почала справу – заверши її якомога швидше, поки потік несе.
4. Плануй день звечора, тиждень з неділі. Так само і усі необхідні речі, обід на завтра готувати звечора.
5. Жабка. Справу, яку найбільше хочеться відкласти, але яка є найважливішою, робити зранку першою. До перевірки пошти і всього решти.
6. Найважливіші справи робити у часи найпродуктивнішої активності, для мене це ранок. З 8 до 13.
7. Починати день з молитви, подяки, позитиву, зарядки і поживного сніданку.
8. Усвідомлювати, над якими саме проектами-китами йде робота, і не набирати нового, поки проект не можна буде відпустити у незалежне плавання.
9. Не перевантажувати шлунок переїданням і несумісною їжею. Пити 2 л води щодня.
10. Вміти розслаблятися. Для мене – субота – то святе. Відключатися від роботи та повністю перемикати мозок на іншу хвилю.
11. Пам’ятати про рідних, коханих та друзів. Щодня дзвонити чи писати комусь приємну смску. Я людина, а не кіборг ефективності.
12. Дрібні справи групувати і виконувати їх блоками.
13. Дотримуватися дедлайнів і створити репутацію людини, що все робить вчасно. Пам’ятати, що найефективніші рішення зявляються тоді, коли часу на виконання обмаль)
14. Своєю діяльністю приносити користь людям і отримувати від цього безмежне задоволення.

84

Якщо порівнювати голову із шафою, то склалося враження, що там пройшло генеральне прибирання та перетрушування всього, що зберігалося вже роками. На разі запущено 5 великих справ у діло. За одну з них ніяк не вистачало сміливості взятися. Я губилася постійно у дрібязку та середячках. Тепер я максимально звільнила свій день від того, що не просуває найголовнішу "життєву мрію" і відчуваю, як зявився драйв у житті і прокидатися зранку хочеться значно більше.
Три речі, які для мене стали найбажливішими це: 1. Сконцентрована робота над одним завданням, 2. Групування дріб*язку по блоках, а також 3. Принципи роботи з поштою та соц. групами.

Найцінніші для мене принцими продуктивності, я б зформулювала так:
1. Не боятися мріяти!
2. Визначити, що є найважливішими задачами, які за окрім мене ніхто не зробить і сконцентровано працювати над ними на якісний результат.
3. Почала справу – заверши її якомога швидше, поки потік несе.
4. Плануй день звечора, тиждень з неділі. Так само і усі необхідні речі, обід на завтра готувати звечора.
5. Жабка. Справу, яку найбільше хочеться відкласти, але яка є найважливішою, робити зранку першою. До перевірки пошти і всього решти.
6. Найважливіші справи робити у часи найпродуктивнішої активності, для мене це ранок. З 8 до 13.
7. Починати день з молитви, подяки, позитиву, зарядки і поживного сніданку.
8. Усвідомлювати, над якими саме проектами-китами йде робота, і не набирати нового, поки проект не можна буде відпустити у незалежне плавання.
9. Не перевантажувати шлунок переїданням і несумісною їжею. Пити 2 л води щодня.
10. Вміти розслаблятися. Для мене – субота – то святе. Відключатися від роботи та повністю перемикати мозок на іншу хвилю.
11. Пам’ятати про рідних, коханих та друзів. Щодня дзвонити чи писати комусь приємну смску. Я людина, а не кіборг ефективності.
12. Дрібні справи групувати і виконувати їх блоками.
13. Дотримуватися дедлайнів і створити репутацію людини, що все робить вчасно. Пам’ятати, що найефективніші рішення зявляються тоді, коли часу на виконання обмаль)
14. Своєю діяльністю приносити користь людям і отримувати від цього безмежне задоволення.

85

Якщо порівнювати голову із шафою, то склалося враження, що там пройшло генеральне прибирання та перетрушування всього, що зберігалося вже роками. На разі запущено 5 великих справ у діло. За одну з них ніяк не вистачало сміливості взятися. Я губилася постійно у дрібязку та середячках. Тепер я максимально звільнила свій день від того, що не просуває найголовнішу "життєву мрію" і відчуваю, як зявився драйв у житті і прокидатися зранку хочеться значно більше.
Три речі, які для мене стали найбажливішими це: 1. Сконцентрована робота над одним завданням, 2. Групування дріб*язку по блоках, а також 3. Принципи роботи з поштою та соц. групами.

Найцінніші для мене принцими продуктивності, я б зформулювала так:
1. Не боятися мріяти!
2. Визначити, що є найважливішими задачами, які за окрім мене ніхто не зробить і сконцентровано працювати над ними на якісний результат.
3. Почала справу – заверши її якомога швидше, поки потік несе.
4. Плануй день звечора, тиждень з неділі. Так само і усі необхідні речі, обід на завтра готувати звечора.
5. Жабка. Справу, яку найбільше хочеться відкласти, але яка є найважливішою, робити зранку першою. До перевірки пошти і всього решти.
6. Найважливіші справи робити у часи найпродуктивнішої активності, для мене це ранок. З 8 до 13.
7. Починати день з молитви, подяки, позитиву, зарядки і поживного сніданку.
8. Усвідомлювати, над якими саме проектами-китами йде робота, і не набирати нового, поки проект не можна буде відпустити у незалежне плавання.
9. Не перевантажувати шлунок переїданням і несумісною їжею. Пити 2 л води щодня.
10. Вміти розслаблятися. Для мене – субота – то святе. Відключатися від роботи та повністю перемикати мозок на іншу хвилю.
11. Пам’ятати про рідних, коханих та друзів. Щодня дзвонити чи писати комусь приємну смску. Я людина, а не кіборг ефективності.
12. Дрібні справи групувати і виконувати їх блоками.
13. Дотримуватися дедлайнів і створити репутацію людини, що все робить вчасно. Пам’ятати, що найефективніші рішення зявляються тоді, коли часу на виконання обмаль)
14. Своєю діяльністю приносити користь людям і отримувати від цього безмежне задоволення.

86

Якщо порівнювати голову із шафою, то склалося враження, що там пройшло генеральне прибирання та перетрушування всього, що зберігалося вже роками. На разі запущено 5 великих справ у діло. За одну з них ніяк не вистачало сміливості взятися. Я губилася постійно у дрібязку та середячках. Тепер я максимально звільнила свій день від того, що не просуває найголовнішу "життєву мрію" і відчуваю, як зявився драйв у житті і прокидатися зранку хочеться значно більше.
Три речі, які для мене стали найбажливішими це: 1. Сконцентрована робота над одним завданням, 2. Групування дріб*язку по блоках, а також 3. Принципи роботи з поштою та соц. групами.

Найцінніші для мене принцими продуктивності, я б зформулювала так:
1. Не боятися мріяти!
2. Визначити, що є найважливішими задачами, які за окрім мене ніхто не зробить і сконцентровано працювати над ними на якісний результат.
3. Почала справу – заверши її якомога швидше, поки потік несе.
4. Плануй день звечора, тиждень з неділі. Так само і усі необхідні речі, обід на завтра готувати звечора.
5. Жабка. Справу, яку найбільше хочеться відкласти, але яка є найважливішою, робити зранку першою. До перевірки пошти і всього решти.
6. Найважливіші справи робити у часи найпродуктивнішої активності, для мене це ранок. З 8 до 13.
7. Починати день з молитви, подяки, позитиву, зарядки і поживного сніданку.
8. Усвідомлювати, над якими саме проектами-китами йде робота, і не набирати нового, поки проект не можна буде відпустити у незалежне плавання.
9. Не перевантажувати шлунок переїданням і несумісною їжею. Пити 2 л води щодня.
10. Вміти розслаблятися. Для мене – субота – то святе. Відключатися від роботи та повністю перемикати мозок на іншу хвилю.
11. Пам’ятати про рідних, коханих та друзів. Щодня дзвонити чи писати комусь приємну смску. Я людина, а не кіборг ефективності.
12. Дрібні справи групувати і виконувати їх блоками.
13. Дотримуватися дедлайнів і створити репутацію людини, що все робить вчасно. Пам’ятати, що найефективніші рішення зявляються тоді, коли часу на виконання обмаль)
14. Своєю діяльністю приносити користь людям і отримувати від цього безмежне задоволення.

87

Якщо порівнювати голову із шафою, то склалося враження, що там пройшло генеральне прибирання та перетрушування всього, що зберігалося вже роками. На разі запущено 5 великих справ у діло. За одну з них ніяк не вистачало сміливості взятися. Я губилася постійно у дрібязку та середячках. Тепер я максимально звільнила свій день від того, що не просуває найголовнішу "життєву мрію" і відчуваю, як зявився драйв у житті і прокидатися зранку хочеться значно більше.
Три речі, які для мене стали найбажливішими це: 1. Сконцентрована робота над одним завданням, 2. Групування дріб*язку по блоках, а також 3. Принципи роботи з поштою та соц. групами.

Найцінніші для мене принцими продуктивності, я б зформулювала так:
1. Не боятися мріяти!
2. Визначити, що є найважливішими задачами, які за окрім мене ніхто не зробить і сконцентровано працювати над ними на якісний результат.
3. Почала справу – заверши її якомога швидше, поки потік несе.
4. Плануй день звечора, тиждень з неділі. Так само і усі необхідні речі, обід на завтра готувати звечора.
5. Жабка. Справу, яку найбільше хочеться відкласти, але яка є найважливішою, робити зранку першою. До перевірки пошти і всього решти.
6. Найважливіші справи робити у часи найпродуктивнішої активності, для мене це ранок. З 8 до 13.
7. Починати день з молитви, подяки, позитиву, зарядки і поживного сніданку.
8. Усвідомлювати, над якими саме проектами-китами йде робота, і не набирати нового, поки проект не можна буде відпустити у незалежне плавання.
9. Не перевантажувати шлунок переїданням і несумісною їжею. Пити 2 л води щодня.
10. Вміти розслаблятися. Для мене – субота – то святе. Відключатися від роботи та повністю перемикати мозок на іншу хвилю.
11. Пам’ятати про рідних, коханих та друзів. Щодня дзвонити чи писати комусь приємну смску. Я людина, а не кіборг ефективності.
12. Дрібні справи групувати і виконувати їх блоками.
13. Дотримуватися дедлайнів і створити репутацію людини, що все робить вчасно. Пам’ятати, що найефективніші рішення зявляються тоді, коли часу на виконання обмаль)
14. Своєю діяльністю приносити користь людям і отримувати від цього безмежне задоволення.

88
Kostyantyn Kolesnyk

1. Загальні враження такі, що інвестований час та гроші окупляться вже за перший місяць після тренінгу 🙂
2. Я став швидше приймати рішення, ясніше усвідомлювати свої життєві цілі. За цей тиждень закрив 3 кита, 15 середніх та кучу дрібноти.
3. Записувати всі свої цілі, планувати, фокусуватися на головному та відкидати непотріб.
4. Моя формула продуктивності (насправді, адаптована під мене Орестова формула):
1) Знай конкретно, чого хочеш, усвідом свою пристрасть. Інакше ходитимеш по колу.
2) Витягни з голови всі думки та плани на папір або у текстовий документ. Мозок зітхне з полегшенням.
3) Плануй тиждень наперед в неділю, а кожен день з попереднього вечора.
• Наполеонівський план написаний 1го січня з бодуна у 95% випадків не спрацює
4) Поряд з кожною справою постав дату (deadline) на виконання.
• Мрія + дата = план.
• План без дати = халява.
5) Не витрачай часу на думки «що робити?», а роби вже те, що маєш виписаним.
6) Прокидайся щодня по будильнику, роби зарядку і добре поїж.
7) Eat your frog in the morning first. Найпершим зроби найскладніше завдання.
8) Роби справи до кінця за один підхід і викреслюй.
• Відчуття повного завершення нереально підштовхує йти далі.
9) Працюй 8 годин в день для виживання, а все понад цим для подвигів.
10) Не забувай відпочивати.
• Приблизно 10 хв. щогодини. Залізнична каса не так просто постійно закривається перед твоїм носом на технічну перерву
• + 1 година в день додатково
11) Виділи один повністю вихідний день в тижні.
• Чітко сплануй його теж, щоб не згаяти час на лежання під ковдрою, незрозумілі закупи чи затягнуте прибирання.
• Займися чимось корисним…
12) Викинь телевізор. Якби він вмів думати, то вже давно би вимкнув себе сам.
13) Не читай новин. Якщо сталося щось важливе, то всі і так навколо говоритимуть про це.
14) Підтримуй електронну пошту і робочий стіл чистими. Перевіряй пошту не більше трьох разів на день і відповідай відразу.
15) Веди щоденник і записуй у ньому все зроблено, думки і відчуття. Цікаво буде глянути через 5-10-20 років.
16) З користю використовуй час в дорозі або у чергах.
• Читай книжки або слухай подкасти
17) Навчися говорити «НІ» на непотрібні тобі справи
• Побачиш, що вони якось розрулюються і без твоєї участі
18) Подорожуй
• Щомісяця у нове місце неподалік
• Щороку у нову країну
19) Займайся улюбленою справою
• якщо ж робиш те, що тебе пригнічує, значить ти просто марнуєш своє життя
20) Економ кожну копійку та створюй активи
• Все, що залишається падає в твою кишеню
• Записуй всі витрати у щоденник кожного дня і побачиш, що грошей стає більше
• не витрачай, а інвестуй кошти
21) Якщо чогось боїшся, то візьми і зроби це через силу. Хоча б для того, щоб перевірити себе на міцність.
22) Дізнавайся неробочі моменти з життя колег, цікався людьми, покращуй зв’язки
23) Використовуй «Конструктивне ТАК»!
• В першу чергу погодься з усім чим ти погоджуєшся (зроби змазку), а лише потім вислови аргументовані заперечення. Не використовуй слова хороше/погане непідкріплені фактами й аргументами.
24) Завжди май в кого навчатися та кого навчати
• Шукай героїв у своїй справі, щоб рівнятися на них
• Максимально оточуй себе успішними людьми, в яких є чому навчитися
25) Не розказуй плани, а констатуй факти
26) Проблема → Задача → Результат
• Проблемна ситуація + Проблемний стан = Проблема
• Проблемна ситуація + Творчий стан = Творчість
27) Пам’ятай, чим менше тебе хвилюють думки оточуючих, тим успішніше ти стаєш
• Пам’ятай! 95% людей – це соціальні зомбі.
28) Знання – найцінніші активи
29) Відшліфовуй свою грамотність, викидай слова паразити з лексикону
30) Транслюй позитив! Ігноруй негатив
31) Зроби більше ніж від тебе очікують
32) Говори «ТАК» можливостям
33) Порівнюй себе не з кимось, а з собою – тим, ким був, та тим, ким будеш

89
Darya Karelina

Мій відгук про тренінг Ореста "Формула ефективності" (сайт Ореста - http://bit.ly/1oO3oIS)

Можливість пройти цей тренінг в мене з'явилася, кола я записалася для участі в програмі Travel Learning Pro. Та із задоволенням нею скористалася. Ореста в інтернеті я знала раніше, але ніколи особливо не занурювалася в те, чим він займається, бо своїх справ дуже багато. То ж була приємно вражена його підходом до роботи та успіхами. Він чудово оволодів різними методиками та техніками та вміє їх зрозуміло подати.

До питання особистої ефективності я періодично повертаюся. Вважаю, що мені пощастило, бо ця якість сама по собі мені властива і багато ефективних речей я робила в своєму житті інтуїтивно. Ще зі школи все планувала у блокноті 🙂 Але за часом тебе починають відволікати дрібні речі, відтягуючи від того, що є для тебе насправді важливим. Тому курс мені прийшовся доречі в період активного просування власного бізнесу, розвитку. Бо хочеться не тільки актвино працювати, а й встигати насолоджуватись життям. Курс став чудовим стимулом для того, щоб зконцетруватися, взяти себе в руки, відсікти все неважливе і знову вийти на пік своєї продуктивності.

Найбільше запам'ятилися та дуже стали в пригоді наступні речі: не перевіряти пошту та соцмережі з самого ранку; не відволікатися на дрібні справи, а сісти і зробити одну важливу; ну і впевнилася в котрий раз, що дедлайн вирішує 🙂

Моя власна формула продуктивності:
1. Планування та стратегія. Встановлення коротких строків на виконання
2. Творчі справи та ті, що потребують максимальної роботи мізків, в найбільш продуктивний для мене час - перша половня дня
3. Не починати ранок з пошти, соцмереж. Перевіряти їх лише кілька разів не день
4. Інформаційна діета
5. Делегування
6. Не накопичувати дрібних справ, що мозолять очі
7. Вміння суміщати кілька справ та продумувати логістику
8. Виділяти щоденно час на читання книжок
9. Любити людей, цей світ та завжди залишатися позитивною особою)

Можливо, щось ще, і я про це забула) Але основне назвала.

Буду рада, якщо хоть із вас поділиться своїми власними секретами особистої продуктвності!

90

1) Загальні враження

Основне, що дав мені цей тренінг - це впевненість у собі, впевненість, що я можу дуже багато, якщо реально буду працювати. Це те, чого раніше не вистачало для досягнення результату.

Вміння органзувати час - феноменальна штука. Приємно дивуюсь сама і дивую всіх оточуючих наскільки організованішою я стала за такий короткий проміжок часу.

2) Які результати і скільки зроблено

Запустила в плавання справи, які відкладала інколи роками. Важко усвідомити, але в активній роботі в мене зараз 11 китів. Для когось можливо мало, але для мене це дійсно велика кількість і я дійсно знаходжу час всіх їх рухати. Також втілила 7 середніх та 24 мілких. До того ж багато справ, які відкинула, що було складно, але наразі розумію, що потрібно.

3) 3 найважливіші опановані справи

- перш за все це вміння вести декілька великих справ одночасно

- починати день зі своєї мрії, працювати над нею кожного дня, бачити результати - найприємніша штука

- планування, планування і ще раз планування. і дотримання планів!

4) Власна формула продуктивності

Самоконтроль і робота над планами. Я і тільки я є творець свого майбутнього.

91
Сергій

1.Загальні враження від самотренінгу

Враженні дуже чудові ) Усвідомив, що я можу більшеееее)) Робити більше справ, якісних і потрібних для мене)

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Запустив 5 важливих китів, з яких 3 у майбутньому приноситимуть кошти. Середніх справ зроблено 10, з яких 3 мають принести дохід. Дрібних справ закрив багато і відсік ще більше.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

Планування. Eat your frog in the morning first. Концентрація на найголовнішому.

4.Ваша власна виведена формула продуктивності 🙂

менше думати і більше робити)

92

1.Загальні враження від самотренінгу

Тренінг для мене став тим каталізатором, який плавно і без зайвих нервів повернув моє життя у нове русло. Насправді на момент старту я не зашивалась з кількістю і об*ємами справ, що необхідно зробити - але відчувала, що можу значно більше, ефективніше, що щось варто змінювати. Саме у визначенні цього "щось" і допоміг Орест, за що йому щиро вдячна.

На ці 10 днів життя забарвилось новими кольорами, були і втома, і певні сумніви у своїх силах, але завдяки Оресту, його невтомності і натхненності все поверталося до першопричини - я хочу сама будувати власне життя. І справи починали робитися все швидше 🙂

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Як я вже казала, прийшла на тренінг не з купою справ, а з бажанням щось змінювати. Але і безпосередньо виконані справи для мене - це ривок уперед. Тож що зроблено: дописано диплом, віднайдено декілька нових напрямків у зароблянні грошей і відчутно просунути ці напрямки; завершено силу-силенну дрібних справ, які тягнулися довгий час, а також середніх, які теж висіли дамокловим мечем над головою.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

- починати день з найважливішої справи у житті, і приділяти їй час кожного дня - саме так справждуються мрії

- постійне планування свого часу-днів-тижнів і суворе притримання цього плану

- паралельне керування багатьма китами, яке дає можливість не загрузнути в одній справі, а також гармонійно розвиватися

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

- чіткий графік сну (8 годин) і підйом по будильнику

- фізичні вправи зранку

- година роботи над заповітною мрією

- планування часу і його дотримання

- відсікання дрібних справ блоками

- пити багато води!

- час приділяти на всіх китів, які ведуться

- відмова від марної розтрати часу (новини, соцмережі і т.д.)

- обов*язковий відпочинок

- постійне нагадування про мету, заради чого ти це робиш і чому не маєш права опускати руки 🙂

93

1. Тренінг став відображенням всього мого життя. Запал і відданість справі на початку, коли все легко. І страх, затягування, недисциплінованість при зіткненні зі складностями і труднощами. Загальні враження звичайно ж позитивні. Зробив висновки. Це придає сил.

2. В кінцевому зроблені справи які затягував більше року. Були відносини без кохання. Було зручно але не щиро з мого боку. Нарешті зрушив цю справу. Це мабуть найбільше досягнення. А з менших - самодисципліна, ранішній підйом, планування справ, різання китів. Це все можна написати на четверте питання. Фінансових справ зрушити не вдалося - роблю це в "Кроку зо кроком". В інших сферах все ніби задовільно. Тобто там теж є де працювати, але колесо життя просідало саме в фінансах і релаціях. Над тим і працював.

3.4. Повторюся, але це самодисципліна, ранішній підйом, планування справ, різання китів.

94
Наталя

1.Загальні враження від самотренінгу

Взагальному, з тренінгу я задоволена. Зрозуміло, що твої справи ніхто не розрулить за тебе і цей тренінг цього теж не обіцяє. Але обіцяє натомість показати шлях до їх розрулення і скеровування свого човна в бажану омріяну сторону.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Найголовніше - намальовано загальну картину, яка й показала всі недоліки та проблемні моменти, що для мене є ключовим. Всі дрібні справи розрулено. Багато середніх - які висіли мечем - закрилися. Деякі, звичайно за момент тренінгу з*явилися додатково, деякі на стадії завершення. Кити запущені у плавання. Тим не менше після поділу на складові дрібніші частини, перестали бути такими страшними і є надія на їх закриття в недалекому майбутньому.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

Визначити чого хочеш досягнути і періодично перевіряти чи не зійшов зі шляху, жабку з*їдати зранку - коли на це є сили і немає відволікаючих чинників, робити підсумки вкінці дня які нададуть мотивації, коли вона буде необхідною.

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

Рухатися згідно з чітко наміченим планом, підтримувати у здоров*ї та рухливості своє тіло, перемикати увагу з одної справи на іншу періодично, прагнути до самонавчання та розвитку, мотивуватись статтями та спілкуванням з активними діячами сучасності, щодня жити! з свідомо вибраною позицією та заповнювати простір навколо щастям нових звершень та допомогою близьким людям.

95
Igor Primisky

1.Загальні враження від самотренінгу

Враження, дуже позитивні, цікаво подається матеріал, є дуже несподівані моменти, цікаві поради, багато різних прикладів, які реально мотивують діяти, це таки екстрім на 10 днів можно сказати і так, який приводить до упорядження ваших справ, і постійно хочеться щось придумати та щось зробити. Дуже міцна енергетика у Ореста, реально віриш, що все вийде.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Досягнуто розуміння того, що треба планувати і робити, заповнив веб сайт, почав регулярно повторювати (вивчати) німецьку мову, підтягую англійську, почав більше читати, зрушив багато справ по роботі організовував себе більш компактно, але все одно відчуваю, що треба працювати над цим, і це тільки такий маленький крок і початок.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі.

Зарядка, не читати новин, щоденник із планування часу,

4.Ваша власна виведена формула продуктивності.

Постійно навчатись, саморозвиватись, позитивний настрій, допомогати іншим, по можливості ранній підйом тоді день стає значно продуктивнішим і багато часу можно виділити на справи, але такий темп кожного дня важкувато витримати. Виділення часу на справу яка приносить позитивні емоції, для душі.

96

1. загальне враження дуже позитивне, навіть при тому що до тренінгу уже вважав себе досить організованим, та все одно знайшов для себе масу новинок і технік для подальшого покращення, а також зрозумів, що важливі і некомфортно нові речі відкладав на потім

2. повикидав купу наспраді непотрібних справ, почав рухатися в сторону делегації більшої кількості завдань, а також зрушив з місця багато довгоочікуваних китів, які перед тим вважав що буду робити по черзі, зараз всі по трохи в плаванні

3. категоризувати завдання, виділяти конкретний час і дедлайни на них, ну і на кінець - постійно слідкувати з важливими стратегічними завданнями на перспективу, щоб не загрузнути в поточці

4. кожен день прокручувати в голові бачення своїх цілей на найближчі кілька років, відповідно до них створювати паралельних китів, над якими працювати кожного дня ОБОВ'ЯЗКОВО, навіть якщо багато поточних дрібних справ не пов'язяних з основними китами

97

1.Загальні враження від самотренінгу

Тренін на мене дуже позитивно вплинув. Я знала деякі прийоми з тайм-менеджменту, бачила явні свої проблеми, цього літа дійшла до кардинально критичної проблеми. Що змусила мене сказати самій собі : "Ні! Міняй спосіб життя негайно!" . Були позитивні резулятати, але я все рівно могла наступити на граблі деколи. Тому я вирішила прийняти участь в тренінгу Ореста Зуба, за роботою , якого вже деякий час слідкую.

Це саме наставник, який своїм ж прикладом надихає і головне спонукає до Активних дій! Участь у тренінгу співпала з моєю 10 деною мандрівкою по Іспанії , але я була повнна бажання, змінюватися та ставати більш продуктивною. Бо одного таланту, деколи замало, насправді більше досягається завдяки організації та самодисципліні. Наші зустрічі відбувалися в 7 годині ранку, цей час я перебувала в країні часовий пояс якої знаходиться на годину раніше, тобто он-лайн я вже мала бути в 6 ранку. Від цього пару людей з хостелі добре запам'ятали мене і мій будильник в 5 30 ранку))) Але коли я їм пояснила ситуацію , вони були неймовірно здивовані і похвалили мене) Так через перебування в мандрівці, не всі справи могли бути виконанні, більшість має бути виконуватися у Львові. Але я зробила всі , які могла дистанційно та працювала над Бакалаврькою по годині в день, це при тому що я встигла побачити заплановані і омріяної місця та майже кожен вечір спілкуватися з новими знайоми. Проблематичним виявилось що двічі вайфай сильно глючив і мій планшет ніяк не хотів підключитися до вебінару, тому пораджу завчасно все перевірити, але цю проблему в швидко виправила. Можу сказати, що те що я була не дома , а в мандрівці сама, дало свої однозначні плюси, так як мене нічого не відволікало і я дитально про робила кроки дій,спокійно обдумуючи. Почула мною інформація була дуже корисною. Зараз я взяла добрий старт і головне тримати планку!!! Так як не все можна було виконувати під час подорожі, зараз я якраз повернулися до Львова і здопомогою збережених записала буду впроваджувати свій масивний план дій!!! яку я доречі сама спланувал, на незначні заощаджені кошти, притому використовувала деякі порад , що почула на форуму ITravel, що також влаштовував Орест Зуб).

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Закрила справи які давно відкладала. В подорожі працювала над трьома китами. Зараз по приїзді інші підуть у плавання. Важливо що є розроблений план, більше не тримаю все в голові, не треба думати зранку що робити і за що перше вчіпитися, в мене це все вже заплановано. І є перші успіхи у боротьбі зі старою звичкою гризти нігті. Я нікому не казала, що беру участь в тренінгу. Як приїхала моя мати зразу по містила зміни. Вона зараз дуже рада . Вечером із нею сиділа і розпитувала з нею всі справи, робила космос життя. Вчора коли повернулась додому бачу вона вже свому другу пояснює як.робити колесо))

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися

і будете застосовувати в своєму житті надал

1. Складання плану дій на папір, коли все тримаєтев голові то часто забуваєте і не бачити пріоритетні завдання. Зараз все легше , Китів подрібнила і їх легше просувати.

2. Eat your frog in the morning first!!!

3. Щоб позбутися звички поганої з нею не потрібно боротися ,її потрібно просто замінити іншою.

Взагалом майже все я стараюсь використовувати.

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

1. Складати всі справи в план дій і тоді їх виконувати.

2. Не зациклюватися тривалий час лиш на одній справі. Робити собі перериви.

3. Слідкувати за своїми поганими звичками.

4. Вести щоденник фінансів. Після кожної витрати записувати куди пішло. Так хоч знатимуть куди витратила.

5. В кінці тижня робити підсумки за 7 дні: підсумувати витрати, чи пішло на щось добре чи є себе за що посварит. Як справи зроблені дякую і які ні. Після того зробии план на майбути тиждень.

7. Регулярний саморозвиток! Закріпити годинник і не пропускати їх!

8. Вміти казати НІ: відволікаючим речам, непотрібним речам і людям які тебе відволікають!

9. Слідкувати за тим що їм . Вести щоденник їжі.

10. Тримати своє житло та місце праці в чистоті і позбуватися зайвих речей.

Дуже вдячно за цінні поради, Оресте!

98

Тренінг був суперовий, але мій робочий графік трохи збивав мене, і я не всі дні був присутнім, ось навіть спізнився з останім д/з.

А в цілому це був класний поштовх до правильного підходу до власного життя.

І зараз озираючись назад я розумію скільки було витрачено даремно часу, не дивлячись на те що веду і щоденник, і нібито планував собі робочий день. Зізнаюсь, був не найкращим учнем у Ореста, бо все таки не зміг чітко виконувати всі заплановані завдання, трохи заважали форс-мжорні обставини. Але в цілому зробив набагато більше ніж зазвичай робив до тренінгу. Підвищив свою продуктивність десь на 30%, розумію що це дуже мало, і тому вже запланував собі ще раз самостійно прослухати запис цього тренінгу і дійсно намагатися вдосконалити себе.

Дуже вдячний за інформаційний піст, за список справ крадіїв енергії, та в цілому за цей тренінг, який вже почав міняти моє життя.

Бажаю Вам з Мартою вдалої та продуктивної подорожі, та добре відпочити…

99

.Загальні враження від самотренінгу

О, враження ці, повірте, особливі!!!! Не хочу здатися банальною тим, хто читатитиме цей та інші наші пости - учасників тренінгу, в яких ми щиро пишаємось низкою успіхів, яких вдалося досягнути за останній тиждень, доволі короткий період часу, скажете Ви......От, як це було...

Думаю,кожному знайома ситуація, коли сила-силенна спроб рухатися в напрямку омріяної цілі зводиться нанівець внаслідок розсипаних графіків, неоправданих компромісів, хаосу у голові і у ділі. Це ще дуже поверхневий опис труднощів, з якими мені доводилось стикатись знову і знову, продовжуючи монотонно битись головою об стіну. Неспроможність зрушити з місця якісь плани надзвичайно деморалізувало.

СЬОГОДНІ я відчуваю себе гордо, впевнено і піднесено, так немов зявилась супер-сила підкоряти себе і час і отримувати неочікувано ефетивні результати. Ні, за тиждень я не змінила докорінно своє життя чи відчула неабияке просвітління, і не можу повірити, як у мене все класно, але я зробила ВЕЛИКИЙ КРОК назустріч усьому тому.чого прагну і не знала,раніше, як за нього взятись. До речі, вчора зловила себе на думці, що увесь мій список планів, з яким я носилась ЦІЛІСІНЬКЕ ЛІТО, як з писаною торбою,не знаючи,як до нього приступити, куди вже казати про орієнтований час реалізаціїі, насправді є таким елементарним(.зараз я чітко знаю, що справлюся з ним місяці за 2) і вже можна сміливо задумуватись над чимось новим .

Одним з найважливіших відкриттів цього тренінгу особисто для мене стала зміна ракурсу, під яким яким я звикла оцінювала свої можливості . Відверто кажучи, те, що видавалось казковим, зараз постає до не можливості реальним ( можливо, це он як я недооцінювала свої сили =P) Я переконалась, що ми ЗДАТНІ створити таку реальність. яка нам тільки до вподоби, і кажу це з чистою совістю!!!! OPEN YOUR MIND - це не просто креативне

звертання, це найдієвіша порада.

Головне зробити перший крок, ЗРУШИТИСЬ З МІСЦЯ, отримати нехай навіть і найнікчемніший, але прямий результат від власних дій - ось чого мені бракувало раніше. Ось чому ЗАРАЗ УСЕ видається не захмарним,як раніше, а обєктивно реальним.

Важливо наголосити, що усе вищесказане є прямою запорукою дотримування тих порад, технік, фішок, які Орест не потрудився структурувати і відібрати, створивши цей, тренінг,що є насправді великою працею, за яку

Я ТОБІ ЯКНАЙЩИРІШЕ ВДЯЧНА!!!

Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі:

- чітко визнач, чого хочеш

- 20% наших дій здатні забезпечити 80% успіху, тому концентруй енергію у вірне русло

- постав дедлай до кожної із справ, і зобовяжися на матеріальну сплату в разі її невиконання

Ваша власна виведена формула продуктивності:

- прокидайся рано, заряджай тіло зарядкою, а мозок - мотивацією

- пий багато мінеральної води, це стимулює роботу мозку

- визнач і ліквідуй те. на що недоцільно тратиш час впродовж дня і ліквідуй. напр соцмережі( це зусилля

обовязкове до виконання)

- структуруй перелік справ: від найменших до найбільших

- чергуй мозкову діяльність з фізичною, емоційною

- визнач і використовуй пікові години власної продуктивної на подолання найтрудомісткіших завдань

- найнеприємніші або найважливіші справи роби в першу чергу (особливо ефективно,чесно)

- максимально концентруйся на ділі, не відволікайся і роби справу за 1 підхід

- не цурайся попросити допомоги у інших, але не дозволяй незаплановано встрявати у твій графік

- приймай рішення протягом 1 хв, 70% рішень у житті, з обєктивної точки зору і так не є правильними

- веди щоденник, звітуй про успіхи, невдачі ( спочатку мені не вдавалось зрозуміти ефективність цього пункту,

тепер мені по-перше цікаво, по- друге, я розумію і чітко бачу свої проблемні місця)

100

Орсете, мій 1-ший коментар на № 12 на цій сторінці. Для публікування прошу вкинути цей, жо пишу зараз, він трошки актуальніший і підкоригований :))) І ще раз дуже дякую!

1.Загальні враження від самотренінгу

- Дуже хороші! Щодня по під час семінарів відкривала для себе щось нове і водночас згадувала призабуте, думаючи: “Ну знала ж? – знала! – Так чого не робила так???” Оресте, дякую за підхід, який дозволяє не просто знати, але й застосовувати, при чому систематично.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

- За тиждень я закрила 29 справ, серед них 19 дрібних, які займали в середньому від 5 до 30 хв, 4 середніх – і по важливості і по часу, запустила в дію 6 великих справ і планів на життя, які тривалі по своєму часу і мають велике значення, при чому деякі з них вже кількаразово давали свій feedback і таким чином просунулися далеко вперед. 2 з цих справ вже ось-ось мають розв’язатися, а можливо й три – остання особиста…:)

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися

і будете застосовувати в своєму житті надалі

- З самого ранку робити справу, яка найважливіша, або втілювати по тихеньку свою мрію

- принцип Паркінсона – реально працює

- ВПРАВА ІДЕАЛЬНОГО ДНЯ – це мабуть ось та вершина, якої мені не вистачало!

- Колесо життя – реально дає змогу подивитися га свій стан зверху, показує – над чим треба працювати.

—- насправді я би продовжила цей список, бо застосовувати буду ще більше

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

- Давати достатню кількість часу на сон, з самого ранку робити найважливішу справу, (важливо! – не розпилюватись, не відволікатись на щось інше)

- в години Ефективності робити найважливішу справу, яка вимагає багато уваги.

- Групувати в блок всі дрібні справи і вирішувати їх всі за раз, таким чином не витрачаючи на них лишній час

- Розписані і посортовані по важливості і по часу справи – вже половина успіху.

- Зобов’язання наперед + санкція за невиконання – бо видно по-іншому до мене не дійде

- принцип Парето 80:20 – мені потрібно: 20%часу – 80% результату! – поки що це мабуть найбільша моя проблема

- працювати над своїм ІДЕАЛЬНИМ ДНЕМ і і час від часу спостерігати за "колесом життя", яке показує в яких сферах мого життя треба підтягнутись, щоб не заблукати.

- План без дедлайну – це просто мрія, мрія і дата на папері – це вже план

- Коли у мене щось не вдається – запитую себе, як це виправити, шукаю рішень, а не проблем

- Моя діяльність повинна покращувати Всесвіт!:)

Дякую Організатору за чудову прокачку та групі підтримці, з якими ми разом пройшли цей шлях! Щиро бажаю вам успіхів і нереального, як зараз би здавалося, злету! 🙂

101
Володимир

1.Дуже радий що пішов на цей захід. За час тренінгу засвоїв одну важливу річ: організованість і спланований порядок дій обовязкого приведуть до поставлених цілей. Тренінг досить напружений, так як і обіцяв Орест - повний вихід з зони комфорту. Отримав багато практичних методик та фішок по тайменеджменту та персональній продуктивності.

2. Результат проходження тренінгу одразу помітний: впорядкував більшість справ, розставив чіткі пріоритети по завданнях на найближчих півроку, оптимізував свій робочий час і затрати енергії на неефективні речі, навчився детальніше планувати свою роботу.

3.З основних навиків набутих на тренінгу я б виділив для себе:

- планування, структурування всіх дій та ведення щоденнику з чіткими датами,

- інформаційний піст

- Відключати всі можливі переривання і зосереджуватись на основному

- Зобовязання наперед + санкція

4.Ваша власна виведена формула продуктивності:

. Підйом о 6.30

. Зосередження на важливих справах в першій половині дня

. Абстрагування від зовнішніх відволікаючих факторів хоча б на декілька годин (МЕГАПРОДУКТИВНО!!!)

. Просування грошових китів

. Фізична активність

. Делегування частини справ.

. Планування дня, та чіткий план дій мінімум на два тижні.

. Ведення щоденника справ та занотовування всіх новоприбулих речей.

. Година щодня на професійний ріст

. День відпочинку

Дякую за продуктивно проведений час та мотивацію. Дуже вдячний Оресту за правильну методику та влучні слова, які змушують задуматись та почати працювати над собою.

Обіцяю собі:

йдти вперед і не зупинятися на досягнутому.

вправу ідеальний день та колесо життя повторюватиму щопівроку.

через місяць опублікувати результати своєї діяльності після тренінгу.

Дякую всім за компанію, До зустрічі на наступних заходах!

Успіху і натхнення!!!

102

.Загальні враження від самотренінгу:

О, враження ці, повірте, особливі!!!!!!!!!!

Так не хочеться здатися банальною перед усіма тими,хто читатиме цей та й інші пости, в яких ми - учасники тренінгу у піднесеному настрої ділимося і пишаємося нашими успіхами та прозріннями, які нас осінили впродовж одного тижня, періоду не надто тривалого,скажете. Ось, як це було..

Гадаю, кожному знайоме відчуття, коли результатом усіх намагань досягнути певної цілі ,є сила силенна розсипаних графіків, втрачених моментів, незрозумілих факторів, які виникають нізвідки і паралізовують робочий процес, і це відбувається знову і знову, і (в даному випадку я ) продовжувала цей монотоннйи процес биттям головою об стінку, який не секрет, жахливо деморалізовує.

Що я відчуваю зараз - піднесення і якусь надприродну і незвичну досі здатність підкорити себе і час, і отримати наразі по-правді невеликі, але РЕАЛЬНІ результати, як наприклад конкретну студентську програму, із чудовою спеціалізацією, якою маю намір скористатись під час зимових канікул.( відверто кажучи, це було моє головне завдання на літо, але літо минуло, і як багато ми не встигли, це,мабуть, добре знайоме будь-кому з нас=p)

За цей тиждень я зрозуміла, яким насправді ПРОСТИМ є шлях до здійснення наших планів, а, реалізувавши деякі з них, я переконалась, наскільки РЕАЛЬНО мені під силу втілювати в життя донедавна уперто нздійсненні мрії!!!

Але ключовою запорукою, як не крути, є допомога і приклад Ореста, який поділився вражаюче ефективними фішками!

Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі:

- треба чітко визначити, чого я хочу і структурувати від найбільшої мрії до найдрібнішої спави

- лише 20% дій призводить до 80% успіху, тому треба концентруватись на найпотенційнішому

- кожна ціль має мати дедлайн, а ще міцнішою запорукою її виконання буде матеріальна зобовязаність перед кимось в разі її невиконання

Ваша власна виведена формула продуктивності

1) планування дня звечора, тижня - з неділі

2) прокидатися рано, заряджати тіло зарядкою, а мозок- мотивацією

3) найскладніші справи виконувати, коли у вас пік активної розумової діяльності( зясуйте це кожен індивідуально)

4) чергувати мозкову з іншими видами д-ності - фізичною, емоційною

5) пити багато мінеральної води з певною циклічністю ( це стимулюватиме роботу мозку)

6) запускати кілька справ одночасно ( і поки працюєш над однією, інша має працювати на тебе)

7) залучати інших у вирішення питань, але не дозволяти їм самовільно влізати у ваші графіки

ми самі здатні створити таку реальність, яка нам тільки до вподоби

присвячуватити себе і свій час треба на речі дійсно вартісні,які приносять користь іншим, дозволяють нам самим розвиватись

не бійся мислити глобально - OPEN YOUR MIND

103

1.Загальні враження від самотренінгу

Дуже добрі! Це саме те, коли розумієш, що все в житті трапляється саме вчасно! Деякі речі чула вже давно про самоорганізацію, але якось шматками, уривками, чи поспіхом. Не вистачало такої системи що крок за кроком направляє тебе туди куди треба. А тут - от і она) Для мене також важливим було те, що потрібно було кожен день робити звіт з того що вийшло, як застосовували знання, бо то само по собі дуже дисциплінує, і розумієш - робив, не робив, а відповідати треба) Тепер важливо триматися цього курсу і надалі, вже самій, тому трошки лячно.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Багато дрібних, декілька середніх і десь 5 китів, з яких одного вже закінчила. Ще виникає внутрішня боротьба, що спочатку треба закінчити одну справу, і вже потім переключатися до іншої. Але впевнена, що мультитаскінг мені під силу)

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

Планування! Групування справ - а не одразу бігти і робити. Приділяти потрохи часу кожен день на мрію - ще не дуже навчилася, але працюватиму над цим

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

- ранній підйом і зарядка

- планування

- визначення пріоритетів, важливого з великого різноманіття

- швидкі рішення

- сказав- зроби

- просто почни робити справу, менше витрачай на те, щоб продумувати, як же до неї підступитися

- вміти відмовляти, і казати Ні

- відпочивати в перервах. змінюючи діяльність

- раз на тиждень, в вихідний робити щось нове і цікаве, принаймні намагатися)

- глобально і позитивно мислити)

104

Дякую за все, Орест. Бажаю успіху всім учасникам і здійснення всіх їхніх мрій!

105

1. Тренінг мені сподобався. Найбільше була вражена, коли Орест відкрив мені закон Парето (80/20).

2. Запущено в роботу певна кількіть китів, які мають покращити матеріальний стан та розвинута і підняти на вищий рівень бізнес, виконано досить багато дрібних справ та взяла участь у трьох семінарах по підвищенні професійного розвитку, а значить і вдосконалення власного бізнесу.

3. Поступово втілювати в життя мою мрію; планувати день і тиждень; підвищувати свій рівень професіоналізму для виведення бізнесу на вищий рівень.

4. а) Рухатися вперед, навть якщо здається, що ти стоїш на місці. б) Жити в гармонії із Всесвітом та за Божими заповідями. с) Хороші і теплі стосунки в сім'ї, любов та гармонія.

106

1.Загальні враження від самотренінгу

Втомлена та задоволена. Чому втомлена? Тому що планувала багато цікавих справ, але щодня в мене

з являлись якісь непередбачені обставини, звідкись добавлялись нові (але теж корисні) справи і збивали мене з наміченого курсу. Це відхилення від плану мене чомусь втомлює і пригнічує.

Чому задоволена? Бо накінець побачила ясну і чітку картину всіх справ, мрій і планів. Під час самотренінгу ознайомилась з багатьма ціавими інстрементами і техніками, які допоможуть мені досягти моїх цілей.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Запустила досить багато китів, майже всі з них перейдуть в щоденні ритуали (рутину). З появою перших результатів якість життя покращиться. Я досить недавно переїхала з іншого міста і країни, тому середніх

і дрібних справ ще не дуже багато. Стараюсь групувати і середні справи, які вимагають біганини по місту.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися

і будете застосовувати в своєму житті надалі

Буду і надалі себе обмежувати в огляді телебачення

Писати план на тиждень і на день (буду передбачати годинку-дві на непередбачуванні обставини)

Буду змушувати себе рано вставати і раніше лягати, допоки це не перейде у звичку.

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

Ранній пійдйом

Планування

Встановлення дедлайнів

Відмова від шкідливих звичок і прищеплення хороших

Керування багатьма проектами, але виконання однієї справи за раз

Принципи Парето і Паркінсона

Глобальне мислення

Дякую, Оресте, за цей тренінг, вдалої подорожі і втілення в життя всіх проектів!

Всім учасникам бажаю продовжувати розпочате і не збавляти обертів!

107

1.Загальні враження від самотренінгу

- Дуже хороші! Щодня по під час семінарів відкривала для себе щось нове і водночас згадувала призабуте, думаючи: "Ну знала ж? - знала! - Так чого не робила так???" Оресте, дякую за підхід, який дозволяє не просто знати, але й застосовувати, при чому систематично.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

- За тиждень я закрила 21 справу, серед них дрібні, які займали в середньому від 5 до 30 хв, було 18, середніх - і по важливості і по часу - 4, запустила в дію 6 великих справ і планів на життя, які тривалі по своєму часу і мають велике значення, при чому деякі з них вже кількаразово давали свій feedback і таким чином просунулися далеко вперед. 2 з цих справ вже ось-ось мають розв'затися, а можливо й три - остання особиста...:)

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися

і будете застосовувати в своєму житті надалі

- З самого ранку робити справу, яка найважливіша, або втілювати по тихеньку свою мрію

- Групувати в блок всі дрібні справи і вирішувати їх всі за раз, таким чином не витрачаючи на них лишній час

- принцип Паркінсона - реально працює

- ВПРАВА ІДЕАЛЬНОГО ДНЯ - це мабуть ось та вершина, якої мені не вистачало!

- Колесо життя - реально дає змогу подивитися га свій стан зверху, показує - над чим треба працювати.

---- насправді я би продовжила цей список, бо застосовувати буду ще більше

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

- Давати достатню кількість часу на сон, з самого ранку робити найважливішу справу, (важливо! - не розпилюватись, не відволікатись на щось інше)

- в години Ефективності робити найважливішу справу, яка вимагає багато уваги.

- Розписані і посортовані по важливості і по часу справи - вже половина успіху.

- Зобов'ання наперед + санкція - бо видно по-іншому до мене не дійде 🙂

- принцип Парето 80:20 - мені потрібно: 20%часу - 80% результату! - зараз це мабуть найбільша моя проблема

- працювати над своїм ідеальним днем і час від часу спостерігати за колесом життя, щоб не заблукати.

- План без дедлайну - це просто мрія, мрія і дата на папері - це вже план

- Коли у мен щось не вдається - шукаю рішень, а не проблем

- Моя діяльність повинна покращувати Всесвіт!:) І Амінь

* описати детально кожен із пунктів

108

1.Загальні враження від самотренінгу

Враження дуже позитивні. Дуже добре займатись в групі і дуже добре отримувати копняків від Ореста, який не дає сачкувати.

Також приємно, що Орест сам виконує завдання по тренінгу і ділиться своїм досвідом.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Змусив себе вирішити давні завислі проблеми, які, думав, ніколи вже не дороблю:)

Змусив себе рано прокидатись і робити зарядку.

Зробив усі дрібні справи, 12 середніх та рухаю 18 китів + рутинні справи.

Думав не змушу себе почати, але вдалось пересилити себе:) і тепер все тільки набирає оберти.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

Рано прокидатись і одразу починати з важливих справ.

Контролювати список справ та їх часові межі. Не відволікатись.

Дрібнити великі справи на малі і щоденно рухатись у напрямку виконання великої справи.

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

Рано прокидатись і рано лягати.

Обов'язково планувати час виконання задач та строки.

Робити невеличкі щогодинні перерви, які врезультаті сильно підіймають продуктивність.

Час від часу робити загальний аналіз стану справ: чи те робимо? чи туди йдемо?

Постійно перевіряти себе: "чи не займаюсь я фігнею?"

Інформаційна дієта - просто супер, дуже багато часу звільняє.

109

Я дуже свідомо прийшла на цей тренінг знаючи, що буде важко. Але пройшовши усе, я зрозуміла, що найважче для мене не дедлайни, а перший момент – виокремлення і усвідомлення своїх потреб і бажань, пріоритетів.

Тому, зробивши ці кроки я дуже рада, що тренінг мене мотивував це зробити, і ще до цього мотивував вирішення моїх різнокаліберних справ, навчив дивитися на справи під кутом жаби і кита)))

Результати мої добрі (насмілюсь так сказати) я почала думати і робити ті справи які для мене важливі, і в майбутньому принесуть полегшення (і навіть зиск фінансовий)) Зроблено більше третини.

Три речі – не зупинятися (правило 100), приймати рішення швидко і бути перед людьми вчасною.

Моя формула – я б хотіла вставати зранку, бо це виявляється дуже дієвим, планувати день і записувати собі звіт.

Великі справи дрібнити і виконувати регулярно, щоб не було авралів)

Жаби і кити – всі до мене!)))

Дякую усій команді)

110

1) Враження від тренінгу хороші. Я записався на нього через те, що він практично допоміг сформувати правильні звички по роботі із власними справами. Можна прочитати багато книжок і прослухати багато розумних семінарів, але поки не почнеш цього робити, то результату не буде. Тому сам Твій тренінг і домашні завдання якраз і починають формувати правильні звички.

Що ж власне мені найбільше сподобалося:

a. Ранкові заняття – підйом 6.00 – 6.30 фактично змушував мене в 11 вже бути в ліжку.

b. Стимулювання виконання домашніх завдань через обмеження участі в наступному занятті.

c. Тренер, який йде разом з групою. Коли бачиш як інші виконують завдання, тобі не хочеться бути гіршим.

2) Мені не вдалося розгребти більше справ протягом тижня тренінгу через обєктивні причини (аудиторська перевірка), але на цей тиждень в мене наполеонівські плани. Важливо втримати темп. Я позакривав десь більшу половину дрібних справ і завершив кількох китів. Також підштовхую вперед ще кількох китів в вигляді справ середньої значущості.

Найважливіше, що тренінг мені відкрив друге дихання, бо ще тиждень назад я мріяв про тижневу відпустку, щоб набратися сил і енергії для подальшої боротьби, а зараз міркую чи не відкласти її на різдвяні свята, а зараз, навпаки, позакривати хвости, які вже досить давно тягнуться.

3) Що навчився:

a. Появилася любов до ранкового прокидання

b. Навики, на які раніше звертав мало уваги - відсікати дрібні справи блоками, увага до грошових справ, виховувати звичку все робити вчасно

c. Планувати вихідні

4) Моя формула ефективності полягає в вмінні повністю зосереджуватися на одному завданні в момент часу. Я намагаюся не братися за іншу справу та не відволікатися, допоки не доведу це завдання до логічного завершення. Лише після цього беруся за наступну справу.

Добрий сон – основа продуктивності. Якщо протягом тижня сплю менше 7 год на добу, то відсипаюся через вихідні (якщо вдається поспати 2-3 години в суботу після обіду, то вихідні вдалися)

На і час від часу потрібен якийсь мотиватор рухатися дальше (це може бути хороший мотиваційний фільм, книжка, успіх друзів чи інших людей).

111
Мар'яна

1.Загальні враження від само тренінгу

Все відбулось дуууже інтенсивно.

Класно що навчання проходить в дружній атмосфері, разом з цим чітко ставляться завдання на наступний день. Хтось казав що розклад формується «штучно» і в робочий день не дуже вкладається, але кожна нова навичка на початках є неприродною і штучною. Так само і тут на семінарі, для того щоб навчитися організовувати свою роботу потрібно спочатку заглядати в підказки і «штучний» список справ з графіком дня, пізніше це перейде в навичку і такі речі як наявність води, перевірка пошти в певні години, робота з перервами та ін.. буде нормою.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Запущено «робочих» 9 китів. 5 китів закінчено, один з них тягнувся 2 місяці. Двоє періодично виникали і вимагали детального розбору/рішення що і було зроблено, а ось результат перевершив мої очікування. Ще один кит залишилось оплатити, 3 є в процесі, а на горизонті вже є щось нове :). При такій великій кількості об’ємних завдань вперше не було відчуття що щось не буде зроблене чи здане вчасно. Середніх і дрібних справ зроблено значно більше ніж раніше.

Дивно так, наче і роблю більше і часу більше – парадокс.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

Най-най – детальне розписування дня і великих справ на менші. Раніше це робилось залпово і дуже втомлювало + у випадку невдачі проекту – дуже засмучувало. А коли робиш декілька важливих справ спрацьовує психологічний прийом «перекривання» невдач в одній справі успіхами в іншій.

Другим є постановка питання до самого себе – а чи не «фігню» я роблю в даний момент. Дуже допомагає 🙂 Третім є відмова від перфекціонізму в неважливих дрібницях що зжирають час (дуже красиве оформлення «чернетки» це ще не договір:) + ведення журналу успіху (мелочь, но приятно) який мотивує в стресових ситуаціях (наче – «не тупи, глянь ти ще не таке вирішувала»).

4.Ваша власна виведена формула продуктивності.

Обов’язковий підйом до 7.00 – Детальний план справ написаний ввечері – Подрібнення ВСІХ справ до найпростіших – Делегування завдань що не вимагають обов’язкової моєї присутності - Планування вихідних .

Я вважаю що основна робота по семінару ще тільки має відбутись. Потрібно щоб ці правила і навички закріпились і гармонічно вписались в щоденне життя, бажання стати кращим і ефективнішим має провокувати розвиток, а не піти по спадаючій.

Увага! Побічна дія семінару! При інтенсивнішому темпі роботи стресові ситуації можуть бути частіше + співробітники (якщо такі є) можуть «своєрідно» оцінити ваші потуги і активність.

P.S. Бажаю всім хто закінчив семінар і далі прокидатись вранці і не забути про свою «жабу».

112

1.Загальні враження від самотренінгу

Дуже хороший і позитивний самотренінг, а особливо приємно те, що Орест сам застосовує на практиці ці фішки і вчить на особистому досвіді. Цікаво, що я раніше вже читала купу книжок по тайменеджменту і самоорганізації, слухала аудіозаписи, але мало що з того фактично пробувала, як казав автор однієї книги "знати і не використовувати - це значить не знати, це однаково, що вміти читати і не читати" 🙂

Це вперше я спробувала всі фішки про які йшла мова, і скажу, що дуже рада, бо ніщо так не переконує в ефективності формули продуктивності, як практичне застосування її на собі. А ще дуже приємно було працювати в команді людей, підтримувати і отримувати підтримки, коли здається, що більше вже не можеш і ще трішки і здасишся 🙂

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

За минулий тиждень, я прокидалась щодня в 6й ранку, робила зарядку зарнку щодня, закрила цілу купу мілких справ, на роботі закрила 2 середніх проекти і один велечезний, причому в 2 рази швидше ніж планувала попередньо, відкрила справу яка принесе мені доходи в майбутньому, а головне, дуже дуже сильно просунула справу, яка допомагає мені рости професійно, і я їй виділила сумарно часу значно більше ніж виділяла за попередній місяць, що дуже тішить. Також запустила кілька великих справ мрій, тому що мріяти - це недостатньо, ще потрібно копати в напрямку мрії і копати наполегливо і незупиняючись і тоді мрія стане реально швидше, ніж встигнеш подумати, дуже мені засіла в душі фраза Ореста, що робити неможливе значно простіше ніж можиливе. Бажаю всім хоча б спробувати виходити за рамки комфорту, переходити в інший, незвичний стан і ритм і розширити свої психологічні і фізичні горизонти та насолодитись життям наповну.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

1) Робити найголовніші справи з самого ранку

2) Не розпилятись на дрібниці, коли робиш великого кита (Дуже дуже допомогло мені в роботі).

3) Планувати більш глибоко, братись за кілька справ і розставляти їх по своїх місця - тобто наводити порядок в голові і в своєму житті 🙂

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

Я для себе це сформулювала так:

1) Концентруйся на основному

2) Не розпорошуйся на дрібниці і не важливі справи

3) На дай іншим вкрасти в тебе твій дорогоцінний час

4) Мисли глобально і масштабно

5) Плануй своє майбутнє

6) Іж здорову їжу

7) Займайся спортом і вставай з сонцем

8) Не бійся своїх великих справ і задумок

9) Став амбіційні цілі

10) Вмій щиро працювати і щиро відпочивати

І удача посміхнеться тобі, адже удача - це множина спроб.

Коли вмієш сконцентруватись на основному, починаєш розуміти, де в тебе відбувається підміна цінностей і чому рухаєшся не в тому напрямку, в якому хочеш, коли не вмієш відмовляти, жертвуючи своїми цілями, починаєш плисти за течією, не деремно Орест дописує в кожно листі "Живіть свідомо". Це для мене був один із найсвідоміших тижнів в житті.

Дякую дуже Оресте за цей класний семінар, який навчив мене дуже практичних і корисних речей, які я і надалі буду використовувати у своєму житті.

113

1. Загальні враження від самотренінгу

Враження суперові. Я отримував те що очікавув та навіть більше. Я відвідував вже раніше тренінги, але там я стільки не працював, інколи пропускав завдання, так і не брався серйозно до роботи.

А тут Орест найшов добрий метод виганяти з уроку. Це допомагало.

Хоча я і так був налоштований на те щоб працювати і прокачатися.

Тренінги не займають багато часу і це плюс, все стисло і по ділу. Я люблю лаконічність.

Ще до того всього познайомився з цікавими людьми.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Дрібні справи майже всі завершив. Вони постійно додаються, але стараюсь їх робити швидко.

Склав чітку картину своїх цілей з датами.

Написав детальний опис свого майбутнього.

Працюю на 7 китами. Всіх не запустив, бо деякі з них по часу повинні бути виконанні наступного року. А деякі залежать від інших.

Щоденник це сила.

Ввів в свій раціон більше салатів з свіжих овочів, пю воду просту регулярніше.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися

і будете застосовувати в своєму житті надалі

Планування на рік/тиждень/день. Виставлення дедлайнів з посуванням їх на половину.

Фокус на виконанні завдання. Дрібні справи виконувати блоками.

Концетруватися на найважливіших завданнях у вашому житті. (20% цілей дасть 80% результату).

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

Прокидатися зранку. Порухатися, щоб прокинутися.

Годину попрацювати на найпотужнішою ціллю.

Ставити потужні цілі, які покращують світ, бо вони дають енергію.

Визначити куди рухаєшся тоді і світ буде знати чим тобі допомогти.

Відмовляти людям. бо вони можуть самі розрулити справи.

Оточити себе людьми на яких хочеш бути подібним.

Інформаційна дієта. викинути негатив і негативних людей зі свого життя.

Все записувати, тоді воно втілюється.

Ставити питання "Як можна вирішити цю проблему (виклик)? А ще краще "Як можна вирішити цю проблему, дістати задоволення і зробити це найефективніше.

Коментар на рахунок семінару:

Мені часто бракувало часу на виконання завдань під час уроку. 30 сек чи хвилина замало, що згадати всі цілі чи завдання, поставити дедлайни. Трохи треба подумати. Доводилося доробляти все протягом дня.

Можливо якщо подвоїти час це займе на 5 хвилин більше, але завдання будуть виконані краще вже під час уроку.

114

6. В якості ДЗ пишемо звіт за весь тренінг по даній структури:

1.Загальні враження від самотренінгу

--- Ну якщо дуже загально, то все супер, але я трішки деталізую, незважаючи на те що впринципі не було відкрито щось таке глобальне як Америка, ще раз побачив, наскільки дотримання хоча б і дрібних, але вірних правил і принципів, може сильно впливати на якість нашого життя та й на нас самих. Звідси роблю для себе висновок, що зарядка кожного дня, більш ефективна ніж треніровка до півсмерті раз на тиждень, що збалансоване харчування весьчас, краще ніж місяць голодування і найголовніше постійна праця або дія навіть помірно мінімальна, принесе набагато більший результат ніж періодичні загони.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

--- Головне -- це прийняте рішення. Чітко дотримуватись багатьох з тих принципів що були викладені.

А також: зараз в мене немає незавершених дрібних справ, взявся і вже в деякій мірі просунув такі справи, які починали здаватися утопічними мріями, чітко бачу зараз перед собою картину що і КОЛИ маю зробити (саме так зробити, бо що і коли я мав робити я і раніше бачив)))

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися

і будете застосовувати в своєму житті надалі

--- планування, блокування дрібних справ, постійний саморозвиток

(а також десяти хвилинки, виставляння кінцевих дат, пости, самодисципліни, робота на результат, самоаналіз, пунктуальність)

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

--- постійно діяти, головне не зупинятись, діяти діяти діяти, по чітко наміченому плану, з позитивом, відсікаючи непотрібні справи, вибираючи ті що напряму ведуть до результату, спокійно, розслаблено, але швидко і чітко.

115

1. Далі працюємо по наміченому плану, використовуючи все,

що ми навчилися за час самотренінгу + 2. Ставимо планку мінімум і фігачимо на результат

Зараз допрацьовую десятого кита + зроблено 2 середніх справи, блок дрібних справ (поєднала з дорогою: зробила пару дзвінків) і запущено та майже дороблено ще одного кита - залишилось три кроки і я знаю які і коли вони будуть зроблені (запланувала), тому у мене відчуття, що я вже його зробила 🙂

Ще залишилось посунути один кит і тоді візьмуся до Фейсбуку і перевірки заборгованості по днях тренінгу. Звіт, очевидно, допишу вечером, як то зроблю.

3. Хвалимося досягненими результатами і кількістю зроблених справ

- позначте мене, плз, у пості, щоб міг зацінити 🙂 + 4. Виведимо власну формулу продуктивності + 5. Пройдіть по всіх ДЗ і закриваємо хвости ----- то ще треба зробити, хоча над формулою уже думала - є 4 показники наразі

Мушу перерватись на Сімейного Кита і вечером закінчу

Бажаю собі і всім нам втримати робочий (хороший) настрій і доробити сьогодні все по максимуму.

116

Я завершила і зі спокійним серцем можу писати звіт.

1.Загальні враження від самотренінгу

Ключове слово "самотренінгу" - тішуся, що мені вдалося втриматись, починаючи від раннього вставання, а потім й узагалі без сну, й до виконання завдань по максимуму. Мушу сказати, що аж на восьмий день десь ввійшла в колію більш менш. Справи робила, завдання виконувала, але весь час було невдоволення що так мало, або що не закінчила. Сьогодні собою задоволена повністю. Багато встигла. Працювала вже як звично до ранку, але хоч бачу результат. На майбутнє виберу трохи спокійніший графік.

Сподобалась велика кількість завдань, які нам Орест підготував і те що можна було спробувати різні технікі (щодня додавати по китові, робити середні, або зосередитись лише на підганянні китів, а ще краще відключитись від усього і з*їсти цілого кита)

Не було нудно і без водички - все корисне і з власного досвіду (тобто провірене, працююче!)

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

До вчорашніх 100 дрібних, 5 середній і 11 робочих китів ще добавила 1 середню, 2 кита і дріботу (11 справ)

Найбільший результат, мабуть, що я все роблю з задоволенням.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

Ранній підйом - я дуже сподіваюсь що мені вистарчить впертості втриматись ще тих 90 днів, щоб перетворити це у звичку на все життя. Може не так і багато встигаю, порівняно з вставанням о 7.30 - зате однозначно не спізнююсь, не бігаю по хаті і всі встигають поснідати, а головне я можу зробити ЗАРЯДКУ - це друге, що б я хотіла виділити. І третє - це поділ справ на групи. Мені так стало набагато простіше працювати. І я ще додам четверце - інформаційний піст та обмеження пожирачів часу

Планування, щоденник успіху це все дуже корисне і потрібне, але питання стояло "чого навчилися", тому вказала те, чого дійсно раніше не робила, бо планую і звітуюсь уже довший час

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

* описати детально кожен із пунктів

* Це обовязково ЗАРЯДКА (коли б не встав), додаткові заняття спортом, активний спосіб життя (більше ходити , велосипед) - відчула на собі, що реально просинаюсь і готова до роботи, а під час дня - помагає тримати тіло в тонусі, взагальному зміцнює здоровя, що знову ж таки дає хороше самопочуття і можливість викладатись на повну

* посмішка, позитивний настрій (ой) - тоді все робиться легше, невдачі перетворюються на уроки, залишаються сили на корисну дію (замість розборок, самопоїдання. і т.д)

* обов*язково правильне (здорове), багате на вітаміни і поживні речовини харчування та правильний водний режим - якщо ми хочемо весь час працювати в такому темпі - воно потребує багато затрат енергіє від організму і щоб просто не звалитись, ти просто МУСИШ дбати про себе

* ранній підйом - дає можливість в тиші, коли ще всі сплять , правильно настроїтись на роботу

* робити речі відразу, не відкладаючи у довгий ящик - перенаправлення справи у один з трьох блоків: дрібні, середні або кити - бо "борги" (в тому числі не зроблені справи, а ще гірше комусь обіцяні зробити) забирають ЗАНАДТО БАГАТО Енергії

* планувати справи (короткотермінові, середньотермінові і великі) на день/тиждень, місяць, рік

* робити звіт щодня/в кінці тижня/місяця/кварталу/року - справи потребують чіткого контролю

* давати собі час на відновлення (при такому темпі і при такій кількості справ - робити це щодня, бодай 30 хвилин, але цілком мої!) - бо ті десятихвилинки на відновлення використовувала на щось прибрати, перекусити, перед тим зготувавши і було відчуття, що я весь час на вахті, чекаю що мене от-от покличуть

* відключати скайп, фейсбук коли працюю, особливо над китами

* максимально заповнювати дірки, тобто з користю використовувати весь час - можу читати читаю, не можу, то слухаю плеєр, не можу слухати - думаю, планую, мрію, медитую.....займаюсь з дітьми, треную промову, подумки проговорюю і т.д.

* освоїти і по максимуму використовувати гаджети - щоб коли ідея прийшла в голову, ти раз і зробив, не відкладаючи на потім і не вертаючись до справи повторно

* окрім роботи обовязково робити щось для душі (танці, психодрама, інглішклаб, співи, благодійність)

* регулярно вчити щось нове, тренуватись і підвищуватись в професійному плані

на разі зупинюсь, думаю найближчим часом ще щось доповню

117

от бачите, а жабку в формулі забула ..і ще, погоджусь з Мирославом - Висипатись, тому добавляю в формулу "вчасно лягати спати". Боюсь поки що писати "о 22.00", але дуже б хотіла перебудувати свій день так, щоб лягати о 10ій постійно

118

Вправу на Фейсбуці виконала https://www.facebook.com/myroslava.terlak?ref=tn_tnmn

Відчуваю, що дуже би хотіла ще закрити одну справу, яку відкладала увесь тренінг. Якщо я це зроблю, то буду почуватись цілковито задоволеною. Тому беру на себе зобов*язання зробити це сьогодні (хочу закрити старий борг по харлею, треба розяснити людям ситуацію.)

якщо я цього не зроблю сьогодні до 21.00, то зобовязуюсь подарувати 50 гривень тому , хто перший мене підтримає з учасників, хто повірить, що я це зроблю (треба ж йому компенсувати розчарування, якщо так станеться). підтримку можна висловлювати на Фейсбуці. або на моїй сторінці, або на сторінці нашої групи. 🙂

Всім нам вдалого дня!

119
Сергій Моргун

1.Загальні враження від самотренінгу

Як і обіцяв Орест весь тренінг видався продуктивним, тому що коли ти маєш детальний план, знаєш що тобі потрібно, задумуєшся над такими речами які крадуть твій час і позбавляєшся їх, справи виконуються і це не може не тішити, хоча спочатку було дуже некомфортно. Для себе я зрозумів на перший погляд таке просте

правило: для того щоб подолати лінь потрібно чітко виконувати свої плани і лінь пройде і ти будеш задоволеним результатом; для того щоб подолати страх, потрібно зробити те чого ти боїшся, і страх відступить. Отже головне на мою думку правило продуктивності це дія( як казав Орест для того щоб справи порухались їх треба рухати).....

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Якщо чесно, то до тренінгу я тільки думав що я маю зробити і постійно картав себе за те що нічого не робиться... я дуже лінивий, особливо в справах які мені мало цікаві. В перший же день тренінгу потрібно було записати мінімум 50 справ які треба зробити і я з важкістю знайшов 58, мені складно в це повірити, але 35 справ зроблено. Головне це знати що тобі потрібно , скласти план, і діяти.... на лінь просто не вистарчає часу)

3)Три найважливіші речі, які Ви навчилися

і будете застосовувати в своєму житті надалі

Виконувати найголовнішу справу зранку, інформаційний піст, щоденник і планування часу

4)Ваша власна виведена формула продуктивності

1.Прокидатися о 6 годині ранку і знати заради чого

2.Планувати день наперед ( з вечора), а тиждень з неділі

3.Виконувати дрібні справи блоками

4.Їсти корисну їжу і пити багато води

5.Делагувати деякі справи щоб мати більше часу на виконання інших і цікавіших

6.Любити те чим займаєшся

7.Переключатись між інтелектуальною, емоційною і фізичною працею

8.Витрачати на сон 8 годин

9.Приймати швидкі рішення

ДЯКУЮ Орест що навчив всіх цих класних штук).... удачі тобі у всіх твоїх починаннях...)

120

1.Загальні враження від самотренінгу

Враження від тренінгу скакали. Спочатку, було трохи важко влитись, особливо враховуючи відмову від кави та чаю, без яких мій ранок не починався в принципі))) Однак потім, коли я побачив результати своєї роботи, це захопило і збадьорило краще за будь-який допінг.

Однозначно це круто і цьому варто навчитись кожній людині.

Адже кожен з нас має купу планів і бажань, а натомість залипає вконтактіку чи на ФБ на життя інших людей.

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Я зробив купу важливих справ, які тягнулися місцями, особливо по роботі. Підштовхнув більшість глобальних справ, зробив усі середні та дрібні.

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

Навчився обходитись без соцмереж, ставити дедлайни і швидко приймати рішення. Застосовуватиму і все інше, 100 %!

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

Моя формула продуктивності виглядає так:

1) Висипатись

2) Пити багато води

3) Групувати дрібні справи

4) Соцмережі і пошта - не більше трьох разів за день

5) Планувати день з вечора, а тиждень з неділі

6) Чіткі дедлайни

7) Займатись важливими речами, а не створювати видимість роботи

121
Христя

1.Загальні враження від самотренінгу

Тренінг крутий =) Орест, Ти гарно постарався =) Надихав нас, підштовхував, Давав корисні поради, нагадував і головне навчив, як справлятися з купою справ в один час. Враження дуже позитивні, хоча мені і не вдалося досягти максимального результату, але, як тільки дітки трошки підростут, перестануть вставати по 5 разів за нічку і будуть трохи більш самостійними я ще раз переслухаю тренінг і тоді я досягну максимальних успіхів =) але зараз, враховуючи, що вийшло напрягтися лише десь на 50-60% я немало навчилася, немало змогла зробити і досягнути =) Дякую, Оресте, за можливість побачити можливість =)))))

2.Яких результатів досягнуто? Скільки справ і яких справ зроблено?

Я маю дуже багато хатньої роботи і догляд за дітьми забирає багато часу. Завдяки самотренінге я тепер краще можу зорганізувати собі день, легше переносити і справлятися з рутинами і краще справлятися з дітками =) І ще я вже давно задумувала собі один проект, до якого ніяк не могла підступитися. Завдяки Тобі, Оресте, я нарешті зрушила з місця =) дякую за ідеї та настанови =) це дуже допомогло!

3.Три найважливіші речі, які Ви навчилися і будете застосовувати в своєму житті надалі

Було дуже багато порад, які дуже допомагають в житті =) Три найосновніші для мене на даний момент це - їсти жабу з ранку =)), пити воду що дві години, планувати щодня свій день і йти по наміченому плані. Це зі мною мабуть вже на завжди =))))

4.Ваша власна виведена формула продуктивності

1. Спи не більше і не менше 8 година на добу. Обов"язково спи в обід.

2. Діти - найважливіше що зараз в мене є, тому їм треба приділяти максимум уваги і любові.

3. Розгрібати все найважче зранку

4. Чоловік - найрідніша душа, не забувай любити його щодня що б він не натворив =)

5. Проси допомоги, якщо не справляєшся, шукай помічників.

6. Вдосконалюйся щодня

7. Слідкуй за собою! Люби себе!

8. Плануй щодня. Плануй наперед.

9. Вчися заробляти гроші Працюй на себе.

10. Н вбивай свій час непотрібними речима.