Формула Продуктивності – Підсумковий Звіт

Підсумкові звіти учасників за результатами
тренінгу Формула Продуктивності (10 днів).!

Друзі учасники курсу, залишіть, будь ласка, ваш
звіт, згідно такої структури. Дякую! Ви молодці 🙂

 1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
 2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
  – скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
  – скільки проектів запущено в роботу наразі?
 3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете
  продовжувати використовувати у житті надалі
 4. Загальні враження від онлайн тренінгу
 5. Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис)

Якщо цікавлять проміжні результати (за 5 днів), то вони ось тут.

Онлайн тренінг Формула Продуктивності також добре пристосований
для ефективної самостійної роботи (ось всі деталі по даній програмі)!

Повідомити про
guest
141 Comments
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Маркіян
Маркіян
1 рік тому

Мене звати Маркіян, я зі Львова.Мені 21 рік, вчуся на історика, але розвиваюся в ніші фінансового консалтингу. За час проходження тренінгу досягнув хороших результатів. На даний момент запущено два проєкти. Навчився організовувати хороший тайм-менеджмент, виникло розуміння чого ти хочеш досягнути і концентруватися на важливій справі, що допоможе розвиватися. Моя формула продуктивності: Постійне погодинне планування на 2 тижні, щоб мати певне уявлення про ті та інші справи і у випадку змін, коригувати їх. За допомогою закону Парето робити всі зазначені справи. Тим самим збільшуючи продуктивність і зменшуючи прокрастинацію. Вести власний облік фінансів, що допоможе у матеріальному плані. А також розробка нових… Показати більше »

Олексій
Олексій
2 роки(ів) тому

Привіт з Прикарпаття. Мене звати Олексій, 35 років працюю в ІТ Книга та тренінг “Формула продуктивності” узагальнили та систематизували ті знання які в мен були. Також вивчив нові техніки, отримав відповіді на запитання. Також навів порядок в справах: з початкових 56 справ 30 середніх і малих закрито 3 “кити” в роботі, при чому сьогодні deadline по завершенні одної великої справи ще три кити заплановані і розрізані, зараз оцінються ризики та дедлайни Найважливіше, що вибрав для себе з курсу: найважча/найнеприємніша робота(жаба) робиться зранку оберігати власний час від зовнішніх подразників(соцмережі, надокучливі люди, новини) щоденний контроль за справами Реально курс крутий, зрозумілий, ефективний.… Показати більше »

Ольга
Ольга
2 роки(ів) тому

Привіт, я Ольга Мельник, родом з міста Білгород-Дністровський. Живу в Києві. Працюю як Freelance Content Writer в кількох американських компаніях та одній львівський ІТ компанії. Також я авторка книжки “Ship Life. Сім місяців добровільного рабства”, та художниця (https://www.instagram.com/olga.melnyk/). Відвідала 49 країн. Мені 33 роки. За час проходження тренінгу я суттєво просунулась по запущених проектах, а саме: завершила переклад книжки книжки “Ship Life. Сім місяців добровільного рабства” на англійську мову та знайшла English Native Speaker proofreader-a. розробила план повернення боргів і частково його виконала почала співпрацювати з львівською ІТ компанією (дякую, Оресте!) почала складати контент-план для соцмереж з метою розвитку особистого… Показати більше »

Віталій Попович
Віталій Попович
3 роки(ів) тому
 1. Привіт всім. Мене звати Віталій, я з Ужгорода мені 29 років. Працюю на себе є дитячий центр розвитку та садок. Також планую відкрити для себе нову сферу відеоблогінг в сфері ігор.
 2. Під час тренінгу закрив всі свої дрібні справи, хоча вони знову з’являються та 3-4 середні і 2 великі справи. Багато проектів запущено.
 3. Працювати над важливими проектами в ефективний для себе час, всі задачі записувати, дрібнити великі проекти на підзадачі.
 4. Враження супер.
 5. Фейсбук: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3070746253032494&set=a.240343479406133&type=3&theater та інстаграм: https://www.instagram.com/p/CCySgeRj1pK/
Останнє редагування 3 роки(ів) тому від Віталій Попович
Віра
Віра
4 роки(ів) тому

Мене звати Віра, я з Чернівців. Мені 33 роки, одружена, маю файного синочка. Працюю на себе вже багато років. Останній рік займаюся кав’ярнею третьої хвилі, на яку підбила свого чоловіка)))) Час проходження тренінгу співпав з виходом з карантину і повторним відриттям кав’ярні в іншому форматі – з собою на виніс. Я усвідомлено йшла на це, тому що хотіла випробувати всі фішки в хардовому ритмі і спробувати порозрулювати багато справ одночасно. Тому я проходила цей тренінг не один тиждень, а довше. Зате всі дз робила, обдумуючи їх і з толком. Мої справи стали набагато впорядкованішими, і відповідно мені вдалося реалізувати їх… Показати більше »

Ігор
Ігор
4 роки(ів) тому

1. Мене звати Ігор. Я з м. Одеси, економіст, мені 38 років. 2. Запущено 8 великих справ. Зробив 25 дрібних справ. Під час виконання дрібної справи (наведення порядку з документами, фінансами) найшов важливі документи, які принесли мені за час тренінгу непоганий прибуток. 3. Обороняти свій час, деталізувати планування всіх великих справ, швидке (але обдумане) прийняття рішення. Я звісно буду використовувати набагато більше фішок, а ніж три (щоденник успіху, “Ідеальний день”, “Колесо життя”, подрібнювати кита та багато інших). 4. Це дуже корисний тренінг, що допомагає систематизувати всі корисні фішки, які я прочитав у книзі ”Формула Продуктивності” та розложити їх по полицям.… Показати більше »

Віта
Віта
4 роки(ів) тому

Віта Прачова, фрілансер уже рік, 48 років
Найваживішим було те, що я багато коментувала, бо раніше була дуже стримана.

Формула дала зрозуміти, що багато моїх дій виконується продуктивно. Замислилась над блокнотиком – і куплю наближнім часом, треба зробити ще раз колесо, бо знаю, що деякі моменти перетягуються до гармонійного життя.

Наполегиво іду до завершення двох справ, але почала одну велику – двомісчне навчання.

Даний тренінг дисциплінує.

Сергій
Сергій
4 роки(ів) тому

1. Мене звати Сергій, я зі Львова, працюю в університеті на посаді асистента кафедри, маю 25 років. 2. За час тренінгу виконав орієнтовно половину дрібних справ, запустив ще 3 важливі проекти, які до цього постійно відкладав 3. Буду продовжувати практикувати ранкову фізичну активність, робити найважливіші справи у свої найбільш ефективні години, не зволікати з прийняттям рішень 4. Даний тренінг – це чудова можливість виробити та закріпити у своєму житті корисні звички. Необхідність звітування про результати кожного дня певним чином дисциплінує і дає той необхідний поштовх, аби зрушити з мертвої точки свої справи. Для мене це є основною цінністю онлайн-курсу “Формула… Показати більше »

Віталій
Віталій
4 роки(ів) тому

1. Мене звати Віталій. Я живу у селищі Іванків, Київської області. Займаюся створенням сайту “Автономний енергозберігаючий екологічний будинок”. Планую онлайн продукт ” Підбір оптимального будинку та складання кошторису”. Мені 43 роки. 2. Закрив блоки дрібних справ. Запустив вище згаданий проект по будинку та ще два в роботу. Всього 3 проекти. 3. Планувати проекти. Eat your frog in the morning first. Говорити “НІ” на неактуальні справи. 4. Це корисний тренінг, що допомагає оргінізуватися та вирішити багато питань. 5. Моя формула продуктивності: Підйом не пізніше 2 хвилин після пробудження. Якщо прокинувся раніше будильника – то добре, скористайся цим. Записувати ідеї. Визначитися з… Показати більше »

Юлія
Юлія
4 роки(ів) тому

1. Мене звати Юлія Козак. Я з м. Луцьк, Волинської області, я викладач англійської та німецької мов, засновниця офлайн школи для вивчення іноземних мов Джерело, м. Луцьк. Ще я дружина і мама двох синів, одному з яких позавчора виповнилося 8 місяців. Тому зараз я вже експерт а тому, як поєднувати бізнес і декрет жінці, при цьому не виснажуватись, а ще й бути продуктивною і розвиватись. Мені 34 роки. 2. Виконала 7 справ з 50 запланованих. Запущено в роботу 3 величезні кити. Проте, ідеї в мене народжуються кожного дня нові. 3. – не відкладати справи на потім (сказати “ні“ прокрастинації) –… Показати більше »

Микола
Микола
4 роки(ів) тому

1.Микола Понятовський. Вінниця. Допомагаю Людям покращувати Якість Життя. Займаюся нерухомістю – “ПЕРЕСВІТ” агентство нерухомості та Енергоефективністю – проект “Будинок без комунальних”. Це будинки в яких використовуються Відновлювальної Енергії Джерела (ВЕД) – Сонце, Тепло Землі, Вітер, Вода. Проект має за ціль : min – мінімізувати витрати на комунальні, max – допомогти Людям проживати в будинках, які виробляють Енергії більше ніж споживають, зможуть отримувати прибутки просто проживаючи в помешканні, замість платити за комунальні. Разом з тим зберігаючи навколишнє середовище, покращуючи Екологію та зберігаючи енергоресурси Землі. Мені 53 роки. 2. За час проходження тренінгу навчився закривати дрібні справи блоками і успішно це використовую.… Показати більше »

Леся
Леся
4 роки(ів) тому

1. Спеціаліст з реклами, з Києва
2. Завершено всі дрібні хвости
Запущено у роботу 3 кити
3. Закривати блоками дрібні та поточні справи.
Притягувати дедлайни
Складати план на вихідні та відпочивати
4. Ефективно
5. Моя формула
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6557891641330540544
Дякую, Орест!

Юлія
Юлія
5 роки(ів) тому

1. Юлія, Львів, надихайючий онлайн вчитель :), допомагаю дітям любити вчитися, 32р. 2. Багато дрібних та Запущено 6!!! і ще заплановані з дедлайнами 5 🙂 3. Ранок – це моя Формула продуктивності. Виконавши все згідно плану – і є успіх мого майбутнього. Здається, мені абсолютно ВСЕ було важливе в тренінгу. Тому використовуватиму це. 4. Неймовірні! Це саме те, що мені було потрібне! 5. Моя Формула Продуктивності до 09:00 1. Вставати рано-вранці (6:00) 2. Не включати інтернет до 9:00 3. Зробити все, що стосується особистого розвитку душі та тіла. Обов’язково з філіжанкою кави! 4. Завести собаку і вигулювати його 3рази на… Показати більше »

Надія
Надія
5 роки(ів) тому

1. Надія Муж, м. Тернопіль, перекладач французької мови 2. Зроблено багато дрібних справ, які постійно відтягувала. Розділила великі справи на дрібні кроки і поступово їх реалізовую. 3. – Заставляю себе швидше лягати спати, щоб добре висипатися. Вранці намагаюся виконувати найважливіші справи. – Завела щоденник успіху. Дуже допомагає у плануванні часу, а також перевірки винонаних завдань – Планую час на відпочинок, користуюсь таймером, так як зазвичай поринаю в роботу і забуваю про перерву. 4. Продовжую вчитися огранізовувати свій час і своє життя. Тренінг дуже допомагає в самоорганізації, особливо зважаючи на те, що працюю на себе і часто забуваю про відпочинок. 5.… Показати більше »

Дмитро
Дмитро
5 роки(ів) тому

1. Дмитро Карпов, м.Київ, тревел-блогер, 25 років.
2. Закрив 30+ дрібних справ, більшість з яких виявились не дрібними. Найважливіше – додатково запущено та більше приділяю уваги трьом проектам, які в свою чергу мають деяке розгалудження: організація мандрів, блог про подорожі (веб + соцмережі) та систематичне навчання на курсах/воркшопах з необхідної, професійної, цікавої тематики.
3. Фокусуватися на поточній справі, ставити правильні пріоритети, цінувати момент. Щоб досягти успіху – треба **шити))
4. Систематизиція знань з тайм-менеджменту та персональної продутивності, відчуваю більше відповідальності за власне життя.
5. Лінк на формулу https://prnt.sc/n5ygh1 (постинг запланував в рамках контент-плану)

Володимир
Володимир
5 роки(ів) тому

1. Володимир Семигородський, м. Львів. Підприємець (гастробізнес) і керівник вуличного комітету. 39 років.
2. Найважливіше що я почав систематично штовхати ключових для мене великих китів (справи) і бачу прогрес. Всі мої проекти та задачі мають складну структуру і вимагають часу для їх реалізації. Вдалось завершити блоками дрібні справи та зафіналити декілька середніх.
3. Прокидатись зранку, не пізніше 07:00 год. Поділ справ за розмірами та фокус на основних. Щоденник успіху.
4. Присутність відеоматеріалу з промовами Ореста неабияк додає інтерактивності та налаштовує на віру у свої сили.
5. https://www.instagram.com/p/BujdZnVAmux

Дмитро
Дмитро
5 роки(ів) тому

Дмитро, Вороновиця Він. обл, 37років, наразі найманий офісний працівник в м Києві, кошторисник на будіельній фірмі. Робота начебто непогана, умови лояльні, оплата гідна. Але це не те, що я хотів би. А хотів би знайти себе і розпочати власну справу, щоб займатися цим не з причини, що треба забезпечувати матеріально сім”ю, а з власного бажання створювати щось корисне і затребуване. Ясно, що хочу бути разом із сім”єю – це теж головна причина змінити своє життя. Під час тренінгу я не вирішив більшість справ. Але їх систематизував і призначив кожній день її кінця. Тепер то я маю план з їх реалізації,… Показати більше »

Руслан
Руслан
5 роки(ів) тому

1. Худаяров Руслан. Власник веб-студії Лукас. блогер-початківець. 28 років.
2. Результатів не зрахувати. Більше 60 дрібних справ та запущено 2 мегакити + 6 китів нормальних.
3. Зїзти жабу на сніданок, підхід до дрібних справ та поділення справ на три категорії.
4. Тренінг мені допоміг організувати себе. Я був в тупику, тренінг мені допоміг організуватись.
5. https://www.khudaiarov.com/moya-formula-produktyvnosti/

Дякую 🙂

Юлія
Юлія
5 роки(ів) тому

1. Я Юлія Кучерява з Вінниці. Млм підприємець, нутріціолог, yoga teacher, wellness експерт. Мені 38 років. 2. За час проходження тренінгу я закрила половину своїх справ…було 52) Зараз запущено три проекти. 3. Три речі які я навчилась робити це: планувати, ставити чіткі завдання й виконувати їх і мріяти) 4. Враження тільки позитивні. Взагалі я вже дещо з того що було у тренінгу, вбудувала у своє життя раніше. Але, були ще пробіли, і їх зараз стало менше. Впрпва про Ідеальний день, взагалі бомба! 5. Моя формула, ще не довершену…але я розумію що я продуктивна зранку та ввечері. І намагаюсь розставляти справи,… Показати більше »

NaTa
NaTa
5 роки(ів) тому

1. Наталія Тараненко, інструктор, масажист. 2. Запустила 5 великих кита. 3. Завдання записувати, приймати рішення протягом хвилини, ставити дедлайни. 3. Враження від тренінгу – корисна інформація, не все вдається виконувати вчасно, бо темп досить високий, а ще є багато рутини і роботи щоденно. Багато років тому жила, приблизно в такому графіку, після тренінгу пригадалося трохи забуте відчуття, тому планую поновити усе, і не збавляти темпу. А з оточенням бути уважнішою на майбутнє. 4. Моя формула: – планувати, записуючи, вказувати дедлайни – Паралелити справи, і запускати те, що буде вирішуватися певний час, якомога швидше – мінімізувати пожирачів часу – швидко приймати… Показати більше »

Галина Максимів
Галина Максимів
5 роки(ів) тому

1. Галина Максимів, засновник перекладацького бюро Max Language Solutions, 41 рік Моя ФБ сторінка: https://www.facebook.com/optimizeyourefforts 2. Структурувала всі проекти, які реально були і ті, що були тільки в задумці. Майже всі задумані – накидала покрокову структуру і в більшості зробила перші кроки в напрямку до їх втілення. Всього було 92 виписаних справи. Частина регулярних і делегованих (які тільки на моєму контролі). Змогла у свій щільний графік додати чимало нових китів. Вдалося це в першу чергу завдяки чистці непотрібних справ, або справ, які ведуть в сторону від головних цілей. 3. 1) навчилася переключатися з кита на кит (жонглювати великими справами) залишаючи… Показати більше »

Олег
Олег
6 роки(ів) тому

1. Олег з Києва, 30 років, графічний дизайнер – фрілансер, турист 2. Організував свій простір і час, виконав більше 30-ти дрібних справ, більше 5 великих, запущено в роботу 6 великих проектів/справ. 3. По-перше – той, хто не контролює свій час, не контролює своє життя. По-друге – паралельно можна робити декілька великих справ і не відчувати великого навантаження. По-третє – ставити завдання на тиждень і вкінці звітувати про виконання – це мобілізує. 4. Враження від тренінгу – дуже корисна інформація, не все відразу схоплюється і виконується, тому що темп досить високий а буденні справи і роботу ніхто не відміняв, тому думаю… Показати більше »

Гоар
Гоар
6 роки(ів) тому

1.Мене звати Гоар,24 роки,я зі Львова.Працюю кухарем в одному з ресторанів Львова 2.Закрила купу дрібних справ,декілька середніх,запущено 5 китів,інші чекають свого сезону) 3.Перш за все це планування свого часу і справ. Підхід до великих справ,після цього курсу почала на них зовсім по іншому дивитись,і перестаю боятись…І взагалі всі методи тут мені є дуже цікавими,тому виділити якісь конкретні тяжко… 4.Дуже класний тренінг,така собі встряска з наберанням обертів,і після курсу відчуття ніби вийшла з довгої сплячки) 5.Моя формула ще в процесі,мені необхідно трохи більше часу щоб її вивести бо багато чого,що було в курсі, було для мене новим,хочу пожити в такому стилі… Показати більше »

Юлія
Юлія
6 роки(ів) тому

1. Юлія, місто Львів, 31 рік, чим займаюся важко сказати. Виховую двох синів, пробую себе в різних сферах. За освітою філолог, психолог, театрознавець. В універі більше тусувалась, ніж вчилась. Працювала менеджером із продажу, керівником дитячого театрального гуртка, зараз працюю в канадській компанії, що допомагає людям з імміграцією. Останню роботу обрала через вільний графік і зручне розташування офісу (через дорогу від мого дому). Особливого задоволення вона мені не приносить. Хоч на початку було цікаво. Я взагалі в професійному плані спринтер-швидко вчуся, захоплююсь чимось новим, і швидко перегоряю і втрачаю інтерес до справи. Або, за визначенням Барбари Шер-сканер. 2. -Закрила 24 справи… Показати більше »

Олена
Олена
6 роки(ів) тому

1. Мене звати Олена,мені 28. Поки працюю анестезіологом в одній з районних лікарень. 2. Під час тренінгу: -закрила ряд дрібних і середніх справ (кількості не вкажу точно, близько 20). -запустила в роботу 8 великих і тривалих справ. 3. Планування і категоризація справ, систематизація їх в одному місці. Жабка. Швидкі рішення. 4. Враження. Між знати і робити – велика різниця. Я знала, чула чи читала про більшість принципів і фішок, які подавалися в тренінгу, але є одне але. Я не доходила до практичного їх застосування. Або застосовувала несистематично. Всьому вина мій перферціонізм. Думала, планувала, мусолила то довго, але НЕ ДІЯЛА, бо… Показати більше »

Олена
Олена
6 роки(ів) тому

1. Олена з Миколаєва, 25 років, викладач в одному із ВНЗ нашого міста. 2. За час проходження тренінгу: було закрито усі дрібні справи (20), виконано декілька середніх справ та запущено у плавання 4 кити (1 завершено). 3. Робити важливі справи з ранку, вправа колесо життя, розподілення справ по їх величині (мілюзга, середняки, кити та моя улюблена Годзілла) 4. Багато чого із цього тренінгу я вже знала, десь читала, але в голові не було належним чином систематизовано, за що дякую авторові! 5. Моя формула продуктивності: – звечора складати план дій на наступний день – розподіляти ці справи по годинах – зранку… Показати більше »

Анна
Анна
6 роки(ів) тому

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років 2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу: – скільки і яких справ зроблено (заверешено)? – скільки проектів запущено в роботу наразі? 3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете продовжувати використовувати у житті надалі 4. Загальні враження від онлайн тренінгу 5. Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис) 1. Анна, 31 рік, наразі живу у Демократичній Республіці Конго. Волонтер у міссцевих ательє: технології пошиття, контроль якості. 2. Завершено більше тридцяти мілких справ, в тому числі довготривалі, до яких не доходили руки. Запущено в роботу 7 велиииких проектів, виконано… Показати більше »

Олена
Олена
6 роки(ів) тому

1. Привіт, я Олена з Вінниці. Я мама, дружина і брендменеджер з купою посадових обов’язків, мені 31 2. Результати гарні: – проект ранішній спільний з чоловіком підйом і зарядка – запущений і успішно працює (чим я надзвичайно тішуся) – завершено проект з річними звітами – мої етапи по величезним 3 китам завершені (залишилось контролювати виконання іншими) – кити по благодійності в плаванні – 5 великих проектів запущенно 3. а. Ставитиму деденди на сьогодні по всім запланованим справам б. зарядку вранці не філонимо за будь-яких обставин в. майндмепінг – те що мені потрібно для концентрування на всьому одночасно 4. Кожному потрібні… Показати більше »

Irina Shokur
Irina Shokur
7 роки(ів) тому

1. Я – Ирина, живу под Киевом, мне 38 лет. Сейчас мое основное занятие – мама. 2. За время прохождения тренинга сделала большую часть запланированного на год, поэтому меня он очень впечатлил: переделана масса мелких дел, покончено с китами – поступление старшей дочери, ландшафтный проект участка, курс по фейсбилдингу. Сдвинулись с места и регулярно “плывут вперед” киты по организации собственного бизнеса и самообразованию. 3. Точно со мною навсегда – разбивка больших дел на мелкие с фиксацией на бумаге и определением дедлайнов. Очень смешно, но раньше смотрела на кита, как на глыбу, которую тянула с места изо всех сил, а такой… Показати більше »

Валентин
Валентин
7 роки(ів) тому

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років Привіт, я Валентин Василевський, по факту програміст, живу у Львові, мені 26 років. Маю деякі свої проекти, планую якомога швидше втілити їх в життя. 2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу: – скільки і яких справ зроблено (заверешено)? Зроблено приблизно 30 дрібних та середніх за обсягом та по часу справ з початку тренінгу. – скільки проектів запущено в роботу наразі? 2 глобальні взаємозвязані проекти додатково запущено, ще над двома працюю додатково продовжую працювати, наразі в гавані 4 мега кити і їх діти. 3. Три найважливіші речі, які ви навчилися… Показати більше »

Ірина
Ірина
7 роки(ів) тому

Привіт! Я Ірина з Вінниці, мені 27, живу та працюю в Тренто (Італія). Займаюсь маркетингом в невеличкій фірмі, проте дуже прагну розвинути власну справу…потрібно лише визначитись, яку саме! Якщо казати чесно, то цей тренінг я пройшла дуже повільно. З одного боку це суперечить умовам курсу, оскільки усе потрібно робити вже і одразу, але з іншого я хотіла ретельно випробувати на практиці усі Орестові поради. Я почала цей курс, щоб навчитись більше встигати справ та знайти час для розвитку власної справи. Мої досягнення після курсу – це те, що я встигла зробити дуже багато справ по своїй основній роботі! Я сама… Показати більше »

Serhiy
Serhiy
7 роки(ів) тому

1. Сергій зі Львова, 22 роки, аспірант Львівської політехніки, галузь радіоелектроніки та телекомунікацій 2. За час курсу я запустив у роботу близько 7-8 великих справ, деякі з яких були відкладені чи закинуті більше місяця. Крім того, виконав декілька неприємних для мене середніх справ, а також десятки дрібних справ, які мене постійно відволікали чи обтяжували… Звичайно, маю визнати, що мені вдавалось далеко не все, зокрема – мені все ще важко дотримуватись раннього підйому навіть у межах тижня, часом організм просто бере своє ) З іншого боку, спробував декілька фішок, про які знав, але раніше до курсу не застосовував, і вони виявились… Показати більше »

Маркіян Кравчук
Маркіян Кравчук
7 роки(ів) тому

1 Маркіян Кравчук, Львів, програміст, 27 років
2 запустив 4 великих кита
3 завдання записувати, ставити дедлайни, мріяти і записувати
3 Загальні враження позитивні, але потребую собі ще раз пройти ві заглибитис, чим і займуся.
4 Моя формула досить проста
– Записати завдання і провести диференціації
– виявити пожирачі часу і видалити їх зі свого життя
– виставити дедлайни і дотриматися її
– правильне харчування і спорт

Дмитро
Дмитро
7 роки(ів) тому

1.Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років Дмитро, 27 рокв, Київ. Керівник відділу виробництва у vdvkiev.com.ua 2.Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу: – скільки і яких справ зроблено (заверешено)? – скільки проектів запущено в роботу наразі? закрив купу важливих справ, які тягнулися місцями/роками, особливо по роботі. Запустив дві глобальні справи, зробив 80% середніх та майже всі дрібні. 3.Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете продовжувати використовувати у житті надалі -“жабка” зранку -інформаційний піст -вправа ідеального дня 4. Загальні враження від онлайн тренінгу Це було цікаво, надіюсь, що корисно(висновки через деякий проміжок часу). Дякую за пробудження та… Показати більше »

Denys
Denys
7 роки(ів) тому

1. Денис, Львів, 32 роки, програмую, виховую двох дітей. 2. Під час виконання першого домашнього завдання склав список справ. Поділив його умовно на 3 категорії – дрібні, середні та великі. На цей момент закрито 20/20 дрібних, 11/24 середніх, 3/24 великих. В процесі ще десь півтора десятки. 3. а) Буду і наразі вставати зранку в 06,20. До речі, інколи вже починаю прокидати сам, без будильника. б) Жаба зранку. в) Пити воду + їсти фрукти. г) Планувати день з вечора попереднього дня. е) Не боятися братися за великі справи. Сьогодні за 15 хв. закрив середню справу, яка мала зайняти по моїм прогнозам… Показати більше »

Volodymyr
Volodymyr
7 роки(ів) тому

1 Володимир 31 рік Львів інтернет магазин мережевого обладнання( доречі потрібен буде роутер чи ще якийсь девайс звертайтесь) 2 Справ зробив багато. Це так як на черепаху встановили турбо!( хоча до вебінару я думав що швидко і багато справ вирішую) 3 Навчився прокидатися в 6:45( завжди часу не вистачало) Передати справи іншим людям і контрулювати( за це великий респект Оресту!) Табу на ТБ ( реально ще +1 год появилася) 80/20 це також сила 4 Враження позитивні ! Але й сумно ( Орест може зроби довший тренінг або раз на тиждень нас збирай? ) 5 Ага!) вже відкрив мою формулу! Ось… Показати більше »

Софія
Софія
7 роки(ів) тому

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років Софія, зі Львова, бухгалтер, 27 років 2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу: За час тренінгу запущено 8 великих китів і закрито багато дрібних справ, складений подальший чіткий план 3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете продовжувати використовувати у житті надалі: – систематично, кожного дня робити хоча б одну справу яка наблизить до досягнення головної цілі – планувати і розділяти великі цілі – старатись приймати швидкі рішення 4. Загальні враження від онлайн тренінгу. Тренінг мені дуже сподобався!!! За цей час я встигла набагато більше ніж зазвичай за… Показати більше »