Формула Продуктивності – Підсумковий Звіт

Підсумкові звіти учасників за результатами
тренінгу Формула Продуктивності (10 днів).!

Друзі учасники курсу, залишіть, будь ласка, ваш
звіт, згідно такої структури. Дякую! Ви молодці 🙂

 1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років
 2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу:
  – скільки і яких справ зроблено (заверешено)?
  – скільки проектів запущено в роботу наразі?
 3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете
  продовжувати використовувати у житті надалі
 4. Загальні враження від онлайн тренінгу
 5. Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис)

Якщо цікавлять проміжні результати (за 5 днів), то вони ось тут.

Онлайн тренінг Формула Продуктивності також добре пристосований
для ефективної самостійної роботи (ось всі деталі по даній програмі)!

guest
140 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олексій
Олексій
3 місяці(в) тому

Привіт з Прикарпаття. Мене звати Олексій, 35 років працюю в ІТ Книга та тренінг “Формула продуктивності” узагальнили та систематизували ті знання які в мен були. Також вивчив нові техніки, отримав відповіді на запитання. Також навів порядок в справах: з початкових 56 справ 30 середніх і малих закрито 3 “кити” в роботі, при чому сьогодні deadline по завершенні одної великої справи ще три кити заплановані і розрізані, зараз оцінються ризики та дедлайни Найважливіше, що вибрав для себе з курсу: найважча/найнеприємніша робота(жаба) робиться зранку оберігати власний час від зовнішніх подразників(соцмережі, надокучливі люди, новини) щоденний контроль за справами Реально курс крутий, зрозумілий, ефективний.… Показати більше »

Ольга
Ольга
6 місяці(в) тому

Привіт, я Ольга Мельник, родом з міста Білгород-Дністровський. Живу в Києві. Працюю як Freelance Content Writer в кількох американських компаніях та одній львівський ІТ компанії. Також я авторка книжки “Ship Life. Сім місяців добровільного рабства”, та художниця (https://www.instagram.com/olga.melnyk/). Відвідала 49 країн. Мені 33 роки. За час проходження тренінгу я суттєво просунулась по запущених проектах, а саме: завершила переклад книжки книжки “Ship Life. Сім місяців добровільного рабства” на англійську мову та знайшла English Native Speaker proofreader-a. розробила план повернення боргів і частково його виконала почала співпрацювати з львівською ІТ компанією (дякую, Оресте!) почала складати контент-план для соцмереж з метою розвитку особистого… Показати більше »

Віталій Попович
Віталій Попович
2 роки(ів) тому
 1. Привіт всім. Мене звати Віталій, я з Ужгорода мені 29 років. Працюю на себе є дитячий центр розвитку та садок. Також планую відкрити для себе нову сферу відеоблогінг в сфері ігор.
 2. Під час тренінгу закрив всі свої дрібні справи, хоча вони знову з’являються та 3-4 середні і 2 великі справи. Багато проектів запущено.
 3. Працювати над важливими проектами в ефективний для себе час, всі задачі записувати, дрібнити великі проекти на підзадачі.
 4. Враження супер.
 5. Фейсбук: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3070746253032494&set=a.240343479406133&type=3&theater та інстаграм: https://www.instagram.com/p/CCySgeRj1pK/
Останнє редагування 2 роки(ів) тому від Віталій Попович
Віра
Віра
2 роки(ів) тому

Мене звати Віра, я з Чернівців. Мені 33 роки, одружена, маю файного синочка. Працюю на себе вже багато років. Останній рік займаюся кав’ярнею третьої хвилі, на яку підбила свого чоловіка)))) Час проходження тренінгу співпав з виходом з карантину і повторним відриттям кав’ярні в іншому форматі – з собою на виніс. Я усвідомлено йшла на це, тому що хотіла випробувати всі фішки в хардовому ритмі і спробувати порозрулювати багато справ одночасно. Тому я проходила цей тренінг не один тиждень, а довше. Зате всі дз робила, обдумуючи їх і з толком. Мої справи стали набагато впорядкованішими, і відповідно мені вдалося реалізувати їх… Показати більше »

Ігор
Ігор
2 роки(ів) тому

1. Мене звати Ігор. Я з м. Одеси, економіст, мені 38 років. 2. Запущено 8 великих справ. Зробив 25 дрібних справ. Під час виконання дрібної справи (наведення порядку з документами, фінансами) найшов важливі документи, які принесли мені за час тренінгу непоганий прибуток. 3. Обороняти свій час, деталізувати планування всіх великих справ, швидке (але обдумане) прийняття рішення. Я звісно буду використовувати набагато більше фішок, а ніж три (щоденник успіху, “Ідеальний день”, “Колесо життя”, подрібнювати кита та багато інших). 4. Це дуже корисний тренінг, що допомагає систематизувати всі корисні фішки, які я прочитав у книзі ”Формула Продуктивності” та розложити їх по полицям.… Показати більше »

Віта
Віта
2 роки(ів) тому

Віта Прачова, фрілансер уже рік, 48 років
Найваживішим було те, що я багато коментувала, бо раніше була дуже стримана.

Формула дала зрозуміти, що багато моїх дій виконується продуктивно. Замислилась над блокнотиком – і куплю наближнім часом, треба зробити ще раз колесо, бо знаю, що деякі моменти перетягуються до гармонійного життя.

Наполегиво іду до завершення двох справ, але почала одну велику – двомісчне навчання.

Даний тренінг дисциплінує.

Сергій
Сергій
2 роки(ів) тому

1. Мене звати Сергій, я зі Львова, працюю в університеті на посаді асистента кафедри, маю 25 років. 2. За час тренінгу виконав орієнтовно половину дрібних справ, запустив ще 3 важливі проекти, які до цього постійно відкладав 3. Буду продовжувати практикувати ранкову фізичну активність, робити найважливіші справи у свої найбільш ефективні години, не зволікати з прийняттям рішень 4. Даний тренінг – це чудова можливість виробити та закріпити у своєму житті корисні звички. Необхідність звітування про результати кожного дня певним чином дисциплінує і дає той необхідний поштовх, аби зрушити з мертвої точки свої справи. Для мене це є основною цінністю онлайн-курсу “Формула… Показати більше »

Віталій
Віталій
2 роки(ів) тому

1. Мене звати Віталій. Я живу у селищі Іванків, Київської області. Займаюся створенням сайту “Автономний енергозберігаючий екологічний будинок”. Планую онлайн продукт ” Підбір оптимального будинку та складання кошторису”. Мені 43 роки. 2. Закрив блоки дрібних справ. Запустив вище згаданий проект по будинку та ще два в роботу. Всього 3 проекти. 3. Планувати проекти. Eat your frog in the morning first. Говорити “НІ” на неактуальні справи. 4. Це корисний тренінг, що допомагає оргінізуватися та вирішити багато питань. 5. Моя формула продуктивності: Підйом не пізніше 2 хвилин після пробудження. Якщо прокинувся раніше будильника – то добре, скористайся цим. Записувати ідеї. Визначитися з… Показати більше »

Юлія
Юлія
2 роки(ів) тому

1. Мене звати Юлія Козак. Я з м. Луцьк, Волинської області, я викладач англійської та німецької мов, засновниця офлайн школи для вивчення іноземних мов Джерело, м. Луцьк. Ще я дружина і мама двох синів, одному з яких позавчора виповнилося 8 місяців. Тому зараз я вже експерт а тому, як поєднувати бізнес і декрет жінці, при цьому не виснажуватись, а ще й бути продуктивною і розвиватись. Мені 34 роки. 2. Виконала 7 справ з 50 запланованих. Запущено в роботу 3 величезні кити. Проте, ідеї в мене народжуються кожного дня нові. 3. – не відкладати справи на потім (сказати “ні“ прокрастинації) –… Показати більше »

Микола
Микола
3 роки(ів) тому

1.Микола Понятовський. Вінниця. Допомагаю Людям покращувати Якість Життя. Займаюся нерухомістю – “ПЕРЕСВІТ” агентство нерухомості та Енергоефективністю – проект “Будинок без комунальних”. Це будинки в яких використовуються Відновлювальної Енергії Джерела (ВЕД) – Сонце, Тепло Землі, Вітер, Вода. Проект має за ціль : min – мінімізувати витрати на комунальні, max – допомогти Людям проживати в будинках, які виробляють Енергії більше ніж споживають, зможуть отримувати прибутки просто проживаючи в помешканні, замість платити за комунальні. Разом з тим зберігаючи навколишнє середовище, покращуючи Екологію та зберігаючи енергоресурси Землі. Мені 53 роки. 2. За час проходження тренінгу навчився закривати дрібні справи блоками і успішно це використовую.… Показати більше »

Леся
Леся
3 роки(ів) тому

1. Спеціаліст з реклами, з Києва
2. Завершено всі дрібні хвости
Запущено у роботу 3 кити
3. Закривати блоками дрібні та поточні справи.
Притягувати дедлайни
Складати план на вихідні та відпочивати
4. Ефективно
5. Моя формула
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6557891641330540544
Дякую, Орест!

Юлія
Юлія
3 роки(ів) тому

1. Юлія, Львів, надихайючий онлайн вчитель :), допомагаю дітям любити вчитися, 32р. 2. Багато дрібних та Запущено 6!!! і ще заплановані з дедлайнами 5 🙂 3. Ранок – це моя Формула продуктивності. Виконавши все згідно плану – і є успіх мого майбутнього. Здається, мені абсолютно ВСЕ було важливе в тренінгу. Тому використовуватиму це. 4. Неймовірні! Це саме те, що мені було потрібне! 5. Моя Формула Продуктивності до 09:00 1. Вставати рано-вранці (6:00) 2. Не включати інтернет до 9:00 3. Зробити все, що стосується особистого розвитку душі та тіла. Обов’язково з філіжанкою кави! 4. Завести собаку і вигулювати його 3рази на… Показати більше »

Надія
Надія
3 роки(ів) тому

1. Надія Муж, м. Тернопіль, перекладач французької мови 2. Зроблено багато дрібних справ, які постійно відтягувала. Розділила великі справи на дрібні кроки і поступово їх реалізовую. 3. – Заставляю себе швидше лягати спати, щоб добре висипатися. Вранці намагаюся виконувати найважливіші справи. – Завела щоденник успіху. Дуже допомагає у плануванні часу, а також перевірки винонаних завдань – Планую час на відпочинок, користуюсь таймером, так як зазвичай поринаю в роботу і забуваю про перерву. 4. Продовжую вчитися огранізовувати свій час і своє життя. Тренінг дуже допомагає в самоорганізації, особливо зважаючи на те, що працюю на себе і часто забуваю про відпочинок. 5.… Показати більше »

Дмитро
Дмитро
3 роки(ів) тому

1. Дмитро Карпов, м.Київ, тревел-блогер, 25 років.
2. Закрив 30+ дрібних справ, більшість з яких виявились не дрібними. Найважливіше – додатково запущено та більше приділяю уваги трьом проектам, які в свою чергу мають деяке розгалудження: організація мандрів, блог про подорожі (веб + соцмережі) та систематичне навчання на курсах/воркшопах з необхідної, професійної, цікавої тематики.
3. Фокусуватися на поточній справі, ставити правильні пріоритети, цінувати момент. Щоб досягти успіху – треба **шити))
4. Систематизиція знань з тайм-менеджменту та персональної продутивності, відчуваю більше відповідальності за власне життя.
5. Лінк на формулу https://prnt.sc/n5ygh1 (постинг запланував в рамках контент-плану)

Володимир
Володимир
3 роки(ів) тому

1. Володимир Семигородський, м. Львів. Підприємець (гастробізнес) і керівник вуличного комітету. 39 років.
2. Найважливіше що я почав систематично штовхати ключових для мене великих китів (справи) і бачу прогрес. Всі мої проекти та задачі мають складну структуру і вимагають часу для їх реалізації. Вдалось завершити блоками дрібні справи та зафіналити декілька середніх.
3. Прокидатись зранку, не пізніше 07:00 год. Поділ справ за розмірами та фокус на основних. Щоденник успіху.
4. Присутність відеоматеріалу з промовами Ореста неабияк додає інтерактивності та налаштовує на віру у свої сили.
5. https://www.instagram.com/p/BujdZnVAmux

Дмитро
Дмитро
3 роки(ів) тому

Дмитро, Вороновиця Він. обл, 37років, наразі найманий офісний працівник в м Києві, кошторисник на будіельній фірмі. Робота начебто непогана, умови лояльні, оплата гідна. Але це не те, що я хотів би. А хотів би знайти себе і розпочати власну справу, щоб займатися цим не з причини, що треба забезпечувати матеріально сім”ю, а з власного бажання створювати щось корисне і затребуване. Ясно, що хочу бути разом із сім”єю – це теж головна причина змінити своє життя. Під час тренінгу я не вирішив більшість справ. Але їх систематизував і призначив кожній день її кінця. Тепер то я маю план з їх реалізації,… Показати більше »

Руслан
Руслан
3 роки(ів) тому

1. Худаяров Руслан. Власник веб-студії Лукас. блогер-початківець. 28 років.
2. Результатів не зрахувати. Більше 60 дрібних справ та запущено 2 мегакити + 6 китів нормальних.
3. Зїзти жабу на сніданок, підхід до дрібних справ та поділення справ на три категорії.
4. Тренінг мені допоміг організувати себе. Я був в тупику, тренінг мені допоміг організуватись.
5. https://www.khudaiarov.com/moya-formula-produktyvnosti/

Дякую 🙂

Юлія
Юлія
3 роки(ів) тому

1. Я Юлія Кучерява з Вінниці. Млм підприємець, нутріціолог, yoga teacher, wellness експерт. Мені 38 років. 2. За час проходження тренінгу я закрила половину своїх справ…було 52) Зараз запущено три проекти. 3. Три речі які я навчилась робити це: планувати, ставити чіткі завдання й виконувати їх і мріяти) 4. Враження тільки позитивні. Взагалі я вже дещо з того що було у тренінгу, вбудувала у своє життя раніше. Але, були ще пробіли, і їх зараз стало менше. Впрпва про Ідеальний день, взагалі бомба! 5. Моя формула, ще не довершену…але я розумію що я продуктивна зранку та ввечері. І намагаюсь розставляти справи,… Показати більше »

NaTa
NaTa
3 роки(ів) тому

1. Наталія Тараненко, інструктор, масажист. 2. Запустила 5 великих кита. 3. Завдання записувати, приймати рішення протягом хвилини, ставити дедлайни. 3. Враження від тренінгу – корисна інформація, не все вдається виконувати вчасно, бо темп досить високий, а ще є багато рутини і роботи щоденно. Багато років тому жила, приблизно в такому графіку, після тренінгу пригадалося трохи забуте відчуття, тому планую поновити усе, і не збавляти темпу. А з оточенням бути уважнішою на майбутнє. 4. Моя формула: – планувати, записуючи, вказувати дедлайни – Паралелити справи, і запускати те, що буде вирішуватися певний час, якомога швидше – мінімізувати пожирачів часу – швидко приймати… Показати більше »

Галина Максимів
Галина Максимів
4 роки(ів) тому

1. Галина Максимів, засновник перекладацького бюро Max Language Solutions, 41 рік Моя ФБ сторінка: https://www.facebook.com/optimizeyourefforts 2. Структурувала всі проекти, які реально були і ті, що були тільки в задумці. Майже всі задумані – накидала покрокову структуру і в більшості зробила перші кроки в напрямку до їх втілення. Всього було 92 виписаних справи. Частина регулярних і делегованих (які тільки на моєму контролі). Змогла у свій щільний графік додати чимало нових китів. Вдалося це в першу чергу завдяки чистці непотрібних справ, або справ, які ведуть в сторону від головних цілей. 3. 1) навчилася переключатися з кита на кит (жонглювати великими справами) залишаючи… Показати більше »

Олег
Олег
4 роки(ів) тому

1. Олег з Києва, 30 років, графічний дизайнер – фрілансер, турист 2. Організував свій простір і час, виконав більше 30-ти дрібних справ, більше 5 великих, запущено в роботу 6 великих проектів/справ. 3. По-перше – той, хто не контролює свій час, не контролює своє життя. По-друге – паралельно можна робити декілька великих справ і не відчувати великого навантаження. По-третє – ставити завдання на тиждень і вкінці звітувати про виконання – це мобілізує. 4. Враження від тренінгу – дуже корисна інформація, не все відразу схоплюється і виконується, тому що темп досить високий а буденні справи і роботу ніхто не відміняв, тому думаю… Показати більше »

Гоар
Гоар
4 роки(ів) тому

1.Мене звати Гоар,24 роки,я зі Львова.Працюю кухарем в одному з ресторанів Львова 2.Закрила купу дрібних справ,декілька середніх,запущено 5 китів,інші чекають свого сезону) 3.Перш за все це планування свого часу і справ. Підхід до великих справ,після цього курсу почала на них зовсім по іншому дивитись,і перестаю боятись…І взагалі всі методи тут мені є дуже цікавими,тому виділити якісь конкретні тяжко… 4.Дуже класний тренінг,така собі встряска з наберанням обертів,і після курсу відчуття ніби вийшла з довгої сплячки) 5.Моя формула ще в процесі,мені необхідно трохи більше часу щоб її вивести бо багато чого,що було в курсі, було для мене новим,хочу пожити в такому стилі… Показати більше »

Юлія
Юлія
4 роки(ів) тому

1. Юлія, місто Львів, 31 рік, чим займаюся важко сказати. Виховую двох синів, пробую себе в різних сферах. За освітою філолог, психолог, театрознавець. В універі більше тусувалась, ніж вчилась. Працювала менеджером із продажу, керівником дитячого театрального гуртка, зараз працюю в канадській компанії, що допомагає людям з імміграцією. Останню роботу обрала через вільний графік і зручне розташування офісу (через дорогу від мого дому). Особливого задоволення вона мені не приносить. Хоч на початку було цікаво. Я взагалі в професійному плані спринтер-швидко вчуся, захоплююсь чимось новим, і швидко перегоряю і втрачаю інтерес до справи. Або, за визначенням Барбари Шер-сканер. 2. -Закрила 24 справи… Показати більше »

Олена
Олена
4 роки(ів) тому

1. Мене звати Олена,мені 28. Поки працюю анестезіологом в одній з районних лікарень. 2. Під час тренінгу: -закрила ряд дрібних і середніх справ (кількості не вкажу точно, близько 20). -запустила в роботу 8 великих і тривалих справ. 3. Планування і категоризація справ, систематизація їх в одному місці. Жабка. Швидкі рішення. 4. Враження. Між знати і робити – велика різниця. Я знала, чула чи читала про більшість принципів і фішок, які подавалися в тренінгу, але є одне але. Я не доходила до практичного їх застосування. Або застосовувала несистематично. Всьому вина мій перферціонізм. Думала, планувала, мусолила то довго, але НЕ ДІЯЛА, бо… Показати більше »

Олена
Олена
5 роки(ів) тому

1. Олена з Миколаєва, 25 років, викладач в одному із ВНЗ нашого міста. 2. За час проходження тренінгу: було закрито усі дрібні справи (20), виконано декілька середніх справ та запущено у плавання 4 кити (1 завершено). 3. Робити важливі справи з ранку, вправа колесо життя, розподілення справ по їх величині (мілюзга, середняки, кити та моя улюблена Годзілла) 4. Багато чого із цього тренінгу я вже знала, десь читала, але в голові не було належним чином систематизовано, за що дякую авторові! 5. Моя формула продуктивності: – звечора складати план дій на наступний день – розподіляти ці справи по годинах – зранку… Показати більше »

Анна
Анна
5 роки(ів) тому

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років 2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу: – скільки і яких справ зроблено (заверешено)? – скільки проектів запущено в роботу наразі? 3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете продовжувати використовувати у житті надалі 4. Загальні враження від онлайн тренінгу 5. Ваша виведена Формула Продуктивності (лінк чи опис) 1. Анна, 31 рік, наразі живу у Демократичній Республіці Конго. Волонтер у міссцевих ательє: технології пошиття, контроль якості. 2. Завершено більше тридцяти мілких справ, в тому числі довготривалі, до яких не доходили руки. Запущено в роботу 7 велиииких проектів, виконано… Показати більше »

Олена
Олена
5 роки(ів) тому

1. Привіт, я Олена з Вінниці. Я мама, дружина і брендменеджер з купою посадових обов’язків, мені 31 2. Результати гарні: – проект ранішній спільний з чоловіком підйом і зарядка – запущений і успішно працює (чим я надзвичайно тішуся) – завершено проект з річними звітами – мої етапи по величезним 3 китам завершені (залишилось контролювати виконання іншими) – кити по благодійності в плаванні – 5 великих проектів запущенно 3. а. Ставитиму деденди на сьогодні по всім запланованим справам б. зарядку вранці не філонимо за будь-яких обставин в. майндмепінг – те що мені потрібно для концентрування на всьому одночасно 4. Кожному потрібні… Показати більше »

Irina Shokur
Irina Shokur
5 роки(ів) тому

1. Я – Ирина, живу под Киевом, мне 38 лет. Сейчас мое основное занятие – мама. 2. За время прохождения тренинга сделала большую часть запланированного на год, поэтому меня он очень впечатлил: переделана масса мелких дел, покончено с китами – поступление старшей дочери, ландшафтный проект участка, курс по фейсбилдингу. Сдвинулись с места и регулярно “плывут вперед” киты по организации собственного бизнеса и самообразованию. 3. Точно со мною навсегда – разбивка больших дел на мелкие с фиксацией на бумаге и определением дедлайнов. Очень смешно, но раньше смотрела на кита, как на глыбу, которую тянула с места изо всех сил, а такой… Показати більше »

Валентин
Валентин
5 роки(ів) тому

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років Привіт, я Валентин Василевський, по факту програміст, живу у Львові, мені 26 років. Маю деякі свої проекти, планую якомога швидше втілити їх в життя. 2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу: – скільки і яких справ зроблено (заверешено)? Зроблено приблизно 30 дрібних та середніх за обсягом та по часу справ з початку тренінгу. – скільки проектів запущено в роботу наразі? 2 глобальні взаємозвязані проекти додатково запущено, ще над двома працюю додатково продовжую працювати, наразі в гавані 4 мега кити і їх діти. 3. Три найважливіші речі, які ви навчилися… Показати більше »

Ірина
Ірина
5 роки(ів) тому

Привіт! Я Ірина з Вінниці, мені 27, живу та працюю в Тренто (Італія). Займаюсь маркетингом в невеличкій фірмі, проте дуже прагну розвинути власну справу…потрібно лише визначитись, яку саме! Якщо казати чесно, то цей тренінг я пройшла дуже повільно. З одного боку це суперечить умовам курсу, оскільки усе потрібно робити вже і одразу, але з іншого я хотіла ретельно випробувати на практиці усі Орестові поради. Я почала цей курс, щоб навчитись більше встигати справ та знайти час для розвитку власної справи. Мої досягнення після курсу – це те, що я встигла зробити дуже багато справ по своїй основній роботі! Я сама… Показати більше »

Serhiy
Serhiy
5 роки(ів) тому

1. Сергій зі Львова, 22 роки, аспірант Львівської політехніки, галузь радіоелектроніки та телекомунікацій 2. За час курсу я запустив у роботу близько 7-8 великих справ, деякі з яких були відкладені чи закинуті більше місяця. Крім того, виконав декілька неприємних для мене середніх справ, а також десятки дрібних справ, які мене постійно відволікали чи обтяжували… Звичайно, маю визнати, що мені вдавалось далеко не все, зокрема – мені все ще важко дотримуватись раннього підйому навіть у межах тижня, часом організм просто бере своє ) З іншого боку, спробував декілька фішок, про які знав, але раніше до курсу не застосовував, і вони виявились… Показати більше »

Маркіян Кравчук
Маркіян Кравчук
5 роки(ів) тому

1 Маркіян Кравчук, Львів, програміст, 27 років
2 запустив 4 великих кита
3 завдання записувати, ставити дедлайни, мріяти і записувати
3 Загальні враження позитивні, але потребую собі ще раз пройти ві заглибитис, чим і займуся.
4 Моя формула досить проста
– Записати завдання і провести диференціації
– виявити пожирачі часу і видалити їх зі свого життя
– виставити дедлайни і дотриматися її
– правильне харчування і спорт

Дмитро
Дмитро
5 роки(ів) тому

1.Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років Дмитро, 27 рокв, Київ. Керівник відділу виробництва у vdvkiev.com.ua 2.Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу: – скільки і яких справ зроблено (заверешено)? – скільки проектів запущено в роботу наразі? закрив купу важливих справ, які тягнулися місцями/роками, особливо по роботі. Запустив дві глобальні справи, зробив 80% середніх та майже всі дрібні. 3.Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете продовжувати використовувати у житті надалі -“жабка” зранку -інформаційний піст -вправа ідеального дня 4. Загальні враження від онлайн тренінгу Це було цікаво, надіюсь, що корисно(висновки через деякий проміжок часу). Дякую за пробудження та… Показати більше »

Denys
Denys
5 роки(ів) тому

1. Денис, Львів, 32 роки, програмую, виховую двох дітей. 2. Під час виконання першого домашнього завдання склав список справ. Поділив його умовно на 3 категорії – дрібні, середні та великі. На цей момент закрито 20/20 дрібних, 11/24 середніх, 3/24 великих. В процесі ще десь півтора десятки. 3. а) Буду і наразі вставати зранку в 06,20. До речі, інколи вже починаю прокидати сам, без будильника. б) Жаба зранку. в) Пити воду + їсти фрукти. г) Планувати день з вечора попереднього дня. е) Не боятися братися за великі справи. Сьогодні за 15 хв. закрив середню справу, яка мала зайняти по моїм прогнозам… Показати більше »

Volodymyr
Volodymyr
5 роки(ів) тому

1 Володимир 31 рік Львів інтернет магазин мережевого обладнання( доречі потрібен буде роутер чи ще якийсь девайс звертайтесь) 2 Справ зробив багато. Це так як на черепаху встановили турбо!( хоча до вебінару я думав що швидко і багато справ вирішую) 3 Навчився прокидатися в 6:45( завжди часу не вистачало) Передати справи іншим людям і контрулювати( за це великий респект Оресту!) Табу на ТБ ( реально ще +1 год появилася) 80/20 це також сила 4 Враження позитивні ! Але й сумно ( Орест може зроби довший тренінг або раз на тиждень нас збирай? ) 5 Ага!) вже відкрив мою формулу! Ось… Показати більше »

Софія
Софія
5 роки(ів) тому

1. Хто ви, звідки, чим займаєтеся і скільки вам років Софія, зі Львова, бухгалтер, 27 років 2. Яких результатів досягнуто за час проходження тренінгу: За час тренінгу запущено 8 великих китів і закрито багато дрібних справ, складений подальший чіткий план 3. Три найважливіші речі, які ви навчилися і будете продовжувати використовувати у житті надалі: – систематично, кожного дня робити хоча б одну справу яка наблизить до досягнення головної цілі – планувати і розділяти великі цілі – старатись приймати швидкі рішення 4. Загальні враження від онлайн тренінгу. Тренінг мені дуже сподобався!!! За цей час я встигла набагато більше ніж зазвичай за… Показати більше »