Інфа для спікерів NomadMania UA (07/09)

Привіт усім. Щиро дякую за те, що проявили інціативу виступити на заході. 

Ось головна сторінка події ==> https://openmind.com.ua/nomadmania/

Будь ласка, ознайомтеся з програмою та іншими деталями події.

***

Ось деякі організаційні моменти: 

 

1) Презентації на виступ

Надішліть, будь ласка, свої презентації мені на мейл orest@openmind.com.ua не пізніше 18:00 четверга 05/09. Найкраще зробити їх на Google Slides і просто скинути лінк. Інакше в pdf або ppt форматі. Ось хороший мануал про створенню класних презентацій.

 

2) Час і місце проведення

Подія проходитиме у новому комплексі Futura Hub. УВАГА! Це не є у центрі Львова і знаходиться в районі аеропорту (див. карту). Убером з центру їхати приблизно 20 хв, громадським транспортом 30-40. Будь-ласка, врахуйте цей момент. 

 

3) Ваші місця у залі

Ми очікуємо повний зал учасників (100 осіб). За кожним спікером закріплене місце у першому ряді. Тож не переживайте. Але, якщо ви будете не самі, то їм доведеться знайти собі місце. В такому разі рекомендую прийти хоча б за 15-20 хв до початку.

 

4) Спільна вечеря спікерів

Подія завершується о 18:00. Тож я подумав, що було б класно усім разом поспілкуватися в більш камерній атмосфері. Для цього зарезервував стіл у Молодо Зелено на 19:00 для усіх спікерів. Поїдемо туди відразу після конференції.

На жаль у зв’язку з тим, що подія безкоштовна, у мене не має бюджету на такі витрати. Тож просто усі скинемося на фінальний рахунок.

 

5) Вечірка

О 20:00 розпочнеться вечірка. Також у Молодо Зелено (там де і буде наша вечеря).

Це буде радше неформальна тусовка, куди зможуть потрапити усі бажаючі, щоб просто поспілкуватися на різні теми і випити пива чи ще чогось. Буду радий, що ви також приєднаєтеся до цього дійства.

***

Резюме

Це все! Будь ласка, відпишіть у коментах, що все зрозуміло. 

Якщо ж ні, то ось мій прямий контакт +380935304959

Буду радий відповісти на ваші питання! Орест 🙂

2
ПРОКОМЕНТУВАТИ або ЗАПИТАТИСЯ

avatar
2 Автори коментарів
ЯнаОрест Автори останніх коментарів
Яна
Яна

Все зрозуміло, дякую! 😉