Орест Зуб

Привіт! Я Орест Зуб – онлайн підприємець, блогер, мандрівник, письменник родом зі Львова.

Автор україномовного блогу про інтернет бізнес, саморозвиток і подорожі – openmind.com.ua.

Будьмо дружніми: Facebook / Instagram / Youtube

***

Ось пару цікавих фактів про мене у цифрах:

***

Але насправді я простий чувак,

… який дуже любить займатися різноманітними корисними та шкідливими цікавими для мене справами. Хоча головним є довести діло до кінця, щоб з цього був позитивний результат!

 

Моя історія!

Я виріс у Львові, навчався на юрфаку ЛНУ ім. Івана Франка, вів активне студентське та громадське молодіжнє життя. Після завершення навчання проживав та працював у декількох іноземних державах. В якийсь момент зрозумів, що мандри це вже не досягнення, хоча звичайно активно подорожую і надалі  …

…Тож треба ставити планку вище

Мені насправді пощастило мати класне життя. Тим не менше, повернувшись в Україну, я стикнувся з проблемою більшості молодих людей. Робота, самореалізація і досягнення мрій… Я почав усвідомлювати, що криза невідворотня; що кожен тиждень закінчуватиметься у барі, а мега мандрівкою кожного року буде прогулянка в парку неподалік.

Тож я почав пручатися системі і шукати шляхів до контратаки. Перечитавши сотні сторінок мотивувальної та бізнес орієнтованої літератури, прослухавши десятки подкастів і відвідавши багато семінарів, конференцій та інших подій навчально-практичного характеру, здавалося, що ні на крок не наблизився до мети.

І ось в один момент у мене клацнуло в мозку. Кульмінація настала після прочитання статті 10 Причин ніколи не йти на роботу. Я почав розвивати власну справу – туристичний англомовний сайт Ukraine Travel Secrets.

***

Спочатку було зовсім непросто

В той момент я ще працював за основним місцем роботи. Але після першого прориву, коли трафік почав рости, а численні відвідувачі почали залишати відгуки, підбадьорення і споживали результати моєї важкої праці, я чітко знав, що робитиму далі. Я звільнився і почав займатися лише своїм першим сайтом.

***

Але це не кінець історії, друзі

Надихнувшись з прикладів багатьох успішних людей і свого власного досвіду, невдовзі я запустив ще один сайт – OpenMind.com.ua. Це мотиваційний-бізнес-тревел блог для моїх українських колег про онлайн підприємництво, саморозвиток і подорожі, в якому я ділюся історіями про свої подорожі, трішки філософствую і подаю реальні приклади та робочі моделі, щоб показати, що мрії збуваються.

Згодом я почав займатися в межах вищенаведених сфер професійно, мене постійно запрошують виступати на цікавих заходах і часто беруть інтерв’ю. А кількість клієнтів вимірюється тисячами людей. Справа почала рухатися по наростаючій!

Згодом я усвідомив, що кнопки “бабло” не існує, а кількість грошей в гаманці прямо пропорційна тій цінності, яку ми несемо у світ. Таким чином я почав активно розвиватися в інтернеті і заробляти перші кошти онлайн, що зрештою переросло у повноцінний бізнес.

Паралельно з діловим життям я почав активніше подорожувати, відвідавши уже понад 100 країн, серед яких усі держави Європи. А крім того написав книгу бестселер – Формула Продуктивності.

***

Це не просто проект – це ціле життя!

На жаль (чи на щастя) в моїй кар’єрі не було якогось одного чітко вираженого моменту, після якого я раптово прокинувся зранку відомим і багатим. Мої скромні результати є причинно-наслідковим зв’язком з тими щоденними сумлінними діями, які роблю на повну віддачу.

Ось, ви можете в деталях прослідкувати як все покроково відбувалося! Це детальні підсумкові публічні річні звіти згідно трьох сфер моєї діяльності (бізнес – саморозвиток – подорожі) за:

***

ОМБІЗ Картель

Останнім та мабуть найважливішим із моїх напрацювань є ОМБІЗ Картель. Це платформа, яка покликана допомагати людям розвивати бізнес чи іншу комерційну діяльність, використовуючи інтернет-інструменти.

Зараз, уже після року функціонування і розвитку, я можу твердо сказати, що Картель є найкориснішою онлайн бізнес-спільнота УАнету.

***

Хіба ж це не чудово?

  • Робити те, що любиш
  • Допомагати людям
  • Мати прибутковий бізнес
  • Подорожувати коли і куди захочеться
    … і найголовніше…
  • БУТИ ЩАСЛИВИМ

Це вічний двигун, який лише постійно нарощує обертиВсе можливо, якщо цього насправді захотіти і робити реальних кроків у напрямку реалізації мрії. Тож, не чекайте – ДІЙТЕ ВЖЕ!

Живіть Свідомо – Open Your Mind

***

Давайте знайомитися!

Мені надзвичайно важливо знати своїх віртуальних друзів і читачів, оскільки цей блог ведеться саме для вас. Будь ласка, напишіть в коментах кілька слів про себе. Наприклад: хто ви, чим займаєтеся і до чого прагнете. Я завжди радий новим знайомствам! Успіхів вам і до зв’язку!

667
ПРОКОМЕНТУВАТИ або ЗАПИТАТИСЯ

avatar
247 Автори коментарів
ОрестАнонімний користувачВолодимирСвітланаRoman Автори останніх коментарів
Анонімний користувач
Анонімний користувач

я Христина, з Файного Міста,
займаюся музикою
https://soundcloud.com/kristinecornflower 🙂
Твій блог Оресте це заряд добрих ідей та енергії.
Вдячна за це 🙂

Володимир
Володимир

Мене звати Володимир.Я однокласник твого тата. Успіхів тобі !!!

Світлана
Світлана

Привіт! Мене звати Світлана, я адвокат із міста Полтава. Не так давно подорожі стали ціллю мого життя. Досить часто дивлюся різні відеозвіти про подорожі , і от нещодавно зовсім випадково натрапила на Вашу розповідь про Непал (в моїх планах на 2020 з`явилася дана країна). Відео та тексти просто захоплюють та надихають і особливо приємна мова. Книгу, на жаль, ще не читала, тому щось прокоментувати не можу. Успіхів та натхнення на нові проекти!

Roman
Roman

Привіт Орест, мене звати Роман.
Натрапив на твою діяльність кілька років тому у FB. Також підходив здороватись з тобою у Malpensa в Мілані у 2018-му. Планував навіть підписатись на яхт-тур запропонований минулого року тобою, проте не вийшло.
Зацікавило життя незалежно від географічного положення. Теж хотів би так у майбутньому. Сам я працюю в ІТ секторі. Для мене це теж та діяльність яка приносить задоволення.
Стараюсь теж подорожувати з дружиною різними країнами.
Завжди цікаво читати твої пости.
До зустрічі

Анонімний користувач
Анонімний користувач

Привіт, Мене звати Тамара – заступник декана Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника. Була на зустрічі з Вами на Львівському Форумі) Ви для мене живий приклад для мотивації студентів) якби Ви могли вийти на онлайн трансляцію 27 січня 13.00 , була би вдячна. в цей час у мене зустріч з випускним курсом, то хотілося б їм дати надію

Юлія
Юлія

Вітаю! Мене звати Юлія Козак, засновниця офлайн школи іноземних мов Джерело, м. Луцьк. Я вже другий місяць у спільноті ОМБІЗ Картель. Вирішила приєднатися після того, як відвідала конференцію для вчителів іноземних мов у Луцьку, на якій виступали Тетяна Ухіна, Іван Бобров. Тетяна трохи згадувала про вашу спільноту, і мені стало цікаво, оскільки маю на меті розвивати свою школу онлайн (ютуб канал, соц мережі, сайт) і створити з часом нову онлайн школу на україномовній платформі. Поштовхом стало також проходження онлайн курсу Івана Боброва для тюторів, які хочуть створити свої мовні онлайн курси. Зараз маю багато ідей, які втілюю з кожним днем,… Показати більше »

Володимир
Володимир

Це дійсно класно. Займатися тим чим хочеться і мати з цього і прибуток і втіху і мандрувати ! Нажаль така можливість ( а чи і досягнення) є у дуже не багатьох на сьогодні. Ми все життя вкалуємо що б заробити гроші гроблячи здоровя, а потім все зароблене іде на відновлення втраченного здоровя. Така загальна картина. Дещо про себе. По освіті лікар. Значну частину часу віддав фарм бізнесу в провідних міжнародн х компаніях, А зараз на пенсії. То б радикально щось міняти вже напевно запізно. Але цікаво ще дещо зробити і отримати задоволення ( поки ще дозволяє здоровя) від сприйняття навколішнього… Показати більше »

Оксана
Оксана

Доброго дня!
Комплімент вам за книгу “Формула продуктивності”. Лаконічно, чітко, конкретно!

Скажіть, який секрет власної ефективності? Як зробити так, щоб хоча б 90% усіх власних дій були максимально ефективними і результативними?

Светлана
Светлана

Привет, меня зовут Светлана! Я детский и семейный психолог из Киева.

Есть огромное желание организовать оффлайн и онлайн школу для родителей.
Сейчас над этим работаю.
На вас, как специалиста, вышла через Алену Щербюк.
Ваш опыт меня заинтересовал.

Еще, у меня уже второй год в целях заговорить и начать писать на украинском. Мне нравится ваш украинский, поэтому надеюсь, что читая ваш блог и книгу, я буду ближе к своей цели.

Орест
Орест

Ну, що ж! Залюбки допоможу вам реалізувати обидві цілі 🙂

Для цього рекомендую приєднуватися в Картель, де власне Олена вже перебуває тривалий час – https://openmind.com.ua/cartel

Антон
Антон

Привіт! Почув про тебе в підкасті про “Географічно незалежний бізнес”. Також потім прочитав твою книгу. Я програміст, відвідав 27 країн. Зараз на меті запустити свій бізнес і продовжити подорожувати. Моя ціль відвідати 100 країн і побудувати успішний географічно незалежний бізнес. Зараз проживаю в Києві, був би дуже радий познайомитися!

Орест
Орест

Привіт! От і ознайомилися, хоча і віртуально 🙂

Olexandr Shyian / Олександр Шиян
Olexandr Shyian / Олександр Шиян

Привіт , представляю ГО НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР в місті Дюссельдорфі / Німеччина .

Віта
Віта

Привіт, Орест! Випадково зайшла з подругою в бібліотеку в Тернополі) Вирішила що твоя ” Формула продуктивності ” – це що треба!! Я вчитель в сільській школі. Виховую троє синів . Можна сказати сама виховую , так як маю хворого чоловіка ( розсіяний склероз) . Дуже важко, але я тримаюся за свій оптимізм ! Розумію що не дивлячись на труднощі, в нас завжди є шанс змін на краще! Прочитала твою книгу і впевнена що вона – є початком нового життя!

Олена
Олена

Добрий вечір.
Випадково прочитала ваш блог.
Я теж з родиною люблю подорожувати!!!
Але як зробити своє захоплення своїм бізнесом ?… поки не розумію.
Цікаво було б з вами поспілкуватися на цю тему.

Роман
Роман

Доброго вечора! Мене звати Роман, щойно познайомився з вами на лекції у стартап школі, дуже мені сподобалася те, як ви вели лекцію і про, що говорили, але дуже мало вас було, хотілося б з вами, якось порадитися і почути вашу думку, взнати вашу точку зору, чи можете ви виділити трохи часу для зустрічі? В будь якому випадку вдячний вам за почуєте. Дякую!

Віка
Віка

Привіт. Мене звати Віка. Я з Івано-франківська. Чи можна з вами поговорити на рахунок Ісландії по телефону? Я ду-у-уже хочу побачити цю країну. Скиньте мені свій номер будь-ласка у вайбер (якщо маєте можливість поговорити). Мій телефон 0685812125

Ольга
Ольга

Привіт! Ми щойно познайомились в УКУ на RYLA. Дякую, що підтримуєте розвиток молоді.

Ольга
Ольга

Хочу піти з роботи, що не подобається та спробувати себе в інтернет підприємництві. Цікавлюсь подорожами, цікаво послухати Ваш досвід.

Олена
Олена

Мрію створити онлайн школу. Вірю, що зможу, а Ваша конференція додасть впевненості! Дякую!

Антоніна
Антоніна

До того ж, хочеться бути фінансово незалежною, заробітна плата в університеті не влаштовує. Як сказала одна мудра людина: то більше схоже на подачки (donation), радше, ніж на пристойний заробіток.

Антоніна
Антоніна

Привіт! Я – викладачка англійської мови. Пишу дисертацію, більше для себе , ніж для отримання статусу. Цікавлюся психологією, філософією, езотерикою. Чомусь хочеться спробувати діяльність дещо іншу від викладання, але в якій англійську б можна використати як інструмент) (можливо поєднувати науку та якусь справу). Сподіваюся дізнатися щось, що б допомогло мені розпочати діяльність, яка була б прибутковою.

Анжела
Анжела

Доброго дня! Мене звуть Анжела. Маю деяке відношення до викладання англійської мови. Хочу щось кардинально змінити у напрямку, але не полишати мову. Кнопку “бабло” не шукаю, адже не звикла до великого бабла. Хотілося б задіювати інтернет ресурси у власній діяльності та бути корисною людям. Хочеться тримати руку на пульсі та йти в ногу з прогресом! Дякую

Анжела
Анжела

Привіт! Маю деяке відношення до викладання англ. мови. Хочу робити щось радикально інше із застосуванням Інтернет ресурсів. Кнопку “бабло” не шукаю, адже до великого бабла не звикла, але залюбки б ішла в ногу із часом! Дякую

Ольга
Ольга

Доброго дня!
Працюю в готельному бізнесі, керівником відділу, але зміни в сімейному житті внесли корективи в подальші погляди на життя. Хочеться займатись тим, що не буде впливати на можливість спілкування з дітьми, тобто надокучив графік 8-17. Принаймні повинно бути як моральне так і матеріальне задоволення від того, чим займається людина

Олена
Олена

Привіт, я Олена. я простий сільський вчитель англійської мови, але прагну щось зробити новеньке для своїх діток й мати з того якусь користь ( я матеріальну так і моральну)….. маю якісь задуми але не можу зрушити з місця))))

Марина
Марина

привіт,
всети фізично та психологічно здоровий образ життя, усвідомлене батьківство, ловити кайф від життя та кожної справи яку ти робиш. Про це все розповідаю тут instagram.com/mrs_mmmarina/
Я Чернятьева Марина
Instamama
Організатор дитячих свят
Заходьте на сторінку, погортайте, думаю буде цікаво) залюбки прийму участь в вебінарі про світ онлайн та те що він дає

Артур
Артур

Привіт. Я Артур. На жаль, моя ситуація є прикладом найбільш морально важкого роздоріжжя. Я працюю в природоохоронній сфері. І я люблю свою роботу. Вона дає відчуття мети, сенс того, що ти робиш, на. Але… Ця сфера в нашій країні є однією з найменш оплачуваних. Тому з тягарем на серці змушений покидати роботу та йти у “вільне плавання”. Хочу розвиватися у сфері веб- та графічного дизайну, геоінформаційних технологій, сфері туризму. Хочу отримати ковток впевненості та наснаги, нових знань та можливостей. Тому я тут. Сподіваюся, що все вдасться.

Наталя
Наталя

Привіт! Я Наталя зі Львова, мама трьох чудових діточок. Після народження першої дитини мої життєві цінності кардинально змінилися. Робота з 9 до 18 і кар’єра ддя мене вже не цікаві. Планую до кінця літа відкрити інтернет-магазин.

Оксана
Оксана

Привіт! Я Оксана, десь півтора року як я круто змінила професію і дуже кайфую від неї, тому що є де застосувати свою творчість, енергійність і є до кого це все застосувати – діти, моя любов і моє натхнення, так само як і смуток, іноді. Але є АЛЕ. На заробіток не виживеш ))). Я вчитель англійської мови у звичайній школі. Шукаю більш масштабнішого чогось, сама не знаю чого. Але розумію, що дуже багато чого переходить зараз в онлайн режим і щоби не започатковував, з інтернетом “покриття” цільової аудиторії буде в рази більше та швидше. Ось чому і цікавлюсь, як то все… Показати більше »

Руслана
Руслана

Привіт !!! Я Руслана 🙂 Працюю вже 15 років вчителем англійської мови у школі з дітьми віком 10-16 років. Подобається подорожувати 😉 але хочеться частіше … Набридла шкільна система освіти, але не наважуюся створити свою справу … Сподіваюся почерпнути сміливості, натхнення і потрібної інформації для реалізації нового у житті 🙂

Віра
Віра

Привіт! Я Віра, живу у Львові.Я юрист, адвокат.Зараз перебуваю у відпустці по догляду за дитиною
Шукаю можливості заробляти віддалено щоб більше часу приділяти дитині, сім’ї і мати можливість подорожувати.