Орест Зуб

Привіт! Я Орест Зуб – онлайн підприємець, блогер, мандрівник, письменник родом зі Львова.

Автор україномовного блогу про інтернет бізнес, саморозвиток і подорожі – openmind.com.ua.

Будьмо дружніми: Facebook / Instagram / Youtube

***

Ось пару цікавих фактів про мене у цифрах:

***

Але насправді я простий чувак,

… який дуже любить займатися різноманітними корисними та шкідливими цікавими для мене справами. Хоча головним є довести діло до кінця, щоб з цього був позитивний результат!

 

Моя історія!

Я виріс у Львові, навчався на юрфаку ЛНУ ім. Івана Франка, вів активне студентське та громадське молодіжнє життя. Після завершення навчання проживав та працював у декількох іноземних державах. В якийсь момент зрозумів, що мандри це вже не досягнення, хоча звичайно активно подорожую і надалі  …

…Тож треба ставити планку вище

Мені насправді пощастило мати класне життя. Тим не менше, повернувшись в Україну, я стикнувся з проблемою більшості молодих людей. Робота, самореалізація і досягнення мрій… Я почав усвідомлювати, що криза невідворотня; що кожен тиждень закінчуватиметься у барі, а мега мандрівкою кожного року буде прогулянка в парку неподалік.

Тож я почав пручатися системі і шукати шляхів до контратаки. Перечитавши сотні сторінок мотивувальної та бізнес орієнтованої літератури, прослухавши десятки подкастів і відвідавши багато семінарів, конференцій та інших подій навчально-практичного характеру, здавалося, що ні на крок не наблизився до мети.

І ось в один момент у мене клацнуло в мозку. Кульмінація настала після прочитання статті 10 Причин ніколи не йти на роботу. Я почав розвивати власну справу – туристичний англомовний сайт Ukraine Travel Secrets.

***

Спочатку було зовсім непросто

В той момент я ще працював за основним місцем роботи. Але після першого прориву, коли трафік почав рости, а численні відвідувачі почали залишати відгуки, підбадьорення і споживали результати моєї важкої праці, я чітко знав, що робитиму далі. Я звільнився і почав займатися лише своїм першим сайтом.

***

Але це не кінець історії, друзі

Надихнувшись з прикладів багатьох успішних людей і свого власного досвіду, невдовзі я запустив ще один сайт – OpenMind.com.ua. Це мотиваційний-бізнес-тревел блог для моїх українських колег про онлайн підприємництво, саморозвиток і подорожі, в якому я ділюся історіями про свої подорожі, трішки філософствую і подаю реальні приклади та робочі моделі, щоб показати, що мрії збуваються.

Згодом я почав займатися в межах вищенаведених сфер професійно, мене постійно запрошують виступати на цікавих заходах і часто беруть інтерв’ю. А кількість клієнтів вимірюється тисячами людей. Справа почала рухатися по наростаючій!

Згодом я усвідомив, що кнопки “бабло” не існує, а кількість грошей в гаманці прямо пропорційна тій цінності, яку ми несемо у світ. Таким чином я почав активно розвиватися в інтернеті і заробляти перші кошти онлайн, що зрештою переросло у повноцінний бізнес.

Паралельно з діловим життям я почав активніше подорожувати, відвідавши уже понад 100 країн, серед яких усі держави Європи. А крім того написав книгу бестселер – Формула Продуктивності.

***

Це не просто проект – це ціле життя!

На жаль (чи на щастя) в моїй кар’єрі не було якогось одного чітко вираженого моменту, після якого я раптово прокинувся зранку відомим і багатим. Мої скромні результати є причинно-наслідковим зв’язком з тими щоденними сумлінними діями, які роблю на повну віддачу.

Ось, ви можете в деталях прослідкувати як все покроково відбувалося! Це детальні підсумкові публічні річні звіти згідно трьох сфер моєї діяльності (бізнес – саморозвиток – подорожі) за:

***

ОМБІЗ Картель

Останнім та мабуть найважливішим із моїх напрацювань є ОМБІЗ Картель. Це платформа, яка покликана допомагати людям розвивати бізнес чи іншу комерційну діяльність, використовуючи інтернет-інструменти.

Зараз, уже після року функціонування і розвитку, я можу твердо сказати, що Картель є найкориснішою онлайн бізнес-спільнота УАнету.

***

Хіба ж це не чудово?

  • Робити те, що любиш
  • Допомагати людям
  • Мати прибутковий бізнес
  • Подорожувати коли і куди захочеться
    … і найголовніше…
  • БУТИ ЩАСЛИВИМ

Це вічний двигун, який лише постійно нарощує обертиВсе можливо, якщо цього насправді захотіти і робити реальних кроків у напрямку реалізації мрії. Тож, не чекайте – ДІЙТЕ ВЖЕ!

Живіть Свідомо – Open Your Mind

***

Давайте знайомитися!

Мені надзвичайно важливо знати своїх віртуальних друзів і читачів, оскільки цей блог ведеться саме для вас. Будь ласка, напишіть в коментах кілька слів про себе. Наприклад: хто ви, чим займаєтеся і до чого прагнете. Я завжди радий новим знайомствам! Успіхів вам і до зв’язку!

724
ПРОКОМЕНТУВАТИ або ЗАПИТАТИСЯ

avatar
276 Автори коментарів
ЯнаОрестАннаІринаLana Автори останніх коментарів
Яна
Яна

Усім привіт! Мене звати Яна. Я студентка, навчаюсь в магістратурі ЛП. На даний час проживаю у Львові, до цього чотири роки жила і навчалася в Дніпрі. Люблю подорожувати, але поки що подорожую переважно Україною.
Закінчення університету вже не за горами, а я ще й досі не знаю ким хочу стати, коли виросту. Тому намагаюсь навчатися і розвиватися в різних сферах, щоб зрозуміти, яка мені більше до душі.

Анна
Анна

Привіт, я Анна, я журналістка, працюю у Львові. І, чесно скажу, не дуже сприймаю онлайн підприємництво. маю негативний досвід, і базуюся на ньому, тобто на тому, що пережила сама, і як відчула поразку. Більше такого не хочу))) Зрозуміла, що це не моє. І тепер спокійно підробляю традиційною торгівлею, без жодних онлайн та Інтернету. І мені це вдається!

Ірина
Ірина

Привіт. Мене звати Ірина. Я працюю в страховій компанії 2 роки. Робота з людьми завжди для мене здавалася найважчою, але в той же час найцікавішою. Люблю допомагати людям вирішувати складні ситуації. Тоді відчуваю, що день пройшов немарно!)))
Хотілося б додати якоїсь творчості та свіжості в своє життя.
Впевнена, що почерпну корисну інформацію для себе саме тут. Дуже хочу розвиватись в сфері онлайн-бізнесу.

Lana
Lana

Приввт.,дизайнерка одягу і пксессуарів,консультант з стилю,модель

Оля
Оля

Привіт) Я – Оля! За освітою – філолог, тому English це те, чим я живу останні 11 років свого життя. Я працюю викладачем у мовній агенції Львова, де паралельно займаюсь Кембриджськими іспитами та веду Teacher-Training department. Обожнюю ділитись досвідом та черпати його у інших!
Мої найбільші інтереси: освітні події і подорожі з сім’єю.
Мій мозок кишить ідеями і я дуже сподіваюсь, що поради від нових знайомих у контексті даної спільноті дадуть мені змогу всіх їх впорядкувати))

Людмила
Людмила

Привіт! Я Людмила. За освітою та основним видом діяльності я журналіст. Але наразі розвиваю невеличке виробництво – сімейний бізнес – зі створення цікавих штук з дерева та пластику. Це розробка та створення креативних речей для дому та бізнесу: іграшки, прикраси, інтер”єрні рішення, вивіски тощо. Люблю працювати з творчими замовниками та втілювати їх ідеї у реальність.
Буду рада новим знайомствам та обміну корисною інформацією!

Olga
Olga

Привіт! Я – Оля. Вже 2 роки викладаю англійску у В’єтнамі, але також займаюся власною справою. З 2014 року ми з чоловіком декілька років організовували власні походи, велопоходи та мандри в 7 країн світу. Також паралельно займалися фрілансом. Наразі сконцентрувалися на власному блозі та ютуб каналі.
Буду рада корисній інформації та цікавим знайомствам. Дякую за запрошення!

Nadiya Sherotska
Nadiya Sherotska

Мені 36 років. Я викладаю іноземні мови у лінгвістичній гімназії – німецьку та польську мови офіційно. А ще приватно англійську. Моя мрія стати письменницею, але графік роботи робить мене аутсайдером у плані літератури. Хочу знайти подібну до себе другу половинку й активно розвиватися з ним. Головне в житті – гармонія у всьому, але з особистим життям мені не щастить. Шановні холостяки, додавайтеся у Фейсбук.

Андрей
Андрей

Привіт. Мене звати Андрій. 2 роки тому ми з дружиною відкрили власну компанію що займається доставкою великогабаритних вантажів з України за кордон і у зворотньому напрямку. Я уже 7 років працюю у сфері логістики і щодня отримую велике задоволення від того що можу допомагати людям надаючи їм якісну сучасну Логістику за їхніми потребами. На даний момент ми стрімко розвивається розширюючи штат працівників (уже 12 чоловік) та заключаючи індивідуальні контракти з Перевізниками (наш автопарк 50 фур 20-тонників) і власниками вантажу (близько 1000 партнерів). Моя мета популяризувати інформацію про Логістику на світовому рівні, допомогти кожній людині на планеті з розумом використовувати як… Показати більше »