Орест Зуб

Привіт! Я Орест Зуб – онлайн підприємець, блогер, мандрівник, письменник родом зі Львова.

Автор україномовного блогу про інтернет бізнес, саморозвиток і подорожі – openmind.com.ua.

Будьмо дружніми: Facebook / Instagram / Youtube

***

Ось пару цікавих фактів про мене у цифрах:

***

Але насправді я простий чувак,

… який дуже любить займатися різноманітними корисними та шкідливими цікавими для мене справами. Хоча головним є довести діло до кінця, щоб з цього був позитивний результат!

 

Моя історія!

Я виріс у Львові, навчався на юрфаку ЛНУ ім. Івана Франка, вів активне студентське та громадське молодіжнє життя. Після завершення навчання проживав та працював у декількох іноземних державах. В якийсь момент зрозумів, що мандри це вже не досягнення, хоча звичайно активно подорожую і надалі  …

…Тож треба ставити планку вище

Мені насправді пощастило мати класне життя. Тим не менше, повернувшись в Україну, я стикнувся з проблемою більшості молодих людей. Робота, самореалізація і досягнення мрій… Я почав усвідомлювати, що криза невідворотня; що кожен тиждень закінчуватиметься у барі, а мега мандрівкою кожного року буде прогулянка в парку неподалік.

Тож я почав пручатися системі і шукати шляхів до контратаки. Перечитавши сотні сторінок мотивувальної та бізнес орієнтованої літератури, прослухавши десятки подкастів і відвідавши багато семінарів, конференцій та інших подій навчально-практичного характеру, здавалося, що ні на крок не наблизився до мети.

І ось в один момент у мене клацнуло в мозку. Кульмінація настала після прочитання статті 10 Причин ніколи не йти на роботу. Я почав розвивати власну справу – туристичний англомовний сайт Ukraine Travel Secrets.

***

Спочатку було зовсім непросто

В той момент я ще працював за основним місцем роботи. Але після першого прориву, коли трафік почав рости, а численні відвідувачі почали залишати відгуки, підбадьорення і споживали результати моєї важкої праці, я чітко знав, що робитиму далі. Я звільнився і почав займатися лише своїм першим сайтом.

***

Але це не кінець історії, друзі

Надихнувшись з прикладів багатьох успішних людей і свого власного досвіду, невдовзі я запустив ще один сайт – OpenMind.com.ua. Це мотиваційний-бізнес-тревел блог для моїх українських колег про онлайн підприємництво, саморозвиток і подорожі, в якому я ділюся історіями про свої подорожі, трішки філософствую і подаю реальні приклади та робочі моделі, щоб показати, що мрії збуваються.

Згодом я почав займатися в межах вищенаведених сфер професійно, мене постійно запрошують виступати на цікавих заходах і часто беруть інтерв’ю. А кількість клієнтів вимірюється тисячами людей. Справа почала рухатися по наростаючій!

Згодом я усвідомив, що кнопки “бабло” не існує, а кількість грошей в гаманці прямо пропорційна тій цінності, яку ми несемо у світ. Таким чином я почав активно розвиватися в інтернеті і заробляти перші кошти онлайн, що зрештою переросло у повноцінний бізнес.

Паралельно з діловим життям я почав активніше подорожувати, відвідавши уже понад 100 країн, серед яких усі держави Європи. А крім того написав книгу бестселер – Формула Продуктивності.

***

Це не просто проект – це ціле життя!

На жаль (чи на щастя) в моїй кар’єрі не було якогось одного чітко вираженого моменту, після якого я раптово прокинувся зранку відомим і багатим. Мої скромні результати є причинно-наслідковим зв’язком з тими щоденними сумлінними діями, які роблю на повну віддачу.

Ось, ви можете в деталях прослідкувати як все покроково відбувалося! Це детальні підсумкові публічні річні звіти згідно трьох сфер моєї діяльності (бізнес – саморозвиток – подорожі) за:

***

ОМБІЗ Картель

Останнім та мабуть найважливішим із моїх напрацювань є ОМБІЗ Картель. Це платформа, яка покликана допомагати людям розвивати бізнес чи іншу комерційну діяльність, використовуючи інтернет-інструменти.

Зараз, уже після року функціонування і розвитку, я можу твердо сказати, що Картель є найкориснішою онлайн бізнес-спільнота УАнету.

***

Хіба ж це не чудово?

 • Робити те, що любиш
 • Допомагати людям
 • Мати прибутковий бізнес
 • Подорожувати коли і куди захочеться
  … і найголовніше…
 • БУТИ ЩАСЛИВИМ

Це вічний двигун, який лише постійно нарощує обертиВсе можливо, якщо цього насправді захотіти і робити реальних кроків у напрямку реалізації мрії. Тож, не чекайте – ДІЙТЕ ВЖЕ!

Живіть Свідомо – Open Your Mind

***

Давайте знайомитися!

Мені надзвичайно важливо знати своїх віртуальних друзів і читачів, оскільки цей блог ведеться саме для вас. Будь ласка, напишіть в коментах кілька слів про себе. Наприклад: хто ви, чим займаєтеся і до чого прагнете. Я завжди радий новим знайомствам! Успіхів вам і до зв’язку!

Повідомити про
guest
812 Comments
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Nina
Nina
11 роки(ів) тому

Привіт.
Моя ім’я – Ніна, мені двадцять з чимось… 🙂
Я, мабуть, найбільша в світі Мрійниця.
Народилась в Кам’янці-Подільському, закінчила факультет психології КПНУ, працюю HR-ом в великій виробничій компанії… (примітивна банальщина 🙂

Оресте, дякую за можливість дізнатись щось нове.

SashCo
SashCo
11 роки(ів) тому

Не варто зациклюватись на винах!Грузинська кухня дуже смачна..і люди дуже привітні і відкриті….Я служив у Радянські Арміїї в Грузії…Обовя”зково відвідайте Тбілісі…А ще гарно в Колхиді….така долина між горами.Красиво.Маю мрію відвідати ті краї…як все виглядає там?Моїм враженням більше 25років.
А може щось змінилось в цій країні?люди?.
Буду радий побачити короткий звіт про ваші подорожі

Olga Legkoshkur
Olga Legkoshkur
11 роки(ів) тому

Привіт Оресте! твоє життєве кредо мені дуже близьке!! я закінчила історичний факультет у місті Харкові! і ось пропрацювавши в школі рік вчителем історії розумію, що мені дуже важко працювати в цій рутиній системі. де тільки і треба писати звіти! я розумію, що заняття науковою роботою приносять мені більше задоволення! я пишу дисертацію по-одній зі Південно-Східних країн Азії, тому є дуже велика мрія відвідати країни Азії. у них культура та історія дуже цікава мені.

Oksana Kachurak
Oksana Kachurak
11 роки(ів) тому

Привіт!
Прочитавши все вище сказане, захотілося плюнути на всю рутину повсякденного життя і почати робити те, про що дійсно мрієш! Дякую за те, що надихаєте людей!
Я студентка, закінчую 3 курс університету. Навчаюсь в Києві, а родом з-під міста Коломиї, Івано-Франківська область. Дуже люблю подорожувати, хоч мої подорожі поки що обмежуються походом у гори з друзями. Мрію спочатку об'їздити всю Україну, а потім можна і на світ глянути))

Vera Butenko
Vera Butenko
11 роки(ів) тому

Доброго дня, Оресте!
Мені дуже сподобався твій стиль життя і відношення до світу, що нас оточує!.
Я працюю викладчем в університеті, щодня спілкуюсь із своїми студентами, тому завжди відчуваю себе молодою.
Подорожувати мені доки ще не випадала можливість, але мрію про те, щоб побачити світ. Я впевнена, що як тільки я зможу вибратися із свого міста, обовязково реалізую свої мрії.. А поки що буду подорожувати разом з тобою та твоїми друзями і обирати місце, куди слід поїхати в першу чергу!

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Vera Butenko

Клас! Сподіваюсь, Віро, ту Ви знайдете відповіді на дані запитання 🙂

Ернест
Ернест
11 роки(ів) тому

Привіт, Орест!
Мене звати Ернест. Я студент, закінчив 4 курс кафедри Туризму Ужгородського національного університету. Так склалося по життю, що багато подорожую. Побував в багатьох країнах Європи, а також в 2 країнах близького сходу. Саме тому й обрав собі спеціальність, яка пов*язана з подорожами. Вивчаю іноземні мови- володію на даний момент англ, нім, угорською, чешською та на базовому рівні іспанською, турецькою.
Також з дитинства займаюся спортом, спочатку фіз. гімнастикою, а потім легкою атлетикою (вже 9 років) і хожу в гори.
Живу все життя в Ужгороді.

Марина Крыжановская
Марина Крыжановская
11 роки(ів) тому

Привіт! Хочу подякувати за цікавий сайт, дружність та чудову ідею! Мій мандрівний досвід поки що невеликий: бувала в деяких походах, обожнюю гори, а кілкість країн,мною відвіданих, можна перерахувати на пальцях однієї руки (але неодмінно буду це виправляти!;)) Зараз я лише закінчую школу, та йду до того моменту, коли зможу розкрити для себе цілий світ:) Для початку вивчатиму перлини рідної України. Мрію про велоподорож, і, може, колись наважусь й на автостоп ( із потрібними друзями). Переконана, що пересуваючись пішки, бачиш в десятеро більше цікавого та отримуєш в сотні більше яскравих вражень. Тож якщо колись мені доведеться закопатися в роботі, офісі, родинних… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому

Привіт. Студентські роки є чудовим часом для мандрівок. Принаймні саме так це було у мене.
Ось поради студентам – https://openmind.com.ua/2011/06/29/student-travel/

Відповідаю на решту Ваших запитань:
1) Намагаюся більшість своїх справ вирішувати онлайн, тому роблю це з будь якої точки, де я інтернет
2) Залежить від країни. На Кіпр тижня вистачило, у Індії майже півроку безперервно їздив і все ще мало.
3) Володію п'ятьма мовами наразі: анг, нім, пол, укр, рус. ***Німецька на середньому рівні, але достатньо для спілкування у побуті або читання газет…

Karina Fursa
Karina Fursa
11 роки(ів) тому

Привіт. Спершу дякую світу, шо є такі люди як ти, то дуже надихає))
ну а тепер я. звати мене Каріна, живу в Запоріжжі, через місяць буду дипломованим істориком. але шось воно все не те. наче в мами розумниця – але все шо я роблю не приносить мені великої радості. ну майже все, а то я так песимістично)) те шо я люблю – гори, малюванння і музика займає в моєму житті не дуже велике місце. треба шось змінювати. дякую, твій успіх спонукає до роздумів. хоча нє…до дій,во)

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Karina Fursa

І Вам дякую за ці слова.
Це ніякий не успіх, а саме активні дії і улюблене заняття, чого Вам і бажаю…

Rusia Ruslana
Rusia Ruslana
11 роки(ів) тому

Привіт, Орест! я Руслана, народилась та живу в Херсоні, працюю вже 5 років у молодому дружньому колективі великого банку. Маю друзів, безліч захоплень, багато читаю, люблю фотографувати, замальовувати, занотовувати, спілкуватись – це робить моє життя насиченим. Я багато чого люблю робити, але мій головний наркотик – це подорожі! я здатна за 1 день рішуче зібрати речі та вирушити у нові місця. Я нестерпно чекаю дня відїзду, але завжди люблю повертатись. При цьому подорожувати тільки вчусь. Мені імпонує пожити в місцях, щоб дослідити їх та відчути. Так я побувала вже у декільках містах України, в тому числі у Львоі (улюблене місто),… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Rusia Ruslana

Переконаний, Ви знайдете відповіді на ці питання на сторінках цього сайту 🙂
Успіхів Руслано!

Yuliia Litvinchuk
Yuliia Litvinchuk
11 роки(ів) тому

Привіт, Оресте! Просто таки чудовий текст, який не може не надихати. Молодий українець, що вдало реалізує себе – та це просто таки супер!!!:) Мене звати Юлія. Я вивчаю мови і мені це страшенно подобається. Наразі володію англійською, німецькою мовами, починаю вивчення італійської та грецької. Поки що можу похизуватись лише подорожжю до Канади, але на цьому не хотілось би зупинятись! Аж ніяк!!!:) Тому влітку їду до сонячної Грузії, а от що буде далі… А далі хотілось би подорожувати ще більше. А найголовніше, хотілось би, аби відсутність неабияких статків таки не ставала на заваді подорожуванні. Будучи студенткою, я не маю багато можливостей… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Yuliia Litvinchuk

До речі теж літом буду в Грузії. То може там перетнемся. Буду майже протягом цілого липня "на районі".
Щодо економії у подорожах, то Вам сюди – https://openmind.com.ua/2012/04/19/cheap-travel-in-europe/

Сергій
Сергій
11 роки(ів) тому

Привіт, Орест! Мені вже 43 і я все ще мрію подорожувати!))) Я абсолютно незалежний вже більше 20 років, тобто ніде офіційно не працюю ( прочитв ваш переклад про 10 причин)). Займаюсь фотографією. з 2007 зайнявся стоковим фото(продажі через нет) щоб мати пасивний дохід який давав би змогу подорожувати, але ситуація в фотобізнесі стрімко погіршується тому вийти на норм дохід не виходить поки(хоча для життя в якій-неб Індії може й вистачило б)).Взагалі тяга до подорожей , до пізнання інших культур була завжди, ще в 93 році пробував “форсувати” річку на дорозі до Німеччини – депортували)) Мабуть можу слугувати прикладом як треба… Показати більше »

Natalia Danylchenko
Natalia Danylchenko
11 роки(ів) тому

Привіт, я вчитель англійської мови у дитячому садочку та початковій школі. Завжди мріяла подорожувати, але то грошей не було, то часу, то друзів для подорожей, а то і всього разом. Але якщо чогось дуже хотіти, то можна це отримати:) Поки що здійснила самостійні подорожі у 6 європейських країн. Влітку у вчителів багато вільного часу, отож точно подорожуватиму!

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Natalia Danylchenko

Ну що ж, тоді бажаю Вам використати мабуть найдовшу відпустку зі всіх можливих реально круто цього року і не тільки…

Nika Klimash
Nika Klimash
11 роки(ів) тому

Привіт, Оресте. Я Ніка. Мені 21. Зараз вчуся на 4 курсі університетського навчання на факультеті романо-германських мов. Кілька місяців тому зрозуміла, що бути філологом – це не моє призначення і не моє бажання й відразу, як пелена з очей спала, зрозуміла, що єдине, що по-справжньому мене цікавить, манить та інтригує – це музика. Я граю на кількох музичних інструментах, кайфую від освоєння нових. Єдине, що тепер незрозуміло, вірніше не дуже зрозуміло, це те, що я тепре не знаю як займатся своєю пристрастю до музики і ще й гроші якось заробляти. Таке. Подорожувати люблю, але більше подорожувала Україною. Кілька раз була… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Nika Klimash

Дякую. Такі слова мене теж надихають продовжувати цю діяльність і далі. Класно, що знаєш те, що тебе нереально пре. Це найважливіше. Питання грошей теж завжди гостро стоїть і цю сторону не варто закидувати. Просто є моменти в житті, коли хочеться займатися одним, але заради власної фінансової підтримки потрібно робити щось інше. Хммм. Таких ситуацій більшість 🙂 Тим не менше, як на мене, не варто відразу рубати всі хвости. Розвивай те, до чого лежить серце, але закривай тили наявними можливостями. Коли з'явиться нагода (а вона точно з'явиться, якщо робиш те, що любиш) забивай на старе і з головою занурюйся в улюблену… Показати більше »

Natalia Kulinich
Natalia Kulinich
11 роки(ів) тому

Привітик 🙂 я з маленького міста в Рівненській області, Острог, якщо чув про таке, дуже люблю своє місто,але інколи в ньому стає тісно, тому багато подорожую…поки в основному по Україні, але дуже хочу вирватися за її межі. Завжди захоплювалася людьми, які вміють заробляти гроші і отримувати від цього задоволення…теж дуже так хочу…але напевно поки не знайшла свою нішу, в якій могла б реалізуватися…як то кажуть, в активному пошукові 🙂 Що ще про себе?мм…закінчую в цьому році універ…тому всі шляхи відкриті 🙂 лишилося обрати куди йти:)

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Natalia Kulinich

Звичайно, що чув. В Острозькій Академії навчаєтесь?
Як знайти ніше? Хммм… Однозначної відповіді немав.
Спробуйте почати звідси – https://openmind.com.ua/2013/04/05/dreamjob/

Victoria
Victoria
11 роки(ів) тому

Hey-hey))
Мене звати Вікторія, я зараз студентка інституту іноземних мов у м. Ужгород. З дитинства займаюсь танцями, вже півтора року займаюсь активною громадською діяльністю, а саме – в міжнародній молодіжній організації AIESEC. Обожнюю подорожувати. Побувала в Угорщині, Австрії, Німеччині, Італії, Словакії, Чехії та скоро їду в Польщу. В планах – відвідати усі континенти. Колись думала, що поїхати закордон – це щось “из ряда вон выходящее”, але тепер бачу, що світ не такий вже й великий, і якщо сильно захотіти, то можливість знайдеться. Надзвичайно сподобалась ідея з блогами та статтями, які надають дійсно корисну та цікаву інформацію.

Olga Bdjola
Olga Bdjola
11 роки(ів) тому

Привіт) Буду розповідати про себе дуже коротко, Бо, чесно кажучи, взагалі не люблю про себе розповідати. Працюю викладачем англійської, люблю працювати з дітьми, ну й, звичайно ж, мандрувати. Подорожі й пригоди почались з того часу, як друг познайомив мене з сайтами типу Couchsurfing й автостопом. Поїхала по Україні, а потім до Америки, де проржила півтора роки й поїздила майже скрызь, де б хотілось, в Канаду теж їздила. Пізніше-по Європі, під час стажування в AIESEC. Власне, люблю життя, щаслива вже з того факту, що прокидаюсь зранку)

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Olga Bdjola

Клас. У Вас великий досвід. Я ще в США не був.
Ще встигну, а Ви куди далі?

Olga Bdjola
Olga Bdjola
11 роки(ів) тому
Відповісти  Olga Bdjola

Страшенно хочу до Пывденної Америки або Азії. але надовго, мінімум на півроку)))

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Olga Bdjola

Саме так. На такий час туди і варто їхати…

Yulia Darmorez
Yulia Darmorez
11 роки(ів) тому

Привіт 😉
Я студентка і моя мета вести чим побільше активний спосіб життя, мандри це те, що робить життя насиченим, це те, чим я живу і дуже хочу удосконалюватись, щоб побачити багато чого у своєму житті. Коли бачиш таких людей як ви то розумієш, що ти у своєму житті пропускаєш багато можливостей, як зробити своє життя саме таким як прагнеш, мабуть через стереотипи та людську лінь.Хочеться завжди мати яскраві дні і відмежуватись від сірої рутини, яка затягує.

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Yulia Darmorez

Лінь, це рушій прогресу. Хе-хе.
Тим не менше саме лінь стоїть на заваді нашим мріям,
хоча багато хто думає, що це відсутність можливостей.
Зовсім ні. Все тут поряд 🙂

Nika Usmanova
Nika Usmanova
11 роки(ів) тому

Мої вітання з Єгипту! Мене звати Ніка, мені 23 роки. Повністю розділяю Вашу думку про те, що потрібно цінувати у житті і до чого прагнути! Після закінчення університету я вирішила, що сидіти на місті – точно не для мене. Ось тому і розпочала свої справжні тривалі подорожі. Минулого року надихалась Індією, а з вересня 2012го – у Єгипті, проходжу освітнє стажування, вивчаю арабську та пізнаю таку дивну для всіх нас мусульманську культуру та традиції. Зупинятись не збираюсь. Адже Латинська Америка та Океанія (наразі пріоритетні для мене куточки світу) чекають на мене. Та і в Індію треба знову поїхати – як… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Nika Usmanova

Клас.

Я от теж наразі вирішую куди на зиму пхнути.
Тримаю курс на Південну Америку, інакше Єгипет.
Пріоритети теж мовні. Іспанську вже почав, а Арабська наразі чекає…

Ви доки у Єгипті???

Nika Usmanova
Nika Usmanova
11 роки(ів) тому
Відповісти  Nika Usmanova

у Єгипті до липня-серпня. хоча зараз вже і не знаю, чомусь мені здається Єгипет скоро отримає нову порцію протестів і заворушок. кожного дня останнім часом відключають світло у будинках, економлять. подивимось для чого….
якщо пощастить – залишаюсь до літа, тому що хочу подивитись на Єгипет у священний для мусульман місяць Рамадан 🙂 можливо взимку приїду знову. друзів побачити, єгипетською кухнею себе порадувати.
якщо потрібна буде інфа про життя в Єгипті, ціни на сьогодні тощо – звертайтесь 😉

Світлана Марусик
Світлана Марусик
11 роки(ів) тому

Що ж, коли я розповідаю про себе це займає не менше години і дуже важливою є міміка та жестикуляція, та все ж, акі вже отримала листа) Як бачте я Світлана за чоловіком Марусик, хоча, для мене знаково душею Волкова, я ніколи не визнавала рамок і примущень, змінила 7 шкіл і наразі вже 3 універи) Маю професійну освіту закрійника 4-ого розряду, яку отримала в 7-ому класі, не витримавши бездіяльності всіх моїх ескізів (одяг почала малювати, тільки но вперше взявши до рук папір та інше приладдя)). З тим пов'язана одна з граней мого життя, вступ і виступ з безнадійного "кращого у цій… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Світлана Марусик

Уфффффф. Який харакрет.
Якшо важко написати, можете зазняти відео. Буде круто.

Роботи з квітами вражають. Бажаю Вам не зупинятися, далі робити купу помилок і йти улюбленим шляхом від якого нереально пре…

mila
mila
11 роки(ів) тому

Оресте, завдяки Твоїй ініціативі, я приєдналася до “дівчачої пісочниці “, чого уникала все свідоме життя.

Бачу мандрують/хочуть мандрувати у нас здебільшого леді, а “сильна” стать, напевно, надає перевагу подорожам типу “Мальчішнік в Вєгасе”.

Але я налаштована оптимістично:
шукаю компаньйона/компаньйонку для доооовгої (від 5 місяців) подорожі по маршруту Камбоджа, Таіланд, Индонезія … + .

Давайте ділитися досвідом та розділимо витрати :)!

Oleksiy Svyst
Oleksiy Svyst
11 роки(ів) тому

Привіт, я Олекса навчаюсь в Києві– КНУ ім. Шевченка Географічний факультет ( буду мандрувати). Мені 17 років, з 4 років мандрую з батьками по україні і не тільки.Також я пластуном( скаут) тому кожне літо я небуваю дома останні роки відвідував міжнародні скаутські заходи. З отриманням закордонного паспорту планую мандрувати близьким сходом та в європу ну і далі якшо дозволять кошти)

Галя
Галя
11 роки(ів) тому

Вітання. Мене звати Галя. Моє рідне місто – Донецьк. Тут я народилась. Тут живу. Позапозавчора приїхала з Коктебелю. Там монумент є Максиміліану Волошину, на якому написано: “Когда поймешь, что человек рожден, чтоб выплавить из мира Необходимости и Разума – Вселенную Свободы и Любви – тогда лишь Ты станешь Мастером”. Моє покликання – стати Майстром. Я так думаю. Дякую всім Богам, що привели мене на цей ресурс, а Боги – в нас самих. Будьмо=)

Tanya Javorska
Tanya Javorska
11 роки(ів) тому

Доброго дня) Я львів`янка і хочу мандрувати) Наразі студентка.

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Tanya Javorska

Привіт. Значить Ви потрапили у правильне місце.

Олександр Самчук
Олександр Самчук
11 роки(ів) тому

Привіт!
Дякую за матеріали та сайт. Однозначно варте уваги 🙂
Сам я працюю в "дядю" 🙂 у великій національній компанії, займаюся усім що стосується побудови системи оплати праці, хехе

Взагалі також постійно виношую думки про власний бізнес. Бізнес у сфері інформаційний баз даних, обміну інформацією, швидкістю доступу до необхідного матеріалу. Вважаю, за цим майбутнє.

Особистий досвід подорожей не великий – багато подорожував по Україні, а на Європу та інший світ покищо тільки задумуюсь. Європу для себе відкрив минулого року.

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Олександр Самчук

Тох, хто володіє інформацією, той володіє і світом.
Явно вартує розвиватися у цьому напрямку 😉

Ольга Дмитришена
Ольга Дмитришена
11 роки(ів) тому

Приветик!Меня зовут Оля, на данном этапе заканчиваю магистратуру в НТУУ "КПИ"…Стараюсь пробовать все новое, но увы, пока было не сильно много возможностей это сделать, побывала в Словакии, Болгарии, Румынии,Греции, Италии,Словении,Венгрии,Австрии,России,Египте в некоторых странах по несколько раз:)) Также поездила по любимой и родной Украине. Стремление внутри разрывает все возможное, безумно хочу объездить весь мир, пожить в разных странах изучив их культуру…Рвение изменить жизнь к лучшему иногда не дает уснуть))
Очень понравилась Ваша идея сайта и деятельности, хотелось бы перенять этот бесценный опыт и также наслаждаться каждой прожитой минутой.) Спасибо за то, что даете такую возможность.

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Ольга Дмитришена

Сподіваюся мої напрацювання стануть Вам у пригоді, Ольго 🙂
Тут багато всього цікавого і корисного…

Roman Kapiy
Roman Kapiy
11 роки(ів) тому

Привіт!
Моє ім'я Роман. Мені 18. На даний момент є студентом. Прагну організувати своє життя таким чином аби мати можливість постійно бути в русі й, водночас, приносити якусь користь для людей. Споглядаючи кілька реальних прикладів, серед яких такі люди як Сергій Доля, Віталій Раскалов й Ви, вірю що це цілком реально! А Ваш і ряд інших блогів надихає і вчить мене мислити по-новому. Дякую!)

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Roman Kapiy

Звичайно. Якраз приклади реальних людей надихають найбільше.
До речі, дякую за Раскалова. Не знав про такого. Чувак реально валить…
Успіхів.

Alyona Chernyakhova
Alyona Chernyakhova
11 роки(ів) тому

Привіт, Орест! Побачила на Inspired оголошення про он-лайн семінар, дуже зацікавило. Приємно що є люди, які займаються такою справою. Я живу і працюю в Ужгороді. Наразі відвідала 8 країн (Фінляндія, Латвія, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія, Македонія, Туреччина). Мене цікавлять нові культури, спілкування з людьми з інших країн. Колись 2 роки була активним членом організації AIESEC, дуже багато спілкувалась з волонтерами з усіх країн світу, сама була волонтером у Македонії, і скоро знову збираюсь на проект в Африку. Працюю фрілансером у сфері інформаційних технологій. Дуже люблю свою роботу, а також свободу і мобільність, яку вона мені дає. В майбутньому хотілось би… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Alyona Chernyakhova

Круто! Бачу ми в одній тємі
Цей шлях точно "праведний" 🙂
А що за проект в Африці?

Victoria Ducky
Victoria Ducky
11 роки(ів) тому

Привет, Орест;) я всегда видела свою будущую жизнь именно такой, какой живешь ты. Но всему свое время. Мне 28 лет, я добилась соавнительно многого. Популярна в своем городе и не только. Когда-то бросила престижную работу и поняла, что жизнь слишком коротка, чтобы жить так, как хотят другие. Занялась фотографией, стала моделью, сняла фильм, победила на междунардеом фесте, побывала на всех телеканалах и в известных печатных изданиях Украины, даже на обложке, постоянно мотаюсь по городам, работаю с известными фотографами СНГ. К 28 годам все таки обзавелась почти семьей и отдельным жильем. Создала с друзьями креативную команду, развиваемся, клиентам нравимся. Но я… Показати більше »

Olena Hret
Olena Hret
11 роки(ів) тому

Вітання! Чесно, ще навіть не встигла прочитати всієї інформації тут на блозі-сайті. Проте одразу видно, що така інфо цікава для кожної людини! Про себе можу сказати, що мені цікаво в житті все: від відчуття радості та чогось нового до пізнання нових місць. На жаль, небагато вдалося мені відвідати, проте можливо за допомогою Ореста вдасться більше! Тут є цінні поради та конкретні цікаві статті, лишається лише сказати собі: "Вперед!" Скільки себе знаю, то працюю з он-лайн-інформацією, книгами, журналами, пишу якісь різні презентації, статті, досліджую освітні явища, працюю у академічній сфері. Побувати хочу не всюди, навіть не на всіх континентах. Мрія дитинства… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Olena Hret

Ну, враховуючи Вашу діяльність, мабуть можна було би це робити дистанційно і подорожувати одночасно…
А там і до Австралії рукою подати 🙂
Чи я не правий?

Inna Kolomiіets
Inna Kolomiіets
11 роки(ів) тому

Привіт, Орест! Я – Інна, мені 24, родом з Вінничини, живу і працюю в Києві. Робота забирає увесь вільний час, протягом «куцих» відпусток вдавалось куди-небудь поїхати, але це зовсім не те, що хочеться. Робота-дім-робота – така схема не для мене, але принаймні 3 роки я так жила. Зараз я готова до кардинальних змін і впевнено крокую до них:) За плечима маю 4 самостійних поїздки в Індію, також була в Непалі, Туреччині і Польші. В планах Пакистан і Іран. Жага до пригод виявилась сильнішою за стабільне та нудне життя в столиці і ось вже вкотре збираюсь до Індії. Я завжди рада… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Inna Kolomiіets

Клас. Бачу ти чітко знаєш чого хочеш.
Тримаю за тебе кулаки і може десь перетнемся в Гімалаях чи десь на Близькому Сході 🙂

Yana Stealthy
Yana Stealthy
11 роки(ів) тому

Привет! Очень вдохновляюще, спасибо что делишься всем этим, за идею 🙂 Я сейчас офисный планктон, который цепляется за работу, потому что живешь от зарплаты от зарплаты.. И мечтаю о прозрении, как работать в удовольствие, не быть привязанной к офису и к четкому трудовому графику. Но прозрение пока не приходит к сожалению ) Поэтому осуществить мечта+ дата= план не выходит. Но я надеюсь ) КОнечно поездка это стресс, масса работы про продумыванию всех мелочей(и все равно что-то еще будет не продумано), но это и новая жизнь, когда ты полностью в поездке, в ином мире, и ты здесь новый. Это ощущение новой… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Yana Stealthy

Не хочу гдиоко копати, бо тема чутлива.
Але скаду одне: "Ви спробуйте і можливо підсядеет на те саме, що і я" 😉

Іра
Іра
11 роки(ів) тому

Привіт, дуже дякую за запрошення. Для мене найвищі цінності – кохання і свобода. Як це поєднати в реальному житті? Подорожі завжди мене надихають, я відчуваю справжнє задоволення від зустрічей з новими культурами, мовами, шедеврами природного, штучного і надприродного походження. Але…. мої кохані люди – чоовік і син мають зовсім інше уявлення про те, що таке відпочинок. Як поєднати кохання і свободу вибору?
Буду шукати відповідь на питання у Ваших мандрах. Може колись і сама зважусь!

Григорій
Григорій
11 роки(ів) тому

Привіт Оресте! Сподіваюсь що колись зустрінемось (приємно поспілкуватись з такими людьми на живо). Я також люблю подорожувати, але трохи по іншому: як влучно сказав мій колега Гельмут Еренберг – “Науковий туризм” – участь в конференціях, літніх школах, наукових стажуваннях. Так, працюючи на хімічному факультеті, я відвідав 10 країн і ще 3 під час відпусток. Так що також є про що розповісти.

Liliia Danylenko
Liliia Danylenko
11 роки(ів) тому

Доброго дня, Оресте!
Мені 22 роки, я нещодавно закінчила університет за спеціалністю "Перекладач" (англійська та німецька мови). Наразі працюю в альма матер. Я відвідала 7 країн і хочу побачити значно більше. Також мрію вчитися та працювати за кордоном, подорожувати і писати книжки.

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Liliia Danylenko

З Вашою професією всі дороги відкриті… Чесно!!!

Svitlana
Svitlana
11 роки(ів) тому

Привіт Оресте, мене звати Світлана Далібожко. Буду короткою, хочу зламати стереотип “дня сурка”, і хочу довести собі, що є інше життя, і що ним можна і варто жити, бо як то кажуть – життя одне. Чудову зустріч ви затіваєте! Всім успіху!

Nina Splavska
Nina Splavska
11 роки(ів) тому

Привет. Мне достаточно лет, которые мне никто никогда не дает) да это не важно) я просто обожаю путешестовать самостоятельно. Первый опыт самостоятельного путешествия был в прошлом году в Норвегию, – страну моей мечты. Путешествовали вдвоем с мужем, арендовав машину. В этом году планировали повторно посетить эту страну, заполярную часть, – но пока не сложилось)зато у меня появилась чудесная возможность переубедить саму себя…Много лет подряд, я твердила, что никогда не поеду в Индию…И в этом году обстоятельства сложились таким образом, что я посетила именно эту страну. ..Уже 8 день, как я вернулась на Украину, и я все никак не могу отойти… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Nina Splavska

Саме так, ніколи не варто зарікатися. Хе-хе…
Сам не раз помічаю, як роблю те, про що ніколи б не подумав раніше. Ги…

Oksana Paliy
Oksana Paliy
11 роки(ів) тому

недавно переглядала ваш звіт з останніх 4-х місць і у мене з*явилась іще одна мрія. справді, надихає)
подорожувати почала з минулого року,поки що виходить це не часто, але я стараюсь знаходити якісь волонтерські проекти, щоб можна було з користю провести час, познайомитись з новими людьми і побачити країну. була в Польщі, а цього року вже в Грузії. після останньої подорожі було дуже важко повернутись в реальність нашу українську:)
плани на майбутнє: закінчити університет і подорожувати, багато подорожувати, бо у світі стільки є прекрасного і незвіданого)

Юля Смерека
Юля Смерека
11 роки(ів) тому
Відповісти  Oksana Paliy

слухай, цікава сторінка!!

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Oksana Paliy

Клас. Я от теж скоро в Грузію їду. Що там варто відвідати? Яке вино найкраще?

Tania Poluektova
Tania Poluektova
11 роки(ів) тому

Привіт Я з невеличкого міста Луцьк. Я його люблю, але інколи хочеться вирватися з нього на кілька днів-тижнів-місяців. Тому намагаюся використовувати для цього різні можливості. Зокрема за рахунок того, що беру участь у різних тренінгах. Проте вони відбуваються переважно у Києві. Також, як і більшість студентів, за допомогою програми Ворк енд Тревел відвідала Америку. Дуже сподобалося подорожувати літаком))) Хочу ще))) Ще й сам процес подорожі був цікавим, коли так вільно розмовляєш з абсолютно незнайомими людьми, а ще справжній квест, коли шукаєш необхідний термінал, вокзал, лінію метро і тп. Проте нвіразу не подорожувала автостопом (хіба що стопила машини, щоб з села… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Tania Poluektova

Весь світ не може бути без кордонів, бо тоді голота поїде до панів і почне красти…
І це нормально. Так було і буде завжди.
Тому варто бути гідним амбасадором своєї країни і представляти її з кращого боку.

Щодо автостопу, то це не є найкращим способом пересувіання, але це вже інша історія…

Мирослава Шершень
Мирослава Шершень
11 роки(ів) тому

Привіт! Я дізналась про твій блог від моєї дуже доброї знайомої з якою ми разом працюємо над одним проектом. Слухала твій семінар " Крок у нове життя", інфобізнес.
Взагалі я менеджер з туризму і 10 років працювала в турбізнесі. Зараз виховую доцю. Вважаю твою ідею з itravel дуже класною і актуальною. Світ дуже швидко міняється і завжди треба йти в ногу з часом. А взхагалі приємно спілкуватися і слухати" ЖИВИХ" людей. Я в даним момент в пошуку… Шукаю нових проектів.

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому

Тоді сподіваюся, що у даному проекті Ви знайдете для себе те, що допоможе знайти Ваш шлях…

Lina Maltseva
Lina Maltseva
11 роки(ів) тому

Привіт Орест! Натрапила на твій блог випадково и дуже цьому рада!!!Дуже дякую за семінар про Індію, котрий завантажила після реєстрації. Насправді нещодавно з'вились думки відвідати цю країну і ось неспадівано отримую такий чудовий подарук у вигляді двохгодинної розповіді про цю загадкову країну. Ти дуже захопливо и повно розповів про все, що необхідно мандрівникові. Величезне дякую!!! Дуже круто!! 🙂 Про себе: працюю менеджером ЗЕД, так би мовити "офісний планктон" ( але робота мені подобаєтся); люблю мандрувати. Самостійні подорожі почались років зо два тому ( раніше, в основному, були за допомогою турагенств) з волонтірського проекту у Франції ( правда першого і останнього… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Lina Maltseva

Звичайно! Все пізнається у порівнянні 🙂
Волонтерські речі добрі, але до певного часу…
Все таки я прихильник самоокупності і розвитку економіки,
хоча б за рахунок дрібних транаскацій…

Alina
Alina
11 роки(ів) тому

Привіт! Мене звуть Аліна Гудзовська. Мрію подорожувати більше ніж зараз, тобто не тільки по Україні, але й за її кордонами. З дитинства хочу побувати в Лондоні та на Британських островах, а також відвідати Мачу-Пікчу в Перу. Обожнюю вивчати самостійно маршрути, а також звичаї інших національностей. Хочу дізнатись деякі секрети, щоб здійснити свої мрії, тому і записалась до тебе, Орест, на цей форум.

Дякую за таку можливість! Відчуваю, що знайомство з тобою та цим курсом мені допоможе!

Anna Kaynova
Anna Kaynova
11 роки(ів) тому

ПривІт, Орест!
По-перше, дякую тобі за чудовий сайт, захоплюючі статті та можливість пізнавати більше! Я багато читала про лоу-кости, коучсерфінг та інші види економного пересування, але завжди цікавіше дізватися про все від людини, яка це вже спробувала!
Я студентка-першокурсниця, також веду активне студентське життя, декілька місяців тому приєдналася до організації AIESEC, про яку ти певне чув 🙂
Мандри – моя пристрасть! я трохи подорожувала Україною, була не раз і за її межами, але омріяних країн ще не бачила, та впевнена, що все ще попереду! сподіваюсь, твій блог мені допоможе!
ДЯКУЮ!

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Anna Kaynova

І AISEC допоможе теж. Завдяки цьому я був стажувався у Хорватії та Індії…
А ось і моя стаття про АЙСЕК – https://openmind.com.ua/2013/03/29/aiesec/

Snizhana Koshlata
Snizhana Koshlata
11 роки(ів) тому

Привіт,Оресте) Дуже рада,що є такі люди як ти,які надихають інших на неймовірні звершення в своєму житті. Про себе: хоч працюю в інтернаціональній компанії,якто кажуть `по спеціальності`,але явно не за покликанням).Відколи вперше побувала за кордоном у 2007 році,любов до мандрів залишилась зі мною назавжди. З того часу завдяки студентським програмам та власноруч спланованим подорожам вдалось побувати в таких країнах, як Польща,Угорщина,Австрія,Німеччина,Італія,Франція,Іспанія,Чехія,Словаччина,Туреччина та Грузія, і з кожною мандрівкою пов`язані незабутні враження. Проте,the sky is the limit). Тому надіюсь в майбутньому пізнати ще багато куточків нашої планети. Найближчі плани- червнева подорож до найбільшого італійського озера Lago di Garda, а одна з моїх найбільших… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Snizhana Koshlata

Клас
Був на тих італійських озерах недавно. Дуже гарно.
Сподіваюся ще застанете засніжені вершини гір 🙂

Julia Tkachenko
Julia Tkachenko
11 роки(ів) тому

Привіт, Орест! Насправді ми вже колись бачились вживу у Львові на зустрічі каучсерферів, і випадково зовсім не випадково через нашу "дружбу" в ВК я вийшла на цей блог і тепер з захопленням за ним слідкую. Мене дуже надихають твої життєві позиції, як ти пишеш і про що. Про себе: я фотограф, художник, мандрівник. Відвідала 23 країни, жила та працювала в Лондоні, 3х містах України (Луцьк, Львів, Євпаторія), зараз проживаю у Відні. Багато подорожувала автостопом, по каучсерфінгу, кемпінги. Люблю досліджувати місця та країни не лише з туристичної сторони, люблю збирати рецепти світу та багато фотографувати. Я не маю постійної стабільної роботи… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Julia Tkachenko

Я був лише на одній зустрічі каучсерферів. Значить зустрічалися саме там 🙂

На рах стабільної роботи все в порядку. Бачу, що Ви до такої не прагнете, хоча багато кому це підходить більше.

У всякому разі єдина стабільність у нашому житті це те, що все нестабільно. Хе-хе.
Перший крок вже є. Другий… (а це вже Ви мені скажете, коли зробите)

Домовились? 🙂

Катерина Лобатенко
Катерина Лобатенко
11 роки(ів) тому

Такий невимовний шквал надихаючої інформації!! Дьяк"ю!!!
Дуже тішить, що є живі та думаючі і щасливі люде! Радію, що якимсь дивом натрапила на сайт і тепер маю доступ до важливих ідей та "підзадштовхаючих" думок.)
Мрію подорожувати та розвиватись, і, обов"язково, допомагати іншим, бо для мене то одна з основних істин буття. Хочеться змінити ставлення людей до самих себе та до світу. Отака маленька мрія.)) Люблю малювати і колір, будь-який, а ще – вітер. Вибачаюсь за такий трохи зайвий інформацій))

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому

Перед тим, як почнете міняти інших пам'ятайте, що першими повинні змінитися Ви і підтягнутися до тих стандартів, про які йтиме мова.

Ваш власний приклад і буде найяскравішим взірцем для інших.

Успіхів 🙂

Леся Баркова
Леся Баркова
11 роки(ів) тому

привіт Оресте! мені імпонує твоє життя і діяльність, яку ти обрав! Для мене ти приклад! Про себе: я щаслива жінка ,чудова дружина і мати двох дітей сина і доньки , дочка своїм батькам. Колись у мене була стандартна родина і сім"я з усіма конфліктами і негативними стосунками , які до цих пір тривають у міліонах сімей . та якось я прийняла рішення змінити це на краще і мені вдалося в сім"ї панує мир , злагода і любов – і це для мене є найвища цінність.Я відчуваю себе реалізованою в сім"ї, можливо комусь цього було б достатньо, та не мені, хочеться… Показати більше »

Orest Zub
Orest Zub
11 роки(ів) тому
Відповісти  Леся Баркова

І Вам дякую.
Це чудово мати мрії, оскільки саме з них все починається.
Але самі мрії змін не роблять, їх треба реалізовувати.
Найкращий початок – це хоча б їх записати і поставити дату біля кожної 🙂
Далі справа за активними діями

Рекомендую почитати статтю "Визнач ціль, інакше стрілятимеш в холосту"
https://openmind.com.ua/2012/01/31/goal-setting/
P.S. Мрія + дата = план 😉

Ігор
Ігор
6 роки(ів) тому
Відповісти  Леся Баркова

Цікаво! Бачу, тут формується пласт ціннісних реформаторів людства)

Aleksandr
Aleksandr
11 роки(ів) тому

Очень интересный у вас украинский язык. С первого прослушивания думал вы из эмигрантов Канадских или из Австралийских)) А оказалось наш Львовский. Вобщем нравится о чем пишите, пожалуй подпишусь.

mashamitina
mashamitina
11 роки(ів) тому

Від усієї душі дякую за щирість і віру в свою справу. За мотивацію змінити життя на краще. Молодець! Так тримати!

Анонімний користувач
Анонімний користувач
11 роки(ів) тому

Чуваче! Респект тобі!!!

Svetlana
Svetlana
11 роки(ів) тому

Мною так само керує драйв “до” а не “від” :-), тому я відчуваю, що нам по-дорозі, Оресте, хай щастить!! Успіхів у цікавій подорожі власного життя..Дякую за те, що ти є!