Орест Зуб

Привіт! Я Орест Зуб – онлайн підприємець, блогер, мандрівник, письменник родом зі Львова.

Автор україномовного блогу про інтернет бізнес, саморозвиток і подорожі – openmind.com.ua.

Будьмо дружніми: Facebook / Instagram / Youtube

***

Ось пару цікавих фактів про мене у цифрах:

***

Але насправді я простий чувак,

… який дуже любить займатися різноманітними корисними та шкідливими цікавими для мене справами. Хоча головним є довести діло до кінця, щоб з цього був позитивний результат!

 

Моя історія!

Я виріс у Львові, навчався на юрфаку ЛНУ ім. Івана Франка, вів активне студентське та громадське молодіжнє життя. Після завершення навчання проживав та працював у декількох іноземних державах. В якийсь момент зрозумів, що мандри це вже не досягнення, хоча звичайно активно подорожую і надалі  …

…Тож треба ставити планку вище

Мені насправді пощастило мати класне життя. Тим не менше, повернувшись в Україну, я стикнувся з проблемою більшості молодих людей. Робота, самореалізація і досягнення мрій… Я почав усвідомлювати, що криза невідворотня; що кожен тиждень закінчуватиметься у барі, а мега мандрівкою кожного року буде прогулянка в парку неподалік.

Тож я почав пручатися системі і шукати шляхів до контратаки. Перечитавши сотні сторінок мотивувальної та бізнес орієнтованої літератури, прослухавши десятки подкастів і відвідавши багато семінарів, конференцій та інших подій навчально-практичного характеру, здавалося, що ні на крок не наблизився до мети.

І ось в один момент у мене клацнуло в мозку. Кульмінація настала після прочитання статті 10 Причин ніколи не йти на роботу. Я почав розвивати власну справу – туристичний англомовний сайт Ukraine Travel Secrets.

***

Спочатку було зовсім непросто

В той момент я ще працював за основним місцем роботи. Але після першого прориву, коли трафік почав рости, а численні відвідувачі почали залишати відгуки, підбадьорення і споживали результати моєї важкої праці, я чітко знав, що робитиму далі. Я звільнився і почав займатися лише своїм першим сайтом.

***

Але це не кінець історії, друзі

Надихнувшись з прикладів багатьох успішних людей і свого власного досвіду, невдовзі я запустив ще один сайт – OpenMind.com.ua. Це мотиваційний-бізнес-тревел блог для моїх українських колег про онлайн підприємництво, саморозвиток і подорожі, в якому я ділюся історіями про свої подорожі, трішки філософствую і подаю реальні приклади та робочі моделі, щоб показати, що мрії збуваються.

Згодом я почав займатися в межах вищенаведених сфер професійно, мене постійно запрошують виступати на цікавих заходах і часто беруть інтерв’ю. А кількість клієнтів вимірюється тисячами людей. Справа почала рухатися по наростаючій!

Згодом я усвідомив, що кнопки “бабло” не існує, а кількість грошей в гаманці прямо пропорційна тій цінності, яку ми несемо у світ. Таким чином я почав активно розвиватися в інтернеті і заробляти перші кошти онлайн, що зрештою переросло у повноцінний бізнес.

Паралельно з діловим життям я почав активніше подорожувати, відвідавши уже понад 100 країн, серед яких усі держави Європи. А крім того написав книгу бестселер – Формула Продуктивності.

***

Це не просто проект – це ціле життя!

На жаль (чи на щастя) в моїй кар’єрі не було якогось одного чітко вираженого моменту, після якого я раптово прокинувся зранку відомим і багатим. Мої скромні результати є причинно-наслідковим зв’язком з тими щоденними сумлінними діями, які роблю на повну віддачу.

Ось, ви можете в деталях прослідкувати як все покроково відбувалося! Це детальні підсумкові публічні річні звіти згідно трьох сфер моєї діяльності (бізнес – саморозвиток – подорожі) за:

***

ОМБІЗ Картель

Останнім та мабуть найважливішим із моїх напрацювань є ОМБІЗ Картель. Це платформа, яка покликана допомагати людям розвивати бізнес чи іншу комерційну діяльність, використовуючи інтернет-інструменти.

Зараз, уже після року функціонування і розвитку, я можу твердо сказати, що Картель є найкориснішою онлайн бізнес-спільнота УАнету.

***

Хіба ж це не чудово?

  • Робити те, що любиш
  • Допомагати людям
  • Мати прибутковий бізнес
  • Подорожувати коли і куди захочеться
    … і найголовніше…
  • БУТИ ЩАСЛИВИМ

Це вічний двигун, який лише постійно нарощує обертиВсе можливо, якщо цього насправді захотіти і робити реальних кроків у напрямку реалізації мрії. Тож, не чекайте – ДІЙТЕ ВЖЕ!

Живіть Свідомо – Open Your Mind

***

Давайте знайомитися!

Мені надзвичайно важливо знати своїх віртуальних друзів і читачів, оскільки цей блог ведеться саме для вас. Будь ласка, напишіть в коментах кілька слів про себе. Наприклад: хто ви, чим займаєтеся і до чого прагнете. Я завжди радий новим знайомствам! Успіхів вам і до зв’язку!

guest
806 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вадим
Вадим
3 роки(ів) тому

Привіт! Я Вадим, живу в маленькому містечку на Київщині, медик за освітою.
Тривалий час працював менеджером в фарм компаніях, наразі заробляю реабілітацією хворих немовлят та профілактикою проблем саме в такому віці ))
Проте мрію навчитись заробляти віддалено, щоб мати більше часу для подорожей!
Люблю море, гори, подорожі.

Оксана
Оксана
3 роки(ів) тому

Привіт. Мене звати Оксана. хочеться навчитись працювати в інтернеті та навчитись чогось новенького…було б чудово знайти щей додатковий заробіток для подорожів…

Анонімний користувач
Анонімний користувач
3 роки(ів) тому

Привіт! Мене звати Ярина. Я психолог. Зараз шукаю шляхи власної самореалізації як тренер, консультант, оскільки попередній досвід викладання не надавав такої можливості. Прагну знайти ці ключі та унікальність в справі.

Олег
Олег
3 роки(ів) тому

Пррривіт! Я працюю у відео продакшені, придумую, знімаю, монтажую відео. Але насправді зараз творчості тут мало, все перетворилось у рутину. Хочеться себе реалізувати у цікавіших проектах, в ідеалі щоб можна було багато мандрувати)

Юлія
Юлія
3 роки(ів) тому

Привіт. Знайома з розповіді у Ірини Снітинської. Жила у Львові, тепер в Литві м Каунас. Шукаю нові можливості реалізувати себе тут?

Ruslana Kot
Ruslana Kot
3 роки(ів) тому

Привіт! Руслана – людина, через яку реалізовується методика “Свідоме Навчання”, основна мета якої: максимальне розкриття внутрішнього потенціалу людини. Ох і подобається мені ваше поєднання дедлайну і творчих професіоналів – тому цього року знову готова поспостерігати “Воу…гарячі теми гарячим темпом”. Дякую

Ігор
Ігор
3 роки(ів) тому

Вдалого дня, Оресте! Ваш стиль життя – вікно у мрії та руйнація стереотипів для мене особисто. Працю в Львівській Політехніці, Викладаю курс “Управління корпоративними змінами” та інші… але цей курс мені до душі. Готовий поділитись напрцюваннями ( 8 років) з даної тематики. Приклад – Тема “Чому успішні підприємства зазнають краху” або “Страшний звір “Активна інерція”. тел +38-0977114611. З повагою, Ігор Грибик.

Олеся
Олеся
3 роки(ів) тому

Привіт, Оресте!
Дякую Вам за те, що ділитеся з нами корисною інформацією.Мене звати Олеся, за освітою я менеджер.Працюю в службі зайнятості.Хочу розпочати власну справу і буду рада почерпнути Ваш досвід!

Ірина
Ірина
3 роки(ів) тому

Привіт, Орест! Мене звати Ірина. Я провідний працівник відділу якості на підприємстві. Вже працюю багато років,маю великий стаж, але робота не приносить задоволення й запезпеченості. Маю бажання змінити професію. Вірю у корисність вашого сайту й онлайн зустрічі. Дякую, що ви надихаєте!!!

Наталя
Наталя
3 роки(ів) тому

Привіт, Орест! Мене звати Наталя. Дуже люблю мандрувати, особливо нетуристичними маршрутами. Обожнюю своє рідне місто, тому моя робота приносить мені задоволення. Я – екскурсовод по Львову, вивчаю теж екскурсійні маршрути Карпатами. Цікаво було б повчитись веденню онлайн- бізнесу. Цікаво було б почути ваші ідеї?

Тетяна
Тетяна
3 роки(ів) тому

Привіт Орест, рада знайомству! Ми якось песікались на одному із конвеншн заходів на Арені). Захоплююсь тим, чим ви займаєтесь! Відразу видно, що ви знайшли себе, бо ваша робота приносить вам задоволення, а це найголовніше..Я – локальний підрідник з організації бізнес заходів, послуги надаю у Львові…такий собі організатор конференцій на аутсорсі .Створила свій бренд. Хотіла б черпнути нових ідей як його просувати в інтернеті…

Настя Саржевська
Настя Саржевська
3 роки(ів) тому

Привіт, Орест і команда:) приємно познайомитися) Оресте, твоя історія – супер, а ще – класно пишеш) щодо мене – щирість робить світ кращим, тому воно того варте) люблю гуляти вулицями навіть невідомих незвичних мені маленьких міст. Намагаюся цінувати час, життя та свободу. Хоча б раз на тиждень на вихідних не вдягаю годинник) пишу інтерв’ю з цікавими особистостями, вважаю, що людина та її погляди – найбільша цінність. Також схиляють до думки, що оточення неабияк визначає наш майбутній шлях. Трохи цікавлюся когнітивними помилками та суб’їктивністю сприйняття світу)

Анонімний користувач
Анонімний користувач
3 роки(ів) тому

Привіт. Мене звати Ярослав, на даний момент Я безробітний. Хочу навчитись продавати в інтернеті, і зрозуміти як все працює.

Олена
Олена
3 роки(ів) тому

Привіт. Мене звати Олена. Зараз я з сім’єю живу і працюю в Польщі. Сюди ми потрапили після краху нашого невеликого онлайн бізнесу. Пробували займатись чимось іншим, навіть виробництвом, проте продаж не пішов і ми зібрались та виїхали за кордон.
Нажаль зараз, кт, поки знання я мови на не досить високому рівні, змушена працювати фізично, проте є плани розвинути тут свою справу.

Уляна
Уляна
3 роки(ів) тому

Рада познайомитись!)
Я – Уляна. За професією – політолог-міжнародник. За покликанням – мандрівниця і філософ)) Всі свої подорожі планую сама, прагну ділитись враженнями з іншими. Серед інших захоплень – соціальні латиноамериканські танці, якими почала займатись після трьох операцій на нозі 😉 Також хочу розпочати власну справу і буду рада почерпнути Ваш досвід!

Ірина
Ірина
3 роки(ів) тому

Привіт, приємно познайомитися, мене звуть Ірина. Дуже хочеться вірити, що випадковості не випадкові і зустріч з вашою роботою стане для мене стартом у новому для мене напрямку діяльності

Олена
Олена
3 роки(ів) тому

Привіт, Оресте!
Дякую Вам за те, що ділитеся з нами корисною інформацією, передаєте іншим свій власний досвід ведення онлайн-бізнесу і допомоги іншим.
Мене звати Олена. По професії я викладач іноземних мов (англійської, німецької) і вихователь в дитячому садочку. Обидві професії мені до вподоби. Я надихаюся і живу ними:)
До зустрічі на онлайн-семінарі на початку липня:)
Гарного вечора!:)

Катерина
Катерина
3 роки(ів) тому

Вітаю) Мене звати Катерина, я підприємиць, займаюся фасилітацією діалогів і веду групи самодопомоги для різних соціальних груп.

Анонімний користувач
Анонімний користувач
3 роки(ів) тому

Приіт. Я Надія, психолог та арт- терапевт, допомагаю людям прийняти себе та позбавитись негативних упереджень

Роман
Роман
3 роки(ів) тому

Враження наше все. Особиста мета людини бути щасливою.

Василь
Василь
3 роки(ів) тому

Доброго дня ! Мене звати Василь. Майже 20 років я працюю юристом в консервативних установах – банках (від юрисконсульта до керівника юридичного підрозділу і менеджера середньої ланки, а останні 2 роки – також адвокат). Давно назріло бажання щось суттєво змінити в своєму професійному житті, вийти за рамки традиційних уявлень про юридичну професію та займатися власною справою, а не сидіти в офісі. Задумався над просуванням себе і своїх послуг через інтернет, соцмережі. Маю професійні знання, вміння, досвід і бажання. Шукаю нестандартні рішення та виходи з будь-якої ситуації. Але ніколи не працював з клієнтами через соцмережі. Тому зацікавився даним вебінаром. Сподіваюся, зможу… Показати більше »

Анонімний користувач
Анонімний користувач
3 роки(ів) тому

Привіт! Мене звати Оксана! Рада познайомитись! Рада, що знайшов себе, Оресте! Прагну щось змінити в своєму житті!

Іра
Іра
3 роки(ів) тому

Привіт. Я – Іра. Підписалася, бо дуже цікаво дізнаватися нову інформацію, особливо про подорожі. Розширювати себе. Хочеться і собі більше подорожувати, паралельно маючи можливість працювати. До декретної відпустки працювали фінансовим аналітиком у крупній дистрибуційній компанії. Наразі я в декретній відпустці, виховую 2-місячну доцю Поліну.

Марина
Марина
3 роки(ів) тому

Привіт. Я Марина. Давно читаю тебе в інстаграмі та розсилки на почту. Хочу більше мандрувати та працювати в інтернеті. Зараз очолюю рекламний відділ в фітнес клубі.

Олег
Олег
3 роки(ів) тому

Орест, Привіт! Слідкую за твоєю діяльністтю вже давно. Приємно, що збираєш біля себе людей дії. Іду на онлайн конференцію, тому що веду блог на Ютубі https://www.youtube.com/user/oleg8881000 як хоббі. Але в останній час замітив, що при такому трафіку можна і заробляти. Можливо навчусь чогось нового. До зустрічі.

Lessya
Lessya
3 роки(ів) тому

Доброго дня, Оресте. Звати мене Леся. Розвиваю туристичну агенцію Koliganka&Travel. Подорожі Україною. В соціальних мережах просуваю сторінки своєї компанії. Сайт на стадії завершення. Хочу навчитися правильно працювати в інтернеті. Слідкую вже якийсь час за Тобою, дуже цікаво!!! маю сподівання перейняти і навчитися в Тебе як правильно організувати свою роботу. Дякую!

Анонімний користувач
Анонімний користувач
3 роки(ів) тому

Привіт! Я Мирослава. Народилася і живу у Львові. Закінчила Поліграфічний інститут, спеціальність технолог поліграфічних процесів. Трохи жила у Києві, але повернулася знову до Львова.
Займаюся, як приватний підприємець продажем валіз, сумок та наплічників для подорожей. Люблю свою роботу. Маю офлайн магазини і пробую вивести свій бізнес в онлайн. Успіхів в цьому напрямку не густо. Буду вчитися.
Рада знайомству.

Анонімний користувач
Анонімний користувач
3 роки(ів) тому

Привіт! Я Мирослава. Народилася і живу у Львові. Закінчила Поліграфічний інститут, спеціальність технолог поліграфічних процесів. Трохи жила у Києві, але повернулася знову до Львова.
Займаюся, як приватний підприємець продажем валіз, сумок та наплічників для подорожей. Люблю свою роботу. Маю офлайн магазини і пробую вивести свій бізнес в онлайн. Успіхів в цьому напрямку не густо. Буду вчитися.
Рада знайомству.

Андрій
Андрій
3 роки(ів) тому

Вітаю, Орест! Нещодавно став учасником Картелю, але ще досі не можу визначитися чим і як можу займатися в Неті. Водій зі стажем, люблю подорожувати своїм автомобілем.

Андрій
Андрій
3 роки(ів) тому

[decom_attached_image_1560793057861]

Альона
Альона
3 роки(ів) тому

Привіт Орест, мене звати Альона, мені дуже приємно познайомитися, підписалася бо дуже цікаво спостерігати за Вашими подорожами. Теж в майбутньому мрію поїхати в країну мрії

Людмила
Людмила
3 роки(ів) тому

Добрий день, Оресте,
Я перекладачка, дуже люблю подорожувати, слідкую за вами в інстаграмі. Мабуть, подорожі – це перше, чому я підписалась на вас, але й бізнес в інтернеті мене теж цікавить. Тому я тут 🙂 Гарного дня!

Оксана
Оксана
3 роки(ів) тому

Привіт! Я Оксана. Працюю перекладачем англійської мови, мама 2 дітей. Я той динозавр, який ніколи не був за кордоном і навіть не має закордонного паспорта (але скоро отримаю). Цікаво читати людей, які кардинально від мене відрізняються, а ваш блог це якраз той випадок 🙂

Вікторія
Вікторія
3 роки(ів) тому

Доброго вечора! Вражена, хоча… важко словами описати почуття, які охопили… Зрозуміла, що краще зосередитись на чомусь одному, ніж розпорошуватись… Прозріла від того, що моє захоплення може стати прибутковою справою, але потрібно змінити своє ставлення до себе та навколишнього світу. Дякую!!!!!! Успіху та творчості!!!!

Галина
Галина
3 роки(ів) тому

Мрія – відвідати всі країни Європи?

Вадим
Вадим
3 роки(ів) тому

Доброго дня, Оресте. Мене звати Вадим, вперше вас побачив на минулорічній виставці присвяченій туризму в Києві. Був враженний вашою ерудованністю, вашими знаннями і подорожами. Для мене ви чудовий приклад успішноі людини. З нетерпінням чекаю вашу нову книгу про подорожі.

Евгений
Евгений
3 роки(ів) тому

Сделайте кнопку, где можно переключиться на русский. Информация много, но ничего не понятно.

Княгинецька Уляна
Княгинецька Уляна
3 роки(ів) тому

Доброго дня Орест!

Петро
Петро
3 роки(ів) тому

Привіт!
Моя сфера – це логістика, транспортні перевезення. Випадково натрапив на #EbizWeekend. Цікавить новий досвід, спілкування, мотивація, розвиток нових проектів. Бажаю Всім нових звершень:)

Oksana
Oksana
3 роки(ів) тому

Вітаю!
Я зі Львова.
Працюю лікарем.
У мене двоє діток.
На Ваш сайт натрапила випадково, читаючи мотиваційні статті.
Люблю мандрувати. Правда у моєму списку лише 2 країни. ;-).

Andriy
Andriy
3 роки(ів) тому

Зараз вчителюю, перепробувавши до цього всього потроху. На жаль, не вдається систематизувати бізнесову інформацію в голові, що заважає перейти з реального у реально віртуальний світ “грошви”. Сподіваюся, хтось мені таки допоможе розібратись. Я натомість також можу чимось, що умію, допомогти. Оресту вже готовий допомогти повиправляти striking mistakes на його English travel website…

Andriy
Andriy
3 роки(ів) тому
Відповісти  Орест

Як просувати щось своє (блог, товар, вміння – будь-що) в Інтернеті? Як це все автоматизувати? Але нсамперед напевне потрібно вибрати те щось, а потів вже розпихати по світовій павутині… Я так розумію процес?

Инна
Инна
3 роки(ів) тому

Добрый день!Я Инна и мне 49,оффлайн предприниматель,который решил изменить свою жизнь. Закончила курсы “Работа онлайн” и сталкнулась с тем,что трудно найти стажеровку.Возможно Вам организовать платформу “стажер-работодатель”.? Я администратор интернет проектов (геткурс, Smm), о Вас узнала у Надийки.

Михайло
Михайло
3 роки(ів) тому

Пробую різне, шукаю своє. Зараз працюю інструктором з гірських лиж.

Сергій
Сергій
3 роки(ів) тому

Привіт, я з м.Вінниця, працював 15 років в дістрибьюції керівником(продукти харчування). В один день, прийшло рішення, що це не то, що дає мені радість та рівновагу. Тому я звільнився і почав вивчати напрями фрілансу. На сьогодні вивчаю SMM та роблю перші кроки в рекламі (ФБ та Інста). Про Вас перший раз почув, коли був в спільноті Івана Князевича, але життя додало нове випробування і я мусив залишити цю спільноту. Цікавлюсь відпочинком, рибалкою, люблю подорожувати і якщо в цей час ще можна буде заробляти, то чому ні. На сьогодні допомогаю одному власнику в його розвитку продажів по Україні.

Сергій Б.
Сергій Б.
3 роки(ів) тому

Я у м.Львів, працюю в службі підтримки, допомагаю вирішувати питання клієнтам з комп’ютерами, серверами і Інтернет-сайтами. Люблю подорожувати і відвідувати різні гарні місця і музичні події.
Ще цікавлюсь всім, що корисне для здоров’я, а також електронною музикою, фото-відео зйомкою і монтажем.
https://www.facebook.com/b.sergey1 — Sergey Belyanovskiy

Віктор
Віктор
3 роки(ів) тому

Доброго часу доби. Мене звати Віктор. Записався з радістю на вашу онлайн конференцію #EbizWeekend. Живу в м. Мукачево, що на Закарпатті. Я близько 15 років пропрацював державним службовцем в контролюючих органах. Настав такий момент, коли я побачив, що немає сенсу далі віддаватись цій роботі, а особливо в силу подій які відбуваються в нашій державі останні вісім років (думаю ви розумієте, про що я). Тому я вирішив поміняти сферу своєї діяльності на 180 градусів. Займаюсь роздрібною та оптовою торгівлею промислових товарів, та шукаю шляхи побудови бізнесу через інтернет. Про вас дізнався через земляка Віктора Стинича, відвідуючи його «Бізнес-сніданки» в Ужгороді. Любов… Показати більше »

Надя
Надя
3 роки(ів) тому

Добрий день:) я родом з м.Червонограда Львівської обл., навчалася у Львові у Львівській Політехніці на Прикладній Лінгвістиці, перші моменти фрілансом працювала над перекладами потім зрозуміла, що не хочеться в офісі постійно бути, працювала ріелтором в нерухомості на оренді кілька років, пізніше вирішила що робота має бути цікавою яка розвиває та приносить задоволення, мріяла подорожувати і ця мрія здійснилася, стала гідом-супроводжуючим в автобусних турах по Європі, люблю людей, а також відчуття коли ти можеш бути корисною комусь, знайомство з різними людьми за професією і загалом, тому старенькою Європою мене вже не здивуєш:) планую відвідати інші континенти, хотілося б розвинутись в туризмі,… Показати більше »

Максим
Максим
3 роки(ів) тому

Записався на твою онлайн конференцію #EbizWeekend. Живу у Львові, вже довгі роки працюю лише в інтернеті, заробляю Адсенсом і розвитком клієнтських сайтів. Підсадив жінку в онлайн – зробив а вона веде доволі успішний сайт https://kolizhanka.com.ua/ Теж Подорожую світом останні 2 роки, побував в більшості країн Європи, США, Канада. Збираюсь в березні у подорож у Лісабон і наткнувся в пошуку на твій опис Португалії і Лісабону. Надіюсь почути на конференції щось нове, цікаве, корисне.

Уляна
Уляна
3 роки(ів) тому

Філолог (англійська мова), на даний момент мама в декреті. Останні 6 років працюю віддалено. Більше 2 років працюю повний робочий день онлайн, а також допомагаю людям заповнювати аплікаційні форми на британську візу, візи США та канади. Решту вільного часу малюю динозаврів, складаю конструктор та з закритими очима можу намалювати будь яку будівельну техніку в будь яку пору дня;-Р

Юлія
Юлія
3 роки(ів) тому

Привіт! Я звичайний найманий працівник, але хочу бути фрілансером та заробляти тими справами, що мені цікаві. Мені заважає страх, невпевненість у своїх здібностіях та неорганізованість. Саме тому мене зацікавила ця конференція.
До речі, я теж люблю подорожувати, але в моєму списку поки що лише 18 країн, але сподіваюсь його продовжити 🙂