Орест Зуб

Привіт! Я Орест Зуб – онлайн підприємець, блогер, мандрівник, письменник родом зі Львова.

Автор україномовного блогу про інтернет бізнес, саморозвиток і подорожі – openmind.com.ua.

Будьмо дружніми: Facebook / Instagram / Youtube

***

Ось пару цікавих фактів про мене у цифрах:

***

Але насправді я простий чувак,

… який дуже любить займатися різноманітними корисними та шкідливими цікавими для мене справами. Хоча головним є довести діло до кінця, щоб з цього був позитивний результат!

 

Моя історія!

Я виріс у Львові, навчався на юрфаку ЛНУ ім. Івана Франка, вів активне студентське та громадське молодіжнє життя. Після завершення навчання проживав та працював у декількох іноземних державах. В якийсь момент зрозумів, що мандри це вже не досягнення, хоча звичайно активно подорожую і надалі  …

…Тож треба ставити планку вище

Мені насправді пощастило мати класне життя. Тим не менше, повернувшись в Україну, я стикнувся з проблемою більшості молодих людей. Робота, самореалізація і досягнення мрій… Я почав усвідомлювати, що криза невідворотня; що кожен тиждень закінчуватиметься у барі, а мега мандрівкою кожного року буде прогулянка в парку неподалік.

Тож я почав пручатися системі і шукати шляхів до контратаки. Перечитавши сотні сторінок мотивувальної та бізнес орієнтованої літератури, прослухавши десятки подкастів і відвідавши багато семінарів, конференцій та інших подій навчально-практичного характеру, здавалося, що ні на крок не наблизився до мети.

І ось в один момент у мене клацнуло в мозку. Кульмінація настала після прочитання статті 10 Причин ніколи не йти на роботу. Я почав розвивати власну справу – туристичний англомовний сайт Ukraine Travel Secrets.

***

Спочатку було зовсім непросто

В той момент я ще працював за основним місцем роботи. Але після першого прориву, коли трафік почав рости, а численні відвідувачі почали залишати відгуки, підбадьорення і споживали результати моєї важкої праці, я чітко знав, що робитиму далі. Я звільнився і почав займатися лише своїм першим сайтом.

***

Але це не кінець історії, друзі

Надихнувшись з прикладів багатьох успішних людей і свого власного досвіду, невдовзі я запустив ще один сайт – OpenMind.com.ua. Це мотиваційний-бізнес-тревел блог для моїх українських колег про онлайн підприємництво, саморозвиток і подорожі, в якому я ділюся історіями про свої подорожі, трішки філософствую і подаю реальні приклади та робочі моделі, щоб показати, що мрії збуваються.

Згодом я почав займатися в межах вищенаведених сфер професійно, мене постійно запрошують виступати на цікавих заходах і часто беруть інтерв’ю. А кількість клієнтів вимірюється тисячами людей. Справа почала рухатися по наростаючій!

Згодом я усвідомив, що кнопки “бабло” не існує, а кількість грошей в гаманці прямо пропорційна тій цінності, яку ми несемо у світ. Таким чином я почав активно розвиватися в інтернеті і заробляти перші кошти онлайн, що зрештою переросло у повноцінний бізнес.

Паралельно з діловим життям я почав активніше подорожувати, відвідавши уже понад 100 країн, серед яких усі держави Європи. А крім того написав книгу бестселер – Формула Продуктивності.

***

Це не просто проект – це ціле життя!

На жаль (чи на щастя) в моїй кар’єрі не було якогось одного чітко вираженого моменту, після якого я раптово прокинувся зранку відомим і багатим. Мої скромні результати є причинно-наслідковим зв’язком з тими щоденними сумлінними діями, які роблю на повну віддачу.

Ось, ви можете в деталях прослідкувати як все покроково відбувалося! Це детальні підсумкові публічні річні звіти згідно трьох сфер моєї діяльності (бізнес – саморозвиток – подорожі) за:

***

ОМБІЗ Картель

Останнім та мабуть найважливішим із моїх напрацювань є ОМБІЗ Картель. Це платформа, яка покликана допомагати людям розвивати бізнес чи іншу комерційну діяльність, використовуючи інтернет-інструменти.

Зараз, уже після року функціонування і розвитку, я можу твердо сказати, що Картель є найкориснішою онлайн бізнес-спільнота УАнету.

***

Хіба ж це не чудово?

  • Робити те, що любиш
  • Допомагати людям
  • Мати прибутковий бізнес
  • Подорожувати коли і куди захочеться
    … і найголовніше…
  • БУТИ ЩАСЛИВИМ

Це вічний двигун, який лише постійно нарощує обертиВсе можливо, якщо цього насправді захотіти і робити реальних кроків у напрямку реалізації мрії. Тож, не чекайте – ДІЙТЕ ВЖЕ!

Живіть Свідомо – Open Your Mind

***

Давайте знайомитися!

Мені надзвичайно важливо знати своїх віртуальних друзів і читачів, оскільки цей блог ведеться саме для вас. Будь ласка, напишіть в коментах кілька слів про себе. Наприклад: хто ви, чим займаєтеся і до чого прагнете. Я завжди радий новим знайомствам! Успіхів вам і до зв’язку!

Повідомити про
guest
812 Comments
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анонімний користувач
Анонімний користувач
1 рік тому

Ви молодчина, здоров’я вам і натхнення!

Анна
Анна
1 рік тому

Доброго дня, Оресте!
Зараз я вас трохі розвеселю і здивую. Мені 72 роки і я пенсіонерка Живу цікаво і по-можливості подорожую. Про мене кажуть, що я не пенсіонерка. Дуже подобаються цікаві, активні люди. Тому, з того часу. коли побачила ваш сайт і особливо подорожі, про які ви дуже цікаво розповідаєте, подорожую (через Youtube) разом з вами.
Зараз дуже тяжкий час, але вірю, живу перемогою.
Бажаю всім нам щонайшвидше подолати ворога і жити в мирній країні.
Вам удачі в усіх добрих справах.

Роман
Роман
2 роки(ів) тому

Доброго дня люблю подорожувати особливо гори і кемпінг. Подорожі, музика і активний відпочинок.

Софія
Софія
2 роки(ів) тому

Вітаю. Мене звати Софія, мені 16 ,і я навчаюся в 11 класі, час йде дуже швидко, і перед мною постає вибір моєї майбутньої професії. За вами, я слідкую близько одного року, а саме за вашим тревел-блогом. І мене завжди цікавило, як ви, весь час подорожуючи, паралельно, займаєтесь власною справою. Я й досі не на всі 100% маю уявлення, чим ви займаєтеся, й як це працює, проте думаю це нормально. Десь читала у вас що, дійсно, українські університети не надають широкий спектор факультетів(бізнес і тд.). Хоча в виборі своєї професії, я й досі не впевнена, але декілька варіантів у мене є.… Показати більше »

Вікторія
Вікторія
2 роки(ів) тому

Мене звуть Вікторія. Більше 20 років пропрацювала лікарем, яке це не дає мені свободи. Ще я підприємець і зараз розвиваю мережевий бізнес в сфері профілактики здоров‘я. Зараз почала працювати в Інтернеті. Мрію про те, що згодом зможу працювати з будь якої точки світу і подорожувати

Анонімний користувач
Анонімний користувач
2 роки(ів) тому

Шкода, що не має звітів з 2019 та 2020:)

Маркіян
Маркіян
3 роки(ів) тому

Привіт з юрфаку ЛНУ, перший курс вас читає)

Наталія
Наталія
3 роки(ів) тому

Привіт. Я в минулому підприємець, зараз вивчаю сферу нерухомості, оскільки це звільняє мене від перебування весь час в одному місці, це рух, можливість працювати дистанційно і мати більше часу на сім’ю. Але мрію все ж про онлайн бізнес і подорожі. Уявляю себе з ноутом в будь якій точці світу??.

Тетяна
Тетяна
3 роки(ів) тому

Я директор сільської школи з 30 річним стажем. Цікавлюся життям унікальних людей, таких як Ви і ставлю Вас дітям за приклад,щоб вчилися самі бути щасливими!

Ірина
Ірина
3 роки(ів) тому

Вітаю! Вчора, на заключному дні конференції я виграла консультацію і перебуваю ще й досі в трансовому стані)) Я – Ірина. Практичний психолог, арт-терапевт, казкотерапевт, среціаліст з використання метафоричних асоціативних карт. Автор колоди “Внутренняя старуха” та PDF-книги “Вплив 7 поколінь предків на долі, здоров’я та благополуччя потомків”. Автор онлайн програм “7 ключів мудрості”, “Як знайти силу та благословіння Роду”, “Як зберегти силу під час кризи”. У травні 2019, у віці 55 років здобула другу вищу освіту (Практична психологія) та звільнилась з роботи з метою ведення власного бізнесу. Ситуація з ковід перемішала карти, тому з лютого 2020 вийшла в інтернет. Роблю перші… Показати більше »

Світлана
Світлана
3 роки(ів) тому

Я Світлана. Упродовж 27 років засіваю освітянську ниву. Свою роботу окреслюю словами “Мрію! Вірю! Дію!”, тому прагну до змін, до інновацій, завжди в пошуку нових форм роботи, аби зробити навчання пізнавальним, захопливим і зручним, а найголовніше – продуктивним.

Анонімний користувач
Анонімний користувач
3 роки(ів) тому
Відповісти  Орест

точно гране))

Анонімний користувач
Анонімний користувач
3 роки(ів) тому

Рада знайомству. Я -Інна. Свою долю пов’язала з педагогікою 20 років тому. Відчуваю зливу перемін! Хочу бути готовою до них. Дякую.

Останнє редагування 3 роки(ів) тому від Анонімний користувач
Катерина
Катерина
3 роки(ів) тому

Привіт! Мене звати Катерина. Вже 20 років працюю у дошкільному закладі вихователем. З приходом карантину захопилась онлайн-навчанням. Мене цікавить все нове та незвідане. Хочу розвиватися і надалі. Тому і зареєструвалася на цю конференцію.

Оксана
Оксана
3 роки(ів) тому

Привіт! Мене звати Оксана. Я працюю в професійно-технічній освіті вже 20 років. Маю підстави стверджувати, що наша сфера останнім часом повною мірою відчула на собі всі руйнівні хвилі «освітніх реформ». За моїми спостереженнями також, зараз змінюються вимоги роботодавців – бізнесу потрібні внутрішньо мотивовані та психологічно зрілі працівники. Інша проблема – спостерігається відтік за кордон наших кваліфікованих випускників, яких ми готуємо за бюджетні кошти. На стажування в Польщу та Німеччину із перспективою подальшого працевлаштування наших студентів набирали централізовано. Як ви думаєте, це добре чи погано? Відповіді на ці та інші питання я й сподіваюсь почути на конференції. З нетерпінням чекаю початку, цікаві… Показати більше »

Анонімний користувач
Анонімний користувач
3 роки(ів) тому

Привіт, я Ганна, навчаю людей визначати птахів, проводжу бьордвочинг екскурсії, знайомлю з природою рідного краю. За професією орнітолог, працюю в природоохоронній сфері, але хочеться більше людей зробити ближчими до природи.

Проводжу також онлайн курси про визначення птахів. З цими знаннями будь-яка мандрівка на природу чи природничий урок буде значно цікавішим.

Веду ІГ та Фб сторінку, буду рада спіпраці!

Останнє редагування 3 роки(ів) тому від Анонімний користувач
Олег
Олег
3 роки(ів) тому

привіт, мене звати Олег. Працюю вчителем англійської та французької мови. Викладаю ці мови у Варшаві. Занесло мене життя сюди. Які плани? Хочу повернутися до України і якось себе зреалізувати у нас. В інтернеті не є присутній, якщо говорити про ведення сторінки на ФБ чи інстаграмі. 

Олег
Олег
3 роки(ів) тому
Відповісти  Орест

дякую Оресте за теплі та підбадьорливі слова. Час виходити з зони комфорту. Засидівся я тут…

Наталія
Наталія
3 роки(ів) тому

Вітаю, пане Оресте. Я – Наталія, мама сімох дітей, учитель української мови та літератури, людина, котра вірить, що вчитися ніколи не пізно, а тому вчуся сама і ділюся знаннями з іншими. Період карантину став для мене часом відкриттів і моментом розуміння того, що 47 – це може бути гарний початок для чогось нового))) Рада знайомству. Сподіваюся, що конференція наснажить на нові ідеї.

Анонімний користувач
Анонімний користувач
3 роки(ів) тому
Відповісти  Орест

навхаем навхаем)

Галина
Галина
3 роки(ів) тому

Привіт. Я Галина. Музикант-теоретик. Під час карантину вперше почала працювати онлайн. Сподобалось. Створила авторський курс ” Музична грамота за 10 тижнів”. Шукаю нові ідеї просування мого онлайн курсу. Чоловік композитор. Також відкритий до співпраці.

Олена
Олена
3 роки(ів) тому

Привіт. Я –Олена. Працюю вчителькою математики у сільській школі. Мені 44 роки. Наше життя динамічне, постійно відчуваю потребу розвиватись і щось змінювати, стежки на фб привели сюди.

Наталія Туцька (Natalia Tutska)
Наталія Туцька (Natalia Tutska)
3 роки(ів) тому

Привіт ? Я – Наталя. Працюю вихователем продовженої групи в початковій школі, паралельно студент магістратури (M.A. Applied Linguistics) і мама двох малих дітей. Після здобутого диплому вчителя у Львові в 2011, кинула все ( а точніше, не починаючи нічого нового) та переїхала жити до Німеччини, де і, власне, вчусь, працюю, ітд. Дуже люблю подорожувати, що і роблю при нагоді. Досі в пошуку себе! Я – людина сканер, мені цікаво. Ага о всього поверхнево. Поки я не знаю чи зможу розвиватися суто в одному напрямку, тому все ще шукаю напрямки, які можна поєднати )

Зінаїда
Зінаїда
3 роки(ів) тому

Привіт. Мене звати Зінаїда. Я лікар дієтолог і мама трьох діток. Постійно навчаюсь в сфері медицини. Карантин вніс свої корективи, і я почала вести сторінку в ФБ(Лікар дієтолог Зінаїда Симак) і інстаграм dr.zinaida.symak ( як лікар дієтолог), правда не дуже ще розумію що і як. Тому дуже хочу навчитись, бо це нові можливості.

Вікторія Дмитрук
Вікторія Дмитрук
3 роки(ів) тому

Привіт, я Вікторія, я працюю у сфері вищої освіти, викладаю економіку. На даному етапі цікавлюсь фасилітаційними , тренінговими та коучинговими методиками викладання. Шукаю нові напрями розвитку, тому цікавить ця конференція.

Інна
Інна
3 роки(ів) тому

Привіт, я Інна. Наразі перебуваю на тому етапі свого життя, коли відчуваю, щоб без змін не можливою Працюю у сфері вищої освіти і дистанційне навчання, онлайн робота навпаки прив,язала мене до робочого місця (хоч це і є частіше дома) більше, ніж офісна робота і аудиторія. Тому хочу навчитися по іншому сприймати, реагувати і відчувати те, що є працею.

Віта
Віта
3 роки(ів) тому

Привіт, мене звати Віта! В моєму житті завжди відбуваються певні зміни.В даному випадку відбулися більш глобальні під час “запровадженого карантину”.Саме карантин підштовхнув шукати платформи саморозвитку та самоосвіти. І саме першим це тренінговий цетр СУТО є першим, де я дізналась про вас як автора книги “Формула Продуктивності”, що ви є онлайн підприємцем,блогером, мандрівником від Т.Ухіної. Після чого сама чула ваш виступ як спікера у другій онлайн-конференції СУТО ПАЗЛИ. Мене зацікавило розвиватися в онлайн-освіті. Можливо саме час, потрібно випробувати, щоб потім не жаліти. чому не cпробувати. Я притримуюсь ось такого: ЯКЩО ХОЧЕШ БУТИ ЩАСЛИВИМ ТА УСПІШНИМ ПРИБЕРИ З ЖИТТЯ П’ЯТЬ “О”-ОЦІНКА,-ОБРАЗИ,-ОСУД,-ОБМЕЖЕННЯ,-ОПУБЛІКУВАННЯ І… Показати більше »

Iryna Kalashnyk
Iryna Kalashnyk
3 роки(ів) тому

Доброго здоров’я, Орест! Мене звати Ірина, маю вищю технічну освіту, але працювала до 2014року, виключно з робочими документами. Тоді щось в голові “клацнуло” і я звільнилася. Працювала помічником кондитера і нянею в приватному садочку – не моє. Мешкаю в Дніпропетровський області. Приватний будинок, господарство і все, що з цього випливає. Физично щось вирощувати і продавати – важко. Можу розраховувати тільки на себе. Життя стрімко наближаєтся до пенсійного віку, а я все в пошуках! Все б нічого, але “Кількість грошей в гаманці людини рівно відповідає тій цінності, яку вона приносить у світ.” І я з сумом дивлюсь в свій гаманець –… Показати більше »

Вікторія
Вікторія
3 роки(ів) тому

Привіт 🙂 Я Віка, живу в місті Луцьк, і паралельно з основною роботою, будучи на карантині 🙂 запустила блог (поки в соц.мережах) на тему здорового харчування SalatiMisto. Оскільки цією темою цікавлюся дуууже давно. Очікую, що конференція стане новим поштовхом в моїй справі, а також надихне та вмотивує ще більше. Дякую)

Наталя
Наталя
3 роки(ів) тому

Привіт. Мене звати Наталя. Мама 5-річного сина. Здобула освіту на механіко-математичному факультеті ЛНУ ім. І.Я. Франка. Працюю аналітиком в ресторанній сфері. Цікаво читати та слухати вас і Марту. Офісна робота забирає більшу половину життя, тому розглядаю варіанти переходу в онлайн.

Наталя
Наталя
3 роки(ів) тому

Привіт. Мене звати Наталя. Займаюсь поліграфічним бізнесом у Рівному, а також співпрацюю з компанією мережевого маркетингу. Маю досвід проведення тренінгів для дорослих. Менецікавлять можливості онлайн-освіти, хочу розвиватися і в цьому напрямку.

Тетяна
Тетяна
3 роки(ів) тому

Привіт! Мене звати Тетяна. Двадцятий рік працюю в державній установі. Займаюсь профорієнтацією шкільної молоді та проводжу семінарі і тренінги для дорослих. І дуже люблю вчитись. Цього року захопилась онлайн освітою. Стараюсь постійно себе вдосконалювати. Якось так.

Віталій
Віталій
3 роки(ів) тому

Привіт! Мене звати Віталій, 42 роки, чоловік і батько 3ох дітей. Два місяці назад переїхали до Львова… Нове місто, нові можливості, нові друзі і знайомства. Вашим читачем є давно, як і підписником ютуб-каналу. Відеограф і відеомонтажник, тому з цікавістю читаю і переглядаю все, що якось стосується цієї сфери. Матиму приємність колись наживо послухати вас чи поспілкуватися.

Роман
Роман
3 роки(ів) тому

Привіт Орест.Мене звати Роман.Живу в Самборі ,Львівська область.36 років.Середньо-технічна освіта.Займаюсь спортом,клубними танцями.Печу хліб.Як є вільний від роботи час,займаюсь громадською діяльністю.Давав пару раз інтерв’ю журналістам.Виступав раз на львівському каналі НТА.Стараюсь постійно саморозвиватись,щоб стати фінансово грамотним.Хочу мати коло друзів,з якими би можна було розвиватись ,як особистість,під час співпраці в певному напрямку.

Орест
Орест
3 роки(ів) тому
Відповісти  Роман

Радий познайомитися, Романе, хоча і віртуально.

Дарія
Дарія
3 роки(ів) тому

Привіт Орест! Меня звати Дарія, мені 23 роки, мешкаю в місті Херсон. В грудні 2019 року закінчила магістратуру в напрямку”Інформаційні системи та технології”. Зараз працюю в компаніі, яка займається реалізацієй с/г техніки, але з кожним тижнем розумію, що постійно ходити до офісу – це однозначно не для мене! Декілька місяців тому, випадково, познайомилась з хлопцем, котрий працює програмістом-фрілансером. Ми поспілкувались про його роботу та як він до цього прийшов. Стало досить цікаво. Після розмови він мені порадив прочитати книжку Артема Ісламова “Шлях фрілансера”. Її я “проковтнула” за один день.І мені страшенно закортіло змінити вид моєї діяльності. Зараз починаю вивчати питання… Показати більше »

Марина
Марина
3 роки(ів) тому

Привіт, мене звати Марина, мені 40 років. В моєму житті відбулися певні зміни, тому зараз я знаходжусь у пошуку Нової себе. Чесно кажучи, натрапивши на Вашу рекламу у FB , я спочатку з недовірою віднеслась до Вас, як до професіонала, але переглянувши надані матеріали, я розумію, що помилялася!!! Коротко про себе: я намагаюся постійно розвиватися, займатися спортом, читати різноманітну літературу, на сьогодні мене цікавить психологія, комунікації, управління, ІТ технології. А також я люблю подорожувати, мене це надихає на бажання “творити”, бути більш активною, сміливою і насолоджуватися життям, адже воно прекрасне!!! Я щиро Вам бажаю успіхів і процвітання, впевнена, що Ви… Показати більше »

Любов
Любов
4 роки(ів) тому

Привіт Орест і Мартуся. Мене звати Люба, мені 26 років, і я працюю офіціантом у ресторані. Живу у Івано – Франківську. Себе ще не реалізовала в цьому житті. Сьогодні шукаючи просто онлайн роботу(як додатковий дохід) випадково натрапила на ваш блог, я прочила “10 причин чому не іти на роботу” та ” Як жити, наче мільйонер, без мільйона в кишені” від 2011 року до 2019. Я читала і в думках ніби дивилась фільм знятий на реальних подіях. Багато вам довелося пройти за для успіху, та найбільше що мене вразило – це ваша доброта, мрія – щоб усі люди жили так, як… Показати більше »

Маша
Маша
4 роки(ів) тому

Привіт) Мене звати Маша. Дружина,мама 2-х маленьких діток, викладач іноземних мов, молодіжний працівник у ГО, мандрівниця та аматорка-театралька. Живу у Вінниці. Відвідала біля 34 країн, більшість з них з дітками. Колись була у вас на презентації,дуже сподобалось) Недавно розпочала свій Ютуб-канал про сімейні подорожі та навчання англійської. Маю також власний блог (аматорського характеру) де пишу історії про сімейні подорожі українською та англійською мовами. Слідкую за вашим блогом, цікаві дуже статті та відео) дякую за корисні поради!)) сподіваюсь колись теж зможу онлайн заробляти

Маша
Маша
4 роки(ів) тому
Відповісти  Орест

Дякую!))

Володимир
Володимир
4 роки(ів) тому

Привіт, Орест:) Мене звати Володимир. Мені 23 роки, я народився і виріс в м.Києві. За освітою педагог, закінчив НПУ ім.М.П.Драгоманова, географічний факультет. Пробував себе викладачем в школі, репетитором, в туризмі, зрештою зупинився на логістиці. Працюю у цій сфері, в компанії, вже три роки. Хочу змінити своє життя, не працювати на когось і почати заробляти онлайн, щоб бути більше поруч з коханою дружиною, мати можливість подорожувати і бути вільним. Мої хоббі – це спорт (воркаут, футбол, катання на велосипеді), а також вивчення англійської та будь чого нового, аналіз і систематизування інформації. Пам’ятаю, що ти перший блогер на якого я підписався, тому… Показати більше »

Надя
Надя
4 роки(ів) тому

Привіт Орест, мене звуть Надя, я родом із Запоріжжя, але зараз живу в Києві. В туризму з 2006 року, жила і працювала закордоном. Маю свою компанію з маркетингу для турбізу. Виступаю в якості тревел експерта з островів Індійського океану. Роблю авторські тури на Мадагаскар і Африку. В 2020 маю декілька проектів в турізмі. У мене є 2 головні мети: навчити и дати можливість українцям подорожувати світом більше, а не тільки Турція-Єгипет; і розвивати туризму в Україні, щоб свої більше подорожували і про країну знали закордоном і приїзжали до нас.

Лариса
Лариса
4 роки(ів) тому

Вітаю, Оресте! Щиро дякую за Інфографіку! Я шкільний бібліотекар, але моя улюблена тема – це саморозвиток, самореалізація та навчання “Як стати успішним!” Я саме опрацьовувала японські книги про японські практики “Дзен”, “Ікігай”, “Ічіго-ічіє” (2019, 2020 роки випуску) і шукала книги чи матеріали українських авторів. Саме провидіння подало мені ваш матеріал про саморозвиток. Це просто неймовірний збіг! І я вам дуже вдячна за Інфографіку, що можна її скачати і роздрукувати! А книгу паперову мені потрібно для бібліотеки, щоб діти змогли потримати її в своїх руках і щоб у них, як ви кажете, щось “Стрельнуло в мозку” і вони захотіли працювати над… Показати більше »

Лариса
Лариса
4 роки(ів) тому
Відповісти  Орест

Щиро дякую!

Ліна
Ліна
4 роки(ів) тому

Добрий вечір, Оресте,

Багато років працюю менеджером проєктів у соціальній та освітній сферах, розробляю та проводжу тренінги, тому тайм менеджмент для мене не просто модне словосполучення, а базовий навичок, який потрібно постійно розвивати. Ще маю технічну освіту тож схематичне викладення інформації для мене звична річ, а добре структурована візуальна інформація – має велику цінність. Також привернуло увагу інтегрування ефективних копінг-стратегії в тайм менеджмент.

Шукатиму «Формула продуктивності» в книгарнях!

Дякую!
Ліна

Orest
Orest
4 роки(ів) тому

Привіт, Я Орест Семотюк.Тренер і викладач бізнес німецької в компанії Intellias. Маю власні розробки і тренінги від Job application до Project management і багато іншого)) Будувдячний за нагоду розвіртуалитися і поспілкуватися на професійні теми .дякую!

Орися
Орися
4 роки(ів) тому

Привіт, Оресте! Мене звати Орися.Живу і працюю у Львові. .
Вірю, що ваш досвід і приклад надихнуть мене до якісних змін у моєму житті..Дуже радію знайомству.

Орест
Орест
4 роки(ів) тому
Відповісти  Орися

Навзаєм, хоча і віртуальному знайомству.

Яна
Яна
4 роки(ів) тому

Усім привіт! Мене звати Яна. Я студентка, навчаюсь в магістратурі ЛП. На даний час проживаю у Львові, до цього чотири роки жила і навчалася в Дніпрі. Люблю подорожувати, але поки що подорожую переважно Україною.
Закінчення університету вже не за горами, а я ще й досі не знаю ким хочу стати, коли виросту. Тому намагаюсь навчатися і розвиватися в різних сферах, щоб зрозуміти, яка мені більше до душі.

Орест
Орест
4 роки(ів) тому
Відповісти  Яна

Правильно робите, Яно. Треба різне пробувати, щоб зрозуміти зрештою що обрати. Успіхів 🙂

Анна
Анна
4 роки(ів) тому

Привіт, я Анна, я журналістка, працюю у Львові. І, чесно скажу, не дуже сприймаю онлайн підприємництво. маю негативний досвід, і базуюся на ньому, тобто на тому, що пережила сама, і як відчула поразку. Більше такого не хочу))) Зрозуміла, що це не моє. І тепер спокійно підробляю традиційною торгівлею, без жодних онлайн та Інтернету. І мені це вдається!

Ірина
Ірина
4 роки(ів) тому

Привіт. Мене звати Ірина. Я працюю в страховій компанії 2 роки. Робота з людьми завжди для мене здавалася найважчою, але в той же час найцікавішою. Люблю допомагати людям вирішувати складні ситуації. Тоді відчуваю, що день пройшов немарно!)))
Хотілося б додати якоїсь творчості та свіжості в своє життя.
Впевнена, що почерпну корисну інформацію для себе саме тут. Дуже хочу розвиватись в сфері онлайн-бізнесу.

Lana
Lana
4 роки(ів) тому

Приввт.,дизайнерка одягу і пксессуарів,консультант з стилю,модель

Оля
Оля
4 роки(ів) тому

Привіт) Я – Оля! За освітою – філолог, тому English це те, чим я живу останні 11 років свого життя. Я працюю викладачем у мовній агенції Львова, де паралельно займаюсь Кембриджськими іспитами та веду Teacher-Training department. Обожнюю ділитись досвідом та черпати його у інших!
Мої найбільші інтереси: освітні події і подорожі з сім’єю.
Мій мозок кишить ідеями і я дуже сподіваюсь, що поради від нових знайомих у контексті даної спільноті дадуть мені змогу всіх їх впорядкувати))

Людмила
Людмила
4 роки(ів) тому

Привіт! Я Людмила. За освітою та основним видом діяльності я журналіст. Але наразі розвиваю невеличке виробництво – сімейний бізнес – зі створення цікавих штук з дерева та пластику. Це розробка та створення креативних речей для дому та бізнесу: іграшки, прикраси, інтер”єрні рішення, вивіски тощо. Люблю працювати з творчими замовниками та втілювати їх ідеї у реальність.
Буду рада новим знайомствам та обміну корисною інформацією!

Olga
Olga
4 роки(ів) тому

Привіт! Я – Оля. Вже 2 роки викладаю англійску у В’єтнамі, але також займаюся власною справою. З 2014 року ми з чоловіком декілька років організовували власні походи, велопоходи та мандри в 7 країн світу. Також паралельно займалися фрілансом. Наразі сконцентрувалися на власному блозі та ютуб каналі.
Буду рада корисній інформації та цікавим знайомствам. Дякую за запрошення!

Nadiya Sherotska
Nadiya Sherotska
4 роки(ів) тому

Мені 36 років. Я викладаю іноземні мови у лінгвістичній гімназії – німецьку та польську мови офіційно. А ще приватно англійську. Моя мрія стати письменницею, але графік роботи робить мене аутсайдером у плані літератури. Хочу знайти подібну до себе другу половинку й активно розвиватися з ним. Головне в житті – гармонія у всьому, але з особистим життям мені не щастить. Шановні холостяки, додавайтеся у Фейсбук.

Інна
Інна
3 роки(ів) тому
Відповісти  Nadiya Sherotska

Привіт, приємно побачити тебе на цій платформі. Ти дійсно гарна та гармонійна особистість. У тебе все вийде (побажання останніх днів реалізуються?, головне вірити)

Андрей
Андрей
4 роки(ів) тому

Привіт. Мене звати Андрій. 2 роки тому ми з дружиною відкрили власну компанію що займається доставкою великогабаритних вантажів з України за кордон і у зворотньому напрямку. Я уже 7 років працюю у сфері логістики і щодня отримую велике задоволення від того що можу допомагати людям надаючи їм якісну сучасну Логістику за їхніми потребами. На даний момент ми стрімко розвивається розширюючи штат працівників (уже 12 чоловік) та заключаючи індивідуальні контракти з Перевізниками (наш автопарк 50 фур 20-тонників) і власниками вантажу (близько 1000 партнерів). Моя мета популяризувати інформацію про Логістику на світовому рівні, допомогти кожній людині на планеті з розумом використовувати як… Показати більше »