ВІДЕО #2

Як не зламатися і що допомагає мені притримуватися раніше прийнятих рішень

Онлайн-самотренінг “Формула продуктивності”

Напишіть у коментарях – ТУ СИТУАЦІЮ, КОЛИ ВИ ЗНАХОДИЛИСЯ
НА МЕЖІ ЗЛАМУ, АЛЕ ЗРОБИЛИ ЩЕ ОДИН КРОК, І ВСЕ ВДАЛОСЯ.
* Зафіксуйте той момент і завжди пригадуйте, коли буде непереливки.

ПРОКОМЕНТУВАТИ або ЗАПИТАТИСЯ

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

5 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Спонукаєш написати про особисті стани))) ок)))))))))
Я абсолютно не проти, оскільки є що розповісти і я достатньо відкритий для таких речей..

Отож.
Після 6 років стабільної праці в юридичній компанії, я остаточно вирішив звільнитись (попередні мої рішення були лише імітацією реальних діям звільнення - про це розумієш з часом), кардинально змінити своє життя, оскільки я бажав, прагнув свободи,а моя вільна душа вимагала самостійності.
Ну і , звичайно, на початках це було дуже непросто, оскільки я змінив основну сферу діяльності на сферу продаж, в якій нічого не "петрав". В той же час я не закинув улюблену справу - діяльність у сфері банкрутства, хоча такі думки були - 2е було простіше, аніж працювати на двох проектах.
Після звільнення в банкрутстві я повністю став незалежним, самостійним та творцем ширшого проекту, який, наразі не дуже представлений в Україні - діяльності кризис менеджера (траблшутера), основною ціллю якого було не закриття підприємств, а вирішення їхніх проблем та недопущення банкрутства. Додатком до цього проекту є решта популярніших, доповнюючих елементів для проекту crisiszone.com.ua (дизайн, залучення інвестицій, реклама та маркетинг, продаж майна).
Розвиваючи ще один проект mobido.com.ua я відійшов від основної цілі - CrisisZone, і тут мені пригодилась би твоя консультація - мені дуже цікаво розширити власні рамки )
Якщо це можливо, цікаво було би поспілкуватись в реалі.
Дякую.

2

Дуже цікава справа, Романе.

Якими чином я можу бути корисним?

3

При можливості, зустріч у рідному Львова за чашечкою кави ( так по галицьки) ))
Думаю, користі для мене буде предостатньо, а можливо і я чимось стану в нагоді.

4
Марічка

Напевне, зараз я в такій ситуації: або знайти собі "нормальну" роботу або продовжувати рухатися навмання у невідоме. Два місяці тому я залишила, як це не дивно, улюблену роботу, це було складно - як розставання з коханою людиною - але я розуміла, що залишаючись на тій посаді, я не зможу реалізувати власних творчих амбіцій. І ось зараз я на межі провалу, дуже велика спокуса прийняти якусь із пропозицій по проектах, що мало відрізняються від моєї попередньої діяльності. Натомість особистий бренд ще не достатньо сильний, аби забезпечувати мене фінансово наскільки я цього потребую.

5

Так, це справді переломний момент. Але ж треба з чогось починати. Сподіваюся у вас все вийде.

З іншого боку не завжди розумно відразу палити всі мости позаду. Є сенс спочатку розвивати нову справу паралельно і коли з’явилося світло у кінці тунелю, занурюватися туди з головою.

Успіхів 😉

#3 Як виробити сталу звичку невпинно рухатися до мети і що допомагає мені у цьому – РИТУАЛ

© openmind.com.ua | contact@openmind.com.ua