ВІДЕО #2

Як не зламатися і що допомагає мені притримуватися раніше прийнятих рішень

Онлайн-самотренінг “Формула продуктивності”

Напишіть у коментарях – ТУ СИТУАЦІЮ, КОЛИ ВИ ЗНАХОДИЛИСЯ
НА МЕЖІ ЗЛАМУ, АЛЕ ЗРОБИЛИ ЩЕ ОДИН КРОК, І ВСЕ ВДАЛОСЯ.
* Зафіксуйте той момент і завжди пригадуйте, коли буде непереливки.

guest
9 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Марта
Марта
1 рік тому

Привіт! Мені допомагає не здатися під час труднощів обіцянки перед друзями чи партнерами. Це рухає мною у “важкі часи”, коли хочеться здатися…

Орест
Admin
Орест
1 рік тому
Відповісти  Марта

Дієвий метод 🙂

Світлана
Світлана
1 рік тому

Доброго дня! у мене був момент на попередній роботі, коли вже опускались руки від безвиході, від купи не потрібної нікому роботи, яку я робила, а потім переробляла, або вона відправлялась у сміття. В цей час мені запропонували перейти в інший заклад і відкрити нову спеціальність. Я вирішила це питання упродовж 8 хвилин. я зрозуміла, що, якщо зараз не піду від токсичного керівництва і токсичної роботи, яка вже накривала і прибивала, то я захворію. І я пішла. Зараз в мене теж багато роботи, але я розумію, що це потрібно. Ті емоції і думки, які були рівно 2 роки тому, я запам’ятала… Показати більше »

Орест
Орест
1 рік тому
Відповісти  Світлана

Супер! Як справи ідуть зараз?

Роман
Роман
2 роки(ів) тому

Спонукаєш написати про особисті стани))) ок))))))))) Я абсолютно не проти, оскільки є що розповісти і я достатньо відкритий для таких речей.. Отож. Після 6 років стабільної праці в юридичній компанії, я остаточно вирішив звільнитись (попередні мої рішення були лише імітацією реальних діям звільнення – про це розумієш з часом), кардинально змінити своє життя, оскільки я бажав, прагнув свободи,а моя вільна душа вимагала самостійності. Ну і , звичайно, на початках це було дуже непросто, оскільки я змінив основну сферу діяльності на сферу продаж, в якій нічого не “петрав”. В той же час я не закинув улюблену справу – діяльність у сфері… Показати більше »

Орест
Admin
Орест
2 роки(ів) тому
Відповісти  Роман

Дуже цікава справа, Романе.

Якими чином я можу бути корисним?

Роман
Роман
2 роки(ів) тому
Відповісти  Орест

При можливості, зустріч у рідному Львова за чашечкою кави ( так по галицьки) ))
Думаю, користі для мене буде предостатньо, а можливо і я чимось стану в нагоді.

Марічка
Марічка
2 роки(ів) тому

Напевне, зараз я в такій ситуації: або знайти собі “нормальну” роботу або продовжувати рухатися навмання у невідоме. Два місяці тому я залишила, як це не дивно, улюблену роботу, це було складно – як розставання з коханою людиною – але я розуміла, що залишаючись на тій посаді, я не зможу реалізувати власних творчих амбіцій. І ось зараз я на межі провалу, дуже велика спокуса прийняти якусь із пропозицій по проектах, що мало відрізняються від моєї попередньої діяльності. Натомість особистий бренд ще не достатньо сильний, аби забезпечувати мене фінансово наскільки я цього потребую.

Орест
Admin
Орест
2 роки(ів) тому
Відповісти  Марічка

Так, це справді переломний момент. Але ж треба з чогось починати. Сподіваюся у вас все вийде.

З іншого боку не завжди розумно відразу палити всі мости позаду. Є сенс спочатку розвивати нову справу паралельно і коли з’явилося світло у кінці тунелю, занурюватися туди з головою.

Успіхів ?

#3 Як виробити сталу звичку невпинно рухатися до мети і що допомагає мені у цьому – РИТУАЛ

© openmind.com.ua | contact@openmind.com.ua