Відвідані мною місця

Відвідані мною місця

 

 

 

Ось скільки я налітав по земній кулі
(клацніть по картинці внизу для перегляду карти)

 

 

 

Загалом відвідано 85 країн
(81 членів ООН + 4 інші незалежні держави)

2017

 • бер: Південна Корея (85); Філіпіни (84); Бруней (83);
 • лют: Танзанія (82); Руанда (81); Уганда (80);
 • січ: Кенія (79), Україна;

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

 • вер – ОАЕ (30), Оман (31),
 • кві-вер – Індія (29)
 • кві – Угорщина, Росія (28),
 • січ-кві – Хорватія (27)
 • січ – Італія, Словенія (26)

2009

2008

2007

2006

 • лип – Великобританія

2005

 • лип-сер – Канада (7)

2002

2001

2000

 • лип – Великобританія (4)

1999

1987<

 • 04 гру – Україна (1)

А також список глобальних міст, які мені пощастило відвідати

Альфа міста:

 

 1. Лондон
 2. Дубай
 3. Амстердам
 4. Брюссель
 5. Франкфурт
 6. Москва
 7. Мумбай
 8. Барселона
 9. Стамбул
 10. Мюнхен
 11. Нью-Делі
 12. Відень
 13. Варшава
 14. Бангкок
 15. Куала-Лумпур
 16. Сінгапур

Бета міста:

 

 1. Афіни
 2. Бангалор
 3. Берлін
 4. Копенгаген
 5. Прага
 6. Ротердам
 7. Стокгольм
 8. Тель-Авів
 9. Бухарест
 10. Будапешт
 11. Київ
 12. Осло
 13. Братіслава
 14. Софія

Гамма міста:

 

 1. Антверпен
 2. Белград
 3. Рига
 4. Загреб
 5. Валенсія
 6. Вільнюс
 7. Любляна
 8. Таллін

Демо сторінка від Василя Полютіна

Від автора блогу OpenMind.com.ua – Ореста Зуба

ФОРМУЛА ПРОДУКТИВНОСТІ

Понад 100 прийомів, методів, технік та інших фішок із тайм-менеджменту, самомотивації, а також персональної продуктивності

ПРО ФОРМУЛУ ПРОДУКТИВНОСТІ

Ця книга не про те, як встигати абсолютно все. Хочемо ми цього чи ні, але це просто неможливо. Натомість автор, Орест Зуб, пропонує принципово інший більш ефективний підхід.

Обрати і сконцентруватися лише на тому, що потрібно саме вам, відкинути подалі загальноприйняті стереотипи суспільства, очікування інших, а також власні обмежуючі переконання, і просто взятися за діло.

У цій книзі зібрано більше 100 прийомів, методів технік та інших фішок тайм-менеджменту, самомотивації, а також персональної продуктивності, покликані допомогти вам впорядкувати всі існуючі справи у житті на данний момент, визначити пріоритети, згідно власних вподобань, реалізувати заповітні мрії, а також вцілому сформувати найбільш бажане яскраве повне життя.

І найважливіше! Подані у цій книзі фішки не вимагають робити від вас нічого нового. У вас вже і так достатньо є чим займатися. Новими є лише підходи до вже існуючих справ та завдань у вашому побуті чи бізнесі.

В результаті прочитання (і застосування) цієї книги ви сформуєте вашу власну формулу продуктивності, що стане дорожньою картою і провідником у світ реалізованих цілей та здійсненних мрій. Просто спробуйте і ви самі у цьому переконаєтеся!

ПРО АВТОРА

Привіт! Мене звати Орест Зуб. Я мандрівник, блогер і онлайн-підприємець.

Веду блог про подорожі, саморозвиток і онлайн бізнес – OpenMind.com.ua.

Наразі відвідав 80 країн на 5 континентах. Заробляю дистанційно і допомагаю це робити іншим, подорожуючи при цьому по 200+ днів у році.

Але так було не завжди…

Кульмінація настала після прочитання статті 10 Причин ніколи не йти на роботу. Я почав розвивати власну справу – туристичний англомовний сайт Ukraine Travel Secrets.

Я звільнився і почав займатися лише своїм сайтом. На четвертий місяць UTS почав приносити дохід і з того часу справа розвивається по наростаючій, а UTS живе своїм окремим чудовим життям.
Але це не кінець історії, друзі!

Надихнувшись з прикладів багатьох успішних людей і свого власного досвіду, невдовзі я запустив ще один сайт – OpenMind.com.ua. Це мотиваційний-бізнес-тревел блог для моїх українських колег.

Я ділюся історіями про свої подорожі, трішки філософствую і подаю реальні приклади та робочі моделі, щоб показати, що мрії збуваються.

ВІДГУКИ ЧИТАЧІВ

Доброго дня, Орест. Хотіла написать Вам, лист подяки.

Хотіла вибачитись, так як буду писати Вам на російськой мові. Не дуже вмію висловлюватися на рідній мові.

Я в январе месяце приобрела Вашу книгу, очень случайно, при этом я читала литературу совсем другого направления. Я заказала Вашу книгу и понимала, что она на укр. яз. и при этом понимала, что мне она будет очень туго даваться. И мое мнение стала ошибочным.

Ваша книга меня начали удивлять с первой строчки, все пошло как по масло, слова читались легко, Ваши мысли было легко доступные. И с каждой страничкой меня затягивало все сильней и сильней. Каждое утро у меня начиналось, с этой книгой. Так как я читала её в транспорте по дороге на работу.

Это не книга, это АРМАГИДЕЦЬ, в хорошо смысле. Очень много я узнала для себя, обычные вещь которые мы делаем каждый день, только не в том порядки. Короче, я могу много, много хорошего написать. Хочу перейти к главному.

Чему она меня научила. Первое что я сделала, купила маленький, карманный датированный ежедневник. И понеслась, я стала расписывать все планы, действовать по инструкция, и это реально работает.

Нарисовала колесо жизни, тоже понесла свои выводы. Некоторые вещи не получались, НО при этом я не сдаюсь, и пру в этом направление. Есть у меня, еще три кита, разбитые, и тоже маленькими шагами работаю.

Главное не останавливаться. Спасибо Вам, что Вы пишите такие книги, благодаря ей, я начинала по новому жить. Короче, одним простым словом.

ДАЙ БОГ ВАМ ЗДОРОВЬЯ!!!! Жду от Вас новые издательства.

Олена Шеремет