Книги

ebookЯ зазвичай читаю мовою оригіналу і замовляю англомовні книги або e-книги на Amazon.com, а також аудіокниги на Audible.com. На жаль на українську багато не перекладають, але є купа варіантів російською в Yakaboo.ua (найбільший інет магазин книг в Україні) та Kniga.biz.ua (бізнес-література). Також багато всього на російському Ozon.ru. Інколи скачую з торентів, але зазвичай витрачений час на пошуки не вартує кількох десятків гривень чи погіршення карми 🙂 Отже знизу подаю ряд книг, які сам прочитав і рекомендую Вам. Подаю лінки у порядку: наявності книг в українських магазинах ==> ціни (з найдешевшої) ==> мови оригіналу ==> залишково де інде 🙂

Саморозвиток, психологія, тайм менеджмент etc.

Думай і багатій (Think and grow rich)

Всім книгам книга. Написана ще на початку двадцятого століття, тут вміщуються всі значущі принципи саморовитку, мотивації, тайм менеджменту, персональної продуктивності і взагалі повністю викладаються стратегій до щасливого, успішного і реалізованого життя, які будуть актуальними доки жтиме людство.

Play It Away

Добра і простенька самвидав книга по подоланню персоналної кризи і довготривалої депресії Чарлі Оена, хлопчини, котрий працював персональним асистентом у топових американських блогерів, а потім якось взяв і зірвався, хоча для того, щоб повернутися знову.

Монах, котрий продав свою ферарі (Monk who sold his ferrari)

Багато кому відома історія (ну принаймні назва) про кардинальну трансформацію успішного, зациклиного на успіху і багатстві юриста, у монаха, котри пізнав життя у Гімалаях після особистсної кризи. Книга кльово викладена у форматі діалогу між новоспеченим монахом і, авторо, Робіном Шармою, його колишнім співробітником.

Перешкода – це шлях (Obstacle is the Way)

Вічне мистецтво перетворювати поблеми у тріумфи. Просто чудове англомовне видання молодого автора Раяна Холідей. Це справжній вундер-кінд американського маркетингово Олімпу. З тої самої грядки, що і Тім Феріс та багато інших сучасних digital-guru. У книзі зібрані основні принципи древньої практичної філософії стоіцизму, реальні історичні приклади того, як епічні фейли перетворювалися на славні тріумфи, а також сучасний погляд на проблеми та життя в цілому. Дуже круа книга. Також можу порекомендувати першу книгу Раяна “Повірте мені, я брешу (Trust me I’m lying) – Сповідь медіа манипулятора”, написану на основі його практики у сфері онлайн маркетингу.

Сомнение

Чудове нове російськомовне видання українського автора Слави Баранського, а заодно і головного редактора та власника livehacker.ru. Книга написана просто, по-людськи і без понтів. Подані купа реальних житєвих прикладів і корисних рекомендацій по тому, як повернути власне життя у правильне русло на основі чотирьох складових, котрі у сучасному постіндустріальному суспільстві перетворють людей на зомбі: телефон, соцмережі, харчування, спорт.

Психологія впливу (Psychology of persuation)

Одна из найбільш грунтовних праць в історії по писхології, конфліктології, відносинам і взаєморозумінню. Для недобросовісних читачів це можливість дізнатися як маніпулювати людьми, а для добросовісних – зрозуміти як функціонує людський мозок на переконання і навчитися говорити ні, навіть коли нібито сильно чогось хочеться.

Формула Продуктивності

Моя е-книга, в котрій зібрано більше 80 фішок по мотивації, тайм менеджменту і персональній продуктивності.

Персональнй розвиток для розумних людей (Personal development for smart people)

Написана Стівом Павліною, богером, котрому я завдячую тим, що почав власну справу після того, як прочитав його статтю 10 причин ніколи не йти на роботу. Тут зібрані основні принципи самопізнання, що за підходом Стіва поділяються на три категорії: правда, любов і сила.

Бізнес, фінанси, маркетинг etc.

Чотирьохгодинний робочий тиждень (Four hour work week)

Втечи від графіку 9:00-17:00, працюй де завгодно і приєднуйся до нових багатих. Дана книга написана Тімом Ферріссом, американським блогером і людиною, котра фактично зуміла до досягнення 30ти років прожити декілька життів: бізнесмена, мандрівника, філософа, лінгвіста, спортсмена (я можу продовжувати…). Один з моїх улюблених авторів.

I Will Teach You To Be Rich

Простенька і зрозуміла книга про те, як управляти власними фінансами і накопичувати їх, незважаючи на те, скільки Ви заробляєте грошей. Ряд ідей стосуються лише мешканців США, але загалом принципи “багатства” одні і ті ж.

Найбагатша людина Вавилону (The richest man in Babylon)

Чудовий посібник для будь-якої людини, що намагається опанувати основи по грамотному управлінню власних фінансів. Все просто, чітко і зрозуміло, а також з прикладами, які були актуальними як за часів Вавилону, так і зараз.

Багатий тато, бідний тато (Rich dad, poor dad)

Думаю цей мегахіт Роберта Кіосакі не потребує додаткового представлення. Просто читайте і застосовуйте.

Подорожі та інше…

Вагабондинг (Vagabinding) (аудіо)

Нетиповий путівник по мистецтву довготривалого подорожування. Великою мірою завдяки цій книзі я усвідоми різницю між мандрівниками і туристами, почав краще приглядатися до того, що я бачу під час численних мандрівок, а також більше насолоджватися моментом тут і зараз.

Любов і піраньї

Приємно, коли є такі книги українською та ще й написані колегою Максимом Кідруком, відомим мандрівником і автором численних книжок. Макс по праву може вважатися один із найпопулярніших сучасних українських письменників. Дана книга це майже трев-блог про пригоди автора у Бразилії, що переплітаються з особистим життям і нещасливим коханнням.

Від диктатури до демократії (From dictatorship to democracy)

Ну дуже актуально для нас на тлі останніх подій. Автор, Джин Шарп, по життю займається тим, що консультує демократичні угрупування і опозицію різних країн світу на шляху до світлого майбутнього. В цій книзі подається стратегія не лише повалення режиму, але і формування громадянського суспільства, а також 198 способів ненасильницької боротьби з тоталітарною владою.

Коментарі

4 коментів

  1. Ого, чувак! Приэмно вражений наявністю книги “Від диктатури до демократіїї” – ми по ній фактично ПОРУ мутили і ГКО “За Правду” і багато інших молодіжних двіжух! Респект! І за книгу Макса дякую, почитаю!

   Відповіcти

  1. Так, кльова книга. А про те, що ПОРА використовувала подані там ідеї написано у Вікі і/або на сайті кгиги і автора – http://www.aeinstein.org

   Крім того багато чого можна застосовувати і повсякденному житті.

   Відповіcти

  1. Не знаю як кому, але Kindle книги читати набагато зручніше ніж паперові, та й лишня економія папіру особливо важлива для нашої планети, так що всім карма +1 хто перейшов на Kindle :)

   Відповіcти

Прокоментувати або запитатися

Ви увійшли як Orest. Вийти?

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>