Для Бізнесу

Створення, Підтримка і Розвиток сайтів чи блогів.

Site Build It (SBI)  – саме з цього у мене все почалося, коли я сидів у гнилому офісі і зі слинкою в роті та вогником у очах переглядав сайти інших. Тут є все: основні принципи онлайн бізнесу, психологія онлайн підприємця, вибір і перевірка ніші, планування розвитку і монетизації, копірайтинг, СЕО, створення контенту, дружній форум однодумців, чеклисти, е-книги  і купа всього іншого. Такий собі MBA по онлайн бізнесу. Вже більше двох років ми нерозлучні

WPhost.me – один з найдешевших комплексних сервісів (реєстрація доменних імен та забезпечення хостингу) для сайтів на WordPress. Та ще й український. Дивитися інтерв’ю з керівником проекту.

Hostenko.com – ще дешевший варіант організувтаи хостинг власного сайту на WordPress, але реєструвати доменне ім’я доведеться у іншому місці…

…наприклад на Imena.ua, де заодно і перевірите чи хтось раптом не зайняв Вашої омріяної адреси.

Hostmonster.com – класний американський комплексний сервіс для сайтів на Wordpress і не тільки, куди можна підвішати багато блогів чи інших ресурсів.

 Проведення вебінарів

Meetcheap.com – чудовий зручний і доступний комплексний сервіс для онлайн маркетингу. Використовую для проведення вебінарів.

Expertsystem.ru – ще один непоганий російськомовниий комплексний сервіс, заточений власне під організацію онлайн навчань. Використовую в якості запасної кімнати для проведення вебінарів.

E-commerce для чайників

SalesDoubler.com.ua – перша українська партнерська мережа для просування товарів чи послуг онлайн і заробітку з цього на комісії від продаж чи інших дій користувачів.

Ecommtools.com – сервіс для створення інтернет магазину і партнерської програми. Використовую для прийняття замовлень онлайн і автоматизації проведення оплат з послідовною автоматичною відповіддю і наданням інфопродуктів. Також на ecommtools.com працює моя партнерська програма.

E-autopay.com – ще один подібний сервіс до попереднього і мабуть трішки зручніший у користуванні, але і дорожчий.

Interkassa.com – сервіс прийому і зарахування онлайн платежів, звідки відбувається виведення на картку, онлайн гаманці чи у інші місця.

Payoneer.com – найкращий спосіб прийняти оплату. Принаймні так звучить на сайті цієї американської системи, після реєстрації у якій Ви отримуєте доступ до US Payment Service, а також картку Master Card, випущенув офшорні зоні Белізу.

PayPal.com – онлайн система прийому і переказу коштів №1 у світі.

 

Торгівля Лінками

GetGoodLinks.ru – онлайн біржа для купівлі і продажу лінків, заточена під Google, тобто переважно для україномовних і англомовних сайтів чи блогів.

GoGetLinks.net – онлайн біржа для купівлі і продажу лінків, заточена під Yandex, тобто переважно для російськомовних сайтів чи блогів, а також україномовних, якщо Вам не розходиться у присутності “іноязичної” реклами на власному ресурсі.

Сервіси для розсилок та е-мейл маркетингу

MailerLight.com з наявною україномовною версією. До речі, сюди можна самостійно імпортувати контакти, що я вважаю передумовою спаму. Тобто для внесення е-мейлу у базу даних не потрібно підтвердження користувача.

SmartResponder.ru – лідер на російськомовному ринку і просторах держав колишнього CРСР.

Unisender.com – ще один класний сервіс для е-мейл маркетингу з предстванцтвом в Україні.

MailChimp.com – один із найпопулярніших серсівіс для підписки і розсилок у світі.

Інше

RabotaDoma2.ru – чудовий проект мого товариша Ігора Полтавцева, хлопця з Миколаєва, котрий допомогає працевлаштовуватися (не створювати власний бізнес) людям в мережі.

5 коментів

  1. Оресте, дякую Вам за мегачудову підбірку ресурсів – я переглянула всі, і багато знайшла дуже корисних.
   Оресте, прошу поради щодо SBI. Я дуже цікавлюся он-лайн бізнесом, маю вже певні досягенення, проте постійно чогось не вистачає, а чого вистачає – це ліні. Наскільки воно (SBI) варте грошей? Я – студентка, тож маю привід хвилюватись за гаманець:)

   Відповіcти

    • Варте, Анно. Я з того починав.

     Якби не SBI, можливо б я і досі
     сидів у офісі на небажаній роботі.

     Відповіcти

  1. Подскажи, пожалуйста, какими системами пользуешься для вывода средств. Какие бывали казусы? Какие затраты на обслуживание? Сейчас использовать украинские карты не выгодно из-за курса. Заранее спасибо.

   Відповіcти

    • Це дуже обширне заиптання, Іване.

     Зазвичай намагаюся приймати кошти напряму на карту, щоб не бавитися з виводами. Якщо ж вже щось приходить на гаманці, от просто потім з них сплачую за послугги, щоб не втрачати на конвертаціях.

     А так, найкраще гроші завжди тримати при собі.
     Було разок, що PayPal заблокували, але розібрався і відтоді все гаразд :-)

     Відповіcти

Прокоментувати або запитатися

Ви увійшли як Orest. Вийти?

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>