Сомалі джип-тур

Старий Могадішо

Смачні лобстери

Білосніжні пляжі індійського океану

Дати
08.02 – 11.02.2022

Вартість
2900€

Величина групи
7 – 11 осіб

Бронювання туру
Передоплата – 50%*

* Передоплата не повертається.
Друга частина вноситься за 7 днів до початку туру.

 

У вартість включено:

Лист-запрошення

Візовий супровід

Трансфер до/з аеропорту в день прильоту/вильоту

Пересування на броньованих пікапах Toyota Hilux

Забезпечення фізичної безпеки силами військовослужбовців збройних сил Сомалі

Розміщення в окремому номері готелю в зоні безпеки аеропорту

Триразове харчування

Wi-Fi цілодобово

Супровід англомовним гідом

Супровід досвідченим турлідером NEW WAY

Чайові охороні та водіям

Додатково:

R

Переліт від 700€ (ми допоможемо з підбором авіа)

R

Віза – 60$

R

ПЛР-тест – 30$

Турлідер

Досвідчений мандрівник, за спиною якого 138 країн.

Любить складні та нестандартні подорожі.

Відвідав 100 країн світу за 88 днів, разом із сином та донькою!

Захоплюється фотографією та планує відвідати всі країни світу.

Пригода, яка підійде не кожному – ми вирушаємо в екстремальну подорож від NEW WAY, країну чарівного африканського хаосу – Сомалі!

Нас чекають: колоніальна архітектура, в арабському, італійському та мавританському стилі, білосніжні пляжі Індійського океану та неймовірно смачна сомалійська кухня, а також військово-політична ситуація, що лоскоче нерви та нетривіальний відпочинок в компанії озброєних до зубів військових.

Ми прогуляємося по старому доброму Могадішо, відвідаємо культові місця «Битви за Могадішо», відвідаємо найвідоміший рибний ринок «Землі варварів», де побачимо: акул, блакитного марліна, черепах та інших морських гігантів, а після цього відправимося за межі столиці Сомалі і організуємо повноцінний пляжний відпочинок на березі Індійського океану.

Безпека

Нашу безпеку забезпечує команда військовослужбовців Збройних сил Сомалі.
Усі пересування поза зоною безпеки здійснюються на сучасних броньованих пікапах Toyota Hilux.

Наш готель знаходиться в зоні безпеки Міжнародного аеропорту Могадішо (охороняється збройними силами Турецької Республіки та Уганди, в рамках AMISON під мандатом Африканського союзу).

Програма

День 1

Прибуття до міжнародного аеропорту Могадішо, оформлення візи, зустріч з гідом та трансфер до готелю.
Після розміщення в готелі ми пройдемо інструктаж з безпеки, і вирушимо на обід до ресторану сомалійської кухні, де вперше спробуємо незвичні нам страви – верблюжатину з овочами та травами, овочеве рагу, листкові пироги з телятиною, місцеві солодощі та напої.

Після обіду ми познайомимося зі своєю охороною, покинемо зону безпеки і вирушимо в ознайомлювальний тур чарівним Могадішом. Ми відвідаємо старе місто, Кафедральний собор, сувенірні лавки, вулицю Макка Аль-Мукаррама і торговий центр Mogadishu Mall.

Вечеря у готелі.

Програма подорожі. День 1
Програма подорожі. День 1

День 2

Сьогодні на нас чекає найскладніша та найнасиченіша програма. Піднімаємось о 07:00, снідаємо та вирушаємо в дорогу.

Ми відвідаємо неймовірний рибний ринок Hamar Wayne, де побачимо акул, рибу-меч, блакитного тунця та марліну, величезних черепах та інших морських гігантів. Далі у нас у програмі: монумент невідомому солдатові, легендарний італійський маяк у порту Могадішо та зруйнована італійська колоніальна набережна Банадір.

Багато хто бачив фільм “Чорний яструб”, так ось сьогодні у вас буде можливість побачити на власні очі місце аварії вертольота Sikorsky UH-60! Ще ми побачимо танк, в районі Bakaro Market, який стоїть тут із тих же часів. У Сомалі цей день відомий як День рейнджерів.

Пізній обід у ресторані морської кухні, розташований на білому пляжі Лідо. Тут для нас приготують найсвіжіших лобстерів та океанічну рибу на грилі, салати та гарніри, солодощі та напої. Усі бажаючі скупаються в теплому індійському океані, а після обіду ми відвідаємо Парк Миру та вирушимо до готелю.

Вечеря у готелі.

Програма подорожі. День 2
Програма подорожі. День 2

День 3

Піднімаємось о 09:00, снідаємо та вирушаємо в дорогу.

Сьогодні ми почнемо з Money exchange Market, де побачимо стоси пачок розпатланих сомалійських шилінгів, що востаннє випускалися в 1996 році. Кожен бажаючий зможе обміняти $10 на пачку сомалійських шилінгів. Після, побачимо монумент 14 жовтня (пам’ятник загиблим під час теракту 14 жовтня 2017 року), зробимо ПЛР-тест у місцевій лабораторії та вирушимо за межі столиці, щоб побачити дику африканську флору та фауну. Тут ми побачимо стада ослів і верблюдів кочівників Сомалі, після чого відправимося відпочивати на білосніжний пляж Джазіра.

Повертаємось у готель на вечерю.

 

Програма подорожі. День 3
Програма подорожі. День 3

День 4

Піднімаємось о 07:00, снідаємо та вирушаємо в аеропорт.

 

Програма подорожі. День 4
Програма подорожі. День 4