Студія OpenМind

Ми одні із небагатьох в УАнеті, хто не просто створює гарні сторіночки,
а  дає реальний вимірюваний результат клієнтам

jZ0SM3s

Ось що ми можемо зробити для Вас так класно,
як ніхто інший:

Блог або Сайт

Ми створюємо блоги і сайти на одній з найкращих та найзручніших у користуванні платформ для простих людей – WordPress.

b

Цільові сторінки (Landing pages)

Жоден бізнес не працює ефективно без збору контактів потенційних клієнтів та/або чіткого і зрозумілого основного меседжу організації.

Сторінки продажу (Sales letters)

Тільки хороша сторінка продажу (sales letter), написана з витриманими правилами коопірайтингу, може забезпечити ефективну реалізацію продуктів чи послуг онлайн.

Для чого це Вам знадобиться?

Блог чи сайт – це Ваш віртуальний офіс або дім. Від їх якості, наявності контенту і зручності користування напряму залежить Ваша репутація, організація діяльності і дохід.

Підписні сторінки (landing pages) безпосередньо спонукають користувачів до вчинення певних дій (реєстрація у події, залишення контактів, поширення інфи etc…). 

Для того, щоб реалізувати продукт чи послугу онлайн, необхіно максимально вичерпно надати інформацію так, щоб у потенційного клієнта просто відпали всі можливі сумніви.

Етапи нашої з Вами співпраці:number1Ваша ідея та ціль проекту

Ви ж вже знаєте що потрібно і для чого, незалежно від того, блог це, чи звичайна сторінка підписки. Правда? Маючи великий досвід у цьому, ми допоможемо Вам розвинути ідею та допрацювати її, щоб максимально скористати з проекту. Крім того серед наших наявних ресурсів та можливостей, ми виберемо саме ті, які ефективно вирішуватимуть Вашу потребу.

nomber 2Контент і оформлення

Ми беремо текстові і графічні матеріали та, враховуючи Ваші побажання щодо… їх розміщення на сайті, складаємо концепцію того, як буде виглядати Ваш ресурс. Макетуючи сайти, ми робимо їх простими, зручними і зрозумілими для користувача (це важливо) і такими, що викликають бажання неодноразово повернутися знову.

number 3Втілення проекту в життя

Ну ось. Далі ми приступаємо до того, щоб реалізувати Ваше замовлення. По ходу його виконання ми показуємо Вам його на проміжних етапах, щоб можна було підправити проект, згідно Ваших поточних побажань. Тестуємо на справність і передаємо в руки лише на 100% працездатні речі.

Нам важливо, щоб Ви сказали “Я просто в захваті!”,- побачивши готову роботу.

Скільки коштують наші послуги?

Щоб зробити замовлення пишіть
на: contact
@openmind.com.ua

СПД Зуб О.В. №2 415 000 0000 053519